>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał Ligi Mistrzów 21:00 Manchester City - Inter Mediolan [10.06.2023]

Status
Zamknięty.
Z 0

zbinky

Użytkownik
Patrząc na formę City w przekroju całej edycji tegorocznej LM, której wisienką na torcie był gwałt na Realu w rewanżu półfinałowym - MC jest absolutnym, jedynym kandydatem do zwycięstwa.
Po stronie Interu nie widzę żadnych atrybutów, które mogłyby przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść.
Kurs 1,45 na tą chwilę to i tak przyzwoity kurs.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Inter jak przystało na włoską drużynę może założyc ich tzw. catenaccio, czyli solidną obronę. Przy odrobinie szczęścia nawet jakaś kontra im wejdzie i już mamy 1-0 i kładziemy przed City autobus przed swoją bramką. Mecz różnie się może potoczyć. Z Jastrzębiem i Zaksą było to samo. Wszyscy widzieli grubego faworyta do złota w Jastrzębskim, a tu prosze co się stało. Sugeruję tylko większą ostrożność. Moje przeczucie jest takie, że padnie remis. Ale na logikę oczywiście wydaje się, że ekipa z Manchesteru jest lepsza. I jeszcze ostatnie, mecz meczowi nierówny. Wygrasz z kimś 4-0, a potem zremisujesz z kimś innym 0-0.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Inter jak przystało na włoską drużynę może założyc ich tzw. catenaccio, czyli solidną obronę. Przy odrobinie szczęścia nawet jakaś kontra im wejdzie i już mamy 1-0 i kładziemy przed City autobus przed swoją bramką. Mecz różnie się może potoczyć. Z Jastrzębiem i Zaksą było to samo. Wszyscy widzieli grubego faworyta do złota w Jastrzębskim, a tu prosze co się stało. Sugeruję tylko większą ostrożność. Moje przeczucie jest takie, że padnie remis. Ale na logikę oczywiście wydaje się, że ekipa z Manchesteru jest lepsza. I jeszcze ostatnie, mecz meczowi nierówny. Wygrasz z kimś 4-0, a potem zremisujesz z kimś innym 0-0.
Autobusami to np w lidze z city gra pewnie 90 % drużyn i im to jakoś nie wychodzi. To co gra city i jak ciśnie każda ekipę nie ma bata se coś im nie wpadnie także city izi win nie ma innej opcji
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Zakład niby prosty do zagrania - MC wygra ale po takim niskim kursie nie gram.

W sobote widzialem City jak słabo zagrali z United.
Nie było tej demolki tak jak rzucili się na Real Madryt a United ma słaba obrone.
Inter ostatnio przezyl to co Real z City = w meczu z Fiorentina na poczatku meczu =
Fiorentina rzuciła sie na Inter - prowadzili 1-0 i końcowo Inter wygrał mecz.

Dla mnie mecz wyrównany i gram tylko live jak zobacze jakie tempo i taktyka będzie
ale ogólnie to

2.80 @ Inter -X2
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Manchester City pewnie zameldował się w finale Ligi Mistrzów i wydaje się być murowanym faworytem w spotkaniu z Interem. Od kilku dobrych sezonów w zespole "Obywateli" jest ogromne ciśnienie na wygranie tych elitarnych rozgrywek, jednak podopieczni Guardioli w ostatnich sześciu sezonach zawodzili i polegali odpowiednio z:
  • AS Monaco w 1/8 finału (2016/2017),
  • Liverpoolem w ćwierćfinale (2017/2018),
  • Tottenhamem w ćwierćfinale (2018/2019),
  • Olympique Lyon w ćwierćfinale (2019/2020),
  • Chelsea w finale (2020/2021),
  • Realem Madryt w półfinale (2021/2022).
W tym sezonie wyglądają jednak pewnie, a ich mentalność zdaję się być na wyższym poziomie niż w poprzednich latach. Wygrali już ligę oraz Puchar Anglii i są gotowi na odniesienie wielkiego sukcesu w postaci tryumfu w LM. Drużyna Manchesteru City nastawiona jest na utrzymanie się przy piłce i totalną dominację. Posiada również dużo większy wachlarz możliwości, lepszy i bardziej wszechstronny skład oraz bardziej wartościową ławkę rezerwowych. W poprzedniej rondzie zdemolowali Real Madryt, praktycznie dominując w każdej płaszczyźnie. Podobnego przebiegu spodziewam się w spotkaniu finałowym z Interem i liczę na pewne zwycięstwo "Obywateli".

Manchester City @ 1.50 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
A 0

aleksanderbrycki

Użytkownik
Stawiam na otwarty futbol, przewiduje ataki z obu stron jednak dla mnie to co zachwyca MC to bez porównania na którą kolwiek z drużyn włoskich(może JUVE) Obstawiam że w drugiej połowie licznik na temat bramki interu się posypie
PIERSZA POŁOWA INTER druga MC
kurs 27
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Czy jest w jakimś buku zakład bez ryzyka na finał?takie coś z reguły pojawia się dopiero w dniu meczu, ale może ktoś gdzieś trafił na taką możliwość już teraz
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ja bez zbędnych kombinacji. Uważam, że City jest poza zasięgiem większości najsilnejszych ekip. A Inter do najsilniejszych nie należy. Skończyli Serie A za Napoli i Lazio, a to nie są potęgi na miarę Barcelony, Bayernu czy PSG. City jest rozpędzone wygrywa wszystko i sądzę, że tym razem będzie tak samo. Jednak nie szedłbym w żadne overy, handi czy BTTS. Co jak co ale Włosi taktycznie grać potrafią, więc sądzę, że City dość długo się będzie męczył by ostatecznie wygrać 1-0 może 2-0. Pierwsza bramka może wpaść po 60min.

Wiem niski kurs na czystą jedynkę, ale w dublu z Termalicą w barażach o Ekstraklasę kupon robi się całkiem ciekawy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Będzie remis. Kurs niski, łapanka. Presja będzie u City. Inter tylko może, a City musi. Wiecie jak to się może kończyć... Kto w dogrywce, kto w karnych? Cholera wie. Ale Włosi to cwaniaki od lat. Nie chce im się, a potem wjazd i zatarg.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: City inter
Typ: Inter powyżej 4.5 kartrk
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Mam takie przeczucie, że Inter zagra tu bardzo brzydką piłkę, z wieloma faulami i dużą ilością cwaniactwa. Mam tylko nadzieję, że Marciniak nie zawiedzie i takie cwaniactwo oraz brzydkie zagrania będzie karał indywidualnymi karami w postaci kartek .
Wiadomo, że faworytem jest City, ale myślę, że może nie być im wcale tak łatwo. Włosi są świetnymi taktykami i podejrzewam, że postawią w bramce autobus. Myślę, że mimo tego, że City strzela bramek od groma wszystkim jak leci, to tu będą mieli problem . Wydaje mi się, że Inter za wszelką cenę będzie chciał tu utrzymać czyste konto . Spodziewam się wielu fauli z ich strony byle tylko nie dopuścić do straty bramki . Zapewne będą liczyć na to że uda im się wyprowadzić jakąś kontrę i że wygrają. Tak czy owak, ja po prostu widzę tutaj taki Inter który swoją grą będzie psuł widowisko a ich gra będzie nieczysta. Nie zdziwionym się gdyby od takiej 70+ minuty przy remisie grali na czas , z nadzieją na rzuty karne. Myślę też, że ktoś wyłapie od nich kartkę za dyskusje z arbitrem .
Statystyk nie przedstawiam, bo to finał i tu nie mają one znaczenia . Ja spróbuję, wiele zależy od podejścia Marciniaka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: City - Inter
Typ: City powyżej 63.5% posiadania piłki
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Po raz kolejny spróbuje i proponuje pograć posiadanie piłki Manchesteru City. PeP potrzebuje tego pucharu aby móc zamknąć kolejny rozdział w futbolu. Tak naprawdę to nie wygrał z City tylko Ligi Mistrzów, a teraz jest ku temu świetna okazja. Ten mecz nie będzie spacerkiem jak się wszystkim wydaje bowiem Inter wcale nie jest drużyna do bicia.
City będzie chciał jak najdłużej utrzymać się przy piłce aby nie dać szans Interowi na cokolwiek i żeby moc wybić im futbol z głowy. City w ostatnim pucharowym meczu przeciwko United mieli posiadanie piłki 60%, to trochę mniej niż się spodziewałem.
Myślę, że tym razem linia, która wcale nie jest jakaś duża zostanie pokryta.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka finał LM
Godzina: 21.00
Spotkanie: City - Inter
Typ: remis
Kurs: 4,85
Bukmacher: LVbet
Analiza:

Szymon Marciniak nie jest największym fanem pokazywania żółtych kartek, stąd więcej możliwości dla obrońców Internazionale przed atakami Manchesteru City i czasami oczywiście odwrotnie. Włosi wiadomo mogą założyć i pewnie założą [katenaczjo], tak więc będzie trudniej nawalić bramek ekipie z Anglii. Powiem to, trudno, najwyżej przesąd mnie dojedzie. City to ekipa przegrańców, choć takich ze ścisłego topu. Seria wtop może się przedłużyć i wszyscy pokładający w nich nadzieję się zdziwią, że nie idzie. Taki żart od świata. Nie chcę tez nic ujmować Interowi, ale w finale ligi nie grali idealnie. Przypuszczam jednak, że trochę odpuścili. Przy okazji mówiąc, zamyka mi kupon Inter DNB, więc pewnie padnie remis. Kontruję więc lekko tutaj w TD na FB. Przewidywany wynik: 1-1 lub 2-2.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Man City - Inter
TYp poniżej 10,5 roznego
Kurs 1,55
Fuksiarz
W tym meczu w mojej opinii nie zobaczymy zbyt dużej liczby rzutów rożnych. City powinno spokonie kontrolowac grę i zdobyć prowadzenie. To spowoduje, że nie będzie naciskało i okazji do stworzenia kolejnych rzutów rożnych nie będzie zbyt dużo. Dodatkowo jak patrzy sie na statystyki meczów City z mocnymi drużynami to nie pada w nich dużo kornerów, jak np City z Utd było tylko 6 rożnych , czu Inter z Milanem 8 rożnych. Zawsze może się zdarzyć, jak w meczu CIty REal gdy padło aż 15 rogali, ale nie wydaje mi się, aby w tym meczu, gdy nie ma rewanżu drużyny grały otwarcie i tworzyły dużo rogów
 
Otrzymane punkty reputacji: +906
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
City powyżej 1.5 gola @1.55 Fuksiarz
Manchester City to ekipa, której potencjał ofensywny jest ogromny. Haaland, De Bruyne czy skuteczny w finale FA Cup Gundogan to tylko niektórzy z piłkarzy których stać na zdobycie bramki z Interem. Tak jak w większości meczów finałowych typowałem na under bramek w meczu tak tu skłaniam się w stronę overu. City jest głodne triumfu w tych rozgrywkach, a potencjał poszczególnych zawodników jak najbardziej może im zapewnić wygraną i sądzę, że do jakiejś 60 minuty są w stanie wyjść minimum na prowadzenie, a kiedy Inter otworzy się to strzelić po raz kolejny. Inter na pewno będzie walczył zaciekle o to by pierwszej bramki nie stracić, ale myślę, że przy tej ilości akcji, którą stwarzają zawodnicy Guardioli praktycznie co mecz to nie wytrzymają tego naporu.
 
Ostatnia edycja:
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Man City - Inter
Typ Manchester i powyżej 1.5 gola
Kurs 1,67
Fuksiarz
Wielki finał w którym wielki Manchester postawi kropkę nad i.. w wielkim dla nich sezonie.Zdecydowany faworyt finału LM. w tym sezonie wygrali ligę Angielską,zdobyli parę dni temu Puchar Anglii,no i teraz jeszcze są o krok od wygrania LM.
Post automatycznie złączony:

Man City - Inter
Typ Manchester i powyżej 1.5 gola
Kurs 1,67
Fuksiarz
Wielki finał w którym wielki Manchester postawi kropkę nad i.. w wielkim dla nich sezonie.Zdecydowany faworyt finału LM. w tym sezonie wygrali ligę Angielską,zdobyli parę dni temu Puchar Anglii,no i teraz jeszcze są o krok od wygrania LM.
Wygrana wydaję się pewna i tylko ciekawe jest jaką różnicą zwyszkuje forma strzelecka Gundogana ,jak do tego odpali Haaland to może być zakończenie sezonu efektowne,do tego można dodać dużą liczbę kartek(włoska drużyna+Marciniak).Inter też bardzo dobry sezon,ale w tym sezonie kosmiczna gra Manchesteru nie pozostawia złudzeń.Menchester to kompletna drużyna na ten moment nr 1 na świecie.Pewne zwycięstwo ,szkoda że niski kurs.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom