>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 164,1K

pinio1111

Użytkownik
Poziom tego ćwierćfinału żenujący.
Post automatycznie złączony:

To co odwala Bruno to dramat, a tatuś go nie zmieni
 
T 17,1K

tadzin

Użytkownik
pewniakami? do czego? bo chyba nie mowimy o siatkowce na IO

ja sobie zrobie rzut moneta i na podstawie tego sie wiecej dowiem kto tam do finalu awansuje
 
B 12,7K

bunio

Użytkownik
Portugal - Finland
Handicap – FT – European - Championship U20 - Women
Portugal +2.5
1.8

tak gladko do 0 Finki nie sadze...eksperci pewnie juz czekaja na top rozgrywke naszych
 
T 17,1K

tadzin

Użytkownik
nie chce przechwalac ale jak usa nei zacznie zagrywac a my do tego nei zaczniemy tluc w auty jak szaleni to nie widze tutaj szans dla jankesow
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
Pisałem.od kilku dni poczekajcie. Zobaczymy co zagrają.. dziś nasi w pewnym momencie nie mieli prawa wygrać ale to co się stało jest piękne!!!
 
F 113

fifikosa

Użytkownik
Szkoda, że nikt trenerowi nie zadał pytania, czemu na boisko w najważniejszych momentach wpuszczał Bołądzia a nie Kaczmarka, przecież Bołiego nie powinno być wgl w składzie. Sam wyjaśnił tą swoją śmieszną selekcję tym zagraniem...
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Ciekawostka nie w celu wywołania hejtu ale pokazania realiów:

Najważniejszy mecz siatkarzy w tym wieku oglądało mniej osób, niż mecz piłkarzy o nic w grupie, również z Francją.

5,3M vs 7M

Finał euro, w którym nie było Polaków oglądało średnio 7.3M

Łącznie z widownią poza domem siatkarze mieli widownię 6.5 mln. Niby lepszy wynik, a wciąż nawet bez podejścia do piłkarskich MŚ i Euro. Nawet mecze beż Polaków gromadziły więcej widzów przed TV, a spotkania Polaków- kilka milionów więcej


link
 
Ostatnia edycja:
T 17,1K

tadzin

Użytkownik
takie liczby gdzie siatka (reprezentacyjna) jest porownywalna z nozna to tylko w polsce, gdzie indziej roznica jest klkunastokrtona. to ze u nas niemal rowno to anomalia
 
F 113

fifikosa

Użytkownik
Ciekawostka nie w celu wywołania hejtu ale pokazania realiów:

Najważniejszy mecz siatkarzy w tym wieku oglądało mniej osób, niż mecz piłkarzy o nic w grupie, również z Francją.

5,3M vs 7M

Finał euro, w którym nie było Polaków oglądało średnio 7.3M

Łącznie z widownią poza domem siatkarze mieli widownię 6.5 mln. Niby lepszy wynik, a wciąż nawet bez podejścia do piłkarskich MŚ i Euro. Nawet mecze beż Polaków gromadziły więcej widzów przed TV, a spotkania Polaków- kilka milionów więcej


link
Skąd info? Ja znalazłem, że 5 milionow ogladalo w samym TVP. Także w eurosporcie myslę, że też niezła liczba pękła, tlyko nie mogę znaleźć info ile
 
Do góry Bottom