>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2023/24

Status
Zamknięty.
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Ren Nikaido - Kamil Stoch 2,80
Betclic

Typ na kwalifikacje.
Skocznia w Bischofshofen jest jedną z bardziej lubianych przez Kamila. Już w Innsbrucku były przebłyski lepszej formy przy bardzo loteryjnych warunkach. Tu powinno być stabilniej i po takim kursie trzeba zagrać na Polaka, bo value jest duże.


Andreas Wellinger - Anze Lanisek 2,15
Betclic

I kolejny typ na kwale, po dobrym kursie.
Forma Słoweńca zwyżkuje, a w kwalifikacjach zawsze walczy na całego. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki faworytem w tej parze powinien być Anze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3633
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Stefan Kraft wygra kwalifikacje @ 5,00 @ Fortuna

Może do trzech razy sztuka. W Ga-Pa grałem Hoerla na podium po kursie 6 i po serii próbnej i pierwszej już liczyłem zyski a Hoerl zanotował wpadkę. Nota bene potem potwierdził dobrą dyspozycje w Innsbrucku. W Innsbrucku w kwalach znowu po wysokim kursie próba win Krafta w kwalach. Przeszkodził jedynie genialny skok Laniska w super warunkach (Kraft za to miał najgorsze ze stawki a i tak skończył drugi). I właśnie na podstawie tych skoków Krafta w Innsbrucku z kwali czy z treningi twierdze, że Kraft nadal jest w formie do wygrywania, tylko trochę głowa nie dowozi. Bischofschofen jest jego jednym z ulubionych obiektów. Ma tu dobre wspomnienia i zawsze dobrze się tu prezentuje. Do głównych rywali należną Wellinger i Kobayashi, ale liczę że nieco odpuszczą dzisiejszy dzień skupiając się na jutrzejszym i walce o wygraną w Turnieju. Kraft za to dziś bez presji powinien pokazać 100% możliwości. Loterii nie będzie, więc czynnik z Bergisel odpada z kategorii zagrożeń dla typu. Zostaje jeszcze Hoerl, ale on akurat przygotowuje formę na dni konkursowe a w kwalach nie skacze aż tak dobrze. Dobrze za to w kwalach skacze Lanisek, ale sądzę że to nie jest jego skocznia na bazie analizy historycznej. Wychodzi mi na to, że Kraft ma znowu realną szansę na zwycięstwo w serii a kurs znowu na to jest całkiem okazyjny.
 
Pablito91 476K

Pablito91

Użytkownik
Peter Prevc Lindvik 1 @1.80 Fortuna

Peter Prevc bardzo mocny tutaj w zeszłym sezonie. W tym sezonie również jest mocny, więc liczę na jego bardzo dobry weekend na tej Skoczni.

Żyła Aigner 2 @1.55 totalbet

Aigner również bardzo dobrze zaprezentował się na tej Skoczni gdzie ukończył zawody w czołowej 10. Widać że pasuje mu tak skocznia a forma jest w przeciwieństwie do Piotrka, który jest pod formą i ląduje do tego jak pijany i traci parę pkt na notach.

Wellinger Hoerl 2 @1.92 totalbet

Hoerl bardzo mocny. Pokazał moc w Innsbrucku. Wygrał zasłużenie. Tutaj również będzie mocny gdyż skacze u siebie w domu a Wellinger forma lekko w dół. Coś czuję, że będzie się oszczędzał na jutro by powalczyć z Ryoyu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4544
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Bischofschofen kwalifikacje
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kto wygra?
Typ: Superbets: Hayobeck w top 6 i Fettner w top 6
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale :
Analiza :

Hayobeck już 2 razy w kwalifikacjach tegorocznego TCS był w czołowej 6. Fettner raz, a raz tuż za ( bodajże 8 czy 9 ) . Ogólnie obaj raczej kwalifikacje traktują poważnie i skaczą a nich na maxa. Dodatkowo obaj skaczą u siebie a dla mnie to duży handicap.
Jest też paru skoczków którzy kwalifikacje mogą potraktować na pół gwizdka, a dopiero w konkursie odpalić . Mam na myśli Hoerla, Krafta, Laniska czy Wellingera . Jezeli Ci zawodnicy lub chociaż 2 odpuści to widzę obu Austriaków w top 6 . Poza nimi może Prevc i pewnie Kobayashi.
Widzę value w tym kursie.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bischofshofen, konkurs główny
Ryoyu Kobayashi - reszta stawki
Typ: reszta stawki
@1.72 eToto

Historia zna przypadki, w których zwycięstwa w cyklu Turnieju Czterech Skoczni nie poprzedziła żadna Wygrana w pojedynczym konkursie. Bodaj najgłośniejszą taką sytuacją był triumf Janne Ahonena sprzed 24 lat, kiedy w Oberstdorfie był piąty, a trzy następne konkursy kończył z drugą lokatą. W efekcie o niecałe 10 punktów wygrał Złotego Orła. Nie można wykluczyć, że podobna sytuacja nastąpi również dzisiaj. Ryoyu złapał bardzo dobrą formę i całkiem zasłużenie prowadzi w cyklu. Skacze najrówniej z całej stawki. Jest mocnym faworytem do wygranej w cyklu. Brakuje jednak tej kropki nad "i" jaka byłaby wygrana. Te skoki nie stanowią (jeszcze) tak miażdżącej przewagi, jaką prezentował kilka lat temu. Nie jest łatwo wygrać ostatni konkurs, wszak wszyscy wtedy stawiają wszystko na jedną kartę. Obstawiam, że Japończyk nie wygra konkursu w BSF.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1138
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jestem zmuszony oglądać jutro skoki, a skoków na trzeźwo niestety nie zdzierże, dlatego chcę coś rzucić dla emocji. W oczy rzucił mi się Aigner, który wczoraj wyglądał znakomicie.

Jest jakieś zagrożenie w parze Aigner - Fettner dla tego pierwszego? W treningu i kwalifikacjach zdecydowanie był lepszy. W kwalach chyba miał najgorsze warunki z czołówki dodatkowo, a mimo wszystko wygrywał z Fetnerem różnica kilkunastu punktów. Przegrał z nim w pierwszym treningu, ale o 0,1. Tak więc kusi mnie rzucić na Aignera w parze z Fettnerem, ale skoków nie oglądam w ogóle, więc może Fettner daje sobie siana w kwalach jak bodajże Geiger? Czy może Aigner nie umi oddać dwóch równych skoków? Czy może warunki będą loteryjne dzisiaj?

Jest coś co stanowczo mówi, że na Aignera w parze z Fettnerem nie warto grać? Kurs nie jest dla mnie do końca ważny, bo i tak to łącze, ale pytam akurat o to jedno zdarzenie (@1,70 na Aignera). Dzięki z góry za pomoc :)
 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS #4

R. Kobayashi, V -> @1.90, Superbet

Zgodnie z promocją "SuperPrzewaga", jeśli Japończyk będzie prowadził po 1. serii konkursowej z przewagą 3 pkt. nad kolejnym zawodnikiem, zakład niezależnie od końcowych wyników zostanie rozliczony jako wygrany.

1. seria treningowa: 1. miejsce, 139 m, komp. 4.2 pkt.
2. seria treningowa: DNS
Seria kwalifikacyjna: 1. miejsce, 138 m, komp. 14.9 pkt.

Bardzo rzadko idę w stronę V oraz TOP3 danych konkursów, bo zazwyczaj kursy są nieadekwatne do realnych scenariuszy. Trafienie zwycięzcy czy podium nie jest łatwym zadaniem. Cofając się do poprzednich konkursów, kto przewidziałby wygraną Laniska w Ga-Pa i Hoerla w Innsbrucku? Nie mniej jednak dzisiaj ostatni akt 72. TCS i wiele wskazuje na to, że padnie on łupem R. Kobayashiego.

Japończyk 1. serię treningową, ruszając z 12. belki startowej, przy niesprzyjającym wietrze i bez not za styl, wygrał z przewagą 5.8 pkt. nad Fettnerem. Jego przewaga nad 4. Hoerlem wyniosła aż 13.5 pkt. Ogromne wrażenie zrobił na mnie przede wszystkim jego skok kwalifikacyjny, w którym w gorszych warunkach wietrznych oraz z tej samej belki, pokonał 2. Krafta o 7.8 pkt., a gdyby nie zachwiane lądowanie, ta przewaga wyniosłaby jeszcze więcej. Ten skok nie pozostawił złudzeń, kto będzie dzisiaj głównym faworytem do zwycięstwa.

R. Kobayashi, tak jak prognozowałem przed sezonem, szykował formę na TCS i wszystko poszło zgodnie z planem. Na początku sezonu kręcił się na przełomie 1. i 2. dziesiątki, a w czasie TCS trzykrotnie stanął na 2. miejscu podium. Skoki Japończyka wydają się być z konkursu na konkurs coraz lepsze. Niezależnie od dnia, warunków wietrznych i najazdu, regularnie skacze daleko. W przeciwieństwie do Wellingera, którego skoki, choć nadal bardzo dobre, wydają się być bez błysku.

Podsumowując, lider TCS ma ponad 4 pkt. przewagi nad Wellingerem i dzisiaj zrobi wszystko, aby tę przewagę utrzymać. Moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem do wygrania dzisiejszego konkursu. Typ może być trafiony już po 1. serii konkursowej.

xxx

Czekam na szerszą ofertę STS. Być może jeszcze coś dorzucę.


Prognoza pogody: 06.01.2024 r.
TCS w Bischofshofen: Kobayashi czy Wellinger? Dziś wielki finał! (lista startowa)
Najlepsi zawodnicy piątkowych serii
Stoch vs J. Kobayashi, Kubacki vs Leyhe - pary KO konkursu TCS w Bischofshofen
TCS w Bischofshofen: R. Kobayashi wygrywa kwalifikacje, Stoch dziesiąty
TCS w Bischofshofen: R. Kobayashi i Aigner górą na treningu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
Pablito91 476K

Pablito91

Użytkownik
Wellinger 4 lub lepszy - NIE @1.43 fortuna 5 miejsce

Nie widzę Niemca w czołowej 4 tych zawodów. Jest kilku innych aspirujących do podium. Ryoyu, kilku Austriaków i Słoweńców lepiej tutaj skaczą.

Hoerl - Wellinger @1.75 totalbet pierwszy skok zepsuty....

Wczoraj to pograłem i dzisiaj również zamierzam. Wczoraj minimalnie lepszy był Hoerl. Dzisiaj myślę, że jeszcze bardziej odjedzie Niemcowi. Liczę na mocny konkurs w wykonaniu Austriaka.

Granerud Zniszczoł 1 @1.65 fortuna

Jeszcze miesiąc temu takie zestawienie nie miało prawa bytu. Bardzo nieudany turniej Halvora. Dopiero w Innsbrucku udało mu się zdobyć punkty. Tutaj wygrał rok temu. Halvor tutaj skakał z niższych rozbiegow niż Olek. Granerud na spokojnie powinien wygrać w swojej parze a Olek w swojej niekoniecznie. To raczej Sundal jest faworytem.

Kos Paschke 1 @1.62 totalbet eh...co on odwalił w drugiej serii

Wczoraj Lovro wykorzystał dobre warunki. Bardzo dobry turniej w wykonaniu Slowenca w przeciwieństwie do Niemca, który ma równie pochyłą w dół z formą I wynikami.

Tshofenig Lindvik 1 @1.60 totalbet

Idę w tej parze w Austriaka, który początek sezonu miał dobry, później gorszy i teraz znowu jakby forma szła do góry. Wczoraj trafił na slabe warunki z niskiej belki, ale i tak nieźle sobie poradził. Marius początek turnieju fajnie, ale w Austrii już jest słabiej i tutaj też skacze bez rewelacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1406
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś na dwa kupony, stawiam na zawodników z top10 ale na drugim kuponie zaatakuje Aignera
TCS4.jpg
Słoweńcy ładnie skaczą na tej skoczni ale uważam że z tych dwóch to Lanisek jest lepszy
co do Krafta to z Wellingerem idę w teorię taką że Kraft skacze u siebie a do tego ta presja Wellingera związana z walką o wygranie TCS może spowodować błąd , może będzie chciał za bardzo i coś spiepr..li albo odwrotnie nie będzie chciał popełnić błędu i skoczy zbyt zachowawczo
Stoch w parze z Hayboeck'iem ? i taki kurs to bardzo dziwne, rozumiem że cos tam u niego się poprawiło , ale Hayboeck to top10 a Stoch to 3 dziesiątka , owszem może z tą delikatną poprawa formy wskoczyć do drugiej 10_ątki ale to za mało

Drugi kupon
TCS4A.jpg

ehhh szkoda tego Aignera przegrał o 1,5 pkt :(


-Tu zaryzykuje i postawie na te świetne skoki Aignera , zarówno w treningach jak i w kwalifikacjach błyszczał , poprzednio w Insbrucku też było ładnie
;)
-Mimo tego że Fettner skacze u siebie to cały czas stawiam na Laniska , jest naprawdę w dobrej dyspozycji i ta skocznia mu pasuje , widze Laniska w TOP5 a fettnera gdzieś w okolicy 8 miejsca zaraz za Prevcem
- Stoch ehhh......;p;p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1316
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Aigner 1-6 @2.0 Fortuna
Dla Clemensa są to jedne z zawodów, na których może pokazać swą przydatność i wywalczyć miejsce w kadrze A na dalszą część sezonu. Mimo, że konkurencja jest duża dwa miejsca w TOP 10 po austriackich zawodach TCS dały taką przepustkę. W tym roku Aigner startował już w zawodach w Niemczech i prezentował się przyzwoicie, a parę dni temu w Innsbrucku ponownie wskoczył do TOP 10. Wczorajsze wyniki prób treningowych i kwalifikacji sugerują, że Aigner ma szansę osiągnąć najlepszy wynik w swojej karierze na zawodach PŚ. Austriak zajął 3 miejsce w pierwszej serii treningowej w pełnej obsadzie oraz w kwalifikacjach, a także wygrał drugi trening, gdzie z czołówki zabrakło tylko R. Kobayashiego. Patrząc na wczorajsze wyniki to chyba poza R. Kobayashim nie można z czystym przekonaniem stwierdzić, że któryś z innych skoczków na pewno pokona Aignera. Oczywiście są duże szanse, że pewnie tak będzie i Aigner nie załapie się na podium jak to miało wczoraj, jednak sądzę, że w TOP 6 powinien się zameldować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3097
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
1 seria KO Bischofschoffen
Belshaw - Huber D. --- Belshaw
K. 4.33
Betters
Analiza:

W sumie nie muszę tego pisać, aczkolwiek chciałbym coś dodać do konkursu. Rzuciło mi się to dziś, chociaż dużych przesłanek że taki typ wejdzie za bardzo nie ma. Jednak przewaga Hubera w każdej serii wczoraj nie była aż tak duża jak ta przepaść w kursach. Mianowicie w pierwszym treningu 3p, w drugim 0.7p , w kwalifikacjach już 5p. Wiadomo że Austriak ma trochę lepszy handicup w postaci skakania na swojej skoczni i może tylko stąd wynika ta różnica. Jednak Huber ma wejście w puchar świata w tym sezonie na średnim poziomie, zaś Belshaw wydaje się ze skoku na skok być coraz lepszym. Typuje też w niego bo ostatnio obstawiałem jego porazke w parze, a on skoczył dużo lepiej niż myślałem. Do tego trochę mam czuja ostatnio w takich parach, jak trafiałem koudelke z granerudem po kursie 8.0.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam
Szanowna Administracjo proszę o podanie powodu wykasowania moich 3 postów z typami na dzisiajszy konkurs > pytam z ciekawości aby w przyszłości uniknąć tego samego błędu . Pozdrawiam

Edit. To jest temat z analizami do danych zdarzeń, brakuje opisu. Suche typy ze statystykami możesz podawać w innym stworzonym dziale tematycznym.

Dziekuje za odpowiedź,szkoda tylko że post #63 niczym się nie różnił a nie został skasowany.....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Aigner Top 6 @2

30-letni Austriak w zyciowej formie. Bardzo dobre, a niektore wrecz swietne skoki na treningach i w kwalifikacjach. Wiadomo, ze w samym konkursie glownym jest wieksza presja i nieraz zawodnicy nie goszczacy tam na stale tego nie wytrzymuja, ale z drugiej strony Aigner juz dobrze wygladal w Innsbrucku, wiec moze tym razme los mu jeszcze pozwoli zajac miejsce w scislaej czolowce. Rozwazam tez ze moze byc sytuacja, ze Aigner po 1 serii bedzie wysoko i wszytsko bedzie zalezc od jego drugiej proby, ale pok ico wyglada w tym Bischofschofen bardzo dobrze i jak nie teraz to kiedy ma zawalczyc o laury ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1612
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Żyła - Stoch 1 @ 2.25 betters

Typ na potrzeby na konkursu. Z góry mówię, że skoki to nie moja bajka, ale patrząc na ostatnie wyniki Polaków w Innsbrucku można mieć nadzieje, że dzisiejsze skoki okażą się jeszcze lepsze dla nich. Stoch i Żyła nie skaczą najlepiej na tym turnieju. Ostatnio jednak Stoch 11 miejsce i Żyła, który zaprezentował się bardzo dobrze w pierwszej serii by ostatecznie zająć 14 miejsce. Teraz po kwalifikacjach na ostatniej skoczni Stoch pokazał się nieco lepiej od Żyły. W mojej opinii tutaj wszystko może się zdarzyć. Stoch jest lekkim faworytem, ale Żyła potrafi pozytywnie zaskoczyć. Jak widzę po treningach nie notował najgorszych rezultatów - zajął 28 i 8 miejsce co utwierdza mnie w przekonaniu, że te skoki mogą wyjść Polakowi i ostatecznie może wyprzedzić Stocha.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Najlepszy Austriak - Kraft
Fortuna @2.40
Według mnie interesujący kurs na najlepszego Austriaka w konkursie, w tej rywalizacji Kraft będzie się mierzył przede wszystkim z Hoerlem, który również jest w wysokiej dyspozycji udowadniając to w ostatnim konkursie, który wygrał i zresztą wyprzedził w kwalifikacji turnieju czterech skoczni właśnie Stefana Krafta, którego zdecydowanie można zaliczyć do ścisłej czołówki aktualnego sezonu, myślę że weźmie odwet i powalczyć z o podium turniejowe.
Podczas samych kwalifikacji był drugi, za Kobayashim, który prawdopodobnie zgarnie trofeum, zaskakująco dobrze spisał się Austriak Aigner plasując się na najniższym stopniu podium, Hoerl był 9.
Myślę, że kogo jak kogo ale Krafta w aktualnej dyspozycji stać na walkę o podium a co dopiero o walkę na najlepszego Austriaka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2745
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom