>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.10 - 23.10.2024]

lukas88 470,4K

lukas88

Forum VIP
Arsenal- Szachtar
Typ: Arsenal over 3,5 RR HT (3 rożne do 6 minuty, a potem 40 minut susza :mad: )
Kurs: 1,7
Fortuna


Arsenal jak dotąd 4 punkty po remisie z Atalanta i minimalnym zwycięstwem z PSG. Dziś liczę że dopiszą 3 punkty po weekendowej wpadce w lidze, zatem idę w over cornerów w tym spotkaniu bo inicjatywa powinna być od samego początku po stronie zawodników Artety. Kanonierzy jakoś niezbyt mocno cornerują w tym sezonie ale uważam że dziś świetna okazja by się przełamać. Taka Bologna była w stanie nastukać zespołowi z Ukrainy 8 cornerów, a Arsenal dysponuje jeszcze mocniejszą ofensywą. W mojej ocenie Arsena będzie chciał szybko ustawić mecz co powinno przełożyć się na duże zamieszanie pod bramką rywala.

Arsenal over 4,5 HT @ 2,26
over 10,5 @ 1,91


-----------------------------------------------------------------------------------

Juventus- Stuttgart
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 2,21
Fortuna


Juve niby underowe z twardą defensywą ale Stuttgart ma sina ofensywę z Demiroviciem, Undavem, Millotem czy Levelingiem. Ostatnio zawiedli mnie z Bayernem bo siedli po godzinie gry mimo że mieli swoje szanse pod bramka Neuera. Defenywę mają dziurawą więc Juve też swoje strzeli, więc idę tutaj w gole z obu stron. W mojej ocenie mecz nieco pachnie remisem, i nie jestem przekonany do faworyzowania Włochów.

VFB lub remis @ 1,70 Fortuna

-----------------------------------------------------------------------------------

Aston Villa- Bologna
Typ: over 9,5 RR
Kurs: 1,87
Fortuna


Obie drużyny nastawione na atak, obie mocno overowe w ostatnim czasie jeśli chodzi o rzuty rożne. Poziom zespołów zbliżony ze wskazaniem na AV, ale Bologna ma trenera który kocha ofensywę co przekłada się na cornery, co w ubiegłym roku prezentowała Fiorentina. Wynik meczu otwarty, ale emocje pod obiema bramkami będą cały czas w mojej ocenie.

over 11,5 RR @ 3,25 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona vs Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski + Harry Kane strzelą gola
Kurs: 4.35
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Dodatkowo: obie drużyny strzelą gola w obu połowach @7.00 Betclic


Oj czekają nas spore emocje w Barcelonie. Z jednej strony Duma Katalonii, a z drugiej Bawarczycy. W Niemczech nazwano styl gry Vincenty'ego Kompany'ego Hurrakiri-Fußball i jest to oczywiście związane z ryzykowną postawą Bawarczyków na boisku. Ofensywa ma po prostu górować nad defensywą.

Dyrektor sportowy Max Eberl zapytany przez BILD-a powiedział: „To jest tożsamość Bayernu Monachium, a tożsamości się nie zmienia. W związku z tym nie wydaje się, aby na razie planowano większą ostrożność stylu gry pod kątem defensywy"

To nastawienie Bawarczyków powoduje, że dzisiaj spróbuję ten sam zestaw, co wczoraj. Każdy z nas liczy na piłkarskie widowisko w Barcelonie. Te oczekiwania są jak najbardziej uzasadnione, wszak Duma Katalonii i Bawarczycy w swoich ligach strzelają masę goli.

Hiszpanie mają w La Liga 33 trafienia na 10 meczów, a Niemcy w Bundeslidze 24 bramek na 7 spotkań, co daje średnią ponad 3 goli!
Robert Lewandowski i Harry Kane strzelają jak na zawołanie. Polak ma 12 trafień a Anglik 8 w ligowych bojach. Nic więc dziwnego, że stawiam na ich bramki. Liczę tutaj na dobry serwis kolegów, a i rzuty karne są jak najbardziej możliwe.

Dodatkowo BTTS w obu połowach też brzmi kusząco. Pomimo tego, że Barcelona i Bayern zdobywają sporą ilość goli, to rzadko kiedy zachowują czyste konta, szczególnie Bawarczycy notują wysokie wyniki jak 4:2 z Wolfsburgiem, czy 3:3 z Eintrachtem.
Naturalnie takie hity rządzą się swoimi prawami, ale są argumenty, aby liczyć na gole, tak jak to było wczoraj w Madrycie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4458
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Hej...jestem ciekaw waszej pewnej opinii dotyczących dzisiejszych spotkań. Jakie są dla was najpewniejsze 3 mecze jeżeli chodzi o 1X2?

Każdą odpowiedź "nagrodzę" reputacją.

Ja osobiście chcę zagrać mocniej Atalantę, Inter i Benficę.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
larkspur 465,5K

larkspur

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hej...jestem ciekaw waszej pewnej opinii dotyczących dzisiejszych spotkań. Jakie są dla was najpewniejsze 3 mecze jeżeli chodzi o 1X2?

Każdą odpowiedź "nagrodzę" reputacją.

Ja osobiście chcę zagrać mocniej Atalantę, Inter i Benficę.

Pzdr/Psycho.
Brest - Leverkusen
2 win

Dla mnie to bez dwóch zdań bierze Bayer. 1.55-1.60 na nich to i tak jeszcze dużo a pewnie tendencja spadkową im będzie bliżej meczu.
Ok - obie drużyny może nie są w formach z tamtego sezonu bo Bayer już zanotował porażkę i gubił punkty natomiast Brest rewelacja tamtego sezonu we Francji niespodzianka lecz aktualnie,? Bardzo przeciętnie w kratkę - można rzec na swoim poziomie.
Leverkusen inna klasa takie mecze po prostu muszą wygrywać brać 3 pkt i iść dalej
Dla mnie bezapelacyjnie goście z Niemiec
 
Otrzymane punkty reputacji: +950
H 127,6K

hasbaart

Typer
Trochę dzisiaj mało czasu na rozpisywanie się jednak coś tam wypadałoby podać. Wczoraj trochę przekombinowane więc dzisiaj najprościej jak się da...

Red Bull Salzburg - Dinamo Zagrzeb

Salzburg fatalnie zaczął tegoroczną przygodę z LM i został mu ostatni łatwiejszy (teoretycznie) mecz. Co nie znaczy nie nie mogą go spieprzyć. Dynamo o tyle w lepszej sytuacji, że ostatni mecz u siebie zremisowali z Monaco a wcześniej mocny wpierdziel z Bayernem...
Sędziuje Makkelie i o ile bardzo nie lubię grać kartek gdy sędziują Holendrzy o tyle Makkelie się specjalnie nie wstrzymuje z dawaniem kartek...

Over 4,5 kartek - 1,78
over 4,5żk - 1,80
Dinamo over 2,5żk - 1,90
B betclic

Brest - Leverkusen

Brest zadziwiająco dobrze radzi sobie w swoim debiucie w LM ale do tej pory grali tylko z zespołami z Austrii. Teraz czeka sprawdzian z poważniejszym przeciwnikiem i już nie będzie tak łatwo.

Brest over 2,5żk - 2,05
Over 4,5 kartek - 1,70
Over 4,5żk 1,88
B betclic
Rzut karny - 2,90 Suberbet

Atletico - Lille
Lille over 2,5żk - 2,05
Over 3,5 kartek - 1,48
Over 4,5 kartek - 2,03
Czerwona Kartka - 4,40
B betclic

Sędziuje Włoch Guida i może trochę mógłby być trochę lepszy statystycznie sędzia ale liczę że tu dzisiaj nie będzie miał wyboru z kartkami...
 
Otrzymane punkty reputacji: +908
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina Piłka nożna, LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Feyenoord
Typ: Benfica powyżej 1,5 gola
Kurs 1,45
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Na dzisiaj kolejny typ z LM. Tym razem typuję że Benfica strzeli w meczu z Feyenoordem minimum 2 gole. Patrząc na poprzednie ich mecze zarówno w LM jak i lidze portugalskiej to taki scenariusz jest bardzo realny. Na 10 ostatnich spotkań w ramach rożnych rozgrywek Benfica strzelała minimum 2 gole w 7. Jak się skróci okres to w ostatnich 6 meczach Benfica pokonała drużynę przeciwną. Feyenoord na 10 ostatnich spotkań w 9 stracił minimum 1 bramkę, ale były to spotkania ligowe i dwa w ramach LM, gdzie w obu stracił minimum 2 gole. 2 z Gironą i 4 z Leverkusen. Dzisiaj również wydaje mi się, że zobaczymy skuteczność gospodarzy
 
no PRO8L3M 37,9K

no PRO8L3M

Użytkownik
Hej...jestem ciekaw waszej pewnej opinii dotyczących dzisiejszych spotkań. Jakie są dla was najpewniejsze 3 mecze jeżeli chodzi o 1X2?

Każdą odpowiedź "nagrodzę" reputacją.

Ja osobiście chcę zagrać mocniej Atalantę, Inter i Benficę.

Pzdr/Psycho.
Według mnie Liverpool ma bardzo dobry okres gry. Arne Slot dobrze zarządza tą drużyną. The Reds grają mądrze na wyjazdach. Myślę, że powinni to wygrać. System gry Lipska to woda na młyn Liverpoolu. Gospodarze w poprzednich dwóch kolejkach LM w głupi sposób przegrali swoje mecze. Z Atletico w samej końcówce 2 bramki, z Juve też tracą prowadzenie grając w przewadze. Spodziewam się takiego Liverpoolu w stylu Realu Madryt - damy się rywalowi wystrzelać i w odpowiednim momencie wykorzystamy jego słabości. Lipsk z mocnych rywali w tym sezonie pokonał jedynie Leverkusen i to co ciekawe grając w osłabieniu więc ta drużyna naprawdę dziwnie gra. Osobiście idę w Lipsk poniżej 1,5 gola, ale sądzę, że Liverpool to weźmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +461
lukas88 470,4K

lukas88

Forum VIP
Salzburg- Dinamo Zagrzeb
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 1,91
Fortuna


Mecz oustiderów więc nie powinno być kalkulacji tylko otwarte spotkanie. Dinamo strzeliło dwie bramki z Monaco i dwie z Bayernem. Salzburg jak dotąd bez bramki. Uważam że Austriaków stać na ofensywną grę i bramki przed własną publicznością.

-------------------------------------------------------

Benfica- Feyenoord
Typ: Feyenoord gol do 72 minuty
Kurs: 1,82

Fortuna

Benfica w gazie, dwie wygrane na koncie, w tym wygrana 4-0 z Los Colhoneros robi wrażenie. Zespół z Estadio da Luz ma świetne skrzydła bo jest Di Maria i Arturkoglu. W zespole gości brakuje Gimeneza, ale jest kilka ciekawych nazwisk z przodu jak Ueda, Paixao czy Timber. Benfica traci bramki z ligowymi średniakami więc liczę że silny holenderski zespół będzie w stanie powalczyć z drużyną z Lizbony.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
gamen0 178,5K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Bayern Monachium
Typ: 1 i under 3,5

Kurs: 4,85
Bukmacher: efortuna
Post w dziale:
Analiza:

Barcelona ma wszelkie atuty, by pokonać Bayern w nadchodzącym meczu. Po pierwsze, drużyna jest w znakomitej formie w rozgrywkach ligowych, gdzie od początku sezonu dominują i wykazują świetną organizację gry zarówno w obronie, jak i w ataku. Zawodnicy, tacy jak Robert Lewandowski,regularnie pokazują swoje umiejętności, co daje ogromne możliwości kreowania sytuacji podbramkowych. Dodatkowo, Barcelona będzie grała na własnym stadionie, co zawsze stanowi duży atut, zwłaszcza przy wsparciu gorącej publiczności. Warto też podkreślić, że Bayern, choć silny, w tym sezonie miewał już momenty słabości, zwłaszcza w defensywie. Szybka gra Katalończyków, umiejętność utrzymywania się przy piłce oraz intensywny pressing mogą sprawić, że Bayern będzie miał trudności z narzuceniem swojego stylu gry. Duma Katalonii ma także wiele do udowodnienia na arenie międzynarodowej po ostatnich mieszanych występach w Lidze Mistrzów, co dodatkowo zmotywuje drużynę do walki o zwycięstwo.

Barcelona od początku tego sezonu prezentuje znakomitą formę na boiskach ligowych, notując jedynie jedną porażkę, która miała miejsce w meczu z Osasuną. W Lidze Mistrzów natomiast sytuacja jest nieco bardziej wymagająca – po dwóch rozegranych spotkaniach mają na koncie trzy zdobyte punkty. Ten dorobek to efekt zwycięstwa nad Young Boys oraz przegranej z AS Monaco, gdzie przebieg meczu został utrudniony przez szybką czerwoną kartkę

Mój typ to zwycięstwo gospodarzy 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +461
lukas88 470,4K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Barcelona- Bayern
Typ: Barcelona over 1,5 gola
Kurs: 1,73

Fortuna

Typowanie wyniku w tym meczu to ciężka sprawa, na moje oko faworytem jest Barcelona, z tym że mają przeciętniaka między słupkami. Po drugiej stronie Bayern z dziurawą defensywą zatem powinno być ciekawie pod kątem bramek z obu stron bo siła ofensywna zdecydowanie przewyższa defensywę. Uważam że Barca jest bardziej poukładana i mimo że historia spotkań w ostatnich latach mocno przemawia za Bawarczykami. W związku z powyższym idę w bramki i delikatnie w kierunku Barcelony.

Barca wygra 1 połowę lub mecz @ 2,03 Fortuna
Barca wygra + Lewy gol @ 4,00

Obie dryżyny strzelą gola w obu połowach @ 6,50


---------------------------------------------------------------------

Manchester City- Sparta
Typ: City (-1) HT
Kurs: 1,89

Fortuna

City w mocnym składzie, z przodu Foden, Hochland, Savinho, także Pep chce szybko ustawić to spotkanie. Sparta myślę że nie będzie miała za bardzo argumentów aby postawić się Manchesterowi, ale kusi tez pograć ich gola bo kursy zacne, defensywa City popełnia sporo błędów i między słupkami Ortega. W mojej ocenie będzie to jednostronne spotkanie więc bramki + cornery City wskazane.

Sparta gol @ 2,06
over 1,5 gola HT @ 1,87
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
Do góry Bottom