>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.04.2024 (wtorek)

expande 6,7K

expande

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt-Manchester City
Typ: 1
Kurs:
2,85
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:

Ja tam lecę czysto na Real bo mecz bardzo trudny do typowania, bardziej bym nastawiał się na coś w stylu 1X i over 1.5 gola ale sobie daruje, nie będę ukrywał że jestem kibicem los blancos, a mecz u siebie to jedyna opcja żeby w tym dwumeczu myśleć o przejściu do następnej rundy.
Jedni i drudzy w ostatnim czasie nie przegrywają ale teraz w ekipie gości wypadł Walker i Ake, a kontuzje w Realu to temat który ciągnie się już dłuższy czas i potrafili sobie z tym poradzić a jak wypadną goście bez tych dwóch zawodników? Tego nie wiem
Czy pamiętam sezon temu lanie 4-0 ? Pamiętam ale wiem że dwa sezony temu potrafili obrócić na swoją korzyść wynik który był wybitnie krytyczny.
Dla mnie to są rozgrywki królewskich i po prostu trzeba się z taką ekipą liczyć, do tego doszedł Jude a i Brazylijczycy z ataku nawet są w formie ostatnio, myślę że warto wspomnieć o chęci zemsty za blamaż z poprzedniego sezonu- to są tylko ludzie i takie ludzkie pobudki trzeba brać pod uwagę.
Uściślając City to potężny rywal na tym etapie rozgrywek, z bardzo dobrym trenerem i szeroką ławką rezerwowych ale wierzę w Carletto i w Real bo Madridismo to ciągła wiara.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +71
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt : Manchester City
Typ: strzeli gola / Vinicius J
Kurs: 3.20
Bukmacher: fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...zów-9-04-2024-10-04-2024.170803/#post-7257473


Dla mnie mecz nr 1 , obie wiadomo w bardzo dobrej formie i dlatego też trudno przewidzieć kto z tej pary zamelduje się w półfinale ale też jestem przekonany że bramki powinni paść bo też w każdej drużynie są wyborowi strzelcy którym nie potrzeba wiele miejsca aby zdobyć gola , ja tradycyjnie liczę na bramkę Viniciusa którego za wile nie trzeba reklamować , w 5 meczach w których grał zdobył 3 bramki , ale wrócę do poprzedniej edycji LM i bie druzyny spotkały su=ię w półfinale w którym najpierw Real gościł City i padł remis 1:1 , w tym spotkaniu Vini strzelił w 36 minucie na 1:0 , w edycji LM 21/22 również Real miał okazję grać z City też w półfinale i na City Real poległ 4:3 ale Vini w tym spotkaniu z bramką , można by tak jeszcze wymieniaś i wymieniać , dziś liczę że Vini również umieści piłkę w bramce .

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
lukas88 324,4K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt : Manchester City
Typ: Bayern gol do 72 minuty
Kurs: 1,76
Bukmacher: fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-9-04-2024-10-04-2024.170803/post-7257479

Obie drużyny w ligach z odmiennymi nastrojami. Arsenal cały czas w walce o tytuł, Bayern o tytule może zapomnieć po weekendowej porażce z beniaminkiem. Jednak rodzime rozgrywki a LM to dwa światy, tutaj jest inny klimat, inna motywacja, inne perspektywy. Moim zdaniem Bayern mimo mocno przeciętnej formy ostatnio może powalczyć na Emirates, już Porto pokazało że Arsenal można "ugryźć". Owszem forma Kanonierów obecnie wyższa ale ja jednak wbrew ostatnim wynikom wierzę w geniusz Sane, Musiali, Mullera czy Kane`a. Skład bayernu optymalny po bardzo długim czasie że zawsze kogoś brakowało. Dziś uważam ze wyjdą w zestawieniu:
Neuer - Laimer, de Ligt, Dier, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Musiala, Sane - Kane.

Liczę że Tuchel wystawi Kimmicha do środka bo w mojej ocenie marnuje się on na prawej obronie a grając w środku pola jest w stanie dać z przodu więcej niż Laimer.

Arsenal ostatnio imponuje defensywą jednak liczę że Bayern postawi trudne warunki zespołowi Artety i wykorzysta potencjał swoich ofensywnych piłkarzy.

Wbrew ogólnym typowaniom moim zdaniem Bayern dziś ma szansę wywieźć nawet remis z Emirates, gdyż Arsenalowi w mojej ocenie może braknąć nieco doświadczenia i przede wszystkim silnego mentala. Bawarczycy już nie raz wychodzili z podobnych opresji, zatem niech się dzieje wola nieba :)

176
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +2798
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: Real + Vinicius strzeli
Kurs:
5,5
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

W ostatnich latach obie drużyny dość często trafiają na siebie. W poprzednim roku to City okazało się lepsze remisując na Santiago Bernabeu 1:1 oraz demolując u siebie aż 4:0. Z kolei 2 lata temu to Real był lepszy awansując po "cudzie" w Madrycie gdzie Real w pierwszym meczu przegrał 3:4 u siebie przegrywali 0:1 i Rodrygo w 90 i 91 minucie strzelił 2 gole, w dogrywce już Real dokończył dzieła.
Real jeżeli myśli o awansie a zapewne tak jest to u siebie muszą wygrać, są w bardzo dobrej formie. wraca E. Militao co jest świetną wiadomością. W bardzo dobrej formie jest Bellingham, Vinicius no i w końcu Rodrygo zaczarował stadion w poprzednim meczu gdzie strzelił 2 gole przeciwko Bilbao. Ogólnie uważam, że w tym roku to Real się wzmocnił a City osłabiło się ponieważ starcili Gundogana, Mahreza. Dziś również nie zagrają Akanji oraz Walker i to właśnie dlatego stawiam, że Vinicius strzeli dziś. Prócz tego, że Vini jest w gazie, uwielbia takie mecze jak ten dziś no i nie zagra Walker czyli zawodnik odpowiedzialny za Viniego, który szybkością był w stanie mu dorównać.
Liczę, że Real u siebie wygra to spotkanie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +302
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: 1 i under 7,5
Kurs: 2,62
Godz: 21:00
Bukmacher Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-9-04-2024-10-04-2024.170803/
Analiza:

Dzisiejszy wieczór w światku piłkarskim zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż na murawie Stadionu Santiago Bernabéu w Madrycie spotkają się dwie gigantyczne siły futbolu – Real Madryt i Manchester City. Mecz ten, będący ćwierćfinałem Ligi Mistrzów, budzi ogromne emocje zarówno wśród kibiców obu klubów, jak i fanów futbolu na całym świecie.

Real Madryt, legenda hiszpańskiego i światowego futbolu, to drużyna, która od lat imponuje nie tylko swoją historią, ale również aktualnym potencjałem i umiejętnościami swoich zawodników. Zespół ten pod wodzą swojego trenera, który zna się na budowaniu zwycięskich drużyn jak nikt inny, będzie zdecydowanie walczył o awans do kolejnej fazy turnieju.

Z drugiej strony, Manchester City, klub reprezentujący angielską Premier League, także nie może być lekceważony. Zespół ten od lat odgrywa znaczącą rolę zarówno w krajowych rozgrywkach, jak i na arenie międzynarodowej. Z pełnym zaangażowaniem i determinacją, piłkarze Manchesteru City podejdą do tego spotkania, gotowi udowodnić swoją siłę i umiejętności.

Będzie to z pewnością pojedynek, który dostarczy kibicom wiele niezapomnianych chwil i emocji. Oba zespoły mają w swoich szeregach utalentowanych graczy, którzy potrafią zmienić losy meczu jednym genialnym posunięciem. Liczyć się będzie nie tylko umiejętność strzelania bramek, ale także taktyczne zręczności i zdolność do szybkiego reagowania na zmiany sytuacji na boisku.

Ostatecznie, tylko jedna drużyna będzie mogła awansować do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów, co czyni ten mecz jeszcze bardziej ekscytującym. Fani futbolu na całym świecie z niecierpliwością oczekują na pierwszy gwizdek sędziego, który rozpocznie ten wielki futbolowy spektakl.

Mój to zwycięstwo Realu w stosunku 2:1.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: Arsenal liczba goli - powyżej 1.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finału-ligi-mistrzów-9-04-2024-10-04-2024.170803/post-7257547
Analiza: Arsenal zagra u siebie, a tam powinni doskonale zdawać sobie sprawę że muszą zrobić robotę, żeby przed wyjazdem do Niemiec zagwarantować sobie przynajmniej korzystna przewagę. Bayern zawodzi w ostatnich meczach, tracą bramki nawet z beniaminkiem. Arsenal powinien trafić kilka razy do siatki, ale pamiętajmy że to wciąż Arsenal i te ćwierćfinały nie należą do ich mocnych stron jeżeli chodzi o historię spotkań. Spodziewam się bardzo otwartego spotkania.

168
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +3035
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Brazylijska
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sada Cruzeiro - Volei Renata
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Sada Cruzeiro)
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:
Po raz kolejny idę podobnie jak w typie, który podałeś dość nie dawno. Tam typ również dałem że Sada Cruzeiro wygra w trzech setach, a wygrali w czterech. Volei Renata ma dość solidny skład, ale bardziej na środek tabeli ligi brazylijskiej. Ten pierwszy wygrany mecz z dzisiejszymi gospodarzami to była spora niespodzianka i bardziej był to słabszy dzień Sada Cruzeiro. W składzie Sada Cruzeiro występuje m.in: kapitalny argentyński rozgrywajacy Nicolás Uriarte chodz mimo, iż rozgrywa fenomenalna siatkówkę to w Reprezentacji Argentyny jako pierwszy jest jeszcze większy magik De Cecco. Na pozycji atakującego Wallace, siatkarz, który w Reprezentacji Brazylii zrobił wielkie rzeczy i nadal chcieli Jego powrotu ponieważ forma nadal imponująca, lecz z tego co wiem do gry w Repreze tacji już chyba nie wróci. Na przyjęciu Lopez, Leao także wnoszą duża jakość w zespole. Środek też wygląda solidnie wypełniony Brazylijczykami. Mysle, ze po ostatniej porażce w trzech setach u siebie to dzisiaj czuje, ze będą chcieli pokazać atut własnej hali i pewnie ten mecz wygraja. Drużyna gości to atakujący Lima i można zaliczyć może Borgesa chodz Jego forma ostatnio niezbyt korzystna dla tego klubu. Według mnie dzisiaj gospodarze biorą ten mecz z łatwością. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Do góry Bottom