>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 Finału Mistrzostw Europy: 21:00 Holandia - Anglia [10.07.2024]

zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Anglia 1:2 (3:1 rożnych)

Przed nami drugi półfinał. Hiszpania już czeka w wielkim finale na swojego rywala po wczorajszym zwycięstwie 2:1 nad Francją - był to naprawdę ciekawy mecz przede wszystkim z golami. Czy dziś ponownie wrócimy do nudnego widowiska? Póki co Anglia takie nam zapewnia ale za to Holandia gra bardziej widowiskowo, ofensywnie i może się na ten moment podobać dużo bardziej ale czy to wystarczy na wygranie tego meczu i na finał?
Wydaje mi się, oglądając poprzednie mecze, że Holandia jako drużyna jest mniej zmęczona sezonem, zawodnicy biegają o czym nie można powiedzieć o zawodnikach z Anglii bo taki Foden, Bellingham czy Kane wyglądają bardzo słabo a mimo tego trener Anglii mocno trzyma się tych zawodników.
Dla C. Gakpo jest to bardzo ważne spotkanie ponieważ ma szansę na zdobycie króla strzelców Euro co było by dla niego naprawdę sporym wyróżnieniem - do tej pory ma 3 gole i asystę i na ten moment zajmuje 2gą lokatę za Olmo - 3 bramki i 2 asysty. Olmo już w finale jest.
Ciężko stwierdzić tak naprawdę kto jest w tym meczu faworytem co widać po kursach, lekkim są Anglicy według bukmacherów ale ja idę w stronę Holandii (A), który pobrałem w dublu z Hiszpanią (A).
Do tej pory Anglia 5 spotkań na Euro i 4 remisy, Holandia 3 zwycięstwa, remis i porażka.
Ja ponownie pójdę w taki bet jak wczoraj mianowicie BTTS + rożne jednak na dziś proponuję tylko rożne Holandii - uważam, że dużo lepiej prezentują się w tym konkretnym temacie niż Anglia.

obie strzelą + Holandia powyżej 2,5 rzutów rożnych 2,45 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2033
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Anglia
Typ: 1X
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betfan
Analiza :

Witam, dziś drugi półfinał EURO, Holandia zagra z Anglią. Wielu stawia Anglię jako faworyta do zdobycia mistrzostwa, ale angielscy piłkarze nie pokazują tego na boisku. Tak naprawdę Anglia na tym turnieju wygrała tylko jeden mecz w regulaminowym czasie, w pierwszym meczu grupowym pokonali Serbię 1:0 po bezbarwnym meczu. Gra Anglii pozostawiała dużo do życzenia praktycznie w każdym meczu, w grupie zremisowali 1:1 z Danią i 0:0 ze Słowenią, w 1/8 dopiero w końcówce Anglia odwróciła losy meczu i wyrównała w ostatnich minutach, stawiając kropkę nad i w dogrywce. Ze Szwajcarią też Anglia miała mnóstwo szczęścia. Osobiście uważam, że Anglia nie zasługuje na finał, znacznie bardziej podoba mi się gra Holandii, dlatego typuję 1X.
 
elalma 180,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Holandia - Anglia
Cody Gakpo liczba strzałów powyżej 1,5
betclic 1.52

Drugi półfinał Euro 2024, Holandia zagra z Anglią. Stawiam w tym spotkaniu na minimum 2 strzały ze strony Gakpo. Holender na tym turnieju regularnie oddaje sporo strzałów - 5 z Polską, 1 z Francją, 1 z Austrią, 4 z Rumunią i 2 z Turcją. Co więcej - za każdym razem minimum 1 był celny (1.55 na betclic na mecz z Anglią). Wybieram jednak opcję powyżej 1.5 strzałów, bo z celnością różnie bywa a do sytuacji mimo wszystko Gakpo powinien dochodzić bez problemu - świetnie zna defensorów rywala z Premier League i liczę na jego kolejny udany występ na Euro.
 
chamberlain 485,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Anglia
Holandia over 49.5% posiadania piłki @ 2.05 Betclic

Wczoraj w końcu oglądaliśmy spotkanie w którym zwyciężyła drużyna, która na to zasługiwała i choć sam osobiście typowałem awans Francji, to głównie przez fakt ich prześlizgiwania się, myśląc, że to znowu się wydarzy, jednak myliłem się i to w sumie pocieszające. Dzisiaj ponownie gra jedna z takich drużyn, czyli Anglia, z dość nieobliczalną Holandią i według mnie tu kwestia awansu pozostaje otwarta, nie jest mi bliżej, ani do jednej, ani do drugiej drużyny, jednak sam osobiście pogram na posiadanie piłki przez Holendrów. Dość niska linia, bo tylko 49.5%, a nie dość, że to drużyna z dużą jakością, to jeszcze grają z Anglią, która gra bardzo minimalistycznie, byle trafić bramkę i to utrzymać, choć i to przychodzi im ciężko, bo tak naprawdę udało im się wygrać ledwo z Serbią, pozostałe mecze remisując. Dzisiaj przed nimi najtrudniejsze spotkanie i nie spodziewam się ich mocnej dominacji. Holandia gra ofensywnie, ma ciąg na bramkę, uważam, że będą częśćiej przy piłce, niż swoi rywale, albo chociażby taki sam, bo wygranie zakładu daje posiadanie 50%, tym bardziej jak ktoś wyżej wspomniał, Anglia powinna murować od początku spotkania, a jeśli jeszcze coś trafią, to w ogóle będą bronić wyniku, co sprawia, że typ wydaje się jeszcze ciekawszy.
 
Ostatnia edycja:
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Anglia
Typ: BETBULDER
- over 1,5 gola w meczu
- Cody Gakpo over 0,5 celnego strzału
- Kane Harry over 0,5 celnego strzału
- Van Dijk over 0,5 fauli
- Harry Kane over 0,5 fauli
- BTS
- Holandia wygra lub remis 1 połowa
- Under 6,5 kartek w meczu
- Holandia over 3,5 RR
Kurs: 38.00
Bukmacher: Superbet

Drugi dzisiejszy półfinał Euro 2024 , w dużym skrócie będzie mam nadzieje wyglądał jak powyższy BetBulder. Spodziewam się co najmniej dwóch bramek , oczywiście po jednej z obu ekip. Celne strzały asów poszczególnych drużyn tj. Cody Gakpo oraz Harry Kane (minimum po 1celnym). Co do fauli upatruje Van Dijka który notorycznie fauluje w kazdym spotkaniu na euro, oraz Harry Kane który z impetem wchodzi w obrońców, co skutkuje że popełnia faule ofensywne. Stawiam też na 1 połowe na holandie - która napewno jako pierwsza bedzie chciała strzelić gola. Kartek w meczu nie przewiduje jakoś dużo obie ekipy ze średnia 1,6 na mecz. Co do rogów to Holandia na tym euro ma lepszy H2H , stąd też daje over 3,5 w ich strone.
Good Luck.
 
Emdojot 367,3K

Emdojot

Użytkownik
Gakpo over 1.5 strzału @1.52 forbet

Cody wyrasta nam na najlepszego zawodnika turnieju, jesli wykluczymy zawodnikow Hiszpanii z tej klasyfikacji, no i moze Arde Gulera, ktory jesli gralby gdzies indziej niz wMadrycie mialby pewnie wekacje pod znakiem wybory miejsca gry na kolejny sezon ligowy. Ale my skupmy sie na graczu Liverpoolu. Cody od poczatku turnieju prezentuje dobra forme co przełożylo sie na 3 gol (byloby 5 ale ostatecznie bramka z Turcja zapisana została na konto interweniujacego Muldura i jeden gol został anulowany po interwencji varu) oraz asyste. Zajmuje ono takze 3 miejsce posrod najlepiej ocenianych graczy na sofascore za plecami broniacego sweitnie Mamardasviliego oraz Ruiza, ktory wyrasta na motor napedowy srodka pola Hiszpanii.
Cody srednio oddaje prawie 3 strzaly na mecz z czego wieksza czesc trafia w swiatło bramki. Te mediane zaniza mu ostatni mecz z Turcja, gdzie z racji trudnej sytuacji Oranje do przerwy, juz od 45 minuty pojawil sie na boisku Weghorst, co zmusilo do gry Gakpo duzo szerzej i zamiast sam probowac strzałow, obslugiwał kolege z ataku.
Nie napisze nic innowacyjnego - Anglia gra slabo i powinna juz odpasc w meczu z Słowacja, a o Szwajcarach nie wspomne. Ich defensywa dopuszcza rywali do strzłow, za wyjatkiem Slowenii oraz Serbii, kazda z druzyn strzelala conajmniej 11 razy na ich bramke. Mysle, ze Holendrzy dysponuja wystrczajacym potencjałem aby stworzyc sytuacje do strzału swojemu skrzydlowego, a co wiecej on sam indywidujana akcja, wykreuje ja sobie sam.
 
M 183,2K

mexes200

Użytkownik
21:00 Holandia - Anglia
Typ: powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.42
Betclic
Przed nami przedostanie starcie na tych mistrzostwach. Stawka niezwykle wysoka finał mistrzostw Europy. Z racji że stawka wysoka idziemy w kartki, sędzią spotkania Niemiec Felix Zwayer czyli sędzia który te kartki potrafi pokazywać. Na tym turnieju pokazał ich już 13 w 3 spotkaniach. Włochy - Albania (4), Turcja - Portugalia (5) oraz Rumunia - Holandia (4). Prowadził on również mecz barażowy o Euro Ukraina - Bośnia 8 kartek. Myślę że ta linia jest jak najbardziej do zrobienia jak i wyższa. Kurs do dubla w miarę ok. Rano było 1.5. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1585
pinio1111 144,3K

pinio1111

Użytkownik
J.Bellingham over 0,5 celnego strzału 2,50

Cóż, jestem trochę zaskoczony tym kursem i uważam że to duże niedopatrzenie buka.
Jude do tej pory w 5ciu meczach na ME odnotował celny strzał w każdym z tych spotkań!!!
Dziś przeciwnik, który gra do przodu i będzie możliwość do kontry. Spodziewam się dużo bardziej otwartego spotkania ze strony Anglii niż ich dotychczasowe mecze.
Bellingham jak do tej pory jest ojcem opatrzności tej drużyny i to dzięki niemu są jeszcze w turnieju.
Sądzę że i dziś nie będzie inaczej, więc jeden celny strzał to powinna być formalność. Kurs rewelacja!!!
 
marts 31,5K

marts

Użytkownik
Holandia - Anglia
Anglia zwycięstwo 90 minut
@ 2,7
superbet

Zagram na przeciwko logice,Angole dotychczas padaka,ale jak długo mają grać taki piach.W końcu Anglia reprezentuje najlepszą ligę świata i myślę,że dziś to udowodnią.Holandia z gburowatym trenerem,porażka z przeciętną Austrią,dziś Angole to biorą,do grania również over 2,5 za 2,45.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1605
ferguson2 748,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Spotkanie: Holandia - Anglia
Typ: over 3.5 goli
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betclic
Post:
Analiza: Próbujemy takiego beta. Choć wiadomo że Anglia nie słynie ze strzelania bramek na tych mistrzostwach wierzę że Holandia przyciśnie bardziej Anglików i to zmusi ich do aktywniejszej gry w ataku. W spotkaniach Holendrów często padał over 2.5, wierzę że dzisiaj zagrają rownie ofensywnie, tylko z lepszą skutecznością niż zwykle.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
B 0

bilii

Użytkownik
Zagrałem w przerwie (Superbet), że Van Dijk odda celny strzał. Macie jakiś pomysł dlaczego opta nie zaliczyła strzału Van Dijka z 65 minuty. Nawet na flashscorze jest " Virgil van Dijk (Holandia) przejął kontrolę nad piłką po rzucie wolnym w polu karnym i wykonuje strzał, który mógł się zakończyć w prawej części bramki, gdyby imponująco nie zatrzymał go bramkarz Jordan Pickford! Drużynie Holandia przyznano rzut rożny. Sędzia główny i jeden z asystentów wskazują chorągiewkę narożnika. "
 
ranczo0123 509,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zagrałem w przerwie (Superbet), że Van Dijk odda celny strzał. Macie jakiś pomysł dlaczego opta nie zaliczyła strzału Van Dijka z 65 minuty. Nawet na flashscorze jest " Virgil van Dijk (Holandia) przejął kontrolę nad piłką po rzucie wolnym w polu karnym i wykonuje strzał, który mógł się zakończyć w prawej części bramki, gdyby imponująco nie zatrzymał go bramkarz Jordan Pickford! Drużynie Holandia przyznano rzut rożny. Sędzia główny i jeden z asystentów wskazują chorągiewkę narożnika. "
Nie jest jasne kto ostatecznie strzelal czy Dijk czy obronca angielski dlatego chyba opta tego nie zaliczyla. Ogladalem kilkanascie powtorek i na zadnej nie widac na 100% kto strzelal.
 
B 0

bilii

Użytkownik
Nie jest jasne kto ostatecznie strzelal czy Dijk czy obronca angielski dlatego chyba opta tego nie zaliczyla. Ogladalem kilkanascie powtorek i na zadnej nie widac na 100% kto strzelal.
Ale strzał Van Dijk zaliczyli tylko że nie zaliczyli jako celny to albo w ogóle strzału nie ma albo jest jako celny bo pickford obronił paranoja superbet oczywiście pisze że rozliczają za opta
 
Do góry Bottom