Pochwal się swoim kuponem!

IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik

Zaczyna mi się podobać ten turniej PNA pod tym względem. Nawet przy 0-3 w 96 minucie lecą kosy XD Łapane przy 5 żółtych w 60 minucie i wyniku 1-0. Turcja.png

A tu idealny przykład, dlaczego warto robić cashouty. Przy 0-2 zamknąłem w około 83 minucie, po kursie 1,02. Mogłem być łasy na 110 zł więcej, ale po co. Skończyło się 2-2, dogrywką i karnymi.

Otrzymane punkty reputacji: +1026
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pokarzę jeden przegrany bo jest ciekawy kurs 330 a zawodnik Duren miał 11 zbiórek , i trener go sciągnoł z parkietu na 65 sekund przed koncem i oddał mecz a było 7 pc straty , schodzi na psy to NBA już nie wiedzą o co walczyć czy o pc czy o miejsce w drafcie
Post automatycznie złączony:

I jeden bardzo wesoły :) zamknołem na 67e a było ponad 800 ale Siniakova wyrównała na po 1:1 i prowadziła w trzecim 2:0 decyzja miesiąca:)

Otrzymane punkty reputacji: +1675

Użytkownik

w sumie nie za bardzo jest się czym chwalić ale mechanizm ciekawy , tylko cash outy za pózno Zrzut ekranu (114).png Zrzut ekranu (115).png

Zagrane na live.
Egipt do przerwy przegrywał 0:1 nie oddając chociażby jednego strzału na bramkę rywali. Dodatkowo Salah dostał kontuzji stąd chyba taki wysoki kurs na to zdarzenie.
BTS w Pucharze Króla pograny ok. w 30 minucie przy stanie 0:0.
Sporting przy stanie 0:0 na początku meczu i żałuję bo chwilę później przegrywał 0:1 i kurs podskoczył na 1,70..ale trzeba się cieszyć z tego co się ma 😉.

Otrzymane punkty reputacji: +3356

Użytkownik
i tu jest pies pogrzebany na kuponach trixie jeśli jedna pozycja jest poprawna . jedna zła a trzecia void to jest profit na poprawnym kursie i jednej czwartej stawki.Dlatego nie robią Void.