>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [1.10 - 2.10.2024]

makaveli23 589K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Shakhtar Donieck - Atalanta
Typ: 1X
Kurs: 2.25
Bukmacher: superbet
Analiza:
W 1. kolejce typowałem X2 na Shakhtar w meczu na wyjeździe z Bolonią i typ wszedł bo zremisowali 0-0 w nudnym widowisku. W 2. kolejce znowu będzie typ na Ukraińców, którzy zagrają w Gelsenkirchen na Veltins Arena. Atalanta to mniej więcej taka sama drużyna w tym sezonie jak Bolonia co o tym może świadczyć taka sama ilość punktów zebranych w 5 meczach czyli 6, ale Atalanta ma aż 3 porażki w tym ostatnia u siebie z beniaminkiem Como 2-3, dla którego była to pierwsza wygrana. Shakhtar Donieck także wczoraj nie zachwycił remisując z nienajlepszą drużyną Veres, będąc faworytem po kursie 1.2 ale jedyny plus z tego taki że grali dzień wcześniej niż Atalanta która zagra dzisiaj z Bolonią, czyli dobrze się składa bo będziemy mieli porównanie i jak padnie bardzo prawdopodobny remis to typ na Shahtar będzie się wydawał znakomity, jednak niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu Atalanty i tak sądzę że Shakhtar tego meczu nie przegra.

EDIT: No i tak jak myślałem, mecz Atalanty z Bolonią zakończył się remisem i co ciekawe obie drużyny są aż tak podobne że oba gole były wręcz takie same. Teraz mecz będzie bardziej obfity w gole, Atalanta będzie bez pamięci przeć do ataku ale tym samym będzie zostawiać dużo miejsca do kontr co było widać w ostatnich 2 meczach i Shahktar też wykorzysta swoje sytuację.
 
Ostatnia edycja:
versa 466,4K

versa

Typer
Leverkusen - AC Milan
AC Milan i powyżej 2.5 goli
Fortuna @7.20

Rozumiem, że Leverkusen musi być faworytem spotkania ale, że aż takim by wystawiać na nich kurs 1.63 w spotkaniu z AC Milanem, no ja tego nie kupuje. Kursy według mnie powinny być zdecydowanie bardziej zbliżone, no chyba że bukmacherzy celowo sugerują się tym jak w zeszłym sezonie wyglądała drużyna z Niemiec, ze wszystkich poniedziałkowych spotkań tutaj kursy śmierdzą mi najbardziej. Owszem, w tym sezonie drużyna Alonso również wygląda bardzo dobrze niemniej jednak potrafili chociażby stracić 9 goli w farmerskiej niemieckiej lidze w zaledwie czterech kolejkach, a w ostatniej kolejce ledwo w doliczonym ugrali 3 punkty na własnym stadionie z Wolfsburgiem, który nie oszukujmy się potęgą nie jest. I choć ofensywnie podtrzymują swój styl i strzelają dużo bramek o tyle trzeba przyznać, że w obronie wygląda to znacznie gorzej.
Przychodzi im się zmierzyć w drugiej kolejce Ligi Mistrzów z włoskim Milanem, który byle płotką nie jest, bowiem aktualnie są wiceliderami Serie A, oraz są najlepszą ofensywną drużyną aktualnie w rodzimej lidze przy czym zachowując dobry poziom w grze obronnej.
Milan na starcie Ligi Mistrzów ma trudne wyzwania, w pierwszej kolejce mierzyli się z Liverpoolem, strzelili szybko gola na 1:0 już w trzeciej minucie jednak byli zmuszeni finalnie uznać wyższość drużyny z Anglii, która zwyciężyła to spotkanie 3:1, teraz czas na mistrza Niemiec ubiegłego sezonu i wedlug mnie będzie to łatwiejsze spotkanie dla nich + są zmuszeni grać na 110% by nie zostać po dwóch kolejkach z brakiem punktów.
Leverkusen w pierwszej kolejce zmiótł w pierwszej połowie Feyenoord 4:0 by finalnie tak zakończyć spotkanie, choć statystyki meczu pokazują, że Feyenoord był bardzo nieskuteczny tego wieczoru mając więcej sytuacji bramkowych od przeciwnika.
Drugim aspektem mojej propozycji jest over 2.5 goli w tym meczu na wywindowanie kursu poza skale konkursu "Typy dnia". Biorąc pod uwagę jakimi skutecznymi ofensywami dysponują obie drużyny (Leverkusen 8/10 ostatnich spotkań over 2.5) oraz Milan (10/10 ostatnich spotkań over 2.5) typ wydaje się być idealnym rozwiązaniem na podbicie kursu z 4.80 na aż 7.20. Nie wydaje mi się, by padł niski wynik po nudnym meczu, raczej jestem przekonany, że będzie to pokaz sił obu drużyn, gdzie powinien paść wynik typu 1:2, 2:3.
 
versa 466,4K

versa

Typer
Girona - Feyenoord
Feyenoord i powyżej 1.5 goli
Fortuna @4.20

Ile pozostało z drużyny Girony z zeszłego sezonu można szybko zauważyć, że niezbyt dużo . W zeszłym sezonie zajęli trzecie miejsce w lidze hiszpańskiej, by w tym spaść do swojego normalnego poziomu gry i środka tabeli. Po ośmiu kolejkach zaledwie osiem zgromadzonych punktów i mało imponujący bilans bramkowy 8:10. Przychodzi im się zmierzyć w drugiej kolejce Ligi Mistrzów z mocnym Feyenoordem, drugą drużyną ubiegłego sezonu ligi Holenderskiej, gdzie jest ich naturalne miejsce - w ścisłej czołówce.
Ten sezon rozpoczęli ciut gorzej, bowiem po pięciu kolejkach po zgromadzeniu dziesięciu punktów obejmują piąte miejsce, a w pierwszej rundzie ulegli aż 4:0 z drużyną Xabiego gdzie w sumie mieli więcej sytuacji bramkowych niż przeciwnik, a statystyki wyglądały na bardzo zbliżone. W tym spotkaniu sądzę, że o braku skuteczności nie będzie mowy i mój faworyt spotkania wygra ten mecz notując przy tym co najmniej dwa trafienia do siatki przeciwnika z Hiszpanii. Girona co ciekawe uległa drużynie PSG w pierwszej kolejce zaledwie 1:0 w samej końcówce spotkania, niemniej jednak od paru dobrych spotkań nie pokazują kompletnie nic dobrego na boisku.
 
R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Celtic Glasgow
Typ: obie strzelą
Kurs 1,67
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:
Borussia w pierwszej rundzie LM gładko 3:0 wygrała na wyjeździe z FC Brugge, by potem w Bundeslidze doznać klęski 1:5 w ligowym meczu w Stuttgarcie. Ostatnia pewna piątkowa wygrana 4:2 z Bochum pokazała już powrót do równowagi i gotowość do meczu ze Szkotami. Celtic ostatniej porażki doznał jeszcze w marcu w meczu ligowym z Hearts i od tego czasu tylko dwa remisy i kilkanaście zwycięstw. W Pierwszej rundzie LM Celtic rozgromił w Glasgow solidny Slovan Bratysława aż 5:1 wysoko ustawiając tym poprzeczkę oczekiwań swoich kibiców. Obydwie drużyny należą do tych bardzo bramkostrzelnych, które mocno stawiają na atak. Często w takim przypadku wychodzi bezbramkowy remis ale tutaj gra powinna być otwarta i bramki powinny paść dla obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Info: Ousmane Dembele dyscyplinarnie odsunięty od składu na mecz z Arsenalem.


Hansi Flick: "Na mecz z BSC Young Boys wyjdziemy naszym najlepszym składem. Wiemy, że musimy wygrać ten mecz."
 
Ostatnia edycja:
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Info: Ousmane Dembele dyscyplinarnie odsunięty od składu na mecz z Arsenalem.


Hansi Flick: "Na mecz z BSC Young Boys wyjdziemy naszym najlepszym składem. Wiemy, że musimy wygrać ten mecz."
Dembele to ich chyba najlepszy zawodnik ostatnio.
A tu widzę że bez najlepszych ciężko wygrać Hans, a sezon dluuuuuuugi
 
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Arsenal - PSG
Bukmacher: Superbet
Typ: gol PSG
Kurs: 1.50


Arsenal jest dość mocnym faworytem tej rywalizacji, ale to jest Liga Mistrzów i tutaj wszelkie różnice są często dużo mniejsze niż np. na podwórkach ligowych, gdzie PSG jest typowym hegemonem, a Arsenal aspiruje do tytułu mistrzowskiego. Paryżanie nie są tak mocni jak w poprzednich latach i odejście Mbappe z pewnością nie pomogło. Mimo wszystko mówimy o ekipie, która potrafi zdobywać bramki i jeśli prześwietlimy ich statystyki, to niewiele jest spotkań w których nie zdobywaliby przynajmniej jednego gola, a dobrych drużyn przewijało się sporo - zarówno w lidze, jak i Lidze Mistrzów. Arsenal traci sporo bramek, co ostatnio obnażyło m. in. Leicester. Myślę, że PSG nie wygra tego meczu, ale minimum w postaci gola zrealizuje.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 609,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ode mnie takie AKO
1727769763985.png

Inter z apetytem na obronę Mistrza Włoch i dojściu jak najdalej w LM. Nowy format jest taki, że opłaca się takie mecze wygrywać by jak najszybciej sobie zapewnić udział w dalszych fazach i ew. później skupić się na lidzę. Nie ma co ryzykować wpadek w takich meczach bo potem może braknąć punktów w meczach z trudniejszymi rywalami. Zatem sądzę, że w tym formacie takie mecze faworyci będą wygrywać. No i Inter mający u siebie bardzo wysoką skutezcznosć wygranych, nie notują wpadek powinien to spokojnie wygrać


Podobnie Barcelona. Jednak tutaj nie idę w czystą jedynkę bo kurs jeszcze mniejszy a w gole. Young Boys jest szalone i nie zdziwi mnie tu jakieś 3-2 bo Barca też gra ofensywnie więc nie powinno być bronienia się tylko otwarty nieco szalony mecz który może się skończyć równie dobrze 4-1 co 3-3(jakieś wpadki Barcy przez kontuzje mogę być tak jak w ostatnim ligowym meczu),więc over wydaje się tu sensowny.

Na koniec Stuttgart który zaczął od porażki a formę ma całkiem niezłą co pokazuje 5-1 z Dortmundem w lidze. Zatem ze słabszym przeciwnikiem 3 punkty są obowiązkowe, a kurs wyższy niż w przypadku Barcy i Interu.

Taki tribel daje realne podwojenie stawki wejściowej, więc brzmi sensownie na tą kolejkę Ligi Mistrzów
 
H 116,2K

hasbaart

Typer
Red Bull Salzburg - Brest
VFB Stutgart - Sparta Praga


Druga kolejka Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce RB przegrało u w Pradze 3:0 ze Spartą. Spartą Praga, która po 19 latach wraca do Ligi Mistrzow. Prażanie prowadzili już po 2 minutach meczu, po 41' 2:0 i po fatalnym błędzie Piątkowskiego w 57' mimo procent posiadania RB. 3żk przy 24 faulach pokazane przez sędziego Obrenovic.
Brest u siebie wygrał że Sturmem 2-1. Zgodnie z tym co zakładałem było dużo kartek, nawet więcej niż się spodziewałem. Ale nic dziwnego, ze przy 37 faulach sędzia Walsh był w stanie pokazane 9żk i czerwoną.
Stutgart planowo przegrał w Madrycie z Realem. Nie był to jednak spacerek dla Realu mimo wyniku 3:1. Turek Meler pokazał 5żk kartek w tym 4 dla Realu.

RB Salzburg - Brest
Kontynuuje tok myślenie z ostatniego razu. Brak ogrania i doswiadczenia Brestu w LM i granie na kilku frontach bedzie w dluższej perspektywie. W Ligue1 już w tej chwili są problemy. Od ostatniego meczu w LM zdążyli pokonać u siebie Touluse 2:0 i wyraźbie przegrać w Auxerre 3:0, które było po 4 porażkach z rzędu... Kartek mało... Brest 13 miejsce w lidze 6pkt w 6 meczach.
Kolejny mecz w LM i kolejny raz austryjacy. Tym razem będzie dużo trudniej, bo o ile RB nie był w tamtym sezonie mistrzem Austrii, o tyle doświadczenie w Champions League ma bardzo duże i mecz u siebie. Dla Red Bulla to mecz bo do 2 z 3 ze slabszymi drużynami (kolejny mecz u siebie z Dynamo Zagrzeb ) potem już tylko trudniej w Rotterdamie (chociaż w tym sezonie nie koniecznie), W Leverkusen, Z PSG, W Realu, Z Atletico... przegrywając ten mecz stawiają się w bardzo trudnej sytuacji już nawet nie w kontekście awansu do czołowej 24. 25 drużyna odpada całkowicie z pucharów. Brest rzecz jasna nie położy się i nie odda tego meczu bez walki. Myślę że tu znów może być ostro...

A jak ostro to Popatrzmy kto sędziuje...
Ołłł ‼ Anthony Taylor 😲
Panie Taylor jak ja się cieszę, że pana tu widzę...😅😁 On lubi sprawić, że po meczu mówi się więcej o nim, niż o samym spotkaniu. W Tym sezonie byłyszczał już w jednym spotkaniu Premier League
Bournemouth - Chelsea 14żk + karny
W Europie prowadził tylko jeden mecz w kwalifikacjach LE
Rapid - Braga 8żk + karny
W tamtym sezonie
2023/24
Liga Mistrzów 5 meczy -
Porto - Barcą 7żk + czk
San Sebiastian - Lazio 3żk + karny
Feyenoord - Porto 0żk
PSG - Barca 6żk
BVB - PSG 3żk
Liga Europy
Sparta Praga - Galatasaray 6żk + czk
Leverkusen - Karabach 3żk + czk
Kwal LM
Molde - Galatasaray 4żk
Kwal LE
Łudogorec - Astana 4żk + czk
2022/23
Liga Mistrzów
PSG - Juve 5żk
Porto - Leverkusen 6żk + czk + karny
Barca - Bayern 4żk
Maccabi Hajfa - Benfica 4żk + karny
Napoli - Frankfurt 4żk + karny
Liga Europy
Roma - Feyenoord 7żk + czk (AET)
Athletic - Roma 13żk (Finał karne)

Tym bardziej mi się wydaje, że tu kartki będą. Idę bardziej w stronę kartek Brestu mimo, że w lidze nie koniecznie łapią dużo kartek. Mimo faktu, że to bardziej Sturm łapał kartki w poprzednim spotkaniu nie przeszkadzało to Brestowi by zobaczyć 3 żółtka... Tym razem mają mecz na wyjeździe. Wydaje mi się też, że Red Bull jednak ich ogarnie.

Red Bull wygra - 1,83 ⛔
Brest over 2,5żk - 2,00⛔
Over 4,5 kartek - 1,59✅
Over 4,5żk - 1,64✅
Czerwona Kartka - 4:10(n)
B betclic

A może karny?
Rzut karny over 0,5 - 3,00(n)

Salzburg brak słów. Jednak porazka 3:0 ze Spartą to nie byl przypadek...




Stutgart - Sparta

Stutgart zagrał w tym sezonie 3 mecze u siebie więc ciężko na ten moment stwierdzić z całą stanowczością, że są teraz overowi...
Z BVB 1żk
Z Kaiserslautern 0żk
Z Maiz 4żk
W pierwszym meczu w Madrycie 1żk. Wydaje mi się, że dzisiaj też będą kartki. Sparta na pewno będzie niewygodnym rywalem, tym bardziej po zwycięstwie w poprzedniej kolejce z Salzburgiem. Będą tu chcieli chociaż punkt wywieźć. Ja licze tu na przynajmniej jedną kartkę Niemców. Jak nie będzie szło to i więcej. W zeszły weeked pokazali w Wolfsburgu że potrafią grać szalone mecze... 7żk + CZERWONA + KARNY i wyrównujący gol w 97 minucie grając w dziesiątkę... Nie mam nic przeciwko takiemu przebiegowi w tym meczu.
Sparta to Drużyna, która wydaje mi się że powinna tu łapać kartki. Salzburgowi w pierwszym meczu oddali piłkę zeby sobie grali (34% posiadania piłki) A sami wykorzystali okazje, które się nadarzyły... Jak coś działa to po co to zmieniać?? Dziś też Stutgart powinien być zespołem, który będzie prowadził grę, a Sparta będzie próbowała coś ugrać w kontrach. Im dłużej utrzymają Niemców bez gola tym większe szanse na kartki...

Mecz sędziuje Litwin - Manfredas Lukjancukas i to jest dobra wiadomość w kontekście kartek. W tym sezonie:
Kwal LM
Rapid - Trabzon 7żk + czk
Kwal LK
Maribor - Djurgarden 7żk + czk
Liga Narodów
Finlandia - Macedonia Północna 5żk + 2x KARNY
2023/24
Liga Mistrzów
RB Salzburg - Young Boys 5żk
Liga Europy
Leverkusen - Hacken (4:0) 1żk
Servette - Sheriff 6żk + 2x CZERWONA + KARNY
Kwal LK
Hammarby - Twente 6żk
Maccabi Tel Awiw - Celie 5żk + CZERWONA + KARNY
Mecze Towarzyskie
Łotwa - Liechtenstein 10żk 😅
2022/23
Liga Konferencji
Djurgarden - Gent 3żk
Anderlecht - FCSB 5żk + CZERWONA
Kwal LM
Hibernian - Shamrock 8żk
Kwal LK
SPARTA PRAGA - Viking 7żk (3żk SPARTA)
Vaduz - Konyaspor 3żk
Lech - Dudelange 2żk + CZERWONA
Mecze Towarzyskie
Luksemburg - Bułgaria 12żk ‼😅😂

Jak widać więc pan Litwin lubi czasem rzucić kartką na lewo i prawo. Oby dziś mial ku temu okazje 😉

Sparta over 2,5żk - 1,80⛔
Over 4,5 kartek - 1,58⛔
Over 4,5żk - 1,82⛔
B betclic

No nie poszaleli z kartkami. Drugi raz Sparta kładzie kupon. Trzeba będzie się zastanowić dwa razy następnym razem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: VFB Stuttgart - Sparta Praga
Typ: Powyżej 0.5 gola w 1 połowie, powyżej 0.5 gola w 2 połowie, powyżej 2.5 kartek w meczu oraz VFB Stuttgart wygra mecz
Kurs : 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza: Druga kolejka zmagań w Lidze Mistrzów i na tapete biorę spotkanie Niemieckiego VFB Stuttgart , które u siebie podejmować będzie Czeską Sparte Prage. Typ zawiera parę utrudnień, aczkolwiek wydaję mi sie być dosyc solidny. VFB z całą pewnością na swoim obiekcie będzie chciało odnieść pierwsze zwycięstwo w tej edycji Champions League w pierwszym meczu ulegli 3:1 Realowi Madryt stawiając się jednak sporą część meczu. Sparta z kolei u siebie pokonała bezbarwny RB Salzburg , aż 3:0. Obie drużyny lubią grać bardzo ofensywną piłkę Niemiecka drużyna 3 ostatnie mecze u siebie o stawkę wszystkie 3 razy padały bramki zarówno w 1 jak i 2 połowie , kolei u Sparty zaledwie 1 raz zdarzyła się ktorakolwiek z połów bez gola. Kartki dorzucam najniższa linie możliwa w superbecie , ponieważ żadna z druzyn nogi kie będzie odstawiała, a arbiter z Litwy skóry jest do wyciągania kartek i w tym meczu z całą pewnością parę powodów do ich pokazania miał będzie. Ostatni typ to zwycięstwo VFB ... graja u siebie w Bundeslidze wyglądają całkiem dobrze , trener dysponuje mocnym składem, a w dodatku komplet publicznością to wszystko powinno poprowadzić Niemiecką drużynę do pewnego zwycięstwa. A więc zachęcam do zagrania w superbecie w zakładce bet builder ten typ po całkiem ciekawym kursie. Powodzenia i z fartem !
 
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Girona - Feyenoord
Typ: Feyenoord (Superprzewaga)
@3.70 Superbet

W ostatnim spotkaniu przeciwko aż Leverkusen, Holendrzy ulegli im wysoko (0:4) i dziś z pewnością będą chcieli zmazać plamę powstałą po tamtym meczu. W końcu przed tamtym spotkaniem, nie licząc meczów towarzyskich, nie przegrali od grudnia ubiegłego roku, a także notowali piękne passe zwycięstw, jak choćby dziewięć z rzędu między kwietniem a lipcem. Ich dzisiejszy przeciwnik jest faworyzowany przez bukmacherów, ale wcale niekoniecznie typowałbym wygraną gospodarzy. Obecna Girona jest cieniem zespołu, jaki osiągał sukcesy w ubiegłym sezonie, notują wpadki jak choćby remis z Celtą Vigo, czy wreszcie nie wygrali żadnego spośród pięciu ostatnio rozegranych spotkań, strzelając tylko dwa gole. Biorąc pod uwagę obecną formę obu ekip, sądzę, że Holendrzy wyjdą ze spotkania zwycięsko.
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Borussia Dortmund - Celtic Glasgow 7:1 (8:4 rożnych)

Przed Nami 2 kolejka Ligi mistrzów. W pierwszej kolejce obie drużyny zgarnęły 3 punkty wygrywając bardzo pewnie swoje spotkania. Dużo łatwiejsze zadanie miał Celtic, który grał u siebie ze Slovan Bratyslava wygrywając aż 5:1. Dortmund natomiast wygrał również gładko 3:0 tyle, że na wyjeździe z Club Brugge - to już trudniejszy teren choć oczywiście byli faworytami.
Celtic Glasgow nabił aż 11 rożnych natomiast stracili 4 natomiast Dortmund nabił tych rożnych tylko 3 ale stracił 5.
Mimo wszystko Dortmund to mocno overowa drużyna jeżeli chodzi o rożne zwłaszcza kiedy gra u siebie. Celtic świetna forma same zwycięstwa w tym sezonie jednak nie ma co ukrywać, liga Szkocja jest słabą ligą i te zwycięstwa wysokie aż tak nie szokują. W tym meczu to Dortmund jest faworytem grają u siebie jednak liczę, że Celtic zagra odważnie i nie zamurują bramki bo raczej tak grać nie potrafią. Uważam, że w tym meczu rożne to fajny trop jednak kurs jest niski bardzo.

Reasumująć, brak zwycięstwa gospodarzy będzie jednak sporą niespodzianką ale czy to będzie łatwe zwycięstwo? Zobaczymy.

Dortmund + powyżej 8,5 rzutów rożnych 1,9 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +862
chosen70 152,4K

chosen70

Użytkownik
Bobby Clark over 1.5 strzałów @2.25 Fortuna
Bobby Clark over 0.5 celnych strzałów @2.50 Fortuna
Bobby Clark over 2.5 strzałów @4.60 Fortuna

Bobby Clark przeszedł z Liverpoolu do RB Salzburg w letnim oknie transferowym za 12 milionów euro. 19-latek jak dotąd rozegrał cztery spotkania w nowym klubie; w debiucie ze Spartą Praga wyszedł w podstawowym składzie i oddał jeden strzał, w lidze przeciwko Tirol rozegrał zaledwie 12 minut wchodząc z ławki, w pucharze rozegrał mecz od pierwszej minuty i oddał cztery strzały w tym aż trzy celne, a w ostatnim ligowym starciu z Austrią Wiedeń wszedł na 22 minuty z ławki i zdążył w tym czasie oddać dwa strzały na bramkę. Dzisiaj Clark ma okazje zaprezentować się kibicom przeciwko Brest - trzeciej najgorszej defensywie w lidze francuskiej. Drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli, zdobywając zaledwie 6 punktów w sześciu spotkaniach, tracąc przy tym 13 goli. Goście w poprzedniej kolejce ulegli Auxerre 0:3, a w swoim dorobku obecnych rozgrywek mają również takie wyniki jak 1:3 z PSG, czy 1:5 z Marsylią.
 
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Young Boys
Typ: Handicap Young Boys +3,5 gola
Kurs : 1.64
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś ruszamy z 2 kolejką Ligi Mistrzów, o 21 zagrają między innymi Barcelona z Young Boys, według bukmacherów Barcelona jest dużym faworytem, ale moim zdaniem Young Boys postawi się Lewandowskiemu i spółce, typuję handicap na gości +3,5. Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze, Barcelona uległa w Monaco 1:2, duży wpływ na wynik miała czerwona kartka już w 10 minucie dla Erica Garcii, natomiast Young Boys uległo 0:3 Aston Villi. Myślę, że Young Boys ma swój plan na to spotkanie, wiedzą gdzie przyjeżdżają, a Barcelona wygrywając 1 czy 2:0 nie powinna forsować tempa, tym bardziej że to tak naprawdę początek długiego sezonu. Young Boys w piłkę grać potrafi, nie znaleźli się w Lidze Mistrzów przypadkiem, a zaliczka 3 goli jest spora. Typuję handicap w stronę Young Boys +3,5.
 
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Celtic handicap +1.5 bramki @1.65 fortuna ale miazga... jak już przegrali to sromotnie...

Dojdzie dzisiaj do ciekawego spotkania pomiędzy Borussia Dortmund a Celticem. Faworytem są Niemcy. Ja jednak skupię się na Celticu. Brendan Rodgers stworzył na prawdę fajny zespół, który jest w wyśmienitej formie. Ostatni mecz jaki przegrali to był w marcu! Więc na prawdę kawał czasu. Celtic jest w mega formie. Potrafili nawet wygrać co prawda towarzysko ale Chelsea i Manchester City. W Szkocji nikt nie ma do nich podjazdu. Ale i w Europie myślę, że mogą namieszac. W bramce mają dobrego i doświadczonego Schmeichela. Atak również bardzo dobry, co świadczy wysoki współczynnik strzelonych bramek. Borussia wydaje się mieć zadyszkę. Mimo wygrania 3:0 z Brugge to był to dla nich męczący mecz, gdzie młody gittens zrobił różnicę, ale to Belgowie cisnęli. Wtedy przyszła wysoka porażka ze Stuttgartem 1:5. Z Bochum też przegrywali 0:2 ale jakoś wyciągnęli. Myślę, że a Celtic ma szansę powalczyć. Mam nadzieję, że jak przegrają to minimalnie 1 bramką.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 417,7K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Slovan Bratysława- Manchester City
Typ: City (-1,5) HT
Kurs: 2,0

Superbet

W tym meczu faworyt jest tylko jeden, oczywiście City, które w pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowało z Interem. Slovan to jedna z najsłabszych ekip w stawce, w pierwszej kolejce dostali 5-1 od Celticu a i tak mogło być dużo gorzej gdyby Szkoci byli bardziej skuteczni. Slovan w rodzimej lidze ma straconych 11 bramek po 8 kolejkach, także uważam że dzisiaj możemy zobaczyc worek bramek w stolicy naszych południowych sąsiadów.
Zespół Guardioli zapewne od początku mocno siądzie na rywala i będzie chciał szybko rozstrzygnąć losy meczu. Kurs na handi do przerwy przyjemny także próbujemy.
Poza tym spodziewam się sporego naporu gości więc cornery wyglądają ciekawie.

City over 7,5 RR @ 1,76
Haaland min 2 gole @ 2,20
Fortuna

-----------------------------------------------------------------------------

BVB- Celtic

Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 1,81

Fortuna

Ubie drużyny grają szybki ofensywny futbol, także spodziewam się otwartego spotkania z bramkami z obu stron. Celtic w pierwszej kolejce rozgromił zespół Slovana, mają w składzie niesamowitych Japończyków którzy świetnie rozumieją się na boisku. BVB u siebie zawsze mocna, szeroki skład w ofensywie po powrocie do zdrowia Malena i Guirassyego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
gamen0 173,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów

Spotkanie: Leverkusen - AC Milan

Typ: 1

Kurs: 1.70

Godz: 21:00

Bukmacher: LV BET

Analiza:

Gospodarze, czyli Bayer Leverkusen, mają kilka istotnych argumentów przemawiających na ich korzyść w dzisiejszym spotkaniu z AC Milan. Przede wszystkim atut własnego boiska może odegrać kluczową rolę. Grając u siebie, Leverkusen będzie wspierane przez swoich kibiców, co z pewnością doda drużynie pewności siebie i dodatkowej motywacji. Znajomość boiska oraz panujących warunków atmosferycznych również może przełożyć się na komfort w grze.

Warto również podkreślić solidną formę zespołu. Mimo że Bayer nie wygrał ostatniego meczu, remis 1:1 z Bayernem Monachium w meczu wyjazdowym to ogromne osiągnięcie. Zatrzymanie na początku sezonu kapitalnie grającego Bayernu w Monachium pokazuje, że drużyna Xabiego Alonso potrafi rywalizować z najsilniejszymi zespołami Europy. Ten wynik z pewnością podbudował morale zawodników, dając im jeszcze większą wiarę we własne możliwości.

Leverkusen może także liczyć na swoją stabilną defensywę. Zatrzymanie tak ofensywnego zespołu jak Bayern dowodzi, że gospodarze potrafią skutecznie bronić, co może utrudnić AC Milanowi tworzenie groźnych sytuacji podbramkowych. Jednocześnie Bayer ma kreatywnych zawodników w ofensywie, takich jak Florian Wirtz czy Victor Boniface, którzy mogą przełamać każdą defensywę. Ich dynamika i zdolność do zaskakiwania rywali mogą okazać się decydujące w meczu z Milanem, którego obrona nie zawsze jest bezbłędna.

Nie bez znaczenia jest także możliwe zmęczenie zawodników AC Milan po intensywnych derbach z Interem. Tego typu mecze bywają wyczerpujące, a lekki spadek formy fizycznej czy koncentracji po takim spotkaniu może być szansą dla gospodarzy.

Podsumowując, Bayer Leverkusen ma wiele atutów, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść. Gra na własnym stadionie, stabilna forma, kreatywna ofensywa oraz zmęczenie rywali to czynniki, które przemawiają za tym, że gospodarze mogą dziś wyjść z tego meczu zwycięsko.

Mój typ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +414
Zagrajmy rożne 31,5K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Young Boys
Typ: Barcelona powyżej 7.5RR
Kurs : 1.82
Bukmacher:
Betclic

FC Barcelona tradycyjnie gra ofensywnie, z dużym posiadaniem piłki, co często będzie prowadzić do sytuacji bramkowych i rzutów rożnych. Trener nie popełnił już błędu z ostatniego przegranego spotkania w lidze i wystawia Yamala z Raphinhą. Młody Hiszpan od momentu pojawienia się w meczu z Osasuną zdobył 4 kornery dla swojej drużyny. Przy założeniu, że Barcelona będzie kontrolować mecz, prawdopodobnie będą przeprowadzać wiele ataków, co zwiększy szansę na rzuty rożne.. W poprzednich meczach Barcelona często uzyskiwała dużą liczbę rzutów rożnych, zwłaszcza przeciwko mniej utytułowanym drużynom, tj; Osasuna 8RR, Getafe 7RR, Valladolid 10RR.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
Do góry Bottom