>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina:Dart - Modus Super Series Godzina: 10:50
Spotkanie : J.Keeling - A.Merkxx
Typ: A.Merkxx wygra
Kurs: 1.85
Bukmacher: BetX Drugi dzień Lutego i mój drugi typ z Modus Super Series. Pierwsza grupa zakończyła udział i wiadomo co i jak , dziś do gry wchodziemi druga grupa "nocna". Faworytem do zwycięstwa według mnie będzie Pan Smith, zaś tuż za nim może się uplasowac Merkxx. Merkxx swój pierwszy mecz zagra już chwile po 23 właśnie z Raymondem i juz będę wiedział więcej na temat jego dyspozycji, aczkolwiek w drugim meczu zagra on z Keelingiem, którego widziałem dwa razy w akcji i jest zdecydowanie do ogrania przez Merkxxa, który powinien tę średnia 85 pkt osiągnąć, a i podwójne ma zdecydowanie na większej średniej od Keelinga. Jedyny minus typu to fakt, że to pierwszy dzień ich starć, ale myślę że Keeling nagle nie zacznie grać na średniej 90 pkt. Jedyne co mnie martwi to fakt , że rozpocznie rzucanie Keeling, ale po takim kursie próbuje zdecydowanie Merkxxa. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę! Proszę o zmianę godziny meczu na 23:40. Dzięki i sory za kłopot.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 889K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Witam,
mój Typ Dnia na over asów Yastremskiej (2 lutego) został rozliczony przez Państwa na minus, choć po reklamacji wszyscy bukmacherzy rozliczyli na plus. Wykupiłem subskrypcje WTA TV, wyciąłem fragmenty i etoto oraz inni bukmacherzy poprawili na zielono.

Tutaj link z wideo oraz informacja o poprawce przez etoto (betclic i reszta też poprawili zgodnie z moim pismem). Proszę o szybką zmianę werdyktu.
LINK DO WIDEO i POSTU

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +170
FNM99 725,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Proszę o usunięcie wpisu, ponieważ Kownacki prawdopodobnie pauzuje za kartki, czego nie wiedziałem.


Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Proszę o wycofanie typu.

Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,2K

ogon_w44

Typer

Proszę o poprawę zdania : "Po wznowieniu rozgrywek gospodarze zdobyli 3 punkty w 2 spotkaniach a goście żadnego " na zdanie :
" Po wznowieniu rozgrywek Dusserdolf zdobyli 3 punkty w 2 spotkaniach, a gospodarze żadnego " .

Pisałem na szybko i pomyliłem.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Proszę o edycje mojego postu:


Proszę usunąć pierwszy akapit i zastąpić go zmienioną treścią:


Słaby bije słabego słabego? Tak, przy braku osłabień myśle, że to pytanie byłoby jak najbardziej zasadne. Nic mnie nie wiadomo o osłabieniach gospodarzy, a co u gości? Goście i tak dysponując bardzo wąską rotacją, dziś dodatkowo będą musieli sobie radzić bez swoich zdecydowanie dwóch najlepszych zawodników na dwóch newralgicznych pozycjach - środkowy Kiwilsza oraz rozgrywający Ochonko oraz pierwszego zawodnika wchodzącego z ławki - drugiego rozgrywajacego Zywerta. Często się też zdarza, że spędzali równocześnie sporo minut na parkiecie. Jeżeli kursy zaproponowane przez bukmachera nie uwzględniają osłabień to tutaj mamy straty kilkudziesięciu procent z potencjału drużyny.

Kiwilsza 31 min / 14 pkt / 8.3 zb / 1.8 as.
Ochońko 29.5 min / 13.7 pkt / 1.9 zb / 4.5 as.
Zywert 17.8 min / 5.1 pkt / 2.3 zb / 3.9 as

Oraz usunąć aktualną grafikę i dodać zmodernizowaną:


A98E11BF-3582-4CA6-9C2F-4BA9B835D852.jpeg
Powód: Wypadł dodatkowy gracz.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Proszę dodać przy dyscyplinie : Polska, ekstraklasa bo zapomniałem .

Link


Z góry dzięki

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Proszę o zmienienie Carreno Busta wygra i + 25,5 gemów w meczu 3,85 fortuna


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Przez gapiostwo dałem typ z dziś na jutro , proszę o skasowanie , przenoszę go na odpowiednie miejsce .

Usunięty//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Mam prośbę. Wstawiłem typ dnia przed czasem, ale na zły dzień tj. w sobotę, a planowo odbył się w piątek. Proszę o przeniesienie typu lub uwzględnienie tego w rozliczeniu. Przepraszam za pomyłkę.

Post przeniesiony
NA PRZYSZŁOŚĆ PODAWAJ LINK DO POSTA//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Witam. Mecz przeniesiony na wtorek 21.02.2023. Proszę o przeniesienie z poniedziałku 20.02.2023. Dziękuję bardzo

Post przeniesiony//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Pytanko natury czysto technicznej. Do kiedy można zgłaszać prośby typu: dodania/zmiany bukmachera, usunięcia typu czy dodania godziny? Do momentu rozpoczęcia zdarzenia czy do kiedy?
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ktoś za mnie zmienia kurs w moim typie.

 
Do góry Bottom