>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Którego bukmachera wybrać?

T 0

tojapiotrek

Użytkownik
Witam,

Poszukuję opłacalnego bukmachera, który wpisywałby się w następujące preferencje:
- obstawianie tylko remisów - 1 zdarzenie na kupon, tylko piłka nożna.
- atrakcyjny bonus powitalny, łatwy do obrócenia.

Jak z własnego doświadczenia polecacie się rejestrować? Jest jakaś różnica dla mojej prywatności czy będzie to bankowość elektroniczna czy formularz?
Rozumiem że z zakładów i ewentualnych wygranych nie trzeba rozliczać już z fiskusem, bo stawka na zakład jest z góry opodatkowana?
Bukmacherzy zagraniczni rozumiem że od jakiegoś czasu nie wchodzą już w grę.
 
P 1,2K

Pirania

Użytkownik
Nie ma opłacalnego bukmachera, zawsze bukmacher ma przewagę. Doliczając jeszcze podatek 12% gra u legalnych to rekreacyjna zabawa. Jak wprowadzą 15% tylko nieliczni zostaną którzy nie znają podstaw matematyki.

Marża - https://beter.pl/

Ja polecam Superbet
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Nie ma opłacalnego bukmachera, zawsze bukmacher ma przewagę. Doliczając jeszcze podatek 12% gra u legalnych to rekreacyjna zabawa. Jak wprowadzą 15% tylko nieliczni zostaną którzy nie znają podstaw matematyki.

Marża - https://beter.pl/

Ja polecam Superbet
Dlatego jeżeli chce się grać trochę więcej niż hobbystyczne nie można grać u "polskich bukmacherów".
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
H 89,2K

hagi84

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
zaloz sobie konto w sportmarket i tyle - jeden z lepszych brokerow, sa rowniez dostepne kursy z gieldy
Bonusu nie ma, podatku nie ma, ale na kursach duzo wiecej zyskasz niz na tych smiesznych bonusach
Mozesz zalozyc z polskiego ip na polskie dane, zweryfikowac polskim rachunkiem i uzywac obojetnie jakiego fintecha do platnosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +421
T 0

tojapiotrek

Użytkownik
zaloz sobie konto w sportmarket i tyle - jeden z lepszych brokerow, sa rowniez dostepne kursy z gieldy
Bonusu nie ma, podatku nie ma, ale na kursach duzo wiecej zyskasz niz na tych smiesznych bonusach
Mozesz zalozyc z polskiego ip na polskie dane, zweryfikowac polskim rachunkiem i uzywac obojetnie jakiego fintecha do platnosci.
To dziwne, bo właśnie próbuję połączyć się z tą stroną z polskiego IP
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Tak tylko podpowiem, że przeglądarka Opera, ma wbudowanego i dość prostego w uzyciu VPN-a.
Niestety jest on beznadziejny i ja np go nie polecam:

Mimo włączenia nie dam rady się zalogować:

WE'RE UNAVAILABLE IN YOUR LOCATION
Sorry, access to this site has or may be restricted or prohibited from your current location

albo:

Our Software detects that you may be accessing the Betfair website from a country that Betfair does not accept bets from or the traffic from your network was detected as being unusual. If you believe that this detection has occurred in error, please Contact us for further assistance.

Your IP: 77.111.247.43

Ray ID: 8a8c49abcc230e3d

Region: XX
 
A 422

andon

Użytkownik
Odpowiem tak. Pytanie było o Sportmarket, i przed chwilą sprawdziłem, że idzie to z Opery odpalić bezproblemowo. Dużo zależy od tego co konkretnie chcesz. Często Opera jest good enough, a nie wymaga niczego poza samym zainstalowaniem.
 
kombajn 220K

kombajn

Użytkownik
(...)następujące preferencje:
- obstawianie tylko remisów - 1 zdarzenie na kupon, tylko piłka nożna.
- atrakcyjny bonus powitalny, łatwy do obrócenia.
(...)
Ja bym zadał inne pytanie na wstępie: jak wypłacić, żeby nie namierzyli 'smutni panowie', bo to co się teraz zaczyna robić to jakaś paranoja (w Norwegii kolo nie chce kapusty tylko przelew... Dodam jaka jest różnica w kupnie NOKa - 0.35-36 złotego w ZENie np. a fizycznie 0.32).
 
T 0

tojapiotrek

Użytkownik
Na tym Sportmarket trzeba robić KYC? I jaką formą wpłaty/wypłaty? Bo rozumiem przelewu bankowego raczej nie wypada stosować tam?
Są jacyś polscy brokerzy? Bo beter.pl to taka porównywarka bardziej chyba?
 
Do góry Bottom