>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jeton Wallet - opinie

T 18,3K

tadzin

Użytkownik
po przeczytaniu waszych wpisow zrobilem probne depo do jednego z bukow (soft digitaina), depo normlanei poszlo instant, cala operacje robilem poprzez strone jetona, a nie przez appke bo po zalogowaniu na appce jest stan 0 euro, jedynie jak sie cos mialo na karcie jetona to dalej jest i to tzreba wyplacic. tak wiec no wszystko dziala normalnie...
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
sprawa wygląda tak że przez zwykłego(poprzedniego jetona) nie da sie wpłacić do buka, jedynie przez jetonbank. Niestety niektóre buki zaspały z wprowadzeniem nowego jetona i nie da się wpłacić
 
supermario 264,1K

supermario

Użytkownik
Pytanie jak pójdą przelewy na Revolut, bo na chwilę obecną nie można wpisać konta IBAN bo Revolut ma bodajże 20 znaków, a Jeton wymaga 26 i blokuje dodanie odbiorcy.
W porzedniej apce szło bezprowizyjnie przelewem SEPA i było pięknie, teraz nie wiem jak wypłacić kasę z konta Jeton, ktoś zna jakiś sposób ?
 
lukpol 101,3K

lukpol

Użytkownik
Na sportaza przelałem i od razu zaksięgowane, troche inaczej to wygląda ale działa. A powiedzcie mi co z kartą? Dostanę nowa przypisana do nowego konta , bo nie moge takiej informacji znaleźć
 
T 18,3K

tadzin

Użytkownik
normalnie dodalem wlasnie konto revolutowe do 'recipients' w jetonie i dalem przelew i ma on status pending (w weekend to on nie pojdzie wiadomo)
 
adik1992 496,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
w 1xbet już od kilku tygodni był ten jetonbank jeżeli chodzi o wpłaty a robiłem normalnie ze starej apki jetona i przechodziło. Czyli ta stara apka i ewentualne karty do niej już będą nieaktywne?
 
supermario 264,1K

supermario

Użytkownik
normalnie dodalem wlasnie konto revolutowe do 'recipients' w jetonie i dalem przelew i ma on status pending (w weekend to on nie pojdzie wiadomo)
Można wiedzieć co wpisałeś w pozycji IBAN, że ci zaakceptował system?
Ja tak jak pisałem wyżej, jak wpisuję swój, czyli LTxxxxxxxxxxxxxxxx (co daje 20 znaków), to wyskakuje na czerwono komunikat pod spodem "This field should contain 28 symbols" i nie ma na to akceptacji.
 
W 0

wrakus

Użytkownik
Wyplacilem dzisiaj 1600 zl z Jetona nowego doslownie teraz, musialem tylko od nowa wpisac bank swifty srifty itp itd ale przeszlo tak samo stary jeton i kasa przeszla do nowego - tylko problem z wplatami tak jak pisalismy :)
 
T 18,3K

tadzin

Użytkownik
Można wiedzieć co wpisałeś w pozycji IBAN, że ci zaakceptował system?
Ja tak jak pisałem wyżej, jak wpisuję swój, czyli LTxxxxxxxxxxxxxxxx (co daje 20 znaków), to wyskakuje na czerwono komunikat pod spodem "This field should contain 28 symbols" i nie ma na to akceptacji.
wszedlem w 'recipients' dalem 'create new' wpisalem normalnie revolutowy iban LT i 20 znakow jakie tam sa (bez zadnych spacji ani nic), zaakceptowalo wszystko i mam dodane.
 
Do góry Bottom