>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
fotkę dowodu, przy przekroczeniu chyba 1k EUR depozytów o potwierdzenie adresu - wyrywkowo zdarza się też że proszą o jakieś selfie z dokumentem w ręku
I właśnie to potwierdzenie adresu było u mnie mocno problematyczne. Bo nie chcieli nic innego tylko pismo z banku wysłane pocztą. Żaden wyciąg nie przechodził. Orginalny list z banku z pieczątka i podpisem. Żadne ksero. A mój bank od jakiegoś czasu nie wysyła już nic listownie tylko wszystko mailowo. Wyciąg, potwierdzenia itp. Wszytko elektroniczne. I tu był problem. Ale wkoncu po iluś tam razach się udało. To u ruskich buków prościej mi było weryfikację zrobić.
 
Tokarro 19,3K

Tokarro

Użytkownik
Osobiście chyba bardziej bałbym się, że to polskie licencjonowane buki robiłyby problem przykładowo przy jakiejś większej wygranej aniżeli unibet. Ogólnie polecam grę na unibecie. Gram u nich od kilku lat i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Też widziałem artykuł 2h temu w którym poza wyjsciem z PL było o problemach z wypłatami . Odrazu zleciłem wypłatę i po 2h normlanie na Skrillu. Jak wyjdą to wyjdą ale wygrane napewno wypłacą.
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
aby aktywować tą metodę wypłaty należy zasilić konto depozytem z Revoluta.Przy wypłacie dajesz zmień metodę wypłaty na przelew bankowy Revolut i wpisujesz kwotę
 
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
aby aktywować tą metodę wypłaty należy zasilić konto depozytem z Revoluta.Przy wypłacie dajesz zmień metodę wypłaty na przelew bankowy Revolut i wpisujesz kwotę
Wpłaciłem z revoluta tak jak piszesz, przy wypłacie wchodzę w zakładkę przelew bankowy i wpisuje dane z revoluta we wszystkich kombinacjach i odrzuca z komunikatem "Kod SWIFT państwa nie jest zgodny z krajem transakcji."
Wpisywałem zarówno polski jak i oryginalny kod swift Revoluta, a także polski i litewski nr konta i cały czas ten sam komunikat.
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
na igamingpolska piszą o możliwości wycofania się marki z Polski.
nie wiadomo co się z tego wykluje.
Faktem jest że od jakiegoś czasu nie działa polska obsługa klienta
Post automatycznie złączony:

Wpłaciłem z revoluta tak jak piszesz, przy wypłacie wchodzę w zakładkę przelew bankowy i wpisuje dane z revoluta we wszystkich kombinacjach i odrzuca z komunikatem "Kod SWIFT państwa nie jest zgodny z krajem transakcji."
Wpisywałem zarówno polski jak i oryginalny kod swift Revoluta, a także polski i litewski nr konta i cały czas ten sam komunikat.

ja kodu SWIFT nie podawałem tylko iban czyli PL + 26 nr. konta
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom