>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami I runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Dudek over 9,5 1,9@Superbet (liczy wszystkie starty)//ledwo ledwo 3 pole wcale nie jechało.

Przewiduję, że istnieją duże szanse na to, że Patryk Dudek dzisiaj wystartuje 6 razy. Prawdopodobnie W. Lampart nie będzie brał udziału w dzisiejszych zawodach, a jego miejsce zajmie A. Rowe, który debiutuje w Ekstralidze. W juniorów z Torunia nie wierzę, w juniorskim 2 pkt to max na jaki ich stać, więc bardzo szybko może być przewaga +6 dla Gorzowa.

Dwa tygodnie temu, w Memoriale Edwarda Jancarza, bardzo dobra dyspozycja, jadąc na 2 pozycji wjazd w koleinę odebrał mu miejsce w finale. W poprzednim sezonie, gdzie formą nie błyszczał pokrył linię w 5 startach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1913
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Gorzów wygra juniorski 1,55
Doyle+2,5 vs Zmarzlik 1 kurs 1,95 dubelek z betfan
O Gorzowie już pisali inni,a w sparingach ich juniorzy fajnie punktowali,nawet Stojanowski potrafił pokonywać seniorów rywali,u innych kursy na to max 1,45
Doyle dobra forma na początku sezonu,za to Bartek miał już kilka wtop i liczę, że i dziś nie wszystko mu tam zagra jak należy. Tu mamy handi 2,5( wszędzie 1,5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +316
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Narazie jedyny sensowny typ jaki widzę to
W.Tarasienko under 6.5 kurs 1.7 Fortuna
Ma pakę w swoich biegach konkretną,do tego uważam że nie powtórzy tak dobrego sezonu jak poprzedni i trochę spuści z tonu,a że rywal piekielnie mocny to sądzę że under może wejść
Osobiście nie przesadzalbym z tymi wysokimi handi na Lublin czy Gorzów ,uważam że GKM ma swoje atuty i może nie wygra ale postawi się mocno...tym bardziej że i Lublin na ten tor nie ma samych pewniaków 😉
Toruń bez Lamparta raczej,ale 3 konkretne armaty na rezerwę taktyczna i myślę że te -6 będą utrzymywać ,i Gorzów czekają ciężary...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2452
K 0

krystek11

Użytkownik
Bańbor +1,5 1.60 betclick
Było 1.8 lecz niestety szybko spadło. Według mnie Bańbor jest jednym z faworytów do wygrania biegu młodzieżowców wiec jestem zdziwiony linia, która jest wystawiona. Plus tego wszystkiego jest taki, że gramy bez podatku. Zieloności!
 
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj nie wyszło, zobaczymy jak to będzie dziś. Zagrałem dwa typy...

Cierniak [powyżej 5.5 pkt.] 1.75 forbet
Dobry początek sezonu, więc liczę dziś na kontynuację dobrych występów. Tor w Grudziądzu specyficzny, ale Grudziądz to rywal z tej dolnej połówki ligi, więc dziś te 6 punktów powinien ogarnąć.

Gorzów - Toruń bieg juniorski [1] 1.55 betfan / 1.40 etoto / forbet
Paluch i Stojanowski powinno spokojnie objechać parę juniorów z Torunia. 4-2 uważam za absolutne minimum. Toruń od dłuższego czasu nie ma mocnych zawodników na pozycjach juniorskich i w tym sezonie wyglądać to pewnie będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
M 6,9K

murej

Użytkownik
Doyle - 9,5+ Betfan 1,52 Trochę Doyle zawiódł.
Jak dla mnie zaniżona linia,na stsie za 1,57 mamy 10,5 + Doyle w formie od początku.

Paluch 4,5 + betclic 1,65
Bańbor 1,5 + betclic 1,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1164
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Przyjemski over 4,5 @1,75 etoto
Przyjemskiego gram, bo w meczu ligowym może się w końcu przełamie a pierwsze 2 biegi ma takie, że jak wygra juniorski to już w 4 może pokryć linie.
Przyjemski po dwóch startach ma już 6 pkt ;) Na moje to był bet dnia.


Woźniak Under 9,5 @1,75 etoto
Patrząc po rozpiskach biegów i biorąc pod uwagę jego ostatnią kontuzję może nie zrobić 10.
Szymon 9 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2307
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Chyba w koncu nastal czas przywitac sie z typowaniem w sezonie 2024 w lidze polskiej. Kurs fajny, moim zdaniem.

Jack Holder under 9 2.05 bet365 troche szczescia, ale uwielbiam typy, ktore po trzech startach mozna ksiegowac :)

Zacznijmy od poczatku. Holder w obecnym sezonie ma dosc duzo okazji do tego, zeby porownywac go do starszego brata i te porownania nie wypadaja wcale az tak okazale. Jack co prawda ma lepsze wyniki w Anglii, ale za to juz w memoriale Jancarza byl za Chrisem, w MPPK wystartowal raz i nie pokonal na trasie Woryny. W 2022 startujac z "5" zrobil w Grudziadzu 11 w 6, no ale wiadomo - jego koledzy z druzyny byli dostarczycielami punktow. W 2023 4 w 5, ale wiadomo z jakimi klopotami borykal sie wtedy Lublin. Troche wychodze z zalozenia, ze w druzynie naszpikowanej gwiazdami ktos te punkty musi tracic, Zmarzlik jest w Grudziadzu nielapalny (srednia ogolna ponad 2,6), Kubera tez sobie poza 2023 radzi fajnie (1.95), u Jacka to jest 1,32 no i to chyba pokazuje troche skad jego klopoty rok temu. Nie mniejsze problemy ma Lindgren, wiec byc moze dzisiaj pojezdzi Przyjemski i Banbor?

Torun +6 1.9
Torun 3.1

Tajemnica polinszynela jest, ze 1. kolejka to raczej kolejka gosci. Nie mniejsza tajemnica polinszynela jest, ze Torun lubi jezdzic w Gorzowie i vice versa. Wiemy tez, ze Wozniak ostatnio nieprzyjemnie lezal i byl doprowadzany do stanu uzywalnosci, a Stal zawsze opierala sie na trojce liderow wspartych okazjonalnie Oskarami (no moze troche zbyt brutalnie, ale oni nie zawsze dokladali cos od siebie). Po stronie gosci rowniez lekko poobijany Emil, ale wartoscia dodana jest bardzo lubiacy tor w Gorzowie Przedpelski (przypomne, ze slynny mecz z rodzielnia zaczal od 3,3,3) i generalnie nie lubiacy toru w Gorzowie Dudek, ktory zawsze tutaj dokladal cenne punkty. Lambert tez nie radzi sobie zle (prawie 1,8 z ogolnych wystepow), Dudek 1,85, Lewandowski 1,15! (i to jest najlepszy wynik ze wszystkich ekstraligowych torow w tym sezonie, lepszy nawet od domowego w Toruniu). Jesli Stal wygra juniorski 5:1, to zaczne minimalnie drzec o ten typ. Nadal beda takyczne. Jesli goscie powalcza od poczatku, to moze sie skonczyc peknieciem balonika w Gorzowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Jason Doyle over 11,5 @1,75 etoto (liczą się wszystkie starty).

Jason jest w świetnej formie na starcie sezonu. Myślę, że byłby w stanie pokryć tę linię nawet w 5 startach a bardzo możliwe, że pojedzie jako rezerwa taktyczna.

EDIT: Jason słaby jak nigdy, chyba najgorszy występ w tym sezonie. Słabe starty, słaba prędkość na trasie. Jeszcze wykluczenie w biegu gdzie miał szanse na 3 albo 2 z bonusem. Tragedia. Lider drużyny tak nie jeździ... Przepraszam Was jeśli ktoś to zagrał.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Wiktor Lampart nie jedzie na underze ?

To ,że jedzie na juniorów (2x na Palucha) to akurat nie wiele zmienia Oskar potrafi u siebie punktować na seniorach.Przed sezonem nie wyglądał Pawełek specjalnie .Jak by spojrzeć na ostatnie 6 sezonów 2x przekroczył linie 6.5 w Gorzowie
Oficjalne statystyki tego zapewne nie obejmują, ale Pawełek przekroczył taką linie jeszcze raz w Gorzowie - jak była słynna rozdzielnia, jak dobrze pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać to miał 3,3,3 w momencie przerwania meczu.
 
C 876

czubus2

Użytkownik
Dudek over 9,5 1,9@Superbet (liczy wszystkie starty)//ledwo ledwo 3 pole wcale nie jechało.

Przewiduję, że istnieją duże szanse na to, że Patryk Dudek dzisiaj wystartuje 6 razy. Prawdopodobnie W. Lampart nie będzie brał udziału w dzisiejszych zawodach, a jego miejsce zajmie A. Rowe, który debiutuje w Ekstralidze. W juniorów z Torunia nie wierzę, w juniorskim 2 pkt to max na jaki ich stać, więc bardzo szybko może być przewaga +6 dla Gorzowa.

Dwa tygodnie temu, w Memoriale Edwarda Jancarza, bardzo dobra dyspozycja, jadąc na 2 pozycji wjazd w koleinę odebrał mu miejsce w finale. W poprzednim sezonie, gdzie formą nie błyszczał pokrył linię w 5 startach.
Cześć, masz ten zakład rozliczony na zielono ? Niechce mi go rozliczyć na zielono tłumacząc się że oferta była na 5 pierwszych startów a jestem pewien że była na wszystkie
 
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Cześć, masz ten zakład rozliczony na zielono ? Niechce mi go rozliczyć na zielono tłumacząc się że oferta była na 5 pierwszych startów a jestem pewien że była na wszystkie
Koniec końców grałem to u innego buka, bo mi nic do dubla nie pasowało w superbecie. Napewno było informacja pod oferta, że liczą wszystkie biegi bez punktów bonusowych. Dziwnym trafem usunęli historię wyników weekendowych spotkań. Mam na mailu odpowiedź, że cala oferta superbets jest na wszystkie biegi zawodników. Screena oferty niestety nie mam. Może Waldi coś wskóra, bo widziałem, że też to skopiował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom