>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Włochy - Japonia

Typy:
w meczu będzie powyżej 174,5 pkt. @1,93 Fortuna
Japonia (z handicapem +11,5 pkt.) @2,20 Fortuna
Japonia (z handicapem +1,5 seta) @3,10 Fortuna

Masówka na Włochy jest ogromna i kurs na Japonię chyba jest już przesadnie wysoki. Mimo wszystko Włochy pewnie jakoś wywalczą awans, ale wcale nie musi to być łatwe i przyjemne zwycięstwo. W fazie grupowej Włosi wymiatali, a Japonia grała poniżej oczekiwań, ale faza playoff Igrzysk Olimpijskich to są jednak zupełnie inne emocje. Gra Japonii bardzo mi się podobała w ich meczach poprzedzających igrzyska. Co by nie mówić ograć naszą reprezentację na naszym terenie to jest coś, wcześniej w Lidze Narodów doszli do finału. Japończycy ustępują warunkami fizycznymi, ale potrafią grać naprawdę ciekawą siatkówkę i jeśli zagrają na miarę swoich możliwości, to mogą mocno powalczyć i wygrać nawet dwa sety. Według mnie wcześniejsze kursy były dość dobrze wystawione, teraz jest to chyba lekka przesada.

Oprócz tego jeszcze spróbuję takich typów:

USA - Brazylia

Typy:
USA @1,55 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
USA wygrają 3:2 @5,00 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +866
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Włochy - Japonia

Włosi na ten moment idą jak burza, ograli 2x po 3:1 Brazylię i Polskę i wyglądają naprawdę bardzo dobrze.
Japonia to spore rozczarowanie w tym turnieju gdzie apetyty mieli duże jednak 2 porażki najpierw 2:3 z Niemcami a następnie 1:3 z USA nie napawają optymizmem a co gorsza Ishikawa wygląda strasznie blado.
Jasne, że można powiedzieć, że dopiero teraz "zabawa" się zaczyna i tutaj możemy oglądać z goła odmienny mecz jednak jeżeli Japonia nie poprawi się i to dość mocno to raczej Włosi ten mecz biorą max w 4 setach.

Włochy -1,5 seta 1,52

Polska - Słowenia

Polacy rozpoczynają zmagania w ćwierćfinale już w pierwszym meczu o 9. Graliśmy już raz mecz o tej godzinie i wygraliśmy z Brazylią 3:2. Słowenia jeszcze tej przyjemności nie miała, grali najwcześniej o 17.
O formie Polaków można napisać, że jej po prostu nie ma ale tak jak napisałem u góry - zabawy rozpoczyna się dopiero teraz i dopiero dziś oddzielamy siatkarzy od prawdziwych facetów.
Słowenia 1 miejsce w grupie, na pewno postraszyła swoich rywal. W kapitalnej formie T. Stern - lider póki co na tym turnieju. Najważniejsze zadanie dla Nas, zatrzymać go.
Ja nie wejdę w zwycięstwo Polaków po takim kursie ani w Słowenię, uważam, że ten mecz po prostu w 3 setach nie zakończy się. Nawet mecz z Włochami gdzie nie graliśmy nic zakończyliśmy w 4 setach a gorzej grać już raczej nie powinniśmy. Leon nie zagra tak słabego spotkania. Środkowi na pewno się poprawią i liczę na dużo lepszą zagrywkę.

powyżej 181,5 1,73

USA - Brazylia

O 21 przed Nami starcie gigantów. Amerykanie z kompletem zwycięstw ale swoje problemy mieli choćby w meczu z Niemcami gdzie wygrali dopiero 3:2. Z Japonią poradzili sobie dość łatwo ale tam oglądaliśmy 4 sety. USA także ma problemy z atakującym jak My, Anderson nie jest w swojej formie ale za to przyjmujących mają genialnych - DeFalco, Russel czy na ławce Jaeschke. Środkowi również robią robotę - Holt i przede wszystkim Averill.
Brazylia gra dużo lepiej niż bym się tego spodziewał. Nowy/stary trener widać, że wziął te Igrzyska na poważnie. Brazylia niby 2 porażki w grupie ale 1:3 z Włochami gdzie mecz był naprawdę na styku, dwa pierwsze sety przegrane do 23 i 25. Z Polską porażka 2:3.
Tutaj USA faworyt ale nie zdziwi mnie ich porażka.

powyżej 180,5 1,71

Francji nie ruszam, kurs mały. Niemcy grają dobrze ale czy sprawią niespodzianką Pożyjemy, zobaczymy.

AKO: 4,5
Uważam, że Twoje typy są kompletnie nie logiczne. Skreślasz Japonię, która nawet pomimo słabszej gry wygląda tutaj nie gorzej, niż Polska, a w meczu Polaków idziesz w wysoki over i piszesz, że nie pograsz wygranej Słoweńców ? Dlaczego ? Przecież po takim kursie, to po prostu trzeba zrobić. Słoweńcy są obok Włochów i może Uda największym faworytem tutaj.
Polska obok Japonii jest najsłabsza drużyna, a uważam, że ta Japonia też by ograła skład w którym gra 3 sabotażystów , nawet 4, bo Grbic za to, że ich powołał też powinien być w tym gronie.
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Szczerze to ja myślałem ze na Polskę kursy beda 1.3 - 1.35. kursy na poziomie prawie 1.6 to trzeba pobierac. Zagraliśmy gorszy mecz z wlochami ale nie zmienia to faktu że dla mnie składowo to jest polska o polke wyzej a mecz z wlochami byl o nic. Argumentowanie co bylo 4 czy 8 czy 12 lat temu dla mnie to trochę zabawne bo to byla inna drużyna
 
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Szczerze to ja myślałem ze na Polskę kursy beda 1.3 - 1.35. kursy na poziomie prawie 1.6 to trzeba pobierac. Zagraliśmy gorszy mecz z wlochami ale nie zmienia to faktu że dla mnie składowo to jest polska o polke wyzej a mecz z wlochami byl o nic. Argumentowanie co bylo 4 czy 8 czy 12 lat temu dla mnie to trochę zabawne bo to byla inna drużyna
Nie ma znaczenia co było lata temu. Znaczenie ma to, że prócz Leona to nasi przyjmujący i atakujący w obecnie formie to łapali by się do kadry żadnego z ćwierćfinalistów.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Nawet z Egiptem nasi mieli przestoje, niestety ale jeśli Słowenia zagra na swoim poziomie to przegramy. Kurek , Kaczmarek , Śliwka - oni nie dojechali na tę igrzyska.
 
T 2,3K

tomek009966

Użytkownik
@SolarisPL Daj, że Polska nie zdobędzie medalu. Nie widzę tutaj naszych siatkarzy. Przegrali z Brazylią, Francją i ostatni mecz z USA miałem wrażenie, że amerykańce nam odpuścili pod koniec. Na dobrą sprawę, każdy tutaj rywal może nas ograć (poza Egiptem). W fazie pucharowej skończą się żarty i rozpocznie turniej, niestety psychicznie nas łatwo złamać i niewiele do tego potrzeba. Uważam, że wszystko będzie zależeć od Leona, jeżeli Leon nie pociągnie Polski to nie mamy o czym marzyć.
Chyba najtrudniejszy z rywali, którego mogliśmy trafić. Bardzo niewygodny rywal. Grają cały czas tą samą szóstką, więc bardzo dobrze się rozumieją na boisku. Jeżeli Słoweńcy wytrzymają kondycyjnie, bo ile można grać to nie wróżę sukcesu Polakom. Polacy tak jak przypuszczałem, bardzo słaba faza grupowa i Włosi nam pokazali, gdzie nasze miejsce w szeregu. Do tego trener zrobił z IO, plebiscyt popularności, bo na IO zamiast zabrać najlepszych to polecieli zawodnicy bez formy tacy jak: Śliwka, czy Kaczmarek. Jeżeli Leon nie odpali i tak jak za dobrych starych lat w Kazaniu nie rozstrzygnie w pojedynkę tego spotkania w polu zagrywki to nie dają większych szans. Mam nadzieję, że nasi zepną d...py i wreszcie pokażą w tych 1/4 dobrą siatkówkę.
 
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
Klątwa forum zadziałała, jak wczoraj wieczorem zobaczyłem ze ani jedna analiza nie wskazuje na wygraną Polski, byłem już spokojny o Polaków.
Oczywiście bez urazu i personalnych wycieczek.
BRAWO POLSKA!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +575
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Tak jak myslalem. Pomimo tego ze polacy jak na siebie z forma stoja bardzo przecietnie to na slowenie w zupelnosci wystarczy . Roznica poziomu zawodnikow zbyt duza. Nie liczac kilku głupich błędów pod koniec drugiego seta mecz pod pelna kontrola. Z francja bedzie uwazam trudniej ale rowniez jezeli nie zagramy totalnego piachu powinno pojsc gładko, zabawa zacznie sie w finale. Fajnie by bylo z francja zobaczyc kurs taki jak ze slowenia ale niestety watpie

Edit: moj blad bylem pewny ze gramy z francja
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
Podmienił ktoś Polaków.. zagrali jak nigdy :) nawet Kurek zagrał jak nie on ;)
Post automatycznie złączony:

Nawet z Egiptem nasi mieli przestoje, niestety ale jeśli Słowenia zagra na swoim poziomie to przegramy. Kurek , Kaczmarek , Śliwka - oni nie dojechali na tę igrzyska.
Ślwika? poczym to stwierdzasz , jak on wchodzi tylko na zminy na 3-4 punkty max... ostatnio wygladał 5 x lepiej niz Kurek ;)
 
T 2,3K

tomek009966

Użytkownik
Klątwa forum zadziałała, jak wczoraj wieczorem zobaczyłem ze ani jedna analiza nie wskazuje na wygraną Polski, byłem już spokojny o Polaków.
Oczywiście bez urazu i personalnych wycieczek.
BRAWO POLSKA!!!
Dlaczego? Słowenia widać było, że nie dojechała. Głowę możesz oszukać, ale nóg nie oszukasz. Grać cały czas tą samą szóstką przed IO do zajechania. Taki efekt. I jeszcze nie mieć szerokiej ławki to tylko Cretu mógł wpaść na taki pomysł. I prawie mu się udało. Nasi zagrali w miarę poprawnie.
 
Gy_Gy_Craveel 258K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Klątwa forum zadziałała, jak wczoraj wieczorem zobaczyłem ze ani jedna analiza nie wskazuje na wygraną Polski, byłem już spokojny o Polaków.
Oczywiście bez urazu i personalnych wycieczek.
BRAWO POLSKA!!!
Oczywiście grubo się mylisz , kiedy numer jeden na forum na pisał że Polska przełamie się , to odrazu wlał nadzieje w ludzi forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +631
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Daj spokój. Gość ewidentnie nie obejrzał ani jednego meczu Polaków w tym turnieju. Jesteśmy fatalni i będę mocno zdziwiony, jeśli Słowenia nie zamknie tego w 4 setach
Jak tam? Słowenia "zamknęła" to w 4 setach. Miałeś rację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
K 75,3K

krzepki89

Użytkownik
Panowie i Panie ( jeśli są) myślę, że trzeba się skupić na analizach typach , a nie personalnych wycieczkach , kto miał rację, bo jednak wspólny cel to ,,ogranie,, buków . Ja w tym meczu miałem over 181 pkt , bo typowanie meczu zwłaszcza po kursie 1,5 na PL , to było dla mnie no bet, na Unibet niestety nie miałem grajków, wiec nic innego bym nie grał niż pkt, bo wątpie , ze tu ktoś w cwiercfinałąch wygra 3-0 ( może Włochy )? najważniejsze ze coś się dzieje, będzie co oglądać, i fajnie ze juz o 11 godzinie mogą odpoczywać i przygotować sie na półfinał
 
Otrzymane punkty reputacji: +802
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Dla mnie również to był nobet, natomiast zostałem wyśmiany, ze żadnego meczu nie oglądnąłem. Wskazałem gdzie mamy większe rezerwy od Słowenii i że ten mecz wygramy. To w moją stroną poszła wycieczka personalna bez żadnej argumentacji za Słowenią. Jest to dziecinne zachowanie. Przykro, że zamiast skupić się na argumentacji ktoś woli po prost zaatakować. Tyle ode mnie w temacie.

Na dziś jeszcze cały czas polecam zagrać zwycięstwo Niemców z Francją. Analiza na poprzednich stronach wątku.
 
U 44,4K

undertaker87

Użytkownik
Brazylia@2,4 STS

Moim zdaniem Brazylia trochę niedoceniana. Grali w o wiele cięższej grupie a parę szczegółów w meczach z Włochami i Polską i to równie dobrze canarinhos mogli być na pierwszym lub drugim miejscu. Amerykanie trafili do grupy gdzie Argentyna w ogóle nie stawiła się na igrzyska, Japonia jest na równi pochyłej oraz tie break z pozytywnym zaskoczeniem turnieju czyli Niemcami. Dla nas myślę, że też lepiej było by zagrać z Brazylią bo mamy nad nimi lekka przewagę psychologiczną i nasi na pewno lepiej przygotowali by się na Darlana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
Do góry Bottom