>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Indian Wells (06.03.2024 - 17.03.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bnpparibasopen.jpg

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 06.03.2024 - 17.03.2024
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $9,258,080
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibasopen.com/tickets/?utm_source=WTA&utm_medium=web&utm_campaign=tickets21
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24131-wta-entry-list-4-17-marzo-2024.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/609/indian-wells/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/609/indian-wells/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
E. Rybakina
Zwycięzcy debla 2023: K. Siniakova / B. Krejcikova



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Su-Wei Hsieh v Kamilla Rakhimova
Hsieh + 1,5 seta 2.05
Hsieh 3.75
Livescorebet
Hm w całym 2023 roku Hsieh zagrała tylko 8 meczy w singlu ale wygrała 4 byłą w trzeciej rundzie w Strasburgu na cleyu i doszła do rzeciej rundy kwalifikacji do Wibledonu .Nie wiadomo w jakiej jest formie i jakie będzie miała podejście do tych kwalifikacji , od dawna skupia się na deblu , ale to co zdobyła w grze podwójnej na wielkich szlemach i to z trzema róznymi partnerkami i jednym partnerem hm każe tutaj pochylić się nad tymi kursami.Może nie poszlaeję ze stawkami ale bilans ostatnich singlowych spotkań Rakhimovej też lekko tutaj zachęca 4 Wygrane i 6 Porażek a na dodatek wszystkie porażki 2:0 w setach,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2518
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hibino - Hsieh S-W
Typ: Hibino -3,5
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna

Weźmiemy dzisiaj na tapetę WTA mecz Hibinow Indian Wells. Hibino widać że wróciła do dobrej dyspozycji, w Dubaju przegrała dopiero z Zheng, natomiast w Doha przegrała z Linette, gdzie później odrobiła lekcję i w Dubaju wyeliminowała Linette. Hsieg za to odwrotnie w tym roku brała udział tylko w AO i to odpadła w pierwszej rundzie. W Indiana Wells niespodziewanie wygrała z Rachimową, ale nie jest to żadnym wyznaczniem czy to jest początek dobrej serii czy tylko słaba postawa Rachimowej. W meczach bezpośrednich w 3/4 meczy Hibino było górą. Liczę na ciąg dalszy dyspozycji Hibino i gładkie wygranie 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1332
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Hontama-C.Liu 2 @1.64

Clare Liu na pewno bardziej uznana zawodniczka. Ostatnio moze nie blyszczala i gdyby nie wczorajsza wygrana Liu, to nie porywalbym sie na ten typ, ale wydaje mi sie, ze wczorajsza wygrana nad Timofeeva to dobry znak, bo Timofeeva w tym sezonie gra naprawde na poziomie. Liu te turnieje w Indian Wells i Miami ma opanowane i startuje tam wlasciwie regularnie. Kilka razy dostawala dzika karte jako mlodsza zawodniczka, gdy zaczynala stary w tych turniejach. Z reguly jest w stanie wygrac mecz w turnieju glownym tez, bo kilka tych 2 rund tam bylo, a w ubieglym sezonie w Miami byla nawet 3 runda.
Hontama nigdy w IW czy Miami zwyciestwa w turnieju glownym jak dodtad nie zanotowala, chociaz trzeba jej oddac, ze raz skcesywnie pokonala kwalifikacje. Dobre zwyciestwo tez zanotowala eliminujac wczoraj rozstawiona Siegemund, ale Niemka to taka chimeryczna zawodniczka, ktora potrafi rozczarowac.

Ogolnie jednak dla Claire Liu to sa jedne z tych docelowych turniejow. Liu jest tez Kalifornijka, wiec to tez w pewnym stopniu czynnik motywujacy. W teorii Liu jest zawodniczka z wiekszymi mozliwosciami i ma wieksze szanse w tych zestawieniu. Mysle ze mimo tych niemrawych wystepow w ostatnim czasie ta wczorajsza wygrana z Timofeeva moze byc oznanka, ze Amerykanka jest jednak dobrze przygotowana i te dwa duze nadcodzace turnieje, to turnieje docelowe, gdzie pokaze duzo lpesza forme.
 
Tenis by Dawid 868,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy na środę bez analizy:
👉 Boulter vs. Giorgi liczba asów 4+ @1,55 betfan ❌
👉 Woźniacki wygra seta @1,4 (vs. Zhu) betclic ✅
👉 Saville wygra seta @1,42 (vs. Pera) betclic ✅
👉 Andreeva vs. Collins powyżej 2,5 asów @1,85 STS ❌
👉 Kerber powyżej 0,5 asów @1,5 (vs. Martic) forBET ✅

ANALIZA KOBIECEJ DRABINKI INDIAN WELLS TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wozniacki-L.Zhu 1 @1.75

Ciekawe czy Wozniacki w koncu wygra. Wydawalo sie, ze bedzie udany powrot po ostatnim US Open, ale ostatnio rozczarowuje. Swoja droga to Wozniacki ostatnie dwa swoje mecze przegrala prowadzac 6-4 2-0, ale to chyba nie braki kondycyjne. Rywalka trudna, ale moze w koncu Dunka sie przelamie i zagra dobrze. Jezeli nie, to pojdzie w odstawke na dlugi czas pewnie gdziesz w okolice sierpnia-wrzesnia gdy znowu tour zawita do Ameryki. Mam nadzieje, ze to nie slepa wiara w nazwisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +390
Pablito91 474,9K

Pablito91

Użytkownik
Montgomery Baptiste powyżej 9.5 asów @1.95 superbet

Spotkanie dwóch czarnoskórych Amerykanek. Spotkanie z potencjałem na 3 sety. Moim typem na to spotkanie są asy obu zawodniczek. Obie serwują regularnie po kilka asów w swoich meczach. Te 5 na jedną czy drugą to nie jest problem. 2 tygodnie temu spotkały sie ze sobą w Challengerze w Meksyku i dziewczyny zaserwowały tam 18 asów. Dlatego uważam, że te 10 spokojnie są w stanie zaserwować. Liczę tutaj szczególnie na Baptiste, która w ich spotkaniu zaserwowała aż 14 asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2253
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
E.Andriejewa - D. Collins 6,90


Dziś będzie dogrywany mecz 1 rundy, między Eriką a Danielle.
Stan meczu to 6:7, 5:6 i w 12 gemie przy podaniu rosjanki A:40.
Wg mnie kurs jest naprawdę wart ryzyka, bo Collins wcale jakoś nie dominowała w tym meczu, jak do tej pory.
W pierwszym secie zawodniczki przełamały się po jednym razie i w tie breaku Danielle zdominowała Andriejewą i wygrała 7:3.
Drugi set to był natomiast festiwal przełamań. Tenisistki przełamywały się po 3 razy, więc widać że serwis wcale nie był tu handicapem.
Jak wiadomo Danielle gra ostatni sezon w swojej karierze. Gra zatem bez presji, nie musi już bronić pkt i widać że gra naprawdę dobrze.
Jednak młoda Rosjanka mimo dobrej gry Amerykanki, która oczywiście ma za sobą publiczność, nie odstawała wczoraj i nie sądzę żeby dziś się coś zmieniło.
Sądzę że ten mecz do końca będzie na styku i każdy rezultat jest tu możliwy.
Dlatego widzę value w tych kursach i próbuje to wykorzystać.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Errani u54,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 47%
superbet


Sara po kilku słabszych latach i gry w itf wraca do setki i zaczyna grywać w turniejach dużej rangi. W IW przeszła przez kwalifikacje. Teraz na jej drodze Osaka, która też wraca do rozgrywek. Powrót jak na razie średnio udany. Errani jeden z najwolniejszych serwisów w całych rozgrywkach. Głównie skupia się by wprowadzić piłkę w kort. Procent celności 1 serwisu za to najwyższy w rozgrywkach, niejednokrotnie przekraczając 80 a czasami nawet 90%. Z racji tego że tak często trafia pierwszym podaniem musi rozegrać dużo wymian. Przez co procent wygranych punktów po 1 serwisie nie jest zbyt duży. Osaka preferuje siłowy styl gry. Uważam, że nie będzie chciała się wdawać w zbyt długie wymiany z Włoszką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Brawo Wożniacki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wygrała 2:0
Xinyu Wang v Anna Karolina Schmiedlova
schmiedlova +1,5 seta kurs 2.00
schmiedlova win kurs 4.00
willimhill

wydaje mi się że tutaj kursy na czeszkę przesadzome.W Indian Wells hard korty z tych wolniejszych a to chyba mała woda na młym schmiedlovej.Owszem Xinyu Wang zakotwiczyła się w pierwszej pięćdziesiątce rankinu i jest w formie ostatnio widziałem bardzo dobry mecz na styku z Vekic choć przegrany ale kurs 1.3 na Chinkę??Aż taką faworytką jest w tym meczu??
W h2h jedno spotkanie w miarę świerze bo z ostatnieg US open akurat oglądałem duże feagmęty i mecz był na styku , wygrał wang 2;1 .
forma Schmiedlovej od lat na pstrym koniu jeździ ale gdyby miała dzień z lepszych to moim zdanie rewanż jak najbardziej możliwy
a kurs 4.00 wart by tutaj zaryzykować.Schmiedlova ma w bilansie sporo z wycięstw z lepszymi tenisistkami.Ostatnio uporała się z powracającą Sevastovą a to też dobry omen.Zaryzykuję.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 868,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Noskova
Polka dość niespodziewanie otworzy kolejny dzień zmagań w ramach Indian Wells i będzie miała okazję do rewanżu za pamiętną porażkę w Melbourne. Wtedy Linda zagrała dobre zawody, ale co było bardziej istotne, to raczej Iga nie dojechała mentalnie na ten mecz, tracąc często serwis i psując wiele returnów. Myślę, że dziś skutecznie się zrewanżuje, ale kursy są na tyle niskie, że nie warto brać pod uwagę zakładów pod Polkę. Skupię się na zakładach specjalnych, a dokładnie asach. Myślę, że Noskova ma wiele większy potencjał, jeśli chodzi o asy serwisowe i miewa spotkaniach, w których przekracza granicę 10 asów, co jest dla Świątek nieosiągalne. Właśnie podczas Australian Open Noskova zaliczyła 10 asów, a Iga 4. Polka w tym sezonie nieco poprawiła podanie, lecz niekoniecznie przekłada się to na asy. Oczywiście miewa spotkania overowe pod tym względem, ale często zalicza ich mało. W Dubaju zaliczyła kilka overów, ale pamiętajmy, że tam korty są wyraźnie szybsze i zaliczyła 1, 4, 1 i 5 asów, więc mocno w kratkę. Na wolniejszych kortach w Dosze zaliczyła 0, 5, 0 i 2 asy, więc ponownie bardzo nierówno. Podsumowując Iga znacznie częściej zalicza przedział 0-2 asów niż 4 i więcej. To nie jest najważniejszy element w tenisie Świątek, a z kolei na to zdecydowanie bardziej liczy Noskova. Jej potencjał jest wyższy, a wystarczy spojrzeć na jej rezultaty. Tutaj w II rundzie zaliczyła 4 asy (Iga 2), a w poprzednich turniejach 4, 7, 4, 11, 7 i 7. Jak widać najgorsze wyniki Czeszki, to praktycznie najlepsze Polki. Biorąc pod uwagę tylko statystyki to ten kierunek ma jak najbardziej sens i tylko przy bardzo niekorzystnym scenariuszu i gorszym dniu Lindy ten kierunek nie zakończy się powodzeniem. Oczywiście jest ryzyko, że przy krótkim meczu na korzyść Świątek to wynik obu pań będzie mocno zbliżony. Teoretycznie im dłuższy mecz tym większa szansa zbliżenia się do średnich wyników, co by było na naszą korzyść.

👉 Noskova więcej asów @2,1 (fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2479
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Indian Wells
Godzina: 22:30
Spotkanie: Osaka N. - Mertens E.
Typ: Osaka N.
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna

Widać Osaka poukładała w końcu wszystko w głowie i wraca powoli do swojej optymalnej formy, Witać to już było w Doha gdzie przegrała ze świetnie dysponowaną Pliskową, gdzie przegrała w sumie 2:0 ale po dwóch tibreakach. W Indian Wells pokonała już babcię Errani, oraz Samsonową i właśnie to zwycięstwo przekonuje mnie do powrotu formy Japonki. Mertens prezentuję bardzo przeciętną formę i jak już gra z lepszą tenisistką to nawet nie potrafi za bardzo z nią powalczyć co pokazuję przegrana w Linz z Pawluczenkową, oraz przegrana w Doha z Navvaro. Patrząc jak dobrze wygląda Osaka a jak słabo Mertens powinno tutaj był 2:0 w stronę Japonki.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Yuan vs Dolehide @ Delehide wygra przynajmniej 1 set

Mam nadzieję na niespodziankę w tym spotkaniu i wygraną Dolehide, choć próbuje ostrożniej mianowicie na wygranie przez nią przynajmniej seta. Widziałem jej mecz z Azarenką i co prawda miałem wrażenie, że to Białorusinka koniecznie nie chciała wygrać tego spotkania bo robiła koszmarne błędy w sytuacjach gdzie normalnie te punkty inkasowała by na swoim koncie aczkolwiek w kilku momentach oczywiście potrafiła też zabłysnąć wysokiej klasy zagraniem. Chinka natomiast odnotowuje serię zwycięstw z wygranym turniejem na koncie i wszystko niemal po 2:0 lecz chodzi mi tutaj po głowie być może niespodzianka a przynajmniej nie widzę tutaj kolejnej wygranej bez straty seta ze strony Yuan.

Blinkowa vs Perry @ 1

Tutaj spróbuje w kierunku faworytki choć mam mieszane uczucia jak to udźwignie. Rosjanka pokonała dwa mocne nazwiska jakimi jest Pliskova i Pegula... mam nadzieję, że dołączy do tego kolejna pani na "P czyli" Perry. Blinkowa jest ambitna i waleczna i potrafi napsuć krwi wyżej notowanym rywalkom ale i również potrafi się "obrazić" na korcie i oddać mecz ale mam nadzieję, że w tym przypadku po takich dwóch meczach motywacja będzie taka sama i pójdzie za ciosem i mecz z Perry rozstrzygnie na swoją korzyść. Francuzka coś tam gra ale mam nadzieję, że jej jednoręczny backhand będzie dziś robił sporo błędów i dawał punkty Rosjance.
 
Ostatnia edycja:
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Kerber vs Wozniacki @ 2

Szkoda że ten mecz tak późno bo chętnie bym obejrzał to spotkanie dwóch weteranek. Daje tutaj większe szanse Dunce i celuje w jej zwycięstwo. Jak dla mnie jej wygrana z Volynets, która ostatnio pokazuje dobry tenis robi większe wrażenie niż Kerber z Kudermetovą, która od dłuższego czasu nie może się pozbierać i wrócić do dobrej dyspozycji. Kerber potrafi po celować i uderzyć forehandem ale mam nadzieję, że Dunka w obronie będzie sobie z tym radzić a gdy będzie rozdawać karty w wymianie to po rozrzuca Niemkę trochę po korcie i to ona prędzej znacznie opadać z sił mimo, że Wozniacki ma za sobą wydaje się wymagające spotkanie z Volynets.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +836
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Perry vs Sakkari @ 2

Mimo, że nie przepadam za graniem na Sakkari bo niejednokrotnie mnie zawodziła gdy typowałem w jej kierunku aczkolwiek uparcie zrobię to znowu. Jak dla mnie wszystko wygląda tutaj oczywiście aż nie wiem czy przypadkiem nie ZA oczywiste to wszystko. Wszelkie argumenty tutaj są po stronie Greczynki i nie wiem czym Perry będzie jej w stanie zagrozić, jak dla mnie Sakkari może jedynie przegrać tylko sama ze sobą, choć mam nadzieję że mentalnie to ona się "naprawiła". Widziałem jej mecz ze Shnaider, która bombardowała Sakkari swoimi forhendami i był to naprawdę dobry mecz z jej strony lecz Sakkari ładnie z tego wyszła. Perry? No nie widzę tego i ewentualny set dla niej będzie możliwy ale mam nadzieję, że to wszystko bo Sakkari jak dla mnie w każdym aspekcie powinna być tutaj lepsza, co mam nadzieję dziś pokażę i udowodni a mecz nie okaże się "miną".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Hsieh S-W./Mertens - Schuurs/Stefani typ Hsieh S-W./Mertens kurs 1.63 Betclic

Hsieh S-W./Mertens para deblistek, która w tym sezonie wygrała turniej wielkoszlemowy Australian Open. Właśnie na tym turnieju odbyło się takie same spotkanie, gdzie moje jutrzejsze faworytki wygrały na turnieju w Australian Open pewnie w dwóch setach, gdzie rywalki zdobyly zaledwie sześć gemów. Ewidentnie Hsieh/Mertens lepiej prezentowały się na serwisie, natomiast na returnie minimalnie lepsze. Schuurs/Stefani popełniają zbyt wiele podwójnych błędów serwisowych, gdzie ich rywalki jutrzejsze mogą to spokojnie wykorzystać. Ostatnio Schuurs/Stefani rozegraly spotkanie na turnieju w Dubaju, gdzie będąc faworytami przegrali w trzech setach z Babos/Bouzkova, gdzie w trzecim secie odbyła się deklasacja wynikowa, ponieważ przegrały 10:0 w trzecim secie. Tak jak mowie Schuurs/Stefani bardzo przeciętnie funkcjonuja w polu serwisowym, gdzie notorycznie praktycznie w każdym meczu przeciwniki mają masę break-pointów i są mimo ostatnich wygranych praktycznie w każdym meczu przełamane min. dwa razy. Moje faworytki też były przełamywane w swoich meczach, ale ten serwis nawet procentowo wygląda dużo lepiej. Praca na returnie Hsieh/Mertens przy drugim serwisie przeciwniczek oscylowala na prawie 70% więc sporo. Od początku sezonu lepiej prezentują się para deblistek Tajwańsko/Belgijska i ja czuję, że potrzymaja dobra passę Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1332
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Świątek - Kostjuk
Kostjuk handi gemy +6 @ 2.06
Kostjuk set @ 3,05
Kostjuk win @ 7,0
Iforbet

Za bardzo w tenisie nie siedzę,ale wczoraj oglądałam mecz Igi i Kostjuk.Iga z Woźniacki,która najlepszy okres swojej kariery ma już za sobą,z bandażem na kostce i nadgarstku w początkowej fazie meczu niczym nie ustępowała Idze,nawet prowadziła 4-2,potem zaczęły się odzywać kontuzje,ból,przegrany set i ostatecznie krecz.Iga bez szału,jak weteranka z bandażami radzi sobie z Igą to Kostjuk moim zdaniem będzie jeszcze bardziej wymagająca.Iga jeszcze niedawno z flagą Ukrainy na odzieży,kto wie,czy nie da Ukraince trochę pograć w geście solidarności i wsparcia.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gauff o6,5 df @1,75
superbet


Ma problem Coco z podwójnymi błędami serwisowymi w tym turnieju. Zaczęła od 10 w meczu z Burel, w którym niewiele zabrakło by odpadła z turnieju jednak odwróciła losy trzeciego seta z 2:5. W kolejnych rundach notowała po 6 df w meczach z Bronzetti i Mertens, mimo tego, że mecz z Belgijką był bardzo krótki, bo panie rozegrały tylko 14 gemów. I dziś w nocy w starciu z Yuan aż 17 podwójnych błędów. Mecz o finał więc dojdą kolejne emocje i nie wydaje mi się, by ten pojedynek szybko się skończył. Do tego dochodzi też pustynny klimat, który panuje w IW i wiatr który potrafi pojawić się nagle i zawiać z różnych kierunków. Jeżeli Gauff podtrzyma trend z ostatnich spotkań to powinna pokryć tę linię.

o9,5 df @1,85
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2518
Tenis by Dawid 868,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Sakkari
Przed nami wielki finał najbardziej prestiżowego turnieju rangi 1000 w sezonie i powtórka sprzed dwóch lat, kiedy to Świątek wygrała 2-0. Później już się nie spotkały, więc tym bardziej jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, a przecież większość raczej dobrze pamięta, że pierwsze trzy mecze padły łupem Sakkari, a kolejne dwa wygrała Świątek, więc to jedna z nielicznych zawodniczek, która ma pozytywny bilans z liderką. Od tamtego czasu jednak sporo się zmieniło i Maria nie jest już tak silna oraz stabilna. Ostatni okres był dla niej bardzo kiepski, a ostatnie bardzo dobre zawody zagrała we wrześniu ubiegłego roku. Wyniki były już tak złe, że rozstała się z trenerem, aż przyszło Indian Wells, gdzie wygrała pięć spotkań z rzędu. Jednak aż cztery z nich były na pełnym dystansie, więc wręcz przeciwnie do Igi, która jeszcze nie straciła seta i różnica w świeżości może być dość wyraźna, mimo dwóch dób odpoczynku. Forma też raczej stoi po stronie Świątek, bo na przestrzeni całego turnieju nie widać było żadnych skaz, poza nieco gorszymi startami spotkań z Noskovą czy Wozniacki. Sakkari jest cały czas nierówna i wydaje się, że już dojście do finału jest dla niej dużą nagrodą i wcale nie musi postawić większego oporu od poprzedniczek, które rozgrywały bardzo dobry turniej jak Kostyuk. Ugrany set przez Sakkari będzie w mojej opinii niespodzianką mimo korzystnego H2H. Drugą opcją są asy serwisowe i celuje w wyższy wynik po stronie Greczynki mimo, że raczej ten mecz przegra. Sufit pod względem asów serwisowych jest nieco wyżej u Sakkari, która zaliczyła w każdym meczu turnieju od dwóch do czterech asów. Z kolei Świątek zaliczyła od zera do dwóch asów. Polka nie szuka asów za wszelką cenę i bardziej idzie w rotację, choć oczywiście miewa spotkania, w których zalicza między trzy, a pięć asów, lecz dość rzadko. Sakkari w swojej karierze potrafiła katować rywalki serwisem, choć w tym turnieju wcale nie zalicza aż tak wiele asów i według mnie stać ją na więcej. Co ciekawe w ostatnich ich meczu na tym korcie to Iga wygrała 2-0 w setach i 2-0 w asach. Na minus tego kierunku trzeba też podkreślić, że Sakkari straciła już sporo sił w tym turnieju i jej mecze trwały znacznie dłużej, więc i na inkasowanie asów było znacznie więcej okazji. Z kolei Iga miała ich bardzo mało, więc nie jest to takie jednokierunkowe. Optymistyczne za to jest to, że Sakkari jest raczej świadoma, że w wymianach będzie gorsza i musi szukać łatwiejszych punktów na podaniu. W pięciu spotkaniach między tymi paniami, w trzech więcej asów zaliczyła Maria, raz był remis i raz lepsza była Iga czyli w ostatnim ich meczu, właśnie tutaj.

👉 Świątek wygra 2-0 @1,6 (betclic, Super Kursy) ✅
👉 Sakkari więcej asów @1,6 (betclic) ❌

Zapowiedź od Damiana na ten sam mecz TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1282
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Swiatek-Sakkari

Swiatek jest duza fawortyka do zwyciestwa, ale jak to ugrzyc. Tutaj nawet handicapy gemowe tak zawyzone. Mam czysty typ na Swiatek w treblu, ale co tu na forum zaproponowac.
Polka w grze o swoj drugi tytul w Indian Wells, a mecz jest powtorka sprzed dwoch lat. Myslalem nad wygrana Swiatek z handicapem gemowym 3,5, ale to wciaz kurs malo atrakcyjny. Moze by tak sprobowac bardziej ryzkownie:

Swiatek i ponizej 20,5 gema @1.85

Mozna sobie ten handicap zawyzac, ale wiadomo wtedy kurs bedzie malec. Licze, ze Swiatek od poczatku zagra dobrze i uda sie jednak to wziac w dwoch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +715
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom