>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

H 73,6K

hagi84

Użytkownik
tak, portfel - wiele juz tutaj zostalo napisane na temat zen i revolut i innych portfeli

Czemu spalony? bo stal sie bankiem od jakiegos czasu, lepiej dmuchac na zimne.
 
A 0

avekkpl

Użytkownik
tak, portfel - wiele juz tutaj zostalo napisane na temat zen i revolut i innych portfeli

Czemu spalony? bo stal sie bankiem od jakiegos czasu, lepiej dmuchac na zimne.
A jak z weryfikacja na zen itd? Bezproblemowo mozna kase wyciagac ? Moze pokusze sie o zmiane tymbardziej ze lacznie mam z 35k do wyplaty z buka

a mam pytanko keszcze odnosnie buka Rabona zostalo jeszcze na Rabonie mi z 20k do wyplaty a oczywiscie 2000 pln dziennie mozna i 3 wyplaty max aktywane, w moim miemaniu z takiego buka z ta kasa lepiej uciekac jak najszybciej niz kontynuowac tam gre jak mysliscie ?

dzieki za odpowiedz.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
jak w kazdym portfelu, id, kamera i potwierdzenie adresu, mozna.

Nie odniose sie do buka bo nie gram tam, zapytaj w dziale tematycznym odnosnie rabony to Ci zapewne odpowiedza inni uzytkownicy.
 
B 648

brof123

Użytkownik
A avekkpl ja w revolucie mam wpisane LT na jettonie do wypłat , a ZEN mam wpisane PL - ponieważ przelew który idzie z jettona , nie jest przelewem międzynarodowym jak myślałem, a idzie to z banku Polskiego na Polski Iban ZEN i bez proszenia wpisuje IBAN krajowy i leci z jettona normalnie (bo jetton ma banki w Polsce)


ps: ja też z revoluta wiele lat korzystałem i 0 problemów , no ale tera na zen leje z jettona na przelew krajowy(ZEN)
ps2: A avekkpl , grube siano bracie , gratulacje :)
 
Ostatnia edycja:
A 0

avekkpl

Użytkownik
A avekkpl ja w revolucie mam wpisane LT na jettonie do wypłat , a ZEN mam wpisane PL - ponieważ przelew który idzie z jettona , nie jest przelewem międzynarodowym jak myślałem, a idzie to z banku Polskiego na Polski Iban ZEN i bez proszenia wpisuje IBAN krajowy i leci z jettona normalnie (bo jetton ma banki w Polsce)


ps: ja też z revoluta wiele lat korzystałem i 0 problemów , no ale tera na zen leje z jettona na przelew krajowy(ZEN)
ps2: A avekkpl , grube siano bracie , gratulacje :)
Dzieki sliczne bracie, powodzenia rowniez zycze na tej ciezkiej drodze bukmacherskiej hah 😀.
Dzieki sliczne za odpowiedzi Panowie! :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktos korzysta z fizycznej karty jeton? Potrzebuje pomocy jak najtaniej i z którego bankomatu w PL najlepiej wyplacic kase. Z jakimi opłatami trzeba się liczyć przy wyplacie 1000zl, biorąc pod uwagę że walutę jeton mam w PLN , wiec musze doładować najpierw karte jeton w euro a później wyplacic to bankomacie w złotówkach. Czy prowizje i przewalutowania zamkną się w okolicy 100zl? Z góry dziękuję za pomoc
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Ktos korzysta z fizycznej karty jeton? Potrzebuje pomocy jak najtaniej i z którego bankomatu w PL najlepiej wyplacic kase. Z jakimi opłatami trzeba się liczyć przy wyplacie 1000zl, biorąc pod uwagę że walutę jeton mam w PLN , wiec musze doładować najpierw karte jeton w euro a później wyplacic to bankomacie w złotówkach. Czy prowizje i przewalutowania zamkną się w okolicy 100zl? Z góry dziękuję za pomoc
Jeżeli mowa o tym jednym tysiaku to nie ma szans zamknąć się w 100zl kosztów. Za przewalutowanie Jeton bierze z tego co pamiętam 6%. Ty będziesz musiał zrobić dwa przewalutowania więc już masz 12% plus prowizja za wypłatę z bankomatu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Co masz na myśli pisząc 'zmieniają tylko politykę'? Jest coś ważniejszego niż polityka instytucji finansowej?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktos ogarnia jak pobieranie są prowizje przy wysyłaniu miedzy użytkownikami jeton? Wysłanie to 2% natomiast przy odbieraniu czasem nie pobiera prowizji a czasem pobiera 2.5% .
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Popsuło się dziś przewalutowanie na Jetonie ;) Bo od jakiegoś czasu prowizja wynosiła z 3% odnosząc się do kursu międzybankowego przynajmniej dla EUR <-> PLN.
No a w tej chwili jak chce wpłacić np. blikiem 100 € na subkonto w € to koszt 580 zł a jak chce przewalutować 100 € na zł to wychodzi prawie 552 zł. Kurs międzybankowy obecnie za 1€ to 4,34 zł.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Popsuło się dziś przewalutowanie na Jetonie ;) Bo od jakiegoś czasu prowizja wynosiła z 3% odnosząc się do kursu międzybankowego przynajmniej dla EUR <-> PLN.
No a w tej chwili jak chce wpłacić np. blikiem 100 € na subkonto w € to koszt 580 zł a jak chce przewalutować 100 € na zł to wychodzi prawie 552 zł. Kurs międzybankowy obecnie za 1€ to 4,34 zł.
To temu:
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Nie wiem, nie jestem specjalistą finansowym, ale jak zaczynają od bycia śmiesznym portfelem do buków z bezużyteczną kartą, a teraz piszą, że będą oferować pożyczki i kredyty to mi się zapala czerwona lampka.
 
I 0

incognitod

Użytkownik
Ja takiego maila od Jeton nie dostałem. Dostał ktoś jeszcze taką wiadomość?

I jeszcze jedno pytanko. Mam konto w Jeton w walucie EURO i chcę wysłać środki na konto w Zen i otrzymać je też w EURO. Przesyła ktoś środki z Jeton w euro na Zen w euro i wie jak to uzupełnić?
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Do góry Bottom