>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2023/24

Status
Zamknięty.
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Innsbruck

Kraft V @2.5 5/10 efortuna

O Krafcie wyżej dużo napisane. Dziś w kwalifikacjach drugie miejsce przy najgorszych warunkach. Wcześniej trening wygrał z łatwością.
Nie widzę z kim tu może przegrać w takiej formie, jedynie z wiatrem...
 
versa 397,5K

versa

Typer
Zografski - Embacher
Zografski
Fortuna @4.42

Spróbuję zaryzykować typ na zdecydowanie bardziej doświadczonego ale jednak underdoga w mocno pokoleniowej parze , Zografskiego każdy obserwator skoków narciarskich powinien dobrze kojarzyć, mimo że nie jest on wybitnym skoczkiem to mimo wszystko mentalnie napewno będzie stał na dużo wyższym poziomie niż zaledwie 17 letni Austriak.
Tak tak, właśnie. 30latek vs 17latek, który na tej skoczni spisuje się jak narazie bardzo przyzwoicie ale właśnie - trening treningami, kwalifikacje kwalifikacjami, ale czy młodego nie zje presja przy tak licznej publiczności? O to się bardzo obawiam i skłaniam się ku zdecydowanie bardziej doświadczonemu bulgarowi.
 
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Innsbruck

Kraft V @2.5 5/10 efortuna

O Krafcie wyżej dużo napisane. Dziś w kwalifikacjach drugie miejsce przy najgorszych warunkach. Wcześniej trening wygrał z łatwością.
Nie widzę z kim tu może przegrać w takiej formie, jedynie z wiatrem...
Potwierdzam. Lanisek miał mega szczęście do warunków w kwalifikacjach, które wykorzystał. Moim zdaniem jutro nie zobaczymy go nawet na podium. Kraft musi gonić w TCS i gdzie, jak nie na kapryśnej Bergisel? Jutro powinien odnieść swoje pierwsze zwycięstwo na skoczni w Innsbrucku.


Kraft top 2 @1.65 Etoto ⛔
Ryoyu-Lanisek 1 @1.80 Etoto ✅️
AKO @2.97 ⛔
 
Ostatnia edycja:
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
P.Paschke - P.Żyła 1 @1.70 Fortuna
Forfang - Stoch 2 @1.90 Fortuna
Ako @3.23
Jak widać skocznia Bergisel nie leży Niemcom co pokazały kwalifikacje oraz pięknie skocznie opisał w swoim poście typerskoki typerskoki komu się tam dobrze skacze a komu nie to ja nie mam zaufania do naszego Piotrka i pójde że lepiej z tej pary wyjdzie Niemiec oraz że Kamil wygra w parze z Norwegiem Forfangiem
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
tcs3.jpg
Ehh i znowu jedno czerwo , jak to PAschke mógł tak spierdo..ić to ja nie wiem

Kolejna skocznia na której sobie poszaleję :D 💪

Bresadola ostatnio trochę mi pokrzyżował plany ale uznałem to za nie fart bo w drugim skoku zrobił to co miał zrobić więc tam te zawody to uznaje za wypadek przy pracy :)
Laniska widzę w tych zawodach bardzo wysoko dla tego stawiam go przed Fettnerem mimo tego że on skacze u siebie
Hayboeck jest powtarzalny i skacze regularnie w przeciwieństwie do Zajca
no i Paschke nie było dla niego pary z Prevcem ;p ale w parze z Tande powinien sobie poradzić
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Innsbruck
Typ: Ryoyu Kobayashi top 4
@1.55 etoto

Ryoyu Kobayashi wyraźnie odzyskał formę i obecnie po dwóch konkursach na niemieckicj obiektach urasta na jednego z głównych faworytów do zdobycia Złotego Orła. Odzyskał ten błysk, do którego zwykł nas przyzwyczajać w ubiegłych latach, a jednocześnie nie wypadł jeszcze a czołowej trzynastki w tym sezonie i już trzykrotnie stawał na podium. W kwalifikacjach zajął trzecie miejsce ale osiągnął drugą odległość w konkursie i osobiście uważam, że pretendentami do zwycięstwa w Innsbrucku będą Lanisek, Kraft, Kobayashi i ktoś z pary Prevc/Wellinger. Kurs 1.55 na miejsce w czołowej czwórce Japończyka wydaje się całkiem rozsądny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1642
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Tschofenig - Paschke - 1 @1.7 STS
Niemcy nie prezentują się tu do tej pory najlepiej, a Paschke (poza pierwszym treningiem, gdzie załapał się do drugiej dziesiątce) kończył na miejscu, które nie dawałoby awansu do drugiej serii. O Tschofenigu mówiono ostatnio jako o zawodniku, który zjechał z formą na przestrzeni ostatnich konkursów, ale uważam, że w Innsburcku jest w stanie zameldować się w TOP 20, co do czego nie mam pewności w przypadku Paschke. Austriak w kwalifikacjach zajął wysokie czwarte miejsce i będzie skakał wraz z czołówką pod koniec stawki. W treningach Daniel meldował się na początku trzeciej dziesiątki i nawet z taką lokatą w konkursie miałby szansę wg mnie pokonać Piusa. Niemiec nie ma z tą skocznią najlepszych wspomnień, bo dopiero rok temu pierwszy raz awansował tu do drugiej serii i uplasował się nieco ponad 30-tym miejscem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2920
R 578,9K

rr62dga

Typer Miesiaca
konkurs - Innsbruck
typ: Lanisek miejsce 1-6
kurs: 1,42
bukmacher: fortuna
analiza:
Anze Lanisek był osiemnasty w Oberstdorfie a potem dość niespodziewanie wygrał konkurs w Garmisch. Na półmetku turnieju w klasyfikacji zajmuje aktualnie szóste miejsce i wprawdzie Wellinger oraz Kobayashi są już raczej poza zasięgiem, to jednak strata do trzeciego Krafta wynosi tylko 13 pkt. Wczorajsza wygrana kwalifikacji w Innsbrucku pokazała, że Lanisek złapał formę i będzie się liczył także w tym konkursie. Wprawdzie skakał wczoraj w najlepszych warunkach z całej czołówki ale też znakomicie to wykorzystał i otrzymał najwyższe noty. Przed rokiem w Innsbrucku wygrał Kubacki :) a Lanisek zajął trzecie miejsce, więc znakomicie czuje się na Bergisel. Faworytem bukmacherów jest tutaj Kraft ale Lanisek może postarać się o kolejną niespodziankę a miejsce w TOP 6 z dobrym kursem wydaje się być bardzo realne.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 474,9K

Pablito91

Użytkownik
Wellinger Lanisek 2 @1.90 Fortuna

Dzisiaj 3 konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Osoba Laniska bardzo dużo się powtarza w typach. I ja również na niego stawiam. Uważam, że z Wellingerem na spokojnie wygra. Anze jest na fali wznoszącej. Niemiec miał odlecieć u siebie ale tego nie zrobił. I dzisiaj już straci koszulkę lidera Turnieju. Innsbruck to nie jego skocznia. Tutaj fajnie w jednym treningu, ale miał bardzo dobre warunki. W zeszłym roku zajął tutaj odległe 18 miejsce. Anze wręcz przeciwnie. Wczoraj wygrał w cuglach Kwalifikacje, wygrał w Ga Pa. W zeszłym roku przegrał tylko z rewelacyjnymi Kubackim i Granerudem. Ciekawe czy swoje 3 grosze nie dorzuci pogoda na Bergisel, ale mimo wszystko próbuję.
 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS #3

Geiger vs Granerud -> @2.20, Unibet

1. seria treningowa: 24. miejsce (117 m, komp. -1.3 pkt.) vs 9. miejsce (123.5 m, komp. -5.7 pkt.)
2. seria treningowa: 56. miejsce (101 m, komp. -6.5 pkt.) vs 8. miejsce (122.5 m, komp. -4.3 pkt.)
Seria kwalifikacyjna: 33. miejsce (114 m, komp. -7.4 pkt.) vs 29. miejsce (116.5 m, komp. -6.5 pkt.)

Jak powszechnie wiadomo, Geiger zwykle odpuszcza serie treningowe, jednak wiele wskazuje na to, że ew. poprawa wczorajszych wyników nie będzie dzisiaj zbyt imponująca. Niemiec nierówną dyspozycję prezentował już przed świętami, kiedy w Engelbergu w jednym z konkursów zajął 20. miejsce. W TCS niezmiennie wszedł z ambicjami walki o zwycięstwo. W Oberstdorfie po 1. serii konkursowej był na 3. miejscu, lecz bardzo słaby skok zepchnął go na 7. lokatę. Jeszcze gorzej było w Ga-Pa, gdzie 2 przeciętne skoki pozwoliły zająć mu dopiero 16. miejsce. Rozczarowany Niemiec stracił po raz kolejny szansę na wygraną w tym prestiżowym turnieju. W związku z tym, wygląda na to, że znacznie spadła również motywacja.

Warto podkreślić, że Bergisel i Geiger to burzliwa relacja. Choć Niemiec stanął tutaj na podium MŚ w 2019 r., to zaliczył również wiele wpadek. W sezonie 18/19 zanotował tutaj jeden ze swoich słabszych startów ówczesnej kampanii. W sezonach 19/20 i 20/21 jechał do Innsbrucka z szansami na walkę o końcowy triumf w TCS, lecz miejsca: 8 i 16 powstrzymały jego plany. W ubiegłym sezonie z kolei w ogóle nie zakwalifikował się do konkursu.

Granerud w ostatnich tygodniach, w seriach niepunktowanych, skacze dość solidnie, kręcąc się w okolicach czołowej 10. Większe problemy ma w czasie konkursów głównych. W Oberstdorfie całkowicie zepsuł skok i odpadł w parze z Bresadolą. Choć trafił na bardzo trudne warunki, to i tak powinien wylądować znacznie dalej. W Ga-Pa było już lepiej, mimo że nie dostał się do 2. serii konkursowej. Pechowo trafił w parze na Stocha, a w ostatniej chwili został wyrzucony z grona lucky loserów. W tradycyjnym konkursie PŚ jego nota pozwoliłaby mu zająć miejsce na początku 3. dziesiątki, z niewiele słabszą notą od opisywanego wyżej Geigera.

Wiele z pewnością będzie zależało od warunków wietrznych na skoczni. Obu zawodników na liście startowej dzieli zaledwie 3 skoczków, więc jest szansa, że wystartują przy w miarę zbliżonych podmuchach. Podsumowując, Granerud będzie faworytem w tym starciu. Moją tezę potwierdzają także kursy wystawione u innych bukmacherów. Dla przykładu, w STS na zwycięstwo Norwega w tej parze kurs wynosi @1.55.

xxx

P. Prevc, TOP6, nie -> @1.55, ETOTO

Słoweniec podobnie jak we wczorajszych seriach (miejsca: 3, DNS, 7), bardzo dobrze prezentował się w niepunktowananych skokach w Oberstdorfie i w Ga-Pa. W konkursach głównych już tak kolorowo nie było. Nie potrafił powtórzyć dwóch równych, dalekich skoków. Z tego względu w obu konkursach zajął 9. miejsce. W tym sezonie P. Prevc tylko raz zameldował się w czołowej 6. - było to w czasie premierowego weekendu PŚ w Ruce. Ogółem od marca 2020 r. na skoczniach dużych Słoweniec potrafił tylko trzykrotnie wskoczyć do TOP6 - raz w słabiej obsadzonej rywalizacji w Sapporo i dwukrotnie we wspomnianej Ruce.

Bergisel nie wybacza błędów i jest bardzo podatna na warunki wietrzne. Nie sądzę, żeby chimerycznie skaczący w konkursach głównych P. Prevc był w stanie dwukrotnie oddać świetne skoki. Czołówka jest szeroka i wielu skoczków dzisiaj może włączyć się do walki o najwyższe lokaty - poza oczywistą trójką (Kraft, R. Kobayashi, Wellinger) - także m.in. Lanisek, Hoerl, czy Fettner.


Prognoza pogody: 03.01.2024 r.
TCS w Innsbrucku: Środa z konkursem na Bergisel (lista startowa)
Najlepsi zawodnicy wtorkowych serii
Stoch vs Forfang, Żyła vs Paschke - pary KO konkursu TCS w Innsbrucku
TCS w Innsbrucku: Lanisek wygrywa kwalifikacje, Kubacki poza konkursem
TCS w Innsbrucku: Treningi dla Krafta i Hoerla
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3673
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Kraft 2 lub lepszy - TAK 1.55 fortuna
Zniszczoł 30 lub lepszy - NIE 1.61 fortuna
Stoch 25 lub lepszy - TAK 1.50 fortuna

Pierwszy typ już został opisany przez kolegów wyżej, w pełni go popieram Kraft "przetrwał" Ga-Pa i teraz będzie atakował, w treningu zdecydowanie najlepszy, w kwalifikacjach trafił na najgorszy wiatr, a mimo tego sobie poradził. Moim zdaniem dzisiaj wygra, ale typ na top 2 wygląda mega pewnie, bo jeszcze dajemy furtkę, że ktoś trafi z wiatrem (np. jak Lanisek podczas kwalifikacji), ale nie sądzę, żeby trafiło się aż takich dwóch zawodników.

Tutaj trochę nie rozumiem kursu, Zniszczoł jest w parze z Kraftem więc wiadomo, że zostaje walka o LL, a niektóre pary są naprawdę mocne i naprawdę zdziwię się bardzo jak Olek będzie w pierwszej piątce LL, dla przykładu na Kota, który jest w parze z Geigerem na ten sam typ jest kurs już tylko 1.14 i moim zdaniem tutaj też taki powinien być, więc 1.61 z chęcią pobieram.

Kamil w Innsbrucku zawsze czuł się dobrze, ostatnio forma zwyżkowa, w kwalach bardzo dobry skok, wydaje mi się, że w top 25 będzie na spokojnie, bardziej stawiam tu na miejsce bliżej top 15.
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Innsbruck HS128 (AUT)
konkurs
H2H: Forfang J.A. - Stoch K.
Typ: Stoch K. @1.9 Superbet

Stoch powraca stopniowo do lepszej formy, co potwierdzają ostatnie dwa konkursy w GAPA i Oberstorfie, gdzie zajął odpowiednio 17. i 25. miejsce. Teraz nadszedł czas na skocznię Bergisel, na której Polak notował w poprzednich sezonach znakomite wyniki, co potwierdził również wczorajszym występem w kwalifikacjach.
Przyjrzyjmy się miejscem zajmowanym przez Kamila Stocha w poprzednich latach:

  • 2022/23 - 5. miejsce
  • 2020/21 - 1. miejsce
  • 2019/20 - 15. miejsce
  • 2018/19 - 5. miejsce
  • 2017/18 - 1. miejsce
  • 2016/17 - 4. miejsce
W ciągu ostatnich siedmiu lat Stoch tylko raz znalazł się poza czołową szóstką. To właśnie na Bergisel Polak prezentuje się wyjątkowo dobrze, stąd liczę, że dzisiaj również zaprezentuje się z najlepszej strony.
Natomiast Forfang to skoczek o nieregularnej formie. Norweg regularnie oscyluje między udanymi a słabymi skokami. Już w Garmisch-Partenkirchen można było zauważyć spadek jego formy, co potwierdza się również na obecnej skoczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +518
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
P.Prevc top3 @ 7,55
top 6 @ 3,10
top10 @ 1,76
wszystko Ebetx

A ja tym razem nie zgodzę się z Lik Lik :)
Pero jest w formie rosnącej i tak traktuje jego dyspozycji. Faktycznie w konkursach popełniał błędy, ale żadna seria nie trwa wiecznie i stać go by tym razem błędu nie popełnić. Jak tylko skoczy jak w treningach to stać go nawet na podium. Wczoraj uśredniając noty był trzecim zawodnikiem dnia. I uważam, że nie jest to przypadek. Pero bardzo lubi tą skocznie i historycznie wielokrotnie wypadał tu najlepiej z całego turnieju. Warto zauważyć, że we wczorejszej loterii wcale nie trafiał najlepszych warunków. Zatem takie kursy jak wystawiło betx na Prevca biorę w ciemno. Najbardziej realnym wydaje się być top6 po kursie 3,10. Ale top 10 po kursie 1,76 do dubla lub ryzykowne top3 po kursie 7,55 również są sensowne. Jak tylko Peter nie trafi mocno niekorzystnych warunków to mam przeczucie, że ten typ może się powieść.

Ponadto ciekawie wyglądają zakłady na Norwegów. Pisałem o tym we wczorajszym poście: https://forum.bukmacherskie.com/threads/turniej-czterech-skoczni-2023-24.170082/page-2#post-7236007
Treningi pokazały, że mam racje, ale w kwalach szczęście nie było po mojej stronie. Zresztą tak samo jak w przypadku Krafta, który przegrał tylko z Laniskiem, mając o 16pkt gorszy wiatr licząć wedle rekompensaty. I kursik 6.00 poszedł się... ale nie o tym :)
Dzisiaj próbuje znowu na Norwegów licząc, że skoczą podobnie jak w treningach, nie jak w kwalach. Niektóre kursy okazyjne. Ogólnie grając Innsbruck lepiej szukać lekkich sensacji bo pewniaki ani trochę nie rekompensują ryzyka związanego z loteriadą na tej skoczni. Najciekawsze pozostałe typy:

Paschke - Tande 2 @ 2,73 F fortuna
Lindvik 1-6 @ 3,65 @ ebetx
Granerud 1-10 @ 3,75 @ Fortuna
Tande 1-15 @ 3,75 @ Fortuna
Stoch 1-15 @ 3,50 @ Fortuna

D.Prevc - Wąsek 1
Zniszczol - Kot 1
AKO 2,88 @ ebetx
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
Konkurs w BISCHOFSHOFEN to ostatnia odsłona Turnieju czterech skoczni i liczę na to że Ryoyu
Kobayashi już nie wypuści zwycięstwa w konkursie , jego największy rywal Andreas
Wellinger z konkursu na konkurs spisuje się coraz gorzej i raczej nie będzie w stanie odrobić straty do Japończyka , a kolejni skoczkowie mają już za dużą stratę punktową do Ryoyu .

kurs na zwycięstwo Ryoyu Kobayashi w całym turnieju : betters 1.66
 
R 578,9K

rr62dga

Typer Miesiaca
kwalifikacje - Bischofschofen
typ: Wellinger miejsce 1-3
kurs: 1,45
bukmacher: fortuna
analiza:
Andreas Wellinger po konkursie w Innsbrucku, w którym zajął piąte miejsce stracił na rzecz Ryoyu Kobayashi prowadzenie w klasyfikacji generalnej tegorocznego turnieju Czterech Skoczni. Obydwu skoczków dzieli zaledwie 4,8 punkta i to raczej oni rozstrzygną między sobą walkę o tytuł bowiem następni w klasyfikacji Hoerl, Kraft czy Hayboeck tracą już znacznie więcej. Kwalifikacje to wprawdzie jeszcze nie konkurs ale pomiędzy tymi dwoma skoczkami szykuje się prawdziwa wojna nerwów a dobry wynik w kwalifikacjach da przewagę psychologiczną. Bardziej doświadczony i skaczący bardzo równo we wszystkich trzech konkursach Japończyk powinien wyjść zwycięsko w klasyfikacji generalnej ale jutrzejsze kwalifikacje Wellinger z pewnością potraktuje prestiżowo i jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, to stanie w nich na podium.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Serio? po kursie @1.45 ryzykować podium Niemca, gdzie najważniejsze skoki będzie oddawał następnego dnia? Kompletnie się to kupy nie trzyma, już bardziej skłoniłbym się do zagrania podium Japończyka, niż Niemca, który po świetnych rezultatach w Niemczech nieco spuścił z tonu, co pokazały głównie kwalifikacje na Bergisel.
Ja bym próbował pograć w kwalifikacjach na takich zawodników jak Peter Prevc, czy Michael Hayboeck, którzy w tamtym roku i na przestrzeni paru ostatnich lat notowali na tej skoczni bardzo dobre wyniki , więc mogą jutro zaskoczyć w kwalifikacjach, zwłaszcza Słoweniec, który w Insbrucku nie załapał się do 2 serii i teraz będzie chciał od samego początku pokazać dobre rezultaty. W Bischofshofen zapowiadają się dobre warunki do skakania, tam zazwyczaj nie było problemów z wiatrem, więc zapowiada się świetne widowisko. Myślę, że jutro paru zawodników z czołówki może skoczyć na pół gwizdka, m.in właśnie Wellinger , Hoerl , a prawdziwe petardy odpalić w samym konkursie i wywrzeć presję na najlepszych w kwalifikacjach. Stąd moje propozycję po fajnych kursach:

P. Prevc 1-3 @6.00
M. Hayboeck 1-3 @3.50
A. Wellinger - M. Hayboeck 2 @2.73
J. Hoerl - P. Prevc 2 @3.09 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Bischofshofen kwalifikacje
H2H: Tschofenig D. - Aigner C.
TYP: Aigner C. @2.10 Superbet


Clemens Aigner bardzo dobrze radzi sobie na skoczni Bischofschofen. W poprzednim roku uzyskał 9 i 13 miejsce podczas treningów, a kwalifikacje zakończył na 9. miejscu. W konkursach zajmował miejsca 10 (2023) i 11(2022) w zeszłych latach, dodatkowo osiągając wysokie pozycje (1 i 3) w Pucharze Kontynentalnym(2018/2019). Te rezultaty sugerują, że skocznia ta doskonale mu leży. Aktualnie, w trwającym Turnieju Czterech Skoczni, zajmuje wysoką 10. pozycję.

Daniel Tschofenig już po raz 3 mam nadzieje że nie zawiedzie mnie ze swoją gorsza dyspozycją. W poprzednim sezonie prezentował się słabo na tej skoczni, zajmując 18. miejsce, co stanowiło wyjątkową sytuację, gdyż wcześniejsze występy w kolejnych konkursach cyklu TCS kończył zawsze w TOP 10. Lekko niepokoi mnie wzrost formy w Innsbrucku lecz był to konkurs dość loteryjny.

Osobiście uważam, że kurs na Aignera jest bardzo atrakcyjny do gry. Moim zdaniem jest w lepszej formie niż Daniel, a ponadto skocznia lepiej mu leży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1614
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
przejrzałem wyniki kwalifikacji od konkursu w Klinghentalal

kwalifikacje.jpg
Zobaczcie na tendencję spadkową Ryoyu który w Ga-Pa był 17 i dopiero w Innsbrucku wrócił do TOP3 , z ciekawszych postaci do wygrania kwali jest Lanisek , który wygrywał 4 krotnie od Engelbergu , z tych dwóch uważam że Lanisek będzie wyżej tylko dla tego że Ryoyu będzie trzymał całą energię na konkurs .
Kraft jak widać nie wygrał w ostatnim 7 konkursach kwalifikacji ale jako jeden z nie licznych zawsze jest w top 10
Prevc wyautował się tylko w engelbergu w pierwszych kwalifikacjach na 24 miejsce a tak to okolice 6-7 miejsca
Często też pojawiają się Fettner i Hayboeck w TOP10

Moje typy:
Lanisek 1-3 kurs. 2.50 fortuna
Kraft - Lanisek - typ 2 kurs. 2.19 Fortuna
Prevc. P - Kos. L - typ 1 kurs. 1.80 Fortuna✅
Fettner - Lindvik - typ 1 kurs: 1.70 Fortuna✅
Hayboeck - Lanisek - typ 2 kurs. 1.63 Fortuna ✅


Ryoyu rewelacja w bardzo słabych warunkach taki skok to znak o bardzo wysokiej formie, ale skok Krafta na 134metr i 2 miejsce to mały żarcik


Poniżej Kwalifikacje z ubiegłego roku oraz wyniki konkursu
kwale 4th 2023.jpg

Wyniki
wynik bischof2023.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +883
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom