>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Zawodnik-zwyciestwo + najwięcej pkt w drużynie.
N.Huber 45,00 STS

Typ pograny lekko, bo na 90% to Wilfredo będzie najlepiej pkt w naszym zespole. Jednak nie wykluczam że USA postara się utrudnić Leonowi życie i ich zagrywka będzie przede wszystkim skierowana na naszego przyjmującego?
A wtedy ten typ już nie jest taki bezsensowny.
Norbi ma tu coś do udowodnienia bo do tej pory pełnił rolę tego trzeciego. To cholernie nieobliczalny zawodnik i stać go na to by zgromadzić pokaźną pulę pkt na swoim koncie. To chyba najlepiej blokujący w naszym teamie, do tego ma świetną zagrywkę i atak.
W lidze kilka razy potrafił być najlepiej punktującym zespołu i liczę na jego dobrą grę dzisiaj.
Typ bardzo ryzykowny, ale kurs jeszcze bardziej atrakcyjny.
Do tego proponuję jego over pkt.

Huber over 10,5pkt. 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
B 80,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zwykle tego nie robię, wszak panuje wolność słowa i interpretacji wydarzeń sportowych. Tyle że nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Twoja analiza jest mało obiektywna, a raczej napisana pod typ. Oto moje spostrzeżenia i pytania:

1. Skoro Kurek nie jest w formie, to czy Anderson jest? Czy może Stany mają taką przewagę na innych pozycjach, że im atakujące w dobrej formie nie bę
2. USA to prawdziwy TOP, ale Slowenia to juz nie. Po czym tak stwierdzasz? Bo w fazie grupowej to raczej Slowenia zaprezentowala się lepiej.

plus dwa aspekty od siebie dodam:

3. Głebia składu obu reprezentacji?
4. Uwolnienie sie od ciezaru klatwy cwiercfinalu - moim zdaniem to moze pozwolic nam wejsc na inny poziom, podobnie jak Wlochom po ucieczce spod japońskiego topora (a raczej miecza 🙃 ).

Tyle ode mnie. Typu nie neguje, bo sam mam pograny over i wg mnie bedzie to dlugie spotkanie. Ale argumenty moim zdaniem nie do końca trafione.
Post bardziej ku przestrodze.
Ja nie mam odwagi postawić na USA bo będzie się bardzo zle to oglądało ale uważam że całościowo Amerykanie mają lepszy skład, Anderson jest starszy od Kurka o 4 lata ale nakrywa go czapką w najważniejszych momentach. Amerykanie to jest drużyna turniejowa, grają ciągle tym samym składem prawie, są zgrani jak mało kto. Jeżeli porównujesz Amerykę do Sloweni to chyba od niedawna oglądasz siatkówke, Slowenia nic wielkiego nie wygrała no może kilka razy była na podium ME . Oni też grają tym samym skłądem ale takiego Urnauta czy Cebulja oni grają jak wiatr zawieje i nie można ich równać z wielkimi graczami na świecie jakimi są Anderson czy Russell. Na takich 10 spotkań między nimi w randze światowej 8 by wygrali Amerykanie. Po IO kilku graczy w Sloweni tam kończy kariery i jest po tym zespole. Amerykanie głebię składu mają podobną do Naszego. Bo taki,, Dzeszki'' jest wstanie wejśc za Russella czy DeFalco i pozamiatać. . Chodzi mi o meczową 12tke.

Po cwierfinale widać było na transmisji jak Polacy zrzucili kamień była wielka radość ale oni tak naprawde jeszcze nic nie wygrali, Uważam że spotkamy się o 3 miejsce z Francja. i zdobędziemy brąz. Jeśli dziś wygramy to będe się bardzo cieszyć że sie pomyliłem i to nawet nie wiesz bardzooo.
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Ja nie mam odwagi postawić na USA bo będzie się bardzo zle to oglądało ale uważam że całościowo Amerykanie mają lepszy skład, Anderson jest starszy od Kurka o 4 lata ale nakrywa go czapką w najważniejszych momentach. Amerykanie to jest drużyna turniejowa, grają ciągle tym samym składem prawie, są zgrani jak mało kto. Jeżeli porównujesz Amerykę do Sloweni to chyba od niedawna oglądasz siatkówke, Slowenia nic wielkiego nie wygrała no może kilka razy była na podium ME . Oni też grają tym samym skłądem ale takiego Urnauta czy Cebulja oni grają jak wiatr zawieje i nie można ich równać z wielkimi graczami na świecie jakimi są Anderson czy Russell. Na takich 10 spotkań między nimi w randze światowej 8 by wygrali Amerykanie. Po IO kilku graczy w Sloweni tam kończy kariery i jest po tym zespole. Amerykanie głebię składu mają podobną do Naszego. Bo taki,, Dzeszki'' jest wstanie wejśc za Russella czy DeFalco i pozamiatać. . Chodzi mi o meczową 12tke.

Po cwierfinale widać było na transmisji jak Polacy zrzucili kamień była wielka radość ale oni tak naprawde jeszcze nic nie wygrali, Uważam że spotkamy się o 3 miejsce z Francja. i zdobędziemy brąz. Jeśli dziś wygramy to będe się bardzo cieszyć że sie pomyliłem i to nawet nie wiesz bardzooo.
Dzisiaj w razie W mamy za Bartosza Bartłomieja, a sport lubi kreować nieoczekiwanych bohaterów 😉
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
a5a5 aą5ą5
Widzę , że zmiana o 180 stopni w narodzie... po wygraniu ze Słowenią, gdzie nie wejdziesz to wszyscy grają na Polske... :D
Czy Kurek zagra 2 pod rząd taki super mecz? Wątpie. Czy Polska bedzie grała bez przestojów jak ze Słowenią ? wątpie...
Czy Leon sam wygra mecz jak z Brazylią? też wątpie... Uważam ze USA jest w lepszej formie i 3-1 powinni wygrać.
To samo sobie pomyślałem nagle wszyscy na Polskę i już nikt nie wypomina złych podobno powołań ani braku formy niektórych graczy .Jest siatkarski chat gdzie wszyscy jechali naszych że bez formy że Grbic bierze "kolegów z byłego klubu" a Grbic i gang łysego są w półfinale.
Dla mnie to jest mecz do oglądania i emocjonowania się , nie wiadomo co będzie . Oby tylko nie było powtórki z wczoraj kobiet.
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
a5a5 aą5ą5

To samo sobie pomyślałem nagle wszyscy na Polskę i już nikt nie wypomina złych podobno powołań ani braku formy niektórych graczy .Jest siatkarski chat gdzie wszyscy jechali naszych że bez formy że Grbic bierze "kolegów z byłego klubu" a Grbic i gang łysego są w półfinale.
Dla mnie to jest mecz do oglądania i emocjonowania się , nie wiadomo co będzie . Oby tylko nie było powtórki z wczoraj kobiet.
Co do złych powołań to jest oczywiste że niektóre wybory były fatalne. Przecież mamy dwóch turystów w kadrze( Olek i Łukasz), którzy pograli chwilę z Egiptem i to na tyle. Kaczmarek wchodził na podwójna zmianę, ale spójrz na jego liczby! W jakiej jest formie świadczy fakt że Grbic nawet przy fatalnej grze Kurka nie wpuszczał go na zmianę.
O Olku nawet nie piszę bo go nie ma w tym turnieju.
To że jesteśmy w półfinale z pewnością ta drużyna nie zawdzięcza tym dwóm.
Dziś na szczęście będzie Bołądź do dyspozycji i jeśli Bartosz będzie miał "gorszy dzień" to w końcu będzie gość który jest w stanie go zastąpić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
T 17K

tadzin

Użytkownik
Zacznij chłopie używać polskich znaków, bo pierwszym zaskoczeniem dla Ciebie powinno być to, jak trudno rozgryźć co masz do przekazania innym.
skoro nie umiesz zrozumiec zdania bez polskich znakow to tym bardziej nie probuj swoch sil w zakladach bukmcaherskich bo jest to zdecydowanie trudniejsze. odpusc sobie, albo po prostu zostan dawca kapitalu.

co do meczu polakow, przeciwko slowenii 'czulem' ze 'jakos' wygraja, dzisiaj podobnie tak 'czuje', ale to tylko moje odczucia, analizy sportowo/fundamentalnej nie widze sensu pisac, bo nasi najpierw w ogole nie grali, po czym na slowenie pograli juz w miare, zkolei w slowenii stern ktory tlukl niemilosiernie na mecz z nami nie dojechal. takze nie ma co tutaj za bardzo szukac wiekszej logiki, ja tu bym sie raczej doszukiwal jak najwiekszej losowosci i bezsensownosci tego co sie bedzie dzialo na parkiecie. ostatnie 'popisy' amerykanow z brazka gdzie w drugim secie majac 6 jak nei 7 przewagi nagle nie umieli skonczyc aboslutnie zadnej wlasnej akcji majac caly czas perfekt przyjecie, to wlasnie taki pierwszy przyklad 'bezsensownosci i losowosci' jakich sporo na tym io. o wygranej wlochow z 0-2 i 21-24 w trzecim nie wspomne.
 
paga 45,8K

paga

Użytkownik
skoro nie umiesz zrozumiec zdania bez polskich znakow to tym bardziej nie probuj swoch sil w zakladach bukmcaherskich bo jest to zdecydowanie trudniejsze. odpusc sobie, albo po prostu zostan dawca kapitalu.

co do meczu polakow, przeciwko slowenii 'czulem' ze 'jakos' wygraja, dzisiaj podobnie tak 'czuje', ale to tylko moje odczucia, analizy sportowo/fundamentalnej nie widze sensu pisac, bo nasi najpierw w ogole nie grali, po czym na slowenie pograli juz w miare, zkolei w slowenii stern ktory tlukl niemilosiernie na mecz z nami nie dojechal. takze nie ma co tutaj za bardoz szukac wieskzej logiki, ja tu bym sie raczej doszukiwal jak najwiekszej losowosci i bezsensownosci tego co sie bedzie dzialo na parkiecie.
Jestem pewny w 100%, że bije Twoje wyniki zarobkowe u buka na głowę. Chcesz się porównać „specjalisto” od siatkówki?
Zgrywasz kozaka na forum, a tak naprawdę ciężko znaleźć Twoje plusy w jakimkolwiek dziale, nie mówiąc o temacie, gdzie wiele osób wrzuca swoje wygrane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
T 17K

tadzin

Użytkownik
Jestem pewny w 100%, że bije Twoje wyniki zarobkowe u buka na głowę. Chcesz się porównać „specjalisto” od siatkówki?
Zgrywasz kozaka na forum, a tak naprawdę ciężko znaleźć Twoje plusy w jakimkolwiek dziale, nie mówiąc o temacie, gdzie wiele osób wrzuca swoje wygrane.
dostosowuje wypowiedzi do poziomu adwersarzy, ty juz w pierwszym poscie dales popis o jakichs polskich znakach no to ci odpisalem na twoim poziomie, abys mial mozliwosc zrozumiec 'wlasny jezyk'.
 
no PRO8L3M 26,7K

no PRO8L3M

Użytkownik
Okoliczności w jakich nasi wygrali ten mecz mogą dać niesamowitego kopa mentalnego i presja już zejdzie całkiem. Zobaczymy jak to wyjdzie zdrowotnie na sobotę. Niezależnie w jakim składzie zagramy będzie nam się grało swobodnie ten finał. Zatrzymać nas mogą jedynie Włosi w trybie z Japonią od końcówki 3 seta.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Wywalenie w siatke sie liczy do zakladu czy musi pilka przejsc na druga strone?
W siatkę też się liczy. Inaczej powinien być bardziej opisany, że np. liczą się tylko zagrywki udane. W każdym razie rozliczone na plus. Tutaj w tym przypadku czy zepsuta czy poprawna u Leona to bez różnicy. Leon chyba szedł jakoś 128, 131 i dzisiaj dał już 134.
 
Otrzymane punkty reputacji: +432
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A to dziwne, ze zepsuta zagrywka też się liczy ale skoro zaliczyli na plus to widocznie tak jest :) Tak, dziś poprawił rekord IO
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ja nie mam odwagi postawić na USA bo będzie się bardzo zle to oglądało ale uważam że całościowo Amerykanie mają lepszy skład, Anderson jest starszy od Kurka o 4 lata ale nakrywa go czapką w najważniejszych momentach. Amerykanie to jest drużyna turniejowa, grają ciągle tym samym składem prawie, są zgrani jak mało kto. Jeżeli porównujesz Amerykę do Sloweni to chyba od niedawna oglądasz siatkówke, Slowenia nic wielkiego nie wygrała no może kilka razy była na podium ME . Oni też grają tym samym skłądem ale takiego Urnauta czy Cebulja oni grają jak wiatr zawieje i nie można ich równać z wielkimi graczami na świecie jakimi są Anderson czy Russell. Na takich 10 spotkań między nimi w randze światowej 8 by wygrali Amerykanie. Po IO kilku graczy w Sloweni tam kończy kariery i jest po tym zespole. Amerykanie głebię składu mają podobną do Naszego. Bo taki,, Dzeszki'' jest wstanie wejśc za Russella czy DeFalco i pozamiatać. . Chodzi mi o meczową 12tke.

Po cwierfinale widać było na transmisji jak Polacy zrzucili kamień była wielka radość ale oni tak naprawde jeszcze nic nie wygrali, Uważam że spotkamy się o 3 miejsce z Francja. i zdobędziemy brąz. Jeśli dziś wygramy to będe się bardzo cieszyć że sie pomyliłem i to nawet nie wiesz bardzooo.
Siatkówkę oglądam od czasów trenera Waldemara Wspaniałego, także nie tak niedawno. Tyle, że dla mnie nie ma znaczenia, gdzie Slowenia i Stany byly na ME, MS czy innych wielkich imprezach. Dla mnie kluczowa jest dyspozycja na danym turnieju, w ostatnich tygodniach. A Slowenii nie sposób nie uwzględniać w TOP6 na świecie, po prostu. Są wyżej choćby od takiej Brazylii…

niemniej cieszę się, że over wszedł na luzie :)
 
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Brazylia @1.67 lvbet

W dzisiejszym półfinale Brazylijki zagrają z pogromczyniami Polek, Amerykankami. Faworytkami są Brazylijki i też tak uważam. Brazylijki nie przegrały jeszcze seta na tym turnieju. Amerykanki miały ciężką grupę z Chinkami i Serbkami, gdzie z Chinkami przegrały po tie breaku a z z Serbkami wygrały również po tie breaku. Dodatkowo ze słabymi Francuzkami grały 2 sety na przewagi. Owszem wygrały z polkami 3:0, ale tam nasze nie dojechały na to spotkanie. Po prostu zawiodły. Liczę, że Gabi, która jest nie do zatrzymania na tym turnieju poprowadzi Brazylijki do finału. Obie reprezentacje spotkały sie w lidze Narodow i górą były Brazylijki 3:1.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
MVP Turnieju Olimpijskiego:
Typ: Trevor Clevenot 5.00 LVBET


No chłop gra szlema na tym turnieju a wczoraj w półfinale zgasił Włochów w zalążku. 17 punktów, 15/24 w ataku, 2 bloki. Chodzi też mi Earvin po głowie - ale mam czutkę że z ich dwóch najbardziej zasługuje na to Trevor nawet pomimo faktu że turniej w pierwszej szóstce zaczął Yacine Louati. Taka lekko romantyczna historia. 23 punkty z ławki z Serbią, ławka w meczu z Kanadą, 9 punktów z ławki ze Słowenią, 20 punktów w ćwierćfinale z Niemcami 19/31 w ataku, półfinał jak wyżej 17 punktów 15/24 w ataku i zjawiskowe akcje na siatce.

Inne:
Jenia Grebennikov 30 LVBET
> 33 lata i możliwe że ostatnie IO dla Jenii. Ikona ostatniej dekady po odejściu libero Huberta Henno. Taka trochę maskotka jak bracia Karabatic + wysoki kurs. Raz już Sergio dostał MVP na swoje odejście po wygraniu złota w IO w Rio de Janerio 2016.

Tomasz Fornal 5.50 LVBET > z racji tego co zrobił w półfinale. Jeden z niewielu w pełni zdrowych zawodników reprezentacji Polski. Wytrzyma wszystko, lepi przyjęcie - topowy broniący turnieju, ulubieniec polskiej publiczności.

Jeszcze kwestia jak to wyglądało w przeszłości:
2020 > Tokio > Earvin N'Gapeth (1 miejsce)
2016 > Rio > Sergio (1 miejsce) [Libero]
2012 > Londyn > Murilo Endres (2 miejsce)
2008 > Pekin > Clayton Stanley (1 miejsce)
2004 > Ateny > Giba (1 miejsce)
2000 > Sydney > Bas van de Goor (5 miejsce)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Francja - Polska
T.Clevenot over 14,5 pkt. 2,00 STS
T.Clevenot najwięcej pkt w drużynie 5,50 STS

Oj mocno zaskoczyły mnie te kursy!!!
Trevor gra turniej życia a tu tak niska linia na niego?
Cóż, przytoczę tylko liczby:
W pierwszym meczu z Serbią wchodzi od drugiego seta i zdobywa 23pkt zostając najlepiej punktujacym w drużynie.
Z Kanadą nie gra, ze Słowenią wchodzi w trzecim secie i zdobywa 9pkt.
W play-off już gra w podstawie.
Z Niemcami 20pkt i drugi za N'gapeth(21) najlepiej punktujący.
Z Italią 17pkt w trzech setach i najlepiej punktujący wśród żabojadów.
Po samych statach widać, że linia jest zaniżona, bo wątpię żeby finał skończył się w trzech setach.
Do tego, każdy kto ogląda IO, widzi w jak genialnej dyspozycji jest Trevor i przede wszystkim jak skutecznie gra w Paryżu.
Nie dość że linia niska to do tego kurs 2,00!!!
Próbuję też zagrać go jako najlepiej pkt w drużynie, bo tu dopiero jest zaniżony kurs!!!
Przypominam tylko że z dwóch meczy w których wyszedł w podstawie raz miał najwięcej pkt, a raz tylko jeden mniej od Earvina.
Również nazbierał najwięcej pkt z Serbią, gdzie grał od drugiego seta!!!
Dla mnie ten kurs jest totalnie niezrozumiały, tym bardziej że w przypadku gdy dwóch zawodników ma jednakową ilość pkt, zakład rozliczany jest na +.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
Do góry Bottom