>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Roar - City
Strzelec bramki w meczu // Maclaren, J @ 7.5 za popularnego miedziaka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sędziowie w tej kolejce chyba kupieni, bo każdy nie daje ewidentnych kartek
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Się dzieje dziś od rana .... trochę keszu utopione na live .
Oj Jelacic z 5 metrów pudłuje 5-1 tu jeszcze coś wleci
No ja mam zagrany under 6.5 na live więc oczekuje już brak bramek.

Post automatycznie złączony:

Bruno strzelił najgorzej jak mógł:

Post automatycznie złączony:

Po meczu Victory - Macartchur myślałem, że zespoły z Melbourne już w tej kolejce nawywijały... po czym na scenę wpada City i mówi... 'potrzymaj mi piwo'....
Dzięki! Pięknie go Filip wyczekał był przygotowany.

Kurto zawodnikiem meczu. Ocena 9.8 WoW!

Sydney FC już 2:0 po 8 minutach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1382
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Wszystkie mecze w tej kolejce to 3 kartki na teraz. Ciekawa równość, teraz w Brisbane -City dał 3 żółta w 88 minucie za... Grę na czas przy stanie 5:1😂😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +294
grendel 82,7K

grendel

Użytkownik
Myślałem , że po pudle Jelacica nic mnie dziś więcej nie zaskoczy , ale Wood to wood
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
WSW vs Jets, widać, ze w ht Wędrowcy zmotywowani porażką w końcówce z Bykami 4-3) nie złamali się mimo ciosu Jets na 0-1. I tak Brooke strzelił 2 razy i ht 2-1...
Jets w doliczonym groźnie kontrowali.
Mam nadzieję na bramki w 2 pol. GL
Edit
I zaczyna się jazda jak tydzień temu. Znowu czerwo dla WSW, karny i mamy 2-2...Pan Li przechodzi sam siebie... No nic, dla kierunku "gole w 2 pol" to dobrze, bo potrzebuje jeszcze 2 😉
Edit 1
I pyk, Grek po super główce na 2-3...
Edit 2
83 min. Kontra Wedrowcow i kicha... Prosto w bramkarza. Dziś po obu stronach boiska tuzow bramkarskich nie widzę. A jednak dalej "tylko" 5 goli... Lepszej okazji może nie być dla WSW... Rudan wściekły, nie dziwię się...
Edit 3
Marcelo (tak, tak ten z Wisły Kraków) na 3-3, a potem jeszcze 100 zjeb... przez WSW. Ale i tak 👍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i proszę państwa WSW kończyło w 9...Tak, czy siak, oglądając w tej kolejce wyczyny grajków, sędziów i bezczelnego Pana Li (no może poza meczem Nix) śmiem twierdzić, iż A-league weszła w swój "zgniły" okres, kiedy to typowanie 1,2 staje się randomowym przedsięwzięciem. Żeby nie było, do tej poru szału też nie było 😉 Taki urok ligi gdzie obowiązujących play - offy. Co roku mniej więcej o tej porze przypominam o specyfice ligi kangurzej. Dlatego tego systemu nie popieram. Zobaczycie jakie nas będą cuda czekały w nadchodzących kolejkach. Sie ma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2769
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
No i proszę państwa WSW kończyło w 9...Tak, czy siak, oglądając w tej kolejce wyczyny grajków, sędziów i bezczelnego Pana Li (no może poza meczem Nix) śmiem twierdzić, iż A-league weszła w swój "zgniły" okres, kiedy to typowanie 1,2 staje się randomowym przedsięwzięciem. Żeby nie było, do tej poru szału też nie było 😉 Taki urok ligi gdzie obowiązujących play - offy. Co roku mniej więcej o tej porze przypominam o specyfice ligi kangurzej. Dlatego tego systemu nie popieram. Zobaczycie jakie nas będą cuda czekały w nadchodzących kolejkach. Sie ma!
Taka liga... taki system. Zaczynają się już szachy przed playoffami.. a właściwie odpuszczanie meczy i oszczędzania sił na końcówkę. Jednak nie uważam, że grania 1/2 nie ma sensu... po prostu trzeba uważnie wybierać spotkania. Do tego są jeszcze ov/un, rogi, kartki.. no i gole w końcówkach :).

Do tego dochodzi pewna rotacja w składach w połowie sezonu. Podsumowując - na pewno coś się znajdzie do grania.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2100
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Na jutro.... zaczyna się to co powyżej napisał qowalsky6 qowalsky6 - mogą być cuda... właściwie to każdy wynik może być możliwy... dlatego raczej asekuracyjnie pobieram:

WU - Jets - ov2,5+btts - @1,63 2:0 - tasiemka uwalona przez te 'cuda'... ale ten minus otwiera całkiem fajną opcję na kolejny mecz Jetsów - gol Stamatelopulosa - i to będzie grane.

Typ typowo pod tasiemkę. Nie za wysoki kurs, jednak i są całkiem 'spore' szanse na powodzenie - powiedział bym takie 50 na 50 ;) Jets całkiem fajnie sobie radzi w ofensywie... a i obrona WU to nie jest coś co by chciał mieć u siebie każdy trener ligi... W kontrze do tego jest fakt, że mecz będzie rozgrywany na AMII Park, a tu WU potrafili zmusić do wysiłku City, otwierając wynik meczu. Myślę, że 3 gole są w zasięgu dla obu ekip, do tego jakoś te 3 gole te zespoły podzielą między sobą... a wynik? - chyba bardziej bym się skłaniał ku Jets, ale tutaj będę łapał kursy powyżej @3... albo może przed meczem spróbuję złapać jakieś X2... gdyby nie te cuda :)...

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1998
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
A ja myślę , że United może jutro zaskoczyć tak jak w pierwszym meczu z City. I ja się tu grubo zastanawiam nad handi w granicach -1,5.Aloisi robi co może , do składu wracają już Lustica i Imai Tomoki a młodziki , których testuje spisują się całkiem dobrze.Wiadomo,że w Jets wciąż będący w dobraj formie Stamatelopoulos może ukłuć ale mam nadzieję , że John już ma plan jak Go wykluczyć z gry.

WU - wygra @ 2.15
WU HC (0:1) @ 3.95 [/ICONPLUS]

Na razie tyle ode mnie , reszta live.
Post automatycznie złączony:

Nie było już pomysłów live , choć czerwo kusiło a karny za szybko wpadł.
Ciekawostka :

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4338
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow,
Drewniaki z WU vs Fixmeni Jets :)
Tam może być wszystko, luźne kierunki ode mnie to bts, może jakiś zgniły remis, no i Grek z Jets coś ukłuje. Jak na trybunach zobaczę Pana Li wtedy rośnie szansa na czerwo i rzut karny. A to wszystko pozostawiam na live... GL!
Edit
Jak coś to Lusticy w WU nie ma...
Edit 1
Ft 2-0, Jetsi z 10 goli mogli strzelić, ale qwa nieee... To by było za latwe...
Ps
Bts nie, remis nie, Grek nie, karny tak, czerwo tak...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2979
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Western United vs Newcastle Jets: BTTS + Apostolos Stamatelopoulos strzeli gola @2.51 BETFAN 🔴

Przenosimy się do Melbourne, gdzie dojdzie do spotkania Western United z Newcastle Jets. Dla gospodarzy są to ostatnie mecze na AAMI Park w roli gospodarza. Właśnie ukończona została budowa nowego domu dla tego projektu i Regional Football Facility w Tarneit czeka już na WU. Jest to kompleks treningowy oraz stadion na przedmieściach Melbourne i widać, że australijska ekstraklasa się rozwija. Miejmy nadzieję, że i poziom będzie wzrastał z każdą kampanią. Byli mistrzowie mają ogromne problemy w tym sezonie i ostatnie miejsce jest tego potwierdzeniem. Czy uda się doskoczyć do reszty stawki?

Jets pozytywnie zaskakuje w ostatnim czasie. Jest w stanie powalczyć z lepszymi od siebie zespołami i szkoda tego remisu w Sydney, gdzie mało zabrakło, aby cieszyć się z kompletu punktów. Rywal grał w 10 i Apostolos Stamatelopoulos skrzętnie to wykorzystał, niemniej jednak WS Wanderers pokazał charakter i walczył do samego końca. Przyjezdni do miejsc play-off tracą 5 oczek i jest to dystans do nadrobienia. Aby tak się stało, trzeba wygrywać takie starcia, jak to dzisiejsze. Czy goście się przełamią?

Stawiam na klasyczny wynik BTTS. Widoczna jest dobra dyspozycja Jets w ofensywie i należy to wykorzystać. Mam jednak nadzieję, że Western United wyciągnęło wnioski z ostatnich rywalizacji i także pokusi się o przynajmniej 1 bramkę. W roli gospodarza to sztuka udaje się regularnie. Dokładam do tego trafienie Apostolsa, który jest w niesamowitej formie i w ostatniej potyczce z WU otrzymał czerwoną kartkę. Czas na rehabilitacje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1876
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Melbourne Victory (W) 1-0 Western Sydney (W)
Under 1.5 HT
2.02 B betfair


Melbourne całkowicie kontroluje mecz jak na razie, liczę ze do przerwy już nic nie wpadnie.

Po moim becie gościnie zaatakowały z większym wigorem i miały kilka strzałów aczkolwiek wszystkie niecelne. Gospodynie miały zdecydowanie lepsze okazje na podwyższenie wyniku aczkolwiek nie potrafiły postawić kropki nad i.

Zobaczymy co przyniesie II polowa.

Zaczyna się spotkanie Western United 0-0 Newcastle Jets postaram się cos tutaj tez ugotować.

Piękna Panenka Daniela Penha 1:0 z karnego.

Po bramce ataki bardzo siadły. Ostatnie 5 minut to kopanina w środku pola stad:

Western United 1-0 Newcastle Jets
Under 1.5HT
2.04
Betfair.


Spróbujmy jeszcze cos takiego, dziewczyny już wystarczająco postrzelały:

Melbourne Victory (W) 4-0 Western Sydney (W)
Under 4.5
2.02
Betfair.


Podoba mi się meczyk Western United 2-0 Newcastle Jets duzo akcji, Jetsi nie ustępują liczę ze cos tu jeszcze wpadnie, czekam na lepszy kurs.

Western United 2-0 Newcastle Jets
Over 2.5
2.06
Betfair


ależ brutalne wejście James Donachie - totalny rzeźnik - czerwona kartka.

Nie mam pojęcia jak tu nie padła 3 bramka. ostatnie 5 minut to był totalny wariat zero obrony. Ale swoje zarobiłem wiec narzekać nie mogę. Widzimy się zapewne jutro 🦘

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3626
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Na jutro.. na szybko bo nie wiem jak z czasem będę stał wieczorem...

Sydney - Adelaida

Widzę, że ostatnie mecze pokazały, że Adelaida jest w kryzysie.... to samo widzą buki, więc i kurs nie powala:

1 - @1,67 2:0 - chociaż po samym meczu to Adelaidzie należał się chociaż punkt


Derby Melbourne - odpuszczam, ale jak bym miał coś grać, to kartki


Perth - Roar

Tutaj pójdę pod prąd. Rozum podpowiada, że skoro gra Perth to będzie duża ilość goli. Ja jednak myślę, że Roar będzie bardziej prowadzić grę, a to, jak dla mnie, zwiastuje mecz raczej szarpany i bez bramek.

un2,5 - @2,7 3:2 - totalnie przestrzeliłem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1350
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Bez tytułu.png
Jak widać na załączonym obrazku , pogram to jako single za srednią stawkę i tripelek nieco lżej.


1.Podbijam lekkko kurs na Sydney,1,5 gola zaryzykuję więcej już mnie nie bawi.Jak już majekx majekx
zauważył Adela w kryzysie,pozbyli się 4-ch zawodników i efekty widać coraz bardziej.

2.Hallo City ! Żarty się skończyły czas zacząć grć bo czołówka ucieka .(liczę,że ostatnia wtopa podziała jak zimny prysznic)
Dokładam jeszcze; któraś z drużyn strzeli karnego w meczu @ 2.65 .Turban z gwizdkiem! (Betclic)

3.Glory z nowym właścicielem . Humory się poprawiają , ambicje rosną ,wymagania też.

Jutro niestety nie pooglądam nic.

Niestety tylko wielkie City zawiodło , szkoda ....... a wystarczyła tylko jedna bramka .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1582
Do góry Bottom