>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

N 66K

nafciarz1995

Użytkownik
4:1
Wisla II Plock - Hutnik Warszawa Wisla wygra @ 2.05 fortuna godzina 13
Druga w tabeli Wisla Plock majaca bilans u siebie 10-1-1 podejmuje czwarty w tabeli Hutnik Warszawa majacy bilans wyjazdowy 9-2-1. Obie druzyny dzieli 1 pkt Natomiast Wisla traci do lidera ktory rozegral juz mecz 4 pkt. Jak widać jest to wazny mecz dla obu zespolow, lecz co przemawia do Mnie na granie na Wisle to troszke wzmocnien z pierwszego zespolu a raczej zawodnikow ktory sa w ich kadrze oraz sztuczna murawa na ktorej bedzie rozgrywany mecz, co moze byc na niekorzysc Hutnika
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1150
N 66K

nafciarz1995

Użytkownik
Troszyn - Wisla II Płock 2:2
Wisla wygra @ 1,75 fortuna godz 17

Zajmujacy 6 miejsce Troszyn z bilansem u Siebie 10-2-2 podejmuje rezerwy Wisły majace miejsce 1 z bilansem wyjazdowym 10-0-4. Wisła ma 67 a goniacy ich Dolcan 66 ktory rowniez jeszcze nie rozegral meczu w tej kolejce. W Skladzie Drugiej Wisły ma byc sporo nazwisk z pierwszego zespolu (oczywiscie tacy zawodnicy ktorzy graja bardzo malo w pierwszym zespole, lub poprostu siedza zazwyczaj na lawce), Jak widać traktują ten mecz powaznie, bo nie moga pozwolic sobie zbytnio na porazke podczas gdy zespol z drugiego miejsca ma do nich zaledwie punkt a kolejek jest co raz mniej. Zazwyczaj rezerwy nie biora az tylu zawodnikow z pierwszej kadry na mecze wyjazdowe. Jedyne co moze martwic to gra Troszyna u Siebie ale mysle ze jednak przy takim skladzie Wisla powinna rozstrzygnac to na swoja korzysc.
 
Ostatnia edycja:
pilka_radom 39,1K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
1719032428162.png
Przed nami ostatnia kolejka czwartej ligi mazowieckiej.
Do rozwikłania została już tylko jedna zagadka, a mianowicie - kto będzie ostatnim spadkowiczem Błonianka Błonie czy Mazur Karczew.
W dużo lepszej sytuacji są ci pierwsi, albowiem wszystko mają we własnych "nogach".

Mnie osobiście bardzo zainteresowały, a zarazem zdziwiły kursy zaoferowane przez oddsmakerów na mecz Karczew - Przysucha.
W zależności od bukmachera możemy złapać średnio kurs ok. ~4.65 na wygraną Oskara.
1719032671895.png
Ja wiem, że Mazur "musi" wygrać, aby dać sobie szansę.
Ale jest minimum kilka faktów około meczowych, które mówią, że warto spróbować pograć na Przysuchę.

Po pierwsze "tabela" wiosny. Oskar w rundzie rewanżowej NIE PRZEGRAŁ żadnego meczu wyjazdowego (bilans 6-1-0):
- wygrana 3:2 z Ząbkovią,
- remis 1:1 z KS CK Troszyn
- wygrana 2:1 z Mazovią,
- wygrana 2:1 z MKS Piaseczno,
- wygrana 2:1 z Marcovią Marki,
- wygrana 2:0 z KS Raszyn,
- wygrana 5:1 z Sokołem Serock

Mazur w domu zupełnie na odwrót. Tylko 1-2-4 (bilans 6-11). Jedyne zwycięstwo odnieśli z Sokołem Serock (3:1).

1719033161627.png

Ponadto:
- Oskar ma obiecaną "premię” za urwanie punktów z Mazurem,
- Oskar jedzie do Karczewa możliwie najmocniejszym składem (jedynie bez pauzującego za kartki obrońcy - Mariusza Moskwy),
- mecz sędziuje Maciej Włodarczyk, brat... Rafała Włodarczyka (byłego zawodnika Błonianki Błonie),
- te kursy są mocno "przestrzelone" w obliczu tego, że tak jak pisałem nie wszystko jest zależne od Mazura. Tak naprawdę wystarczy, że Błonianka będzie prowadzić do przerwy załóżmy jakieś 2-0, a Oskar przetrwa do przerwy z jakimś remisem. Wówczas jestem pewien, że Mazurowi opadną "jajca"=motywacja będzie na dużo niższym poziomie i to będzie szansa dla gości.
1719033661261.png
Reasumując:
pobieram delikatnie w PRE wygraną Oskara Przysucha po 5.30
i polecam obserwować czy jakiś buk będzie miał ofertę LIVE na to spotkanie.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
S 3,9K

sin89

Użytkownik
Pokaż załącznik 42469
Przed nami ostatnia kolejka czwartej ligi mazowieckiej.
Do rozwikłania została już tylko jedna zagadka, a mianowicie - kto będzie ostatnim spadkowiczem Błonianka Błonie czy Mazur Karczew.
W dużo lepszej sytuacji są ci pierwsi, albowiem wszystko mają we własnych "nogach".

Mnie osobiście bardzo zainteresowały, a zarazem zdziwiły kursy zaoferowane przez oddsmakerów na mecz Karczew - Przysucha.
W zależności od bukmachera możemy złapać średnio kurs ok. ~4.65 na wygraną Oskara.
Pokaż załącznik 42470
Ja wiem, że Mazur "musi" wygrać, aby dać sobie szansę.
Ale jest minimum kilka faktów około meczowych, które mówią, że warto spróbować pograć na Przysuchę.

Po pierwsze "tabela" wiosny. Oskar w rundzie rewanżowej NIE PRZEGRAŁ żadnego meczu wyjazdowego (bilans 6-1-0):
- wygrana 3:2 z Ząbkovią,
- remis 1:1 z KS CK Troszyn
- wygrana 2:1 z Mazovią,
- wygrana 2:1 z MKS Piaseczno,
- wygrana 2:1 z Marcovią Marki,
- wygrana 2:0 z KS Raszyn,
- wygrana 5:1 z Sokołem Serock

Mazur w domu zupełnie na odwrót. Tylko 1-2-4 (bilans 6-11). Jedyne zwycięstwo odnieśli z Sokołem Serock (3:1).

Pokaż załącznik 42471

Ponadto:
- Oskar ma obiecaną "premię motywacyjną" za urwanie punktów z Mazurem,
- Oskar jedzie do Karczewa możliwie najmocniejszym składem (jedynie bez pauzującego za kartki obrońcy - Mariusza Moskwy),
- mecz sędziuje Maciej Włodarczyk, brat... Rafała Włodarczyka (byłego zawodnika Błonianki Błonie),
- te kursy są mocno "przestrzelone" w obliczu tego, że tak jak pisałem nie wszystko jest zależne od Mazura. Tak naprawdę wystarczy, że Błonianka będzie prowadzić do przerwy załóżmy jakieś 2-0, a Oskar przetrwa do przerwy z jakimś remisem. Wówczas jestem pewien, że Mazurowi opadną "jajca"=motywacja będzie na dużo niższym poziomie i to będzie szansa dla gości.
Pokaż załącznik 42472
Reasumując:
pobieram delikatnie w PRE wygraną Oskara Przysucha po 5.30
i polecam obserwować czy jakiś buk będzie miał ofertę LIVE na to spotkanie.
Popieram ten typ jak najbardziej, szkoda tylko że na betclicku limit 30 zł....
 
pilka_radom 39,1K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Po wprowadzeniu "gry bez podatku" Betclic stał się bodaj najszybciej limitującym bukiem na polskim rynku. Robią to zupełnie bez pomyślunku (odgórnie na wszystko), odechciewa się zakładania multikont.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Ja słyszałem, że Bogołębski nie zagra ,więc kto tu ściemna?
Załóżmy, że Błonianka będzie przegrywać do przerwy 2-0 co wtedy 😅
 
Do góry Bottom