>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Tylko kartki otrzymane przez zawodników grających w podstawowym składzie (na boisku, w trakcie regulaminowego czasu meczu)


Jeszcze mi to pogrubili 😂😂
przecież jak pisał klasyk " regulaminowy czas to 90 min plus te X min co sędzia doliczy, nieregulaminowy czas to dogrywka(2 x 15 min) np w pucharach lub karne"

sorry ale czy oni tam totalnie https://sjp.pl/ochujali ?

czy maja w regulaminie napisane co oni oznaczają za "regulamunowy czas meczu" ? jezeli maja i jest napisane ze to dla nich 90 minut to wtedy trzeba to przyjąć.
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Jeżeli nie maja i to jakaś większa suma to zdecydowanie bym się kłócił. Minimum zeby Ci policzyli po kursie 1.
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Wypłacał ktoś u nich na revoluta? bo w sts od razu mialem kasę, w każdy dzień i porze, a tutaj czekam od wczoraj i nic, mimo że zaakceptowali wypłatę.
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Kolego, w branży bukmacherskiej pracuję od kilkunastu lat. Te regulaminy, które przytaczasz w dużej części sam sprawdzałem i poprawiałem niektóre fragmenty (pierwsze z nich, później nowe firmy zaczęły je na żywca kopiować). Oczywiście, że regulamin łatwo obejść i skorzystać z multikont. To dalej nie zmienia faktu, że takie działanie to łamanie prawa.

Więc jasne - korzystaj. Zakładaj konto na babcie, siostrę i matkę łamiąc tym samym prawo dla zarobku. I łechtaj swoje ego tym, jak to bardzo się wycwaniłeś. To takie polskie.
W sumie nawet zabawnie wyglądałoby twoje późniejsze tłumaczenie przed organami ściagania. "Ale Panie władzo, ten zapis w kodeksie karnym to przecież z dupy jest".
Przyznać się do błędu nawet nie potrafisz, więc gdzie tu mowa o dyskusji na chociaż minimalnym poziomie.

Miłej zabawy :)
Niech bukmacherzy przestaną limitować graczy którzy wygrywają i zaczną traktować klientów powaznie to przestanę robić multitkonta. Proste? Proste. Tak jak bulmacher traktuje graczy tak ja traktuje jego. Proste
 
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Pierwsza wiadomość była taka by wysłać zdjęcie na email. Teraz wróciłem do domu, zrobiłem zdjęcia i widzę kolejną wiadomość. Piszą że się pomylili i chcą by wgrać na stronie tak jak zdjęcie dowodu. Tylko na stronie pisze że konto zweryfikowane i nie ma jak wgrać nowych zdjęć.
 
Do góry Bottom