>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

Lukasz1988!! 548,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Niestety dopiero się obudziłem wiec spróbuję przy wyniku 3:3 w 79' MacArthur Vs WSW i czerwie dla WSW

Over 6,5 @1,70
90+4 4:3
Któraś z drużyn wygra @1,85
4:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2464
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Cóż , można powiedzieć jutro starcie tytanów sezonu 23/24
To z pewnością będzie bardzo ciekawe spotkanie a ja jak zwykle poszukałem ciekawych
typów.

1. połowa. Wellington Phoenix. Wygra do zera @ 3.83 (ryzykownie ale myślę , że Nix powinni
przycisnąć od pierwszych minut jak myślą tu o jakich kolwiek punktach.)

Rzut karny @ 2.50 ( z gwizdkiem King , tu wszystko jest możliwe)

Zawodnik Strzeli pierwszego gola Barbarouses @ 8.00 (wiadomo jak będzie wapno to Rufer i to może pokrzyżować moje plany)

Zawodnik Strzeli gola Barbarouses @ 3.37
4X
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +896
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cóż , można powiedzieć jutro starcie tytanów sezonu 23/24
To z pewnością będzie bardzo ciekawe spotkanie a ja jak zwykle poszukałem ciekawych
typów.

1. połowa. Wellington Phoenix. Wygra do zera @ 3.83 (ryzykownie ale myślę , że Nix powinni
przycisnąć od pierwszych minut jak myślą tu o jakich kolwiek punktach.)

Rzut karny @ 2.50 ( z gwizdkiem King , tu wszystko jest możliwe)

Zawodnik Strzeli pierwszego gola Barbarouses @ 8.00 (wiadomo jak będzie wapno to Rufer i to może pokrzyżować moje plany)

Zawodnik Strzeli gola Barbarouses @ 3.37
No mecz na szczycie, scenariusz fifty fifty jak to wtedy gdy gra 1 zespół z 2 w aktualnej tabeli A-league. Dodatkowo obowiązuje hasło : "bij Mistrza", czyli:
a) mecz otwarty, over jak w masło mimo, że nie będzie Oskara,
b) smuty, szachy i nudne 0-0, 1-1...
Pytanie jak będzie? No właśnie... Zobaczymy 😉
Edit
No wyszły szachy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2000
Lukasz1988!! 548,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Znów troszkę zgapilem i łapie ten mecz live .
Wellington Phoenix Vs CCM 0:0 8'

Over 2,5 @1,91
Over 3,5 @3,25

W 63' przy 0:0
Over 0,5 @1,50
Któraś z drużyn wygra @1,73
Wellington win @3,25
Ale padlina...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1273
Lukasz1988!! 548,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Adelaide United Vs Perth Glory

Nie wiem za bardzo jak podejść do tego meczu . Adelaide United ostatnie mecze to 2P 1Z natomiast Perth 2Z i 1R i to nie z byle kim bo pokonali Melbourne City I WSW oraz remis z MacArthur. Ale Adelaide gra u siebie i potrafią oni niszczyć takie zespoły jak Perth i nie tylko . Czuję tu strzelaninę i wejdę w win gospodarzy .

Over 3,5 @1,70
Over 4,5 @2,50
Adelaide win @1,65
Adelaide I over 1,5 @1,80
Adelaide I over 2,5 @2
Adelaide I over 3,5 @2,75
Ehh gdyby Adelaide ten drugi karny trafili . No szkoda . Strzelanina była czego się spodziewałem ale szkoda winu gospodarzy ,że nie weszło .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1566
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaide United Vs Perth Glory

Nie wiem za bardzo jak podejść do tego meczu . Adelaide text ostatnie mecze to 2P 1Z natomiast Perth 2Z i 1R i to nie z byle kim bo pokonali Melbourne City I WSW oraz remis z MacArthur. Ale Adelaide gra u siebie i potrafią oni niszczyć takie zespoły jak Perth i nie tylko . Czuję tu strzelaninę i wejdę w win gospodarzy .

Over 3,5 @1,70
Over 4,5 @2,50
Adelaide win @1,65
Adelaide I over 1,5 @1,80
Adelaide I over 2,5 @2
Adelaide I over 3,5 @2,75
Reds vs Glory
On the paper wygląda to tak jak napisałeś. Ponoć Glory bez Colakovskiego. Ostatnio goście mają niezłe wyniki... Hmmm. Redsi za to po 2 porażkach, u siebie zazwyczaj rzadko zawodzili, niby 1 wychodzi, ale ja się wstrzymam i zobaczę live... Coś nie ufam ani jednym, ani drugim 😉 GL!
Edit
Ft 3-3, wałek za wałkiem 😉 no dobrze poczułem, że nie wolno im ufać... Ale za to overy jak szalone leciały...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2947
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Cześć wariaty, skuszę się dzisiaj na underek, gdyż ponieważ w spotkaniach z udziałem PErth takowy nie padł już od 11 meczów a i kurs kusi 🤪
Adelaide - Perth
poniżej 2.5 gola
3.5
następnym razem..... :D[/B]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1566
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Adelaide United vs Perth Glory:

powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.30✅
powyżej 14.5 rzutów rożnych @3.60 🟥
Superbet

Adam Taggart + Hiroshi Ibusuki strzelą gola @4.60 Fortuna✅ łatwo


Czas na Australię i na starcie The Reds z Glory. Gospodarze w ostatnim czasie nie błyszczą formą i porażki z Melbourne City oraz z Central Coast Mariners to potwierdzają. Szczególnie boli przegrana u siebie z ekipą z Gosford, bo porażkę naturalnie można zaliczyć, ale nie blamaż i to na własnym obiekcie 0:4. Wydaje się, że lepszej okazji na przełamanie nie będzie i dlatego też trener Carl Veart jest pełny nadziei. Zgasł nam nieco Hiroshi Ibusuki i aktualny lider strzelców drużyny z Adelaide postara się o trafienie w piątkowej batalii. Czy Japończyk dopisze sobie 8 trafienie w tej kampanii?

Glory dzielnie spisało się w starciu z Melbourne City. W weekend oglądaliśmy ciekawe widowisko, które okraszone było 6 trafieniami. Przede wszystkim był to zasłużony triumf, bo co prawda rywale stworzyli sobie kilka groźnych szans, niemniej jednak skuteczność była po stronie drużyny z Perth. Imponować może Adam Taggart, który przeżywa swoją drugą młodość i pragnie nawiązać do sezonu 2012/2023 gdzie w barwach Newcastle Jets zaliczył 16 trafień. Teraz ma na swoim koncie 9 i jest na dobrej drodze, aby powtórzyć ten wyczyn. Czy przyjezdni pokonają The Reds?

Zdecydowałem się na rzuty rożne w tej rywalizacji. The Reds oraz Glory znane są z wykonywania sporej ilości kornerów w swoich spotkaniach. United pokrywało u siebie próg 9.5 w 7/9 przypadkach a przyjezdni na wyjazdach 7/8. Szczególnie u gospodarzy pojawi się spora motywacja, aby po 2 przegranych sięgnąć po upragniony komplet punktów. Mam nadzieję, że mecz ten nas nie zawiedzie i obejrzymy wiele kornerów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3297
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Adelaide United - Perth Glory

Ja pójdę trochę w innym kierunku.Rozjemcą będzie pan Abraham 12 spotkań; 5 karnych ,39 żółtek
zero czerwieni.

Rzut karny / Tak @ 2.50 I już 👌

Zawodnik Strzeli gola / Mustafa Amini @ 8.50 (to ten karny ;) )
Reszta live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3865
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Cześć,

ciężki mecz do typowania. Jeszcze miesiąc temu bym szedł średnią stawką w czystą 1... ale teraz? Wszystko stanęło na głowie. Adelaida u siebie traci punkty a Perth na wyjazdach wygrywa.... Przecież te puzzle powinny pasować do siebie odwrotnie...

Jedno co się trzyma 'jeszcze' teorii to fakt, że jak gra Perth to 'wszyscy na atak a reszta na obronę'... dlatego chyba sobie pujdę za spokojną, relaksacyjną stawkę w gole z obu stron:

btts+ov3,5 - @1,83
+ wersja bardziej wypasiona:
btts+ov3,5+gol Taggarta - @3,44

GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3349
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Adelaide United - Perth Glory

Ja pójdę trochę w innym kierunku.Rozjemcą będzie pan Abraham 12 spotkań; 5 karnych ,39 żółtek
zero czerwieni.

Rzut karny / Tak @ 2.50

Zawodnik Strzeli gola / Mustafa Amini @ 8.50 (to ten karny ;) )
Reszta live.
Jak Amini nie gra, to kto tam może karne strzelać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Rzut Karny: Suma powyżej (1.5) @ 4.0 :giggle::coffee:
Może się pokusimy jeszcze na czerwo ?

Zawodnik strzeli minimum 2 bramki // Taggart, A @ 3.5 ehhh spalony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Powyżej 3,5 kartek kurs 1,8

Jest jedna, czuć napięcie w tym meczu. Piłkarze idą wślizgami na raz, nie kalkulują. Moim zadaniem powinni zrobić, jeśli np Adelajda szybko meczu nie zamknie. Daje to, bo kurs przesadzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +583
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Tu nie ma mowy o underze . Sorki panowie 😎😋
Nie ma sprawy, ładnie Ci to wchodzi dzisiaj - gratulacje.

Ja pobieram jeszcze Under 5.5 po 1.75 w 84'

no i pięknie karny po minucie :)

alez ten mecz to byl kompletny wariat 3:3 FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +753
Do góry Bottom