>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami II runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dzielimy się przemyśleniami na drugą rundę 2. Ekstraligi. Mecz sobotnie w Łodzi i Rybniku póki co zostały przełożone i odbędą się w innym terminie.
 
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
Na szybko bez analizy

#1 V. Milik poniżej 10.5 | sts | 2.02 (pierwsze 5 biegów)

#2 Kasprzak poniżej 9.5 | betclic | 1.75 (pierwsze 5 biegów)

#3 Lyager poniżej 8.5 | sts | 1.75 (pierwsze 5 biegów)

#4 O Buszkiewicz poniżej 2.5 | sts | 1.57 (pierwsze 5 biegów)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2055
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Arged Malesa Ostrów - Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże Gdańsk +18,5 pkt. @2,00 Betclic
Ch. Holder poniżej 11,5 pkt. @1,80 Betclic
Musielak+Jasiński poniżej 17,5 pkt. @2,10 Betclic
Klindt+Kasprzak powyżej 17,5 pkt. @1,62 Betclic
Tonder powyżej 4,5 @1,84 Fortuna

Na spotkanie w Ostrowie celuję w kilka betów. Pierwszy to handicap w kierunku gości. Głównie z tego powodu, iż Ostrów zaskoczył mnie negatywnie w pierwszej rundzie, a Gdańsk pozytywnie, a linia hand bardzo wysoka i sugeruje tu jakiś pogrom, którego moim zdaniem nie powinno być. Tak naprawdę na dobrym poziomie pojechał jedynie Jakobsen, Holder co prawda zapunktował nieźle, ale po pierwsze w 6 startach, a po drugie przegrana z Karczewskim, którego nie mógł wyprzedzić na dystansie całego biegu też mu raczej chluby nie przynosi i pokazuje, że starszy z braci ma jeszcze wiele do poprawy. Wybrzeże pomimo porażki z Krosnem zaprezentowało się solidnie. Świetnie spisał się Klindt i tak naprawdę jakby nie zawalił ostatniego biegu to mogło skończyć się remisem. W drugiej części meczu wszystko wygrywał Kasprzak, a Iversen i Brennan również zrobili wynik ponad stan. Więcej spodziewałem się po Tonderze i Miłoszu Wysockim, który po taśmie w biegu juniorskim nie potrafił już wrócić do tego meczu. U gospodarzy więc więcej negatywów niż pozytywów, u gości na odwrót. Oczywiście wygrana gospodarzy jest tu jasnością, jednak czy aż 22-punktowa? Tego pewien nie jestem, wprost przeciwnie stawiam na zwycięstwo gospodarzy maks 16 oczkami. Do tego dokładam undery gospodarzy w postaci Chrisa, bo linia aż o 3 oczka wyżej niż w poprzednim tygodniu i uważam, że całkiem dobra do gry, tym bardziej, że u innych bukmacherów są kursy nawet 1,55. Do tego parowy under Tobiasza i Jasińskiego, liczę tu na duży dołek jednego z nich, jednak nie wiem, który będzie miał słabszy dzień. Dodatkowo over Klindt plus Kasprzak, bo jest po prostu niska linia, nie zdziwię się jak wspólnie zaliczą 20 punktów, więc te 17,5 na pewno do gry.
Co do Tondera liczę tu po protu na przełamanie, bo to zawodnik na większe punkty niż 3-4 w meczu. Linia na niego również bardzo niska, jeśli znów zawali to nie wiadomo, jak się potoczy dla niego dalsza część sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1413
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Arged Malesa Ostrów - Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże Gdańsk +18,5 pkt. @2,00 Betclic
Ch. Holder poniżej 11,5 pkt. @1,80 Betclic
Musielak+Jasiński poniżej 17,5 pkt. @2,10 Betclic
Klindt+Kasprzak powyżej 17,5 pkt. @1,62 Betclic
Tonder powyżej 4,5 @1,84 Fortuna

Na spotkanie w Ostrowie celuję w kilka betów. Pierwszy to handicap w kierunku gości. Głównie z tego powodu, iż Ostrów zaskoczył mnie negatywnie w pierwszej rundzie, a Gdańsk pozytywnie, a linia hand bardzo wysoka i sugeruje tu jakiś pogrom, którego moim zdaniem nie powinno być. Tak naprawdę na dobrym poziomie pojechał jedynie Jakobsen, Holder co prawda zapunktował nieźle, ale po pierwsze w 6 startach, a po drugie przegrana z Karczewskim, którego nie mógł wyprzedzić na dystansie całego biegu też mu raczej chluby nie przynosi i pokazuje, że starszy z braci ma jeszcze wiele do poprawy. Wybrzeże pomimo porażki z Krosnem zaprezentowało się solidnie. Świetnie spisał się Klindt i tak naprawdę jakby nie zawalił ostatniego biegu to mogło skończyć się remisem. W drugiej części meczu wszystko wygrywał Kasprzak, a Iversen i Brennan również zrobili wynik ponad stan. Więcej spodziewałem się po Tonderze i Miłoszu Wysockim, który po taśmie w biegu juniorskim nie potrafił już wrócić do tego meczu. U gospodarzy więc więcej negatywów niż pozytywów, u gości na odwrót. Oczywiście wygrana gospodarzy jest tu jasnością, jednak czy aż 22-punktowa? Tego pewien nie jestem, wprost przeciwnie stawiam na zwycięstwo gospodarzy maks 16 oczkami. Do tego dokładam undery gospodarzy w postaci Chrisa, bo linia aż o 3 oczka wyżej niż w poprzednim tygodniu i uważam, że całkiem dobra do gry, tym bardziej, że u innych bukmacherów są kursy nawet 1,55. Do tego parowy under Tobiasza i Jasińskiego, liczę tu na duży dołek jednego z nich, jednak nie wiem, który będzie miał słabszy dzień. Dodatkowo over Klindt plus Kasprzak, bo jest po prostu niska linia, nie zdziwię się jak wspólnie zaliczą 20 punktów, więc te 17,5 na pewno do gry.
Co do Tondera liczę tu po protu na przełamanie, bo to zawodnik na większe punkty niż 3-4 w meczu. Linia na niego również bardzo niska, jeśli znów zawali to nie wiadomo, jak się potoczy dla niego dalsza część sezonu.
Pamiętaj o tym ,że u gościu PUK był poobijany w tygodniu,a Brennan jest na zawodach w Pardubicach i guzik wie o której stawi się w Ostrowie
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja dizisaj gram tak

Szostak mniej 6.5 kurs 1.70 sts Sebastian lider juniorki Ostrovi ale czy taki pewny i mocny to ja nie wiem Krawczyk byl lepszy w biegu 2 powienin wygrac ale dalsze biegi coraz ciezsze jeszcze tylko bieg 4 sredni bo Brennan i Jasinki ale oni sa lepsi od niego dzisiaj moze jechac tylko 3 razy jezeli czugunov jest zdrowy

Wysocki wiecej 2.5 kurs 1.80 sts musi dwa razy dzisiaj przywiez za soba Gracjana Szostaka a to chyba nie powinien byc probelm bo mlodszy z Szosatkow jest dosc slaby

Wojdylo wiecej 5.5 kurs 1.80 sts bardzo niska linia na Wojdyle ktory przeciez az takim slabym zawodnikiem nie jest w parze z Berge ktorego moze tez objezdzac wedlug mnie 6 pkt mus zeby prziwozl

i tak jak wyzej koledzy gram Milik mniej 10.5 w sts kurs 1.57 Gdansk +22.5 sts kurs 1.50 i krajowa liga Bach wiecej 7.5 kurs 1.57
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pamiętaj o tym ,że u gościu PUK był poobijany w tygodniu,a Brennan jest na zawodach w Pardubicach i guzik wie o której stawi się w Ostrowie
Myślę, że bukmacherzy wzięli to pod uwagę, bo linie na nich są dość niskie i akurat od nich cudów nikt dzisiaj nie oczekuje.
 
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
K.Kasprzak over 7.5 kurs 1.57 STS o punkt
Nie no bądźmy poważni ktoś musi ciągnąć ten wózek w Gdańsku,Krzysiu swego czasu lubial pływać na tym torze,za młodu często tu trenował ,kiedyś nawet mówił że to jego ulubiony tor więc taka linie pobieram i wchodzę grubo
A.Lyager under 8.5 kurs 1.6 Fortuna
Zaryzykuję bo podobno też poobijany po Danii mocno Lyager mimo że oficjalnie ten bieg nie zaliczony bo była kraksa i odwołano zawody,to Lyager tam ponoć dzwona zaliczył...
Ch.Holder under 11.5 kurs 1.55 STS o punkcik
Tor pod plandeka więc Chris może trochę błądzić ,liczę że swoi odbiorą mu trochę punktów 😉i pojedzie zespołowo
F.Jacobsen over 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Tu lekka próba ale idę konsekwentnie w niego,potencjał jest na dwucyfrowki
P.Swiercz under 3.5 kurs 1.75 Fortuna
Zagrałem to tylko dlatego że liczę że Karczewski który tam jeździł jest w stanie zabrac mu punkty w młodzieżowym ale to za drobne😉
Typy dodatkowe:
M.Tonder over 4.5 kurs 1.84 Fortuna
K.Buczkowski under 9.5 kurs 2.01 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3187
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Sebastian Szostak - Powyzej 5.5 @1.57 betclic ( do dubla choć bez podatku też nie wygląda źle) ✅

W juniorskim 3 pkt powinny być luzem, oby bez literek.
Później dwa razy jedzie z Brenanem, który nie wiadomo czy zdarzy z Pardubic ( zawody opóźnione) nawet jak zdarzy to Szostak nie jest z nim na stratnej pozycji. Raz jeszcze jedzie z juniorem Gdańska co powinno być formalnością. W biegu 12 powinien pojechać za Gracjana znowu z juniorem gdańszczan ( mój błąd, nie może tu jechać) ale tak czy inaczej może za Gleba pojedzie, który nie jest w pełni sił...

Forma jest, jedzie u siebie ze słabym Gdańskiem więc powinno być dobrze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2697
donald-young 19,5K

donald-young

Użytkownik
Sebastian Szostak - Powyzej 5.5 @1.57 betclic ( do dubla choć bez podatku też nie wygląda źle)

W juniorskim 3 pkt powinny być luzem, oby bez literek.
Później dwa razy jedzie z Brenanem, który nie wiadomo czy zdarzy z Pardubic ( zawody opóźnione) nawet jak zdarzy to Szostak nie jest z nim na stratnej pozycji. Raz jeszcze jedzie z juniorem Gdańska co powinno być formalnością. W biegu 12 powinien pojechać za Gracjana znowu z juniorem gdańszczan

Forma jest, jedzie u siebie ze słabym Gdańskiem więc powinno być dobrze
Typu nie neguje, ale w 12 biegu nie może pojechać z rezerwy zwykłej za drugiego Szostaka. A na taktyczną nie ma najmniejszych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Chris Holder under 11,5 @1,75 etoto
Cóż powiedzieć… Chris jechał dziś przepięknie, nie wiem czy ktokolwiek się spodziewał, że będzie tak fruwał.

Vaclav Milik under 10,5 @1,65 etoto
Bez komentarza. Start i nawet nie pierwszy łuk. Start i gęsiego. Okropny tor, zero ścigania. Nie wiedziałem, że Milik ma takie atomowe starty...


Co do Holdera to solidny zawodnik, ale liczę że we wszystkich biegach zgubi gdzieś te 4 punkty. Zwłaszcza w 1 biegu, gdzie ma obok siebie PUKA, Klindta i Musielaka, który na własnym torze może stanowić solidny punkt Ostrowa.

Co do Milika ma dość ciężkie biegi oprócz swojego trzeciego startu, więc szansa na stracenie 5 punktów jest dość realna.
1: Buczkowski, Wojdyło, Huckenbeck
2: Huckenbeck, Lyager, Bańdur
3: Szczepaniak, Soerensen, Świercz
4: Seifer-Salk, Buczkowski, Szczepaniak
 
Ostatnia edycja:
S 7,4K

scrobek

Użytkownik
Oleksandr Łoktajew over 8,5 pkt. @1,50 STS 11 pkt. (3, 3, 1, 3, 1)

Moim zdaniem bardzo dobra pozycja do dubla. Ukrainiec jeździł w Orle w latach 2020 - 2021. Jest to jeden z jego ulubionych torów. W ubiegłym roku był tutaj właśnie z Skorpionami zdobył 11 punktów plus 1 bonus. Drużyna Orła jak dwa pierwsze mecze wskazują będzie okupować dolne rejony tabeli. Jak dla mnie niska linia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2118
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Oleksandr Łoktajew over 8,5 @1,50 STS

Moim zdaniem bardzo dobra pozycja do dubla. Ukrainiec jeździł w Orle w latach 2020 - 2021. Jest to jeden z jego ulubionych torów. W ubiegłym roku był tutaj właśnie z Skorpionami zdobył 11 punktów plus 1 bonus. Drużyna Orła jak dwa pierwsze wskazuje, że będzie okupować dolne rejony tabeli. Jak dla mnie niska linia
Jak to mówią "kto rano wstaje temu Pan Bóg daje" - teraz już over 9,5 :D
 
S 7,4K

scrobek

Użytkownik
Nicki Pedersen under 11,5 pkt. @1,70 Superbet (Wszystkie Starty) 12 pkt. (w, 2, 3, 2, 2, 3)

Będzie to trochę typ z tezą. Znamy doskonale w ostatnich latach jazdę Nickiego tzw. dwubiegunowo tj. dobry mecz u siebie, a potem katastrowa na wyjeździe, gdzie tor nie był tak przygotowany jak w Grudziądzu, a wiec równy jak stół. Ubiegłoroczna średnia wyjazdowa to 1,577 pkt/bieg. Obecnie jesteśmy poziom niżej i powinno być łatwiej, ale to może nie być tak łatwe. (Widzieliśmy to już w Niedziele podczas meczu z Wilkami Krosno). Gospodarze bardzo mocni u Siebie Kurtz, Jamróg, Tungate, Walasek nie położą przed Nickim czerwonego dywanu

Rozkład Biegów

3: Pedersen (Pole A lub B), Bloedern, Pieszczek, Walasek
7: Poczta, Kurtz, Pedersen (Pole C lub D), Tungate
10: Mikłoś, Jamróg, Pedersen (Pole C lub D), Bloedern
13: Kurtz, Pedersen (Pole A lub B), Walasek, Thorssell

Oprócz tego powinna być rezerwa taktyczna z naciskiem na powinna bo może Nicki nie będzie chciał być tak eksploatowany
 
Ostatnia edycja:
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
J.Poczta under 3.5 kurs 1.57 STSteraz 2.5 za 1.7 te pograłem na under bet dnia dla mnie i ta linia 3.5 to wręcz żart była,wiem że nie powinienem tak pisać bo to nic pewnego ale jeśli nie będzie literek to linii nie powinien zrobić
T.Gapinski under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Uważam że oczko za wysoka
Poznań +8.5 kurs 1.5 STS
Łódź naprawę kiepsko do tej pory a loktajew i dul tor znają,myślę że Poznań powalczy
G.Walasek under 8.5 kurs 1.57 STS
Dwa trudne biegi ale typ trochę na siłę mimo to spróbuję ,bo nie ufam Grzesiowi
M.Nowak under 6.5 kurs 1.7 STS
Nieźle combo ma jeśli chodzi o obsadę biegów i sam jestem ciekaw jak z tego wybrgnie😉
Typ for Fun
Berntzon under 10.5 kurs 1.8 STS
Typ dla zabawy ,solo puszczony,Oli lubi zgubić jakiś punkt w mało spodziewany sposób😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2978
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
"Kawał szmaty nic więcej" ~ Grzegorz Walasek o Pedersenie 14 lat temu :D

Dzisiaj minimum 2 razy się spotkają, w 3. i 13. biegu.

A wrzucę swój typ żeby nie zaśmiecać ciekawostkami.

Rybnik - Rzeszów, najwięcej punktów w meczu - Brady Kurtz @ 1.75 - SuperBet 14 punktów a i Walasek z Pedersenem się starli :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2730
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Łoktajew najlepiej punktujący w meczu
2.20 etoto

Ostatni bieg decydował, ostatecznie Berntzon z jednym oczkiem więcej, z uwagi na 6 biegów

Dzisiaj próbuję typu w stronę Łoktajewa. Pierwsze spotkania uwazam, że poniżej jego możliwości. Dzisiaj okazja do lepszego występu. Nie ma zbyt wielu wymagających rywali, do tego objeżdżony trochę na tym torze, więc kiedy, jak nie dziś. Możliwe nawet sześć startów, więc szanse na powodzenie zakładu są.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jak Betclic powinien rozliczyć parę Berntzon- Becker jeżeli jeden jechał 6 razy a drugi 5 i było 12:11 a zakład był Head- to - Head ???
Serio nie sprawdzasz warunków zakładu zanim postawisz kupon? Buki mają przeważnie zapis, że albo liczą się wszystkie starty, albo pierwsze pięć startów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom