>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Bonus fajny, ale przy wpłacie 200 zł limity są na poziomie 50-60 zł. Ale nawet jeśli się wygra 1 z 3-4 zakładów i dopłaci to spokojnie można wyjść na zero...

Nie wyświetlają sie zakłady jak u Panów u góry, zobaczymy jak będzie z rozliczeniem.
Ja żadnych limitow nie mam. Po 500zl na luzie gralem i wszystkie zaklady są w historii. Support live mega pomocny. Odpisuja od razu. Wczoraj 3500 wyplacone w 2minuty
 
H 1,8K

Honoriusz

Użytkownik
Wpłaciłem 500zl pod bonus i chciałbym się zapytać czy tak to powinno wyglądać jak na zdjęciach poniżej? Nie mam tych 750zl nigdzie ani w saldzie bonusowym ani w opisie bonusu.
Tak wygląda u każdego.Zagrasz depozytem dwa razy po 1.8 i bonus 750 wpłynie od razu na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Też wpłaciłem depo. Bonus widoczny w zakładce moje konto.
Aktywowałem też freebet 25 zł. Było info, że trzeba go wykorzystać przed yplywem 48 h.
Niestety nie widzę go przy próbie zawarcia zakładu solo z min. kursem 1.8.
Rozumiem,ze on będzie dostępny dopiero po 2 krotnym obrocie depozytem?
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Też wpłaciłem depo. Bonus widoczny w zakładce moje konto.
Aktywowałem też freebet 25 zł. Było info, że trzeba go wykorzystać przed yplywem 48 h.
Niestety nie widzę go przy próbie zawarcia zakładu solo z min. kursem 1.8.
Rozumiem,ze on będzie dostępny dopiero po 2 krotnym obrocie depozytem?
Freebet jest dostępny od razu po aktywacji. Masz przy kursie takie prezent do kliknięcia i to jest ten freebet
 
psychol32 480,2K

psychol32

Użytkownik
Jak ktoś gra single i niepopularne rozgrywki to ściek nie bukmacher. Zresztą większość taka sama lub podobna. Żeby zagrać kosza w Iraku po kursie 4.40 za satysfakcjonującą mnie stawkę to kilka godzin musiałem wysyłać kupony takie limity
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Zalozylem dzis konto i bylo oki,chcialem teraz zagrac za freebet 25 zl i brak mozliwosci,nie ma tego prezenciku w ogole takiej opcji
Co jest 5??
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Jeszcze mi pokazuje z ekonto tymczasowe,a weryfikowalem dzis i bylo ze oki,kurr. ale sciek
Jeszcze strona nie dziala prawidlowo i czat nie aktywny heh

Pisze do nich od 3 h i nie widza czemu nie moge puscic kuponu za freebet choc rano byl ten prezencik obok zakladu,a waznosc freebetu w sensie czas leci.
Nie powazna firemka z deczka
To tak dla innych osob,ktore chcialyby tam konta zakladac
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom