>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

B 648

brof123

Użytkownik
Też takiego maila nie otrzymałem
Post automatycznie złączony:

Jak w euro to ustawiasz walute euro i lejesz na przelew SWIFT. z euro nie przelewałem , ale przelejesz w euro to dostaniesz w euro . tak mi się wydaje na 90%
W iban wpisujesz swoj numer konta ZEN (swift)
w swift na swojej apce zobacz , jak wejdziesz w swoje konto swift, to pod spodem masz swój numer SWIFT.
walute ustaw euro
kod oddziału XXX
Nazwa banku ZEN.

ja bym tak zrobił . ale nie przelewałem w euro , no i swift ma GB na początku , ale powinno ci automatycznie przewalutować . pewności nie mam
 
Ostatnia edycja:
P 0

panmorz

Użytkownik
Działa wam Jeton?
Ja po zalogowaniu mam tylko pusty biały ekran.
edit.
jest ok, to program antywirusowy blokuje ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
ja chcialem wypłacić z jetton i takie cos dostałem "wd request whithout activity deposit" oco chodzi i decline , wypłata wróciła
 
B 0

Bodzio_181

Użytkownik
Ja już wszystko ogarnąłem ale się po 3 wplacie na ZEN przy…… po co mi konto i skąd pieniądze. No to wyjaśniłem wszystko ale chcą wyciąg z Jeton żeby potwierdzić że to ja robiłem ten przelew. Tylko tu jest problem bo na Jeton nigdzie żadnych wyciągów nie widzę żeby można było pobrać i im wysłać
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja już wszystko ogarnąłem ale się po 3 wplacie na ZEN przy…… po co mi konto i skąd pieniądze. No to wyjaśniłem wszystko ale chcą wyciąg z Jeton żeby potwierdzić że to ja robiłem ten przelew. Tylko tu jest problem bo na Jeton nigdzie żadnych wyciągów nie widzę żeby można było pobrać i im wysłać
Mnie się pytali skąd kasa na Zen. To odpisałem że z Jeton i tyle:) odblokowali i wyplacam nadal:)
W historii masz przelewy i daj im screena. Ale w wersji komputerowej żeby było widać Twoje dane. W Apce za mało danych pokazuje
 
B 0

Bodzio_181

Użytkownik
Mnie się pytali skąd kasa na Zen. To odpisałem że z Jeton i tyle:) odblokowali i wyplacam nadal:)
W historii masz przelewy i daj im screena. Ale w wersji komputerowej żeby było widać Twoje dane. W Apce za mało danych pokazuje
Wysłałem kolejne zdjęcie. Zobaczymy czy im wystarczy. A ile kasy można trzymać na portfelu żeby się nikt nie przyjebal? Chce go używać do normalnego płacenia. Czasem coś z bankomatu wyplacic
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Cześć, czy ktoś dostał maila z Jetona o wysłaniu dokumentów o rocznych dochodach i podpisaniu jakiegoś dokumentu o zarobkach? Jest na to 10 dni roboczych od otrzymania wiadomości. Czy ktoś odsyłał te dokumenty, czy to już koniec tego portfela :) nie wiem na co to teraz zamienić.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Zależy kto ma jakie obroty na portfelu. Jeśli ktoś obraca dużo i ma spore wpływy to może dostać weryfikacje o legalność dochodów i powinien się zabezpieczyć dowodami na wpływy które robi. Nie ma nic szczególnego w tym. Co do tego co ma wejść w 2026, to może jest zbyt duża panika. Śledze fora i nadal tyle ludzi wypłaca kasę z kasyn/buków na konta bankowe mimo tego że mamy w Polsce wiadomo co a nie słyszałem póki co aby ktoś miał z tego tytułu przypał.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Moze biora się za grube ryby i tych co porowadzą dzialalnosc chyba najlepiej trzymac się kryptowalut
Post automatycznie złączony:

Czy też macie z neteller zablokowana czasowo opcje wplaty z konta bankowego mam tak kilka dni
 
Do góry Bottom