>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Batfan, zdarzenie postawione po oficjalnej godzinie rozpoczęcia

S 90

stecko.t

Użytkownik
Witam typerów,
liczę na pomoc tych bardziej doświadczonych, którzy chętnie udzielą mi rady.
Obstawiłem zdarzenie w darta o 13:02 gdzie oficjalna godzina rozpoczęcia spotkania według PDC to 13:00. Spotkanie faktycznie rozpoczęło się po 13:05, dodam że system bukmacher betfan pozwolił mi obstawić to zdarzenie'o wspomnianej godzinie. Bukmacher rozliczył zakład jako zwrot. Mimo, że PDC pokazuje godzinę 13 to sofascore, flashscore itp. pokazują godzinę 13:05 czyli faktyczną godzinę rozpoczęcia spotkania.
Chat argumentuje, że PDC pokazuje 13:00 i że spotkanie postawione po tej godzinie są ZWROTEM.
Napisałem do PDC by napisali mi oficjalne pismo. Sam jestem ciekaw czy odpiszą.

Piszę zgłoszenie reklamacyjne, jak mam argumentować sprawę?? Gdzie uderzyć? Co myślicie? Sprawa na kilka stówek, ale zawsze
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
To czy buk "pozwolił" postawić nie ma większego znaczenia, palpy czyli grube błędy też pozwalają stawiać a potem masz zwrot. Dwa, sofascore i inne flashscore nie są dla nich źródłem, znajdź sobie w regulaminie, wedle jakiego OFICJALNEGO źródła kwalifikują/rozliczają bety. Tylko to ma dla nich znaczenie, możesz nawet im wysłać nagrany film, na którym jest "prawdziwa" godzina rozpoczęcia, ale jeśli mają w regulaminie podane, że biorą pod uwagę tylko dane źródło to i tak reklamacje odrzucą.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam typerów,
liczę na pomoc tych bardziej doświadczonych, którzy chętnie udzielą mi rady.
Obstawiłem zdarzenie w darta o 13:02 gdzie oficjalna godzina rozpoczęcia spotkania według PDC to 13:00. Spotkanie faktycznie rozpoczęło się po 13:05, dodam że system bukmacher betfan pozwolił mi obstawić to zdarzenie'o wspomnianej godzinie. Bukmacher rozliczył zakład jako zwrot. Mimo, że PDC pokazuje godzinę 13 to sofascore, flashscore itp. pokazują godzinę 13:05 czyli faktyczną godzinę rozpoczęcia spotkania.
Chat argumentuje, że PDC pokazuje 13:00 i że spotkanie postawione po tej godzinie są ZWROTEM.
Napisałem do PDC by napisali mi oficjalne pismo. Sam jestem ciekaw czy odpiszą.

Piszę zgłoszenie reklamacyjne, jak mam argumentować sprawę?? Gdzie uderzyć? Co myślicie? Sprawa na kilka stówek, ale zawsze
Reklamacji Tobie nie uznają, ale nie zaszkodzi jej napisać. Konstrukcja prawa w Polsce wygląda tak, że nie chroni nas w ogóle... prawo zostało specjalnie tak skonstruowane a jedyną instytucją jaka może Tobie pomóc jest sąd... Sytuacja wygląda tak. Złożysz skargę do ministerstwa oni każą Tobie złożyć reklamację do bukmachera, bukmacher odrzuci reklamacje, ministerstwo ma to w życi i każe Ci złożyć reklamację lub uzna rozpatrzenie reklamacji przez bukmachera za końcowe i ostateczne. Ustawa jest pisana pod lobbystów... (nawet Spółki Z O.O. - bukmacher to spółka zoo... czyli brak jakiejkolwiek odpowiedzialności... to robota lobbystów...). Możesz uargumentować to tym, że nie miało to wpływu na kursy, wynik zdarzenia etc. (bo nie miało to na nic wpływ...)

Jedyne co Ci mogę doradzić to iść na jakieś forum prawne i zadać to samo pytanie czy sprawa ma szanse przed sądem (kwestia opłacalności itp.), bo tutaj nie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytanie.

edit: kwestia opłacalności... jest 21 wiek... mamy sądy online... być może są jakieś kancelarie, które idą na masówkę i składają takie wnioski online i wcale to tak dużo nie kosztuje :unsure: 🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom