>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Shanghai Masters 2024 (15-21.07.2024)

psotnick 915,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Shanghai Masters 2024
15-21 lipca 2024


Kolejna edycja Shanghai Masters, czyli jednego z największych turniejów w kalendarzu, a już na pewno jeśli chodzi o pulę nagród. Prestiż tego chińskiego klasyka od lat jest na tyle wysoki, że zwykle cała czołówka rankingu stawia się w Szanghaju i w tym roku również nie powinno nikogo zabraknąć, zwłaszcza że od niedawna wynika to po prostu z formatu turnieju. Otóż teraz turniej nie jest rankingowy (czyli wyniki nie liczą się do oficjalnego rankingu), tylko zaproszeniowy co oznacza że drabinka w przeważającej części tworzona jest na podstawie kolejności w rankingu ale też wg. reguł ustalonych przez organizatorów. Tutaj akurat chińscy organizatorzy 8 przypadających im miejsc rozdzielili głównie między chińskich zawodników również amatorów. Szczegóły ustalania drabinki pod linkami poniżej.


Zawody zostaną rozegrane w dniach 15-21 lipca 2024 roku w Shanghai Grand Stage w Szanghaju. Pula nagród wynosi £825,000, z czego aż £210,000 przypadnie zwycięzcy turnieju. Widać więc, że pula nagród w turnieju bardzo wysoka i spodziewany jest udział wszystkich czołowych zawodników. Tytułu sprzed roku broni Ronnie O'Sullivan, który zresztą wygrywał 4 ostatnie edycje (a 5 w sumie), i jest głównym faworytem turnieju, jak zresztą prawie każdego w ostatnich 2 dekadach. Zobaczymy jak będzie w tym roku.

Format turnieju
Drabinka turnieju głównego
Livescore

Nie masz konta w Betclic, załóż je z kodem FORUMVIP lub klikając w baner i graj cały czas bez podatku na wszystko!1000x200.jpg

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Barry Hawkins v Zhou Yuelong
Zhou Yuelong over 0.5 setki kurs 1,80 Ladbrokes
Zhou Yuelong Over 1 Total Century Breaks kurs 3.50 lub 4.00 z restrykcją aco
williamhill

Mecz na dystansie do 6-ciu wygranych frejmów.H2h dosyć wyrównane nawet lekko z korzyścią dla Chińskiego zawodnika wliczając shout out.Wydaje mi się że możemy zobaczyć kolejne wyrównane spotkanie.Zhou do wysokich podejśc punktowych zawsze miał smykałkę , obserwując jesgo grę w ostatnich miesiącach odnoszę wrażenie że i z grą taktyczną mocno się poprawiło.
Snnookerzyści po dłuższej przerwie od grania więc spokojne stawki , ale wydaje mi się że spore szanse na to że Chińcyk przygotował formę na Shanghai Masters.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3459
snajp 617,5K

snajp

Użytkownik
Dawno już nic tu nie naskrobałem bo strasznie zaniedbałem zainteresowania
tym pięknym sportem.Ale ostatnio coś tam się obejrzy coś poczyta bo czasu
trochę więcej to i mam retrospekcję w życiu :)
Namnożyło nam się Chinioli ,których połowy prawie nie znam ale trzeba przyznać,że radzą sobie
bardzo dobrze.W dzisiejszej porannej sesji trzech faworytów poległo właśnie z Chińczykami.
Szkoda Kapitana , który wrócił ze stanu 4-1 do 5-5.Rakieta zmiótł Zhou ale oddał pierwszego frejma
i co dziwne nie zaliczył ani jednej setki.Dwa dni oglądania Shanghai Masters i stwierdzam że typowanie czegokolwiek jest nie lada wyzwaniem.

Allen, Mark - Pang Junxu

Allen, Mark – łączna liczba breaków 100-punktowych / ov 1,5 @ 2.88

Myślę,że Pistolet zagra na luzie w tym turnieju,bez presji to przecież nie MŚ.
W ubiegłym sezonie 47 setek to dobry wynik.

Po mini sesji 1-3 . Allen trochę się obudził bo już myślałem , że zaśnie w swoim fotelu.
Czy jest w stanie wrócić do meczu ? Jak postawi na bardziej ofensywne granie (bo od stawne też nie za bardzo Mu wychodzą) to myślę ,że tak.



Wilson, Kyren - Zhou Yuelong
Obaj gracze zdobędą 100-punktowego breaka / TAK @ 2.25
Yuelong w meczu z Hawkinsen 3 setki, widać że jest w formie a Wilson też lubi
punktować ( 69 setek w ubiegłym sezonie)

0-6 Tego to się chyba nikt nie spodziewał !

Kursy UNI
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2323
snajp 617,5K

snajp

Użytkownik
Si Jiahui - Trump, Judd

Trump, Judd - Zwycięzca meczu & Zdobędzie ponad 1.5 brejka stupunktowego @ 2.75 (zawalił w 1-szym frejmie , spudłowana łatwa czerwona przy 74 pkt.)
Trump, Judd -3.5 @ 2.88
DW 1-6 @ 7.50 (2-6)

Myślę , że tu nie powinno być niespodzianki.Jak dla mnie to Trump rozjedzie Chińczyka bezproblemowo.
Trampek nie dał szans Borsukowi wygrywając w dobrym stylu 6-2 i zaliczył 2 setki.
Si ograł Brecela ale tu nie ma oczym mówić.To Luca jest daremny i należał Mu się wpie....

O'Sullivan, Ronnie - Ding Junhui

O'Sullivan, Ronnie – łączna liczba breaków 100-punktowych OV 1,5 @ 2.50
Łączna liczba breaków stupunktowych ov 2,5 @ 2.5
Obaj gracze zdobędą 100-punktowego breaka / TAK @ 2.10

W pierwszym swoim meczu O'sa bez setki,choć przeciwnik był o wiele słabszy od Dinga.
Ding również nie zaliczył setki z Carterem,ale jak grają ze sobą zawsze obaj zaliczają setke.

KURSY UNI
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1216
snajp 617,5K

snajp

Użytkownik
Jutro tylko jeden pojedynek ale już na dystansie 19 frejmów.

Selby, Mark - Murphy, Shaun
Murphy, Shaun – zwycięzca meczu i najwyższy match break @ 3.10
Murphy, Shaun -1.5 2.63
Murphy, Shaun - Zwycięzca meczu & Zdobędzie ponad 2.5 brejka stupunktowego @ 5.50

Nie rozpieszczają nas zawodnicy w tym turnieju 100-kami ,teraz
pograją trochę dłużej to i może wysokich brejków będzie więcej.
Idę tutaj w zwycięstwo Shaun'a ,widać że jest dobrze przygotowany do tego turnieju
i w/g mnie go wygra.
Pokazał to już w meczu z Higginsem i bezproblemowo odprawił Zhou ,
który wygrał z Mistrzem Świata 6-0 !!!

"The Magician" JESTEŚ WIELKI
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1828
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Jutro tylko jeden pojedynek ale już na dystansie 19 frejmów.

Selby, Mark - Murphy, Shaun
Murphy, Shaun – zwycięzca meczu i najwyższy match break @ 3.10
Murphy, Shaun -1.5 2.63
Murphy, Shaun - Zwycięzca meczu & Zdobędzie ponad 2.5 brejka stupunktowego @ 5.50

Nie rozpieszczają nas zawodnicy w tym turnieju 100-kami ,teraz
pograją trochę dłużej to i może wysokich brejków będzie więcej.
Idę tutaj w zwycięstwo Shaun'a ,widać że jest dobrze przygotowanya do tego turnieju
i w/g mnie go wygra.
Pokazał to już w meczu z Higginsem i bezproblemowo odprawił Zhou ,
który wygrał z Mistrzem Świata 6-0 !!!
Ja to nigdy nie mogę wyczuć tych dwóch zawodników. Nawet jeśli na bieżąco oglądam ich mecze i próbuje analizować. Co już Selby łapie mega formę to nagle klops, a i Murphy dziwny jest :) po grze to racja, też mi się wydaje że powinien to ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1053
snajp 617,5K

snajp

Użytkownik
O'Sullivan, Ronnie - Trump, Judd

O'sa bardzo chciałby obronić tytuł ,był by to Jego 5-ty wygrany
turniej z rzędu w w Shanhaju.Na razie wygląda to obiecująco , widać że Mu
się chce.Jutro trudny pojedynek do typowania zwycięscy ,Buki też są w kropce bo kursy nie powalają, pójdę tutaj we frejmy :


Najwyższy break Ponad 130.5 @1.84 (127 , 128 ) 🙃
Obaj gracze over 1,5 setek / TAK @ 2.75 Oh 🚀
Uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
psotnick 915,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W Betclicu nadal promocja bez podatku na wszystkie sporty i kursy więc nic tu nam kursu nie zje, trzeba korzystać.

Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
Zwycięzca meczu: Ronnie O'Sullivan @ 1.60 3-10
Betclic

Co do samego meczu, to w takim klasyku trudno grać przeciwko O’Sullivanowi i jego bilansie w Szanghaju, zwłaszcza że w tym tygodniu naprawdę wygląda bardzo dobrze i co najważniejsze, jak już wyżej wspominali koledzy, widać że mu się chce. Sporo dobrej gry, dużo brejków robiących, tylko jedna setka, ale masa podejść 70-90 świadczą o dobrej formie Rakiety. Długi dystans, dwie sesje grania do 10 wygranych też zawsze premiuje faworyta, więc jest wystarczająco dużo czasu żeby reagować na jakieś straty. Jedynym problemem w tym typie jest rywal, który już powoli staje się żywa legendą, od dawna już nie ma kompleksu Ronniego, ale nie wiem czy jego aktualny poziom gry na tak długim dystansie jest w stanie wytrzymać napór O’Sullivana. Rzadko się dostaje takie kursy na Ronniego, nawet na krótszych dystansach, więc pobieram i cieszę się na snookerową ucztę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Ja tu mimo wszystko daje na Trampka. A co do meczu wcześniej, jak mówiłem, karuzela emocji. WTA tennis prędzej wytypujesz już mecz Selby vs Murphy xd
 
psotnick 915,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
szacunek ze masz nerwy ze stali grając u takich bukmacherów, na Betfair jest po 1.83 a u innych bukmacherów ciężko znaleźć poniżej 1.67.
Po pierwszych frejmach kurs na O'Sullivana i tak będzie niższy niż wyjściowy, tak mi się przynajmniej to widzi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +444
M 2,9K

Mietek006

Użytkownik
Haha teraz jest kurs 10. Gra rewelacyjnie, Trump nie ma nic do powiedzenia .... 1-7.

Skończy się 1:10.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom