>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Częstochowa @4,7 STS

Dla Projektu jutrzejszy mecz to sparing i mam nadzieję, że potraktują go tak jak dzisiaj Zawiercie. Ekipa z Częstochowy ma jeszcze szanse na zajęcie 14 miejsca i zagranie w PO o miejsca 9-14 i zawsze to jakieś dodatkowe atrakcje i pieniążki z biletów czy transmisji. Nawet jeśli się to nie uda i miał by to być ostatni mecz w tym sezonie to pewnie fajnie było by przerwać passę 5 porażek z rzędu i miło pożegnać się z kibicami.
Z pewnością jest duże value w tym kursie, jednak tu jest trochę inna sytuacja niż dziś z Nysą.
W dzisiejszym meczu Zawiercie chciało ten mecz przegrać i było to wyraźnie widać. W czwartym secie podopieczni Winiarskiego robili wszystko żeby tylko nie zrobić krzywdy Nysie i aż źle się to oglądało.
Jutro Projekt z pewnością wyjdzie rezerwami, ale tam ma kto grać. Weber, Grobelny, Borkowski, Averill, Kowalczyk, Gruszczyński i Stępień na sypie. Myślę że Tillie lub Szalpuk też mogą wchodzić na zmiany.
Po drugie to rezerwowi mogą chcieć się pokazać z jak najlepszej strony przed play-off.
Wiadomo że większa motywacja będzie po stronie Czewy, ale ja nie jestem aż tak pewny ich wygranej i raczej wejdę w jakieś handi punktowe bądź setowe na gospodarzy. Najlepiej zagrać już dziś bo jestem pewien że jutro kursy na Częstochowę polecą w dół.
Na Gdańsk też teoretycznie można pograć bo oni jeszcze o coś grają, a Rzeszów już nic nie musi i pewnie wyjdą głębokimi rezerwami. Kurs na Trefl jeszcze 3,20 i to z pewnością jest spore value. Sądzę że i ten kurs jutro poleci, bo nie trzeba być alfą i omegą, żeby zobaczyć co się dzieje w tabeli.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Witam, przy wyniku 2-3 dla Lwowa ze Skra kto zajmie 9 miejsce ?
Lwów, stosunkiem setów


Kolejność w tabeli po każdej kolejce rozgrywek ustalana jest według liczby zdobytych punktów meczowych. W przypadku równej liczby punktów meczowych o wyższym miejscu w tabeli decyduje:

  1. liczba wygranych meczów,
  2. lepszy (wyższy) stosunek setów zdobytych do straconych,
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Częstochowa @4,7 STS

Dla Projektu jutrzejszy mecz to sparing i mam nadzieję, że potraktują go tak jak dzisiaj Zawiercie. Ekipa z Częstochowy ma jeszcze szanse na zajęcie 14 miejsca i zagranie w PO o miejsca 9-14 i zawsze to jakieś dodatkowe atrakcje i pieniążki z biletów czy transmisji. Nawet jeśli się to nie uda i miał by to być ostatni mecz w tym sezonie to pewnie fajnie było by przerwać passę 5 porażek z rzędu i miło pożegnać się z kibicami.
Jedno sprostowanie, U nas nie ma PO o miejsca 9-14 jak w lidze włoskiej. Są po prostu 2-mecze o miejsce 9 ,11 i 13.


Odnośnie dzisiejszych spotkań to mi rzuca się w oczy głównie jeden mecz a mianowicie Skry z Barkomem. Dla Barkomu lepiej ten mecz wygrać i grać 2-mecz o miejsce 9-te niż przegrać i grać z Suwałkami o 11-te. Dla Skry też lepiej ten mecz przegrać, wpuścić Barkom na 9-te miejsce w tabeli i zagrać finalnie z nimi o 9-te niż dziś wygrać i grać z Zaksą o miejsce na koniec sezonu.

Dla mnie sprawa jest dość prosta i idę dziś w stronę Ukrainców.
 
Ostatnia edycja:
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
A ja właśnie troszkę inaczej w takim razie to widzę , Skra wygrywa 3-2 i wszyscy zadowoleni :)
Nie bo przy tym wyniku układ w tabeli zostaje taki jak obecnie. Zaksa zostaje przed Barkomem lepszym stosunkiem setów. Jeśli Skra nie chce grać z Zaksą o miejsce 9-te to musi dziś przegrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Wszystko się zgadza w tych dywagacjach Bełchatów Lwów....ale odpowiedzcie sobie sami ....puszczamy Lwów żeby bić się z nimi o 9 miejsce... naprawdę.Nie wykluczam tego ale czy wzięliście pod uwagę chęć zagrania o miejsce 9 z ZAKSA która (tak przypuszczam) zapełni halę w Bełchatowie.Na pieniądze ze związku nie ma co liczyć za pozycję....tylko zwycięzca dostaje o ile się dobrze orientuję . Więc pozycja 9 czy 10 to chyba wszystkim zwisa a zapełnić halę ten ostatni raz i do kasy klubowej żeby coś skapło ....chyba ta opcja bardziej do mnie przemawia.Chyba że jest chęć jeszcze bardziej upokorzyć Zakse i spychając ich za Barkom
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Odnośnie Skry to wg mnie zagrają tu mecz na luzie, bez większej spiny. Nie sądzę by były jakieś kombinacje by puszczać Barkom, bo na obecną chwilę Zaksa chyba będzie łatwiejszym przeciwnikiem od Barkomu, biorąc pod uwagę ich dyspozycję i przede wszystkim zaangażowanie.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Czarni Radom - Cuprum Lubin 1,90
Czarni
-1,5seta 2,83

No to kończymy rundę zasadniczą meczem w Radomiu.
Mecz trochę sparingowy, bo nic nie wnoszący do sytuacji w tabeli.
Czarni żegnają się z PLS i mam nadzieję że w pewnym sensie będzie to dla nich mecz o honor. Niestety pogoń w końcówce sezonu nie zaowocowała utrzymaniem, niemniej jednak trzeba ich pochwalić za ambicję i walkę do końca. Zadecydowała słaba pierwsza część sezonu, gdzie pod wodzą P.Woickiego zgromadzili tylko 3pkt w 12 kolejkach. Po zmianie trenera zespół zaczął zdecydowanie lepiej punktować i widać to było szczególnie w meczach we własnej hali. Od momentu przejęcia zespołu przez trenera Kantora, jako gospodarze rozegrali 7 meczy i wygrali z nich aż 5!!!! Pokonali wszystkie zespoły z miejsc 11-16, a z TOP8 Nysę. Były to przekonujące wygrane, bo wszystkie z tych meczy zakończyły się wynikami 3-0 bądź 3-1.
Tak jak pisałem Lubin przyjeżdża dziś na sparing, gdyż nie mają szans na awans w tabeli i na 100,% zagrają z Katowicami o 13 miejsce. Do tego ich bilans w meczach wyjazdowych jest beznadziejny, bo są to 2 zwycięstwa na 12 porażek.
Biorąc pod uwagę powyższe argumenty gram dziś na wygraną Radomia i godne pożegnanie się z kibicami.
Próbuję również Czarni -1,5seta z kursem 2,83.
 
Ostatnia edycja:
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Hej, fachowcy od siatkówki, Lublin ma jakąś motywację żeby grac o miejsce wyżej? Bo tak graja z projektem a mogą z resovią z tego co z tabeli rozumiem. I zastanawiam sie czy warto to 1.4 kursu dodać do kuponu. Jak uważacie?
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Siema!

Fachowiec żaden, ale Lublina po 1.4 nie zagram. Po raz kolejny swój typ będę opierał nie uwzględniając aspektów czysto sportowych. Na papierze Lublin jest przynajmniej klasę lepszy. Realnie szansa na 5 miejsce w fazie zasadniczej. Natomiast gospodarze dzisiejszego pojedynku sezon tragiczny. 13 lub 14 miejsce to zdecydowanie poniżej oczekiwań. Kurs 1.4 na drużynę lepszą, która w dodatku ma szanse na 5 miejsce w tabeli wydaje się atrakcyjny ale czy aby na pewno? Przegrana Lublina oznaczać będzie ćwierćfinał z Projektem i tutaj wydaje mi się lepszą opcją patrząc na historię pojedynków.
Lublin z:
- Projektem (3 zwyciestwa na 6 pojedynków ligowych)
- Resovią (1 zwycięstwo na 6 pojedynków ligowych).
Ponadto, jeśli spojrzymy na (co prawda krótką) historię spotkań pomiędzy Katowicami a Lublinem to być może będzie to 3 sezon, w którym mamy po jednym zwycięstwie każdej z drużyn. I po raz kolejny napiszę też, że nie zdziwi mnie szybkie zwycięstwo gości. Ja natomiast mam nadzieję, że będzie inaczej. No i ostatnim argumentem jest ćwierćfinałowy mecz Luku za 3 dni. Trzeba dać odpocząć gwiazdom zespołu.
Mój typ: Katowice @3.1 STS
Dodatkowy typ: Katowice -1.5 handi @4.20

GKS Katowice 3-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1391
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Ja tam Lublin odpuszczam bo nie wiadomo kogo chcą do tanga w Play-off? Teoretycznie powinno swobodnie ograć Katowice, ale ja nie zaryzykuję
Hej, fachowcy od siatkówki, Lublin ma jakąś motywację żeby grac o miejsce wyżej? Bo tak graja z projektem a mogą z resovią z tego co z tabeli rozumiem. I zastanawiam sie czy warto to 1.4 kursu dodać do kuponu. Jak uważacie?
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Czarni Radom - Cuprum Lubin typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Czarnych Radom) kurs 5.90 Fortuna

Czarni Radom już wiedzą,.ze spadają z PlusLigi. Już mniej więcej w połowie sezonu sytuacja była dramatyczna, ale przy końcówce sezonu była całkiem realna szansa, a przedewszystkim szansa jednak na utrzymanie. W Radomiu na pozycji atakującego dobrze funkcjonuje Gomułka czy ciągle nieobliczalny Meljanac. Na rozegraniu solidny serbski rozgrywający Todorovic. Na przyjęciu Buszek, Hofer. Na środku Rajsner i Oatrowski to z meczu na mecz funkcjonuje bardzo przyzwoicie. Radomianie u siebie są naprawdę groźni. Na pięć ostatnich meczów zaledwie jeden przegrany u siebie. Wygrywali m.in z Nysa, Częstochowa, Katowicami oraz bardzo dobrze grającym Slepskiem ostatnio. Nie tak dawno wygrana u siebie z nieobliczalnym Barkomem, który nie tak dawno pokonali czołowe zespoły z PlusLigi. Cuprum ma kim postraszyć na pozycji atakujący Hanes, dobrze grajacy ostatnio na przyjęciu Berger, ale graja już praktycznie o nic, natomiast Radomianie powinni godnie pożegnać się z PlusLiga bo czuje, zee możliwy jest szybki powrót z takimi kibicami, ktorzy są z nimi na dobre i na złe. Cuprum praktycznie wszystko na wyjazdach przegrywają więc nie spodziewam sie, ze dzisiaj wygraja. Pozdrawiam.
 
no PRO8L3M 7,6K

no PRO8L3M

Użytkownik
Zaczyna się faza play off Plus Ligi. Według mnie drużyną, która rzuci wyzwanie Jastrzębiu będzie Zawiercie które gra bardzo dobrą siatkówkę na przestrzeni całego sezonu. Jadą po raz kolejny do Nysy gdzie przegrali ostatnio 3:1. Wynik tego ostatniego meczu nie będzie miał kompletnie znaczenia , gdyż trener Winiarski dokonał mocnych rotacji. Pograli dużo m.in Gąsior i Rossard. Zawiercie gra wszystkimi strefami. Potrafią mocno serwować i mają doświadczoną drużynę w grze o stawkę. Czynnikiem decydującym będzie tutaj jakość przyjęcia po stronie gości. Nysa miała przebłyski w tym sezonie jednak to jest drużyna o co najmniej półkę niżej od Aluronu. Spodziewam się sytuacji w której po 1 secie gaśnie zapał gospodarzy, a Aluron wygrywa przekonująco to spotkanie.

Nysa - Aluron, Aluron -1,5 seta @ 1,49 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1235
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
M. Bieniek over 10,5pkt. 1,80
A. Souza over 17,5pkt. 1,80
Ako: 3,24


Ja dziś atakuję dubelek z overów punktowych. Zaczynamy play-off i to w dziwacznej formule, gdzie tylko 2 mecze zadecydują o awansie do kolejnej rundy. Dlatego pełna mobilizacja i gra na 100% będzie niezbędna od pierwszej do ostatniej piłki.
Jako pierwszego biorę na tapetę Bienia. Jakie są jego umiejętności wie każdy kto choć trochę się interesuje siatkówką. Ten sezon zaczął od kontuzji i powoli wracał do gry. Jednak jak już się rozkręcił to gra swoje, czyli świetną siatkówkę. W tym sezonie w meczu z Katowicami, w czterech setach zdobył magiczne 26 pkt, co jest niesamowitym wyczynem biorąc pod uwagę że to środkowy bloku. W ostatnich 6 meczach złamał linię 10,5pkt i sądzę że dziś również uda mu się to zrobić, tym bardziej że dziś już nie będzie mowy o odpuszczaniu.
Podobna sytuacja jest z Alanem w drugim ćwierćfinale.
Souza to zdecydowanie najlepiej punktujący zawodnik ligi. Gra Olsztyna opiera się głównie na jego skuteczności w ataku. Dziś AZS czeka trudne zadanie, bo mierzą się z najlepszą drużyną ligi i spodziewam się zaciętego spotkania. Zdecydowanym faworytem w tej parze jest Jastrzębie, jednak Olsztyn to drużyna która ugrała najwięcej punktów z zespołami z TOP4, spośród drużyn z miejsc 5-8.
Zdecydowanie ich gra falowała podczas całego sezonu i zdarzały się wpadki z potencjalnie słabszymi drużynami. Potencjał jednak jest spory i myślę że mają szansę postawić się Jastrzębskiemu w tym dwumeczu.
Linia na Alana jest dziwnie niska, szczególnie biorąc pod uwagę jego zdobycze z ostatnich 5 meczy, gdzie miał średnią 25pkt. Średnia sezonowa to 19,34pkt, czyli również ponad zaproponowaną przez buka linię. Dzisiaj powinien być ponownie liderem zespołu i swoją dobrą grą natchnąć zespół do być może sprawienia niespodzianki?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
lukas88 324,4K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka- PlusLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stal Nysa- Warta Zawiercie
Typ: over 177.5 pkt
Kurs: 2,02
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:

Analiza:

Ruszamy z kolejnymi meczami fazy Play- off, Nysa podejmuje zespół Zawiercia. Oba zespoły spotkały się kilka dni temu w meczu o "pietruszkę" i góra był zespół Nysy wygrywając 3-1. Faworytem tej pary są oczywiście Zawiercianie i ostatniego meczu nie brałbym na poważnie. W mojej ocenie Zawiercie wygra dzisiejsze spotkaniejednak kursy na gości bardzo niskie, nawet gra handicapu setowego mało opłacalna. Idę zatem o over punktowy przyniezłej linii 177,5, gdzie wystarczą 4 względnie równe sety z wynikami do 20 przegranej druzyny. Zespół Stali w sezonie zasadniczym przegrał u siebie w 3 setach tylko dwa mecze z Jastrzębiem i Zaksą, pozostałe mecze z czołówką bardziej wyrówanane. Zespół Stali potrafił ograć Projekt Warszawa czy bardzo solidnegoTrefla, także uważam że stać ich na ugranie seta z Aluronem, który na wyjazdach tracił sety z Katowicami, Treflem czy Barkomem.
 
Ostatnia edycja:
typer86 4,3K

typer86

Użytkownik
Stal Nysa- Warta Zawiercie

Typ : Dokładny wynik 0-3 ✅✅✅

Bukmacher : Betclic

Kurs : 2,3

Witam.

Dziś startujemy już z poważnym graniem w naszej Plus Lidze. W przeciągu kilku dni zespoły dzisiaj znowu wyjdą na boisko w Nysie , tak jak kolega wyżej wspomniał ostatni mecz był rozgrywany o pietruszkę. Zawiercie w tamtym spotkaniu oszczędzało swoich zawodników przed najważniejszymi spotkaniami które teraz ich czekają. W tym meczu różnica klas w każdym elemencie będzie momentalnie widoczna. Nysa niby patrząc na wyniki u siebie potrafi być groźna ale dziś obawiam sie że najważniejsze mecze w sezonie ich zweryfikują i dzisiaj zmierzą sie ze ścianą . Zawiercianie będą chcieli jak najszybciej domknąć mecz aby u siebie nie było jakiś dziwnych kalkulacji w tym systemie tegorocznych play-off. Typuję tutaj gładkie zwycięstwo gości . Dla mniej odważnych polecam handicap -1.5 .

Pozdrawiam 🍻
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1229
Do góry Bottom