>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet - prośba o wyciąg z konta

R 0

robek1999

Użytkownik
Witam, wygrałem na Superbet parę stówek wczoraj o chciałem wypłacić nagle SuperBet zablokował możliwości wypłaty i chce wyciąg z konta bankowego z imieniem i nazwiskiem oraz z numerem konta bankowego. Co teraz zrobić, bo grałem ja, ale kasa szła na konto syna bo ja przez jakiś czas nie posiadałem własnego konta, wysłałem im wyciąg, ale z konta syna, odblokują konto? Jak myślicie?
 
K 72,2K

kossma

Użytkownik
To procedura jak najbardziej normalna. Oczywiście, że udostępnią środki na koncie syna. Jak syn da ci kase to będzie ok.
 
R 0

robek1999

Użytkownik
Mataczysz, jesteś botem
No nie, jeszcze raz

Jakiś czas temu założyłem konto na Superbet, gdzie dałem swój dowód osobisty, dane swoje, ale konto bankowe syna do wypłacania, bo swojego nie miałem, wygrałem kasę, chce wypłacić na konto syna, a oni mi kazali wyciąg z numerem rachunki i imieniem i nazwiskiem dać, więc moje pytanie czy po wysłaniu wyciągu spodziewać się odblokowania konta czy zablokowania?
 
H 89,2K

hagi84

Użytkownik
no kolega widze nie potrafi odpisac to nie powinien sie udzielac wogole w tym temacie

Bedzie problem jak macie inne nazwiska, tak moglby kazdy zakladac wiele multikont, podpiac konta bankowe na swoje dane i sobie grac do woli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +422
R 0

robek1999

Użytkownik
no kolega widze nie potrafi odpisac to nie powinien sie udzielac wogole w tym temacie

Bedzie problem jak macie inne nazwiska, tak moglby kazdy zakladac wiele multikont, podpiac konta bankowe na swoje dane i sobie grac do woli.
Nazwisko to samo, ale imię inne

Poprosili mnie o zdjęcie dowodu syna, wysłałem im może przejdzie, myślisz, że zaakceptują jak syn ma 17 lat, a chodzi tylko o potwierdzenie że konto bankowe należy do niego? A nie założenie konta u buka?
 
A 422

andon

Użytkownik
Sami malkontenci. Człowiek dość wyraźnie pisze, że ma 17 lat, więc jeszcze nie mógł założyć konta na siebie. Zwędził ojcu dowód, zrobił skan i założył konto u buka. Dostępu do rachunku ojca oczywiście nie miał, więc wpłacił pieniądze ze swojego. I pyta się czy teraz nie będzie przypału i nie straci kasy, którą wygrał. Nie odpowiem, bo nigdy się tak nie bawiłem i nie miałem takich weryfikacji. Natomiast jakimś obejściem jest pogranie surebeta(czy coś nieco poniżej, tak żeby za dużo nie stracić), ale to zawsze ryzyko, że nie wejdzie Ci od tej strony której chcesz i powiększysz tylko saldo na Superbecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +422
H 89,2K

hagi84

Użytkownik
problem polega na tym , ze surbety malo co pomoga jak chlopak jest niepelnoletni, na kazdym koncie bedzie musial kombinowac

Ciezko bedxie wyplacic, buk glupi nie jest, chlop niepelnoletni
Masz 17 lat to niech se kasa lezy na buku, poczekasz do 18tki i ogarniesz temat
 
Otrzymane punkty reputacji: +422
A 422

andon

Użytkownik
Najpopularniejsze warzywo na polskich stołach bywa dobrym rozwiązaniem takich problemów. W razie niedopuszczenia do zakładów wzajemnych przez panienkę z okienka, zabrać ze sobą pełnoletniego kolegę. Ale, tak jak pisałem to ostateczność, bo można złapać nie od tej strony i powiększyć saldo na niechcianym koncie.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Najpopularniejsze warzywo na polskich stołach bywa dobrym rozwiązaniem takich problemów. W razie niedopuszczenia do zakładów wzajemnych przez panienkę z okienka, zabrać ze sobą pełnoletniego kolegę. Ale, tak jak pisałem to ostateczność, bo można złapać nie od tej strony i powiększyć saldo na niechcianym koncie.
jezu ale mi zrobiles smaka na kapuśniak albo gołąbki
 
R 0

robek1999

Użytkownik
Sami malkontenci. Człowiek dość wyraźnie pisze, że ma 17 lat, więc jeszcze nie mógł założyć konta na siebie. Zwędził ojcu dowód, zrobił skan i założył konto u buka. Dostępu do rachunku ojca oczywiście nie miał, więc wpłacił pieniądze ze swojego. I pyta się czy teraz nie będzie przypału i nie straci kasy, którą wygrał. Nie odpowiem, bo nigdy się tak nie bawiłem i nie miałem takich weryfikacji. Natomiast jakimś obejściem jest pogranie surebeta(czy coś nieco poniżej, tak żeby za dużo nie stracić), ale to zawsze ryzyko, że nie wejdzie Ci od tej strony której chcesz i powiększysz tylko saldo na Superbecie.
Nie, nie było tak kolego, konto odblokowane ja w banku konta nie miałem a syn miał jakoś trzeba było kasę wypłacić teraz już mam swoje
 
Do góry Bottom