>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

17. Grand Prix Azerbejdżanu [13 - 15 września 2024]

Status
Zamknięty.
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Azerbejdżanu 2024
1725539696501.png

Piątek, 13 września:

#1 Trening ▶ 11:30
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 14 września:
#3 Trening ▶ 10:30
#Kwalifikacje ▶ 14:00

Niedziela, 15 września:
#Wyścig ▶ 13:00

1725539891804.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Baku City Circuit
Lokalizacja: Baku, Azerbejdżan
Pierwsze Grand Prix: 2016
Długość toru: 6.003 km
Liczba okrążeń: 51
Całkowity dystans wyścigu: 306.049 km
Rekord okrążenia: Charles Leclerc (2019) - 1:43.009

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
GP Azerbejdżanu - kwalifikacje, sobota 14:00
Verstappen - Perez
Kurs: 5.30
boooooooooooooooom yeah baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Tor w Baku jest chyba najbardziej lubianym przez Pereza obiektem w calym kalendarzu i historycznie zawsze osiagal tutaj swietne wyniki. Teraz gdy bolid Red Bulla nie spisuje sie tak jakby tego sobie Verstappen zyczyl widze szanse dla fasolarza ktory zdaje sie jest w takich okolicznosciach znacznie blizej Holendra niz zwykle. Historycznie Verstappen nigdy tutaj sie jakos mega nie spisywal i nigdy nie startowal do tego wyscigu z PP. Oczywiscie w dalszym ciagu jest to wybitny kierowca ktorego stac tutaj na cos extra ale jezeli gdzies Perez ma ugryzc Maxa to powinno byc wlasnie tutaj. W FP2 czyli najbardziej miarodajnym treningu dwa pierwsze sektory mieli na remis a w trzecim Perez byl szybszy o prawie pol sekundy co oczywiscie w normalnych warunkach sie nie zdarzy bo pewnie Verstappen mial skrecony mocniej silnik dlatego tyle stracil. W kwalifikacjach bedzie bardzo blisko i cos mi sie wydaje, ze Checo moze zrobic tutaj niespodzianke. Wysoki kurs rekompensuje mi to ryzyko. Czekalem jakie kursy wystawia buki bo zwykle na Pereza jest kurs 7.00 a tutaj tylko troszke to obnizyli. Jedynym wg mnie ktory wlasciwie wystawil kurs jest forbet majacy Pereza po 2.85 i tak wg mnie powinien prawidlowo wygladac ten kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3890
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
GP Azerbejdżanu - wyścig, niedziela 13:00
Typ: Czerwona flaga podczas wyścigu - NIE
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Normalnie raczej wszystko sie usuwa za pomoca SC. Czerwone flagi co do zasady zbyt czesto nie pojawiaja sie podczas wyscigow. Jedyna szansa zeby sie ona pojawila w wyscigu to wg mnie zablokowany tor w zakretach 8,9 i 10. Generalnie w wyscigu tak mocno jak w kwalifikacjach sie nie cisnie i jedzie sie na delte wiec nikt jakos mocno ryzykowal nie bedzie. Do jakiegos dubla kursik jak znalazl.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +797
mkl 178K

mkl

Znawca - Formuła 1
Przynajmniej dwa samochody bezpieczeństwa - TAK @2.50 STS
Pierwsze skojarzenie z Baku to wyścigi gdzie bardzo dużo się dzieje, wysokie prędkości a tor uliczny. W przypadku kolizji i problemów powinny wskakiwać bardzo szybko samochody bezpieczeństwa. Braku czerwonej flagi nie jestem taki pewien.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom