>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn! - opinie

Dawid989 17,5K

Dawid989

Użytkownik
Tragiczny kontakt z supportem. Na live chat nie ma nikogo. Jak wpłacę do nich blikiem a wypłacę na Revolut to przejdzie to czy nie?
 
Jc123 1,1K

Jc123

Użytkownik
Tragiczny kontakt z supportem. Na live chat nie ma nikogo. Jak wpłacę do nich blikiem a wypłacę na Revolut to przejdzie to czy nie?
Potwierdzam support w tej firmie to jakaś kpina.
Na stronie mają napisane, że wypłaty w kilka minut, natomiast prawda jest taka, że trzeba czekać około 24h. Zlecałem kilka wypłat w sobotę i doszły dopiero w niedzielę popołudnie.

Na stronie mają jakiś błąd przy zapisywaniu się do promocji SMS/e-mail.
Skorzystałem z oferty jaką przesłali do mnie na maila, zapisałem się wpłaciłem pieniądze, postawiłem kupon i NIE DALI mi freebeta 50PLN. Jednym słowem ZŁODZIEJE bo chcą screena z tą ofertą a ja zaraz po zapisaniu się skasowałem go, a przecież mogą sobie sprawdzić do kogo posyłali te meile, acha i tłumaczyli się tym że to oferta indywidualna i potrzebują to jakoś potwierdzić że otrzymałem od nich taką ofertę!!!

A więc przestrzegam wszystkich przed tą firmą i odradzam wpłacania tam jakich kolwiek pieniędzy.
 
G 152

Grzesiek.fx

Użytkownik
Na tej ich stronie nic nie działa. Nie mogę się nawet zalogować. Ech, szkoda, że was wcześniej nie przeczytałem.

A może ustalmy, co tu jest największą kpiną?
Otóż moim zdaniem, kpiną jest całe to Ministerstwo Finansów, które coś tam sobie podobno nadzoruje.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
A czego się spodziewać po firmie w której support działa od 14:00 do 18:00... Jbć ich mam tam konto, ale nie wpłacam tylko czasem sobie ruletką zakręcę albo w tym konkursie "szybka szóstka" wezmę udział. Kolejny krzak szkoda czasu
 
O 3,5K

omgasontherive

Użytkownik
Ja zweryfikowałem konto obróciłem bonusem i po ok 6h od zlecenia wyplata byla na koncie, ogólnie nie polecam oferta jest fatalna, nie ma tak zwyczajnego typu jak over 3.5 seta w meczu djoko - sinner. Tylko poprzez śmieszny bet builder gdzie trzeba wybrać coś jeszcze do tego kursy najniższe na rynku. Buk tylko pod bonus i uciekać. Będzie Djokovic wygrać seta ? Buk nawet poprawnie nie pisze po Polsku :ROFLMAO::ROFLMAO: Screenshot_20240125-212558.png
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wczoraj założyłem tam konto, następnie wgrałem wymagane dokumenty i po jakiejś godzinie pomyślnie przeszedłem weryfikację. Zakład bez ryzyka niestety mi nie wszedł, więc zleciłem wypłatę późnym wieczorem i dziś rano pierwszym przelewem przychodzącym przelew doszedł na konto bankowe. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do ich wiarygodności (sam je miałem), to mogę was uspokoić na swoim przykładzie. Niemniej jednak oferta tego buka jest bardzo ograniczona, ale będę tam się logował chociażby dla tej szybkiej szóstki. Może coś uda się trafić i będzie wpadał jakiś freebet, więc jeśli chcecie zagrać zakład bez ryzyka to możecie to śmiało robić.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Osobiesie polecam, co prawda regularnie tam nie gram
ale jak wypalcalem po parte stowek był normalnie jak wszedzie, kasa ma kocie bankowy
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
Złodzieje i oszuści, sprawa poszła do prokuratury i do UOKiK. Mi jak i moim kilku znajomym ukradli środki własne kilka tysięcy plus wszystkie wygrane. Po założeniu kont zamykają konta graczy i kradną ich pieniądze, po czym nie odpowiadają na maile tygodniami/miesiącami, a na czacie piszą, że nie mogą powiedzieć, dlaczego konto zostało zamknięte i trwa weryfikacja, która może trwać w nieskończoność.
Post automatycznie złączony:

A i jeszcze, że wg ich regulaminu mogą nie wypłacić ani wygranych ani wpłaconych środków własnych - kradzież w biały dzień.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Złodzieje i oszuści, sprawa poszła do prokuratury i do UOKiK. Mi jak i moim kilku znajomym ukradli środki własne kilka tysięcy plus wszystkie wygrane. Po założeniu kont zamykają konta graczy i kradną ich pieniądze, po czym nie odpowiadają na maile tygodniami/miesiącami, a na czacie piszą, że nie mogą powiedzieć, dlaczego konto zostało zamknięte i trwa weryfikacja, która może trwać w nieskończoność.
Post automatycznie złączony:

A i jeszcze, że wg ich regulaminu mogą nie wypłacić ani wygranych ani wpłaconych środków własnych - kradzież w biały dzień.
założyłeś konta na znajomych i cię dopadli?
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
No ale niby Twoim znajomym i tobie nagle ukradli kase w podobnym czasie. Trochę dziwne
Czego dziwne, z informacji jakie posiadam to było mnóstwo takich przypadków, że zaczęli zamykać konta graczy i kraść ich kasę, spraw jest więcej, z resztą sami piszą na czacie, że w ostatnim czasie mają bardzo dużo takich spraw, co wydłuża czas oczekiwania na wyjaśnienia.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czego dziwne, z informacji jakie posiadam to było mnóstwo takich przypadków, że zaczęli zamykać konta graczy i kraść ich kasę, spraw jest więcej, z resztą sami piszą na czacie, że w ostatnim czasie mają bardzo dużo takich spraw, co wydłuża czas oczekiwania na wyjaśnienia.
Jakies dowody masz na konfiskaty tych środków przez comeon?
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
Możesz jakieś maila pokazać albo screen z logowania?
Zalogować się na konto nie zaloguje, bo wyskakuje komunikat, że Twoje konto zostało zamknięte, a maila to wiesz ja wysłałem do nich, a oni nic nie odpisali, a na czacie piszą, że trwa weryfikacja i może on trwać w nieskończoność. To jak ja mam to traktować, wpłacam kasę do bukmachera, a oni zamykają konto z wpłaconą kasą i nie odpisuję od miesiaca.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
wrzucili promke, ale ta ich stronka to pożal się boże, soft tak wolno chodzi nie da sie wyszukać zdarzeń, dramat , nie da sie nic zagrac...
 
Do góry Bottom