>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

II Runda kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (25.07.2024 - 1.08.2024)

typerskoki 603,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ryga - Śląsk 1 @ 2,50 @ Fortuna

Nie przekonuje mnie Śląsk. Na wiosnę byli jedną z gorszych ekip w lidzę i wyjazdy delikatnie mówiąc nie były ich mocną stroną. Rywal wydaje się łatwy z Łotwy :) ale ile razy już tak się wydawało a kończyło się blamażem Polskiej drużyny. Zresztą już w tej edycji drużyny chociażby z Litwy sprawiają sesnacje w LM eliminując HJK. Ryga ostatnio gra bardzo dobrze w lidze, szczególnie u siebie, więc mam przeczucie że na specyficznym boisku nie będzie łatwym rywalem dla Śląska. Kursy już dość mocno lecą, więc nie tylko ja widzę tą prawidłowość. Typuje 1-0 dla gospodarzy i próbę odrobienia strat we Wrocławiu, która nie musi się skończyć sukcesem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2392
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Ateny - Inter Escaldes
Typ: 1 połowa/mecz + ilość bramek (AEK/AEK + ponad 2,5)
Kurs: 1.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gdy mierzą się przedstawiciele lig z Grecji i Andory faworyt może być tylko jeden i tak będzie w dzisiejszym meczu. AEK ma obowiązek wygrać dzisiejsze spotkanie i to wysoko ponieważ różnica w klasie piłkarskiej ogromna. Dodatkowym atutem fakt rozgrywania meczu na własnym stadionie gdzie wygrali 8 z 10 ostatnich meczy a w poprzednim sezonie ligowym jak jedyni nie doznali porażki i rozgrywki zakończyli bilansem 14-4-0. Inter dobrze pokazał się w 1 rundzie pokonując rywali z Bośni ale kto wie jak potoczyłby się rewanż gdyby przy wyniku 0:0 w rewanżu rywale strzelili karnego. Dziś poprzeczka zdecydowanie w górę i moim zdaniem nie podołają.
 
bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Virtus - Flora Tallin
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Albo się przejadę na tym typie albo będzie ok. Nie zdziwię się jak klub z San Marino strzeli tutaj gola z ubiegłorocznym rywalem Rakowa w pucharach. Chociaż tutaj wszystko przemawia na korzyść gości ale może być albo gładkie 3-0 albo wymęczone 1-2. Flora bardzo źle zaprezentowała się w eliminacji do Ligi Mistrzów przegrywając dwumecz ze słoweńskim Celje w tym 0-5 u siebie. Virtus też nie miał szans bo trafił na rumuńską Steuę a gola u siebie strzelić potrafił a myślę, że Flora to gorszy zespół. Spodziewam się wyrównanego spotkania na początku ale potem pewnie będą dochodzić do głosu goście choć jak mówię Virtus stać na gola ale flora strzeli ich więcej. Powodzenia:)
 
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ryga - Śląsk 1 @ 2,50 @ Fortuna

Nie przekonuje mnie Śląsk. Na wiosnę byli jedną z gorszych ekip w lidzę i wyjazdy delikatnie mówiąc nie były ich mocną stroną. Rywal wydaje się łatwy z Łotwy :) ale ile razy już tak się wydawało a kończyło się blamażem Polskiej drużyny. Zresztą już w tej edycji drużyny chociażby z Litwy sprawiają sesnacje w LM eliminując HJK. Ryga ostatnio gra bardzo dobrze w lidze, szczególnie u siebie, więc mam przeczucie że na specyficznym boisku nie będzie łatwym rywalem dla Śląska. Kursy już dość mocno lecą, więc nie tylko ja widzę tą prawidłowość. Typuje 1-0 dla gospodarzy i próbę odrobienia strat we Wrocławiu, która nie musi się skończyć sukcesem.
Nie żebym się czepiał , ale dziś mistrz Łotwy, który obecnie również prowadzi pewnie w tabeli w lidze , został rozgromiony przez BODO w Norwegii. Dziś Jaga rozgromiła mistrza Litwy na ich terenie , a Łotwa i Litwa to podobny poziom na boisku.
Jak Śląsk może przekonywać , skoro rozegrali dopiero jeden mecz w nowym sezonie? Za Ryga przemawia jedynie fakt , że są w rytmie meczowym , ale jak można pisać , że grają bardzo dobrze w lidze , skoro ta liga jest tragiczna , co pokazał dziś na Litwie mistrz tego kraju.
@2.80 na Śląsk ? Biorę to z pocałowanie ręki. Może Wrocław nie przekonuje , ale mają Magierę , który wprowadził ten zespół do pucharów , kiedyś z sukcesami prowadził Legię w fazie grupowej LM i zajął 3 miejsce gwarantujące LE na wiosnę. Każde zwycięstwo w pucharach to kasa i pkt do rankingu i myślę , że Śląsk z dużymi szansami na powrót z zaliczką do Kraju. Spodziewałem się maks @1.80 , a tu taka niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1111
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Noah - Sliema
Typ: Wygrana Noah
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rywalizacja 2 zespołu w lidze w Armenii ze zdobywcą pucharu i 3 zespołem na Malcie. Moim faworytem w dzisiejszym meczu Noah, którzy do końca walczyli o tytuł i do pełni szczęścia zabrakło 2 punktów. Noah jeżeli mają awansować dalej muszą wykorzystać atut własnego stadionu gdzie w poprzednim sezonie prezentowali się znakomicie i w 18 meczach ligowych zdobyli 47 punktów co było najlepszym wynikiem w lidze a we wszystkich rozgrywkach z ostatnich 20 meczy wygrali 16.
 
Psychosocial 963,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Auda TYP 1X/BTS kurs 2,47 4/10 20.45 1:2 BOX

PS: Trochę ciekawostek:

Cliftonville, został założony 20 września 1879 roku a mecz z Audą przypada na początek ich 146. sezonu.
Po zajęciu trzeciego miejsca w Premiership Cliftonville po raz drugi w ciągu trzech lat zapewniło sobie automatyczne kwalifikacje do Europy, po pomyślnym przejściu przez fazę play-off w latach 2016, 2018 i 2019.
W tym sezonie Cliftonville występuje po raz szesnasty w europejskich rozgrywkach.

Auda zakwalifikowała się do Ligi Konferencji, zajmując trzecie miejsce w łotewskiej Virslidze i obecnie cieszy się swoim drugim w historii europejskim sezonem, a triumf nad B36 oznacza jej pierwszy sukces w rozgrywkach UEFA.
Po prawie dwóch trzecich sezonu ligowego 2024 Auda zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z 28 punktami z 23 meczów, 28 punktów za czołowymi mistrzami RFS, a dzięki uprzejmości zapewnił sobie miejsce w ćwierćfinale Pucharu Łotwy w ubiegłą sobotę zwyciężył 4:1 z drugoligową drużyną Marupes.
Zespół Auda, mający swoją siedzibę w mieście Kekava, rozgrywający mecze europejskie u siebie w pobliskiej Rydze, ponieważ ich własny stadion Auda na 520 miejsc nie spełnia wymogów licencyjnych UEFA – powraca do rozgrywek Virsligi, gdy w niedzielne popołudnie podejmie dolną drużynę Liepaję.

Co do meczu...jak wszyscy wiecie oprócz Irlandii interesuje się trochę brytyjskimi ligami gdzie prowadzę również post z tymi ligami. The Reds strzelali sporo goli w ostatnich sparingach, wygrali 16 lipca na wyjeździe z Crumlin 8:0 i 20 lipca u siebie z Institute 6:2. Uważam jednak że Cliftonville spokojnie może stracić gola z Audą bo generalnie to dwa cienkie ekipy ale Brytyjczycy nie powinni przegrać tego pierwszego spotkania jeżeli o czymkolwiek marzą.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 977,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Riga FC : Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław over 1.5 gola
Kurs: 2.74
Bukmacher: betters

Polskie drużyny jak na razie w tych pucharowych meczach nie zawodzą stąd liczę że dziś Śląsk podtrzyma to i pokaże się z dobrej strony na Łotwie , wrócę do wczorajszej rywalizacji Jagiellonii która pewnie wygrywa 4:0 na Litwie z FK Poniewież i rewanż powinien być formalnością z awansem do kolejnej rundy , Śląsk może i nie zachwycał w drugiej połowie minionego sezonu to jednak tytuł mistrza Polski przegrali tylko dzięki gorszemu stosunkowi bramek między nimi a Jgą bo jak wiemy Jaga w bramkach +32 a Śląsk +19 za to zespół Śląska stracił tych bramek mniej niż jaga co też ma swoje znaczenie , mam przed oczami Śląsk w pucharach w sezonie 21/22 wtedy to w pierwszej rundzie grali w Estonii z Paide i wygrali 2:1 a u siebie 2:0 , w drugiej rundzie pojechali do Armenii na mecz z Ararat Erewan i wygrali 4:2 tak więc liczę że dziś na Łotwie również pokażą że potrafią strzelać stąd zaryzykuję że strzelą przynajmniej dwa gole i wywioą dobry wynik przed rewanżem we Wrocławiu , osobiście liczę tutaj na zwycięstwo i w dwumeczu Śląsk powinien awansować do kolejnej rundy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +421
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Ateny - Inter Escaldes
Typ: Handicap Inter +3,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś pierwsze mecze drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy, o godzinie 20 zmierzą się AEK Ateny z Damianem Szymańskim w składzie przeciwko Interowi Escaldes. Typuję handi na gości +3,5. Inter Escaldes to wicemistrz Andory, brali udział w 1 rundzie kwalifikacji w której pokazali się z dobrej strony. Grali przeciwko FK Velez, trzeciej drużyny poprzedniego sezonu w lidze Bośni i Hercegowiny, na wyjeździe zremisowali 1:1 a u siebie rozgromili rywala aż 5:1. AEK to solidna marka, ale podczas okresu przygotowawczego ich wyniki pozostawiają trochę do życzenia. Przegrali 0:6 z AZ Alkmaar czy 1:4 z Club Brugge, tracili gola w 5 z 6 sparingów. Handicap +3,5 to spora zaliczka, ryzykuję i typuję gości z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1060
kubabrenner 254,2K

kubabrenner

Użytkownik
AEK Ateny - Inter Escaldes
Typ: AEK wygra + przedział goli [3-7]
nie pomyślałbym, że z wyniku 4-0 skończy się 4-3
Kurs: 1.41 (fortuna)

Zgadzam się z kolegą wyżej, nie czuję tutaj dzisiaj jakiegoś wielkiego pogromu i pastwienia się. Wicemistrz Andory w pierwszej rundzie bardzo pewnie rozgromił bośniacki zespół w dwumeczu 6-2, a wrażenie z pewnością robi ten drugi mecz, gdzie wygrali u siebie 5-1, a nie byli faworytem. Morale na pewno są po tym dwumeczu zbudowane i Inter będzie od 1 minuty gryzł trawę. Są raczej świadomi, że tego dwumeczu już nie ma szans przejść, ale nawiązanie walki są jak najbardziej w zasięgu. AEK to zespół o 2 jak nie 3 poziomy lepszy, choć sparingi mocno w kratkę. Mogą niepokoić porażki 6-0 z Alkmaarem czy 4-1 z CB, z drugiej strony udało się ograć Gent 2-1 czy belgijski Beerschot 3-0. Dla trenera też dobra okazja żeby trochę porotować i potestować piłkarzy przed dwiema najważniejszymi rundami, na pewno nie zagra dziś główna 11 przez 90 minut, także nie widzę tu opcji na 7/8 bramek. Te 3 gole jednak powinniśmy zobaczyć, choć nie wykluczam, że może jakiś padnie ze strony Interu. Nie ma kompletnie sensu forsowania i robienia tu jakiegoś wyniku w stylu 8-0, bo dwumecz raczej przesądzony, a szkoda zajeżdżać kluczowych graczy przed kolejnymi 4 meczami. Do tego Grecja nie słynie z jakiegoś overowego grania, rzadko kiedy te lepszy drużyny rozbijają dno tabeli 5/6 golami, także dziś też się tego nie spodziewam. Typuję wynik pokroju 3/4-0, z ewentualnym golem gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2433
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Caernarfon Town
Typ: Handicap Caernarfon Town +4,5
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś swoją przygodę z europejskimi pucharami w tym sezonie zaczyna Legia Warszawa. O godzinie 20:45 na swoim stadionie zmierzą się z Caernarfon Town. Znów idę w handicap w underdoga, i typuję gości z handi +4,5. Jest to bardzo duża zaliczka, i pokazuje jedynie jak mocnym faworytem na papierze jest Legia. Jak pokazuje Sofascore Legia przygotowując się do sezonu rozegrała 7 meczów sparingowych. Wyniki były różne, jedynie w meczu z Botosani Legia błysnęła skutecznością, bo wygrała aż 6:0. W pozostałych sparingach liczba goli Legii to kolejno 2, 0, 0, 2, 1, 2. Legia rozpoczęła również granie w Ekstraklasie, w pierwszej kolejce wygrała 2:0 u siebie z Zagłębiem Lubin, ale warto zaznaczyć że obie bramki padły dopiero w końcówce, a przez cały mecz Legia oddała tylko 3 celne strzały. Dzisiejszy rywal nie jest notowany jakoś wysoko, ale jest to drużyna która przeszła pierwszą rundę kwalifikacji a dziś na pewno przed nikim z Legii się nie położy. Ciężko mi uwierzyć, by dziś miał paść jakiś wysoki pogrom, Caernarfon Town na pewno będzie biegać i walczyć, za wszelką cenę utrudniać rozgrywanie Legii, dla gości taki mecz jak dziś jest wydarzeniem wyjątkowym i myślę, że trochę uprzykrzą życie Legii. Typuję handicap na gości +4,5, powodzenia !
 
G 21,8K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Ta drużyna z Walii to totalna amatorka. Mistrz Walii TNS, który deklasuje całą ligę przegrał na wyjeździe z Ferencvarosem 0-5. W TNS poza graczami, którzy nigdy poza walijską ligę nie wyszli są zawodnicy z przeszłością w 4 czy 5 lidze angielskiej. Dla porównania TNS wygrali w lidze z dzisiejszym rywalem Legii 7-1 i 8-1.
Ja bym tu szedł w nawet w handi - 5.5 w stronę Legii albo jakiś over 6.5.
 
anzelmo 217,2K

anzelmo

Użytkownik
Legia Warszawa - Caernarfon Town Strzelec pierwszego gola: Blaz Kramer 5,00 lvbet

Dzisiaj powinno byc strzelanie po naszej stronie taki fajny sparingowy mecz o stawkę troszkę martwi ze bez publik- co może mieć lekki wpływ na podejście graczy ale....tutaj od 3 goli powinno sie zaczynać liczenie....chłopaki z Wali debiutują na pewno będą grać w miarę ostro twardo ale myślę ze wszystko do czasu ....szybki gol i powinno byc spokojnie .Szanse dostaje Blaz Kramer i myślę ze chłop będzie idealnie pasował to tego stylu gry rywala no wiadomo ze u niego problemem jest zdrowie- plus ten transfer do Turcji miało go nie być ale...ja uważam ze zdrowy Blaz jest groźny wiadomo ma sie przełamać w formie nie jest brakuje rytmu czucia ogrania ....Na pewno Pekhart duzo lepszy nie jest co pokazał mecz z Zagłębiem robotę robił Gual i nasze brazylijskie złoto Luquinhas. Dziś szans powinno byc sporo szybka gra piłka szukanie w polu karnym Słoweńca .Ten kurs to jest mocno przesadzony wiadomo ze może kto inny strzelić gola tego 1 ... na Marca kursy sa śmieszne 1,3 w meczu 1,9 1 gol itp
 
Ostatnia edycja:
marts 49,9K

marts

Użytkownik
Legia Warszawa - Caernarfon Town
liczba kartek over 4,5
@ 3,0 STS

Rok temu Legia w Lidze konferencji z Ordabasy 6 i 8 kartek, dzisiaj walczaki z Walii, spodziewać się można dosyć ostrego, twardego meczu i ponad 20 fauli,sędzia z Estonii niecałe 4 kartki/mecz w ostatnim sezonie.Jak Legi nie pójdzie wynik to pewnie też coś wrzucą,po tym kursie próbuję.
 
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 20:30
Spotkanie: Austria Wiedeń - Ilves
Typ: Wygrana Austrii
Kurs: 1.45
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Po pierwszym meczu zakończonym wynikiem 2:1 dla Ilves dzisiejszy rewanż będzie jednym z ciekawszych meczy jakie zostaną rozegrane. Austria bramkę na 1:2 zdobyła w 90 minucie i moim zdaniem okaże się ona kluczowa. Austria na własnym stadionie prezentuje się bowiem dużo lepiej niż na wyjeździe i z 15 ostatnich meczy ligowych wygrali 9 przy zaledwie 1 porażce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1673
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cerno More Varna - Hapoel Beer Sheva
Typ: Hapoel Beer Sheva poniżej 0.5 gola
@2.90 Superbet

Postanowiłem skorzystać z bardzo atrakcyjnego kursu na brak bramki po stronie Izraela. Motywów jest kilka, ale w głównej mierze jest on uzależniony od świetnej obrony Bułgarów. Dość powiedzieć, że w końcówce sezonu ligi bułgarskiej wykazali się najlepszą defensywą, co pozwoliło im zająć trzecie miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do wicemistrza. W lipcu rozegrali trzy mecze (w tym dwa ligowe) i nie stracili bramki. W pierwszym meczu przeciwko Hapoel Beer Sheva na tablicy wyników widniało 0:0. Piłkarze z Izraela zdołali oddać zaledwie dwa strzały na bramkę, po jednej w każdej połowie. Osobiście typuję tu niski rezultat, ale kursy na under nie są atrakcyjne. Gdybym miał typować awans, to w przeciwieństwie do bukmacherów opowiadałbym się za Bułgarami. Hapoel nie wygrał żadnego spośród swoich ostatnio rozegranych sześciu meczów (nie licząc jednej wygranej w spotkaniu towarzyskim z Łęczną), stąd mój typ idzie na brak gola.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Austria Wiedeń powyżej 6.5 rzutów różnych @1.60 betfan minimaliści...

Rewanżowe spotkanie 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji. Austria Wiedeń podejmie u siebie Ilves z Finlandii. Pierwsze spotkanie Finowie wygrali 2:1 i teraz przyjeżdżają bronić jednobramkowej zaliczki. Mocnymi faworytami są gospodarze z Wiednia. Ja w tym spotkaniu postanowiłem skupić się na roznych Austrii, która w Ilves wykonała aż 11. Teraz chcąc odrobić straty powinni od pierwszych minut ruszyć do ataku. Wszystko zależy od przebiegu spotkania, ale nawet jak Austria strzeli to będą dążyli do kolejnej bramki, bo jedna to na pewno ich nie urządza. Jeszcze jedna rzecz sklania mnie do zagrania tych różnych. Co ciekawe Ilves w Finlandii w rozgrywkach krajowych daje swoim rywalom dużo właśnie stałych fragmentów gry z narożnika. Patrząc na ostatnie spotkania to rywale regularnie po 6/7/8 różnych nabijają przeciwko nim. Uważam, że goniąca wynik Austria powinna wykonać w tym spotkaniu dużą ilość rzutów różnych.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spartak Trnava - FK Sarajevo
Typ: X2
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś rewanżowe mecze drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy, o godzinie 20:30 zagrają Spartak Trnava z FK Sarajevo, typuję tu X2. W pierwszym meczu mimo przewagi Sarajevo padł bezbramkowy remis. Sarajevo miało w tym spotkaniu 7 rożnych przy 0 rzutach rożnych Spartaka, Sarajevo częściej utrzymywało się przy piłce, stwarzało więcej sytuacji strzeleckich, brakło skuteczności. Spartak Trnava w pierwszym meczu nie oddał żadnego celnego strzału, i raczej to nie jest przypadek, bo ta drużyna od jakiegoś czasu ma problemy ze strzelaniem goli. Ostatnie 5 meczy Spartaka licząc wszystkie rozgrywki i sparingi to zaledwie 1 gol strzelony i 7 straconych. Spartak Trnava przygotowując się do sezonu rozegrał 5 meczy sparingowych, 4 z nich przegrał i raz zremisował. Myślę, że goście dziś również będą stroną dominującą, typuję X2.
 
bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Kopenhaga - Magpies
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Myślę, ze warto to spróbować. Po pierwszym mecz 3-0 na wyjeździe dla duńczyków z ich na dodatek miażdżącą przewagą np. 22-2 w strzałach 10-1 w rogach. Pewnie zagrają dzisiaj częściowo rezerwami ale nawet pomimo tego faktu powinni odnieść zdecydowane zwycięstwo przed swoimi kibicami przede wszystkim. Magpies to trzeci klub ubiegłego sezonu w lidze Gibraltaru. Wyeliminowali oni w poprzedniej rundzie irlandzkie Derry City co było sporą niespodzianką ale ich przygoda definitywnie kończy się na tej rundzie. Polecam i powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1167
Do góry Bottom