>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 2022 (26.08 - 11.09.2022r)

intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - USA
Typ: Powyżej 179,5 pkt.
Kurs: 1,61
Buk: Fortuna

Na pewno w głowach naszych siatkarzy wciąż siedzi półfinałowy mecz Ligi Narodów z USA, a zwłaszcza jego ostatni set, w którym rywal dał nam zdobyć jedynie 13 oczek. Po tamtym spotkaniu panowało przekonanie, że lepiej przegrać półfinał turnieju towarzyskiego niż Mundialu, i że niedługo nadarza się okazja do rewanżu i wtedy właśnie pokażemy naszą siłę i moc.

Dzień ten właśnie nadszedł i jestem prawie pewny, że obydwa zespoły (a już na pewno nie Polska) nie potraktują wieczornej potyczki jako sparingu przed play off. Choćby z racji tego, że do kolejnych meczów trzeba będzie czekać kilka dni, a po wygranej z jednym z kandydatów do medali (i jedni i drudzy są za takich uważani) można jeszcze podbudować morale i atmosferę w drużynie.

W dotychczasowych meczach grupowych przeciwnicy nie byli zbyt silni (choć na pewno po Bułgarach można było oczekiwać nieco więcej) i zarówno USA, jak i Polska przeszły przez nie bez straty seta. Wydaje się, że to jednak Polska bardziej przekonująco pokonała Bułgarów, grając chyba najlepszego seta za kadencji Grbicia i nokautując w nim rywala do 12. Nasz zespół na pewno nie zagra drugi raz tak słabo jak w Lidze Narodów, a drużyna USA trzyma poziom od dłuższego czasu i z pomocą Matthew Andersona będzie chciała pokusić się o dobry wynik.

Zapowiada to duże emocje i grę na ostrzu noża - spodziewać się możemy siatkarskich fajerwerków, przepychanek, sporej ilości psychologicznych sztuczek, zaciętych końcówek, i o ile bardzo trudno jest w tym spotkaniu przewidzieć zwycięzcę, kurs 1,61 na powyżej 179,5 pkt. wygląda dość zachęcająco (a na pewno o wiele bardziej zachęcająco niż podobny zaniżony kurs na wygraną Polski). Powyżej 179,5 pkt. to przecież jedynie 4 sety zakończone wynikiem przynajmniej 25:20, co wydaje się zadaniem dość prostym do wykonania i racjonalnym wyborem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1027
Emdojot 296,2K

Emdojot

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Japonia - Kuba
Kuba win 1.60 Fortuna
Kuba -3.5 1.85 Betclick
Kuba -7.5 2.25 Fortuna
Minimum 2 sety z taka sama liczba punktów 2.35 eWinner
Kuba -1.5 seta 2.23 Fortuna

Mecz o drugie miejsce w grupie, Brazylia odprawiła już oba z tych zespołów i nie zapowiada się na to by z Katarem straciła punkty, jednocześnie tracąc fotel lidera.
Kuba przegrała z Brazylią 3:2 po zaciętym pojedynku i gra na przewagi w tie breaku. Następny mecz to pojedynek z Katarem wygrany 3:1, a przegrany set był do końca na styku. Przed turniejem zaprezentowali się dobrze w turnieju Pan-American ostatecznie w nim triumfujac.
Japonia uległa Brazylii 3:0 gdzie nie podjęli jakiejś większej walki, a z Katarem poradzili sobie bez większych problemów.
H2H jest bezlitosne dla zawodników z kraju kwitnącej wiśni. Nie wygrali żadnego pojedynku z Kubanczykami i tylko raz doprowadzili do tie breaku w poprzednim spotkaniu. Odbyło się one 6 lat temu w ramach ligi narodów, dlatego też nie jest przekonującym argumentem na korzyść Kuby.
Kończąc myślę że wygrana zapewnia sobie reprezentanci Ameryki i przypieczetuja awans do dalszej fazy turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Z tego co widzę to w Tunezji nie gra ich podstawowy atakujący Ben Tara a jest to dość spore osłabienie, (...)
Ben Tara zrezygnował z kadry TUN. Czeka na polski paszport, by w lidze nie grać jako obcokrajowiec.
Post automatycznie złączony:

Tak ale Polska i Slowenia maja zagwarantowane rozstawienie z 1 i 2 - bez względu na wynik. Wystarczy wyjsc z grupy
Tak, tylko problemem się robi dalsza ścieżka pucharowo, o to jest gra. Przegrana Polski mocna zrzuci nas na pozycję nr 2, zakładając, że Słoweńcy ograją słabych Niemców - oba mecze dzisiaj o 20.30.

Wygrana zbyt mocna z USA sprawia, że USA będzie z miejsc drugich, a więc bardzo możliwe, że dostaną pozycję 8/9 i trafimy na nich w 1/4. Tu jest też dużo znaków zapytania, bo każdy grupa ma jakby nie patrzeć wiele możliwych scenariuszy, a decydować będą detale.

No moją logikę jednakże, jeżeli już kombinować to widzę to tak: 2 sety dla naszych -> pewna pozycja nr 1, wpuszczamy rezerwy i niech USA wygrywa grupę. Nasz mental wtedy jest ok, bo pokażemy moc od początku. Matematyka też się będzie zgadzać, bo dostaniemy lepszą ścieżkę PLUS wyrzucimy USA do drugiej połówki z racji na ich wyjście z I miejsca. Zapas małych punktów z Bułgarii i Meksyku spokojnie wystarczy, by przeskoczyć Słowenie w pojedynku gospodarzy (najpierw liczba zwycięstw, potem duże pkt, ratio set, i ratio pkt) - zakładając POL-USA 2-3 i SLO-GER 3-0 jest tak:
POL wygrane 2-1, 8pkt, 8-3 w setach
SLO wygrane 2-1, 8pk, 8-3 w setach ...

i tu robotę robią nasze zdobycze małych punktów z Bułgarią oraz Meksykiem. Słowenia "dała ciała" z Kamerunem w tym aspekcie.

Ale to oczywiście tylko dywagacje, bo zapewne nasz sztab i zawodnicy uniosą się "honorem" i będą woleli honorowo ograć USA, o ile będzie taka okazja, bo nie zapominajmy, że USA też rozgrywa swoją grę i też walczy o drabinkę lepsza.

Mój typ na ten mecz:
SPOKOJNIE CZEKAĆ NA LIVE, wcześniej będą już rozstrzygnięcia w innych grupach i chociaż coś będzie już można naszkicować w drabince. Na chwilę obecną to totalne wróżenie fusów. Być może ja popełniłem, gdzieś błąd w obliczeniach, ale na to co ja rozumiem to teraz absolutnie nie wiadomo NIC.
 
Ostatnia edycja:
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Kuba - Japonia
Typ: Kuba @1.60 fortuna

Mecz o 2 miejsce w grupie B (Brazylia pewnie wygra z Katarem i przypieczętuje 1 miejsce). Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest reprezentacja Kuby, która w końcu złożyła taki skład, że może rywalizować z najmocniejszymi. Kuba ma w swojej drużynie między innymi zawodników takich jak: Jesus Herrera z Perugii (18 pkt w przegranym spotkaniu z Brazylią), Miguel Angel Lopez z Sady Cruzeiro (14 pkt przeciwko Brazylii), Marlon Yant z Lube (12 pkt przeciwko Brazylii). W drużynie Japonii grę ciągnie głównie ich kapitan Yuki Ishikawa. Uważam, że zdecydowanie więcej jakości jest po stronie Kuby i to oni zwyciężą w tym starciu, awansując z grupy z 2 miejsca.
Jako ciekawostkę można dodać, że Japonia nigdy nie wygrała meczu przeciwko Kubie.
Yuki Ishikawa wraca powoli po kontuzji kostki w 1/4 LN w pierwszym meczu nie grał, a w drugim wszedł z ławki. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby jakoś pociągnął grę. Żadna jest to ciekawostka, Kuba miała silny skład to wygrywała z Japonią, która od jakiegoś czasu zaczęła grać trochę lepiej.
Ktoś tam pisał, że Kuba wygrała Pan Cup tylko, że grali pierwszym składem, a reszta ekip przyjechała ochłapami to nie ma się co dziwić. Przed turniejem tak myślałem, że Kuba wygra, ale teraz to na dwoje babka wróżyła. Widziałem ich z Katarem to słaby mecz. Z Brazylia też nic ciekawego przez 5setow tylko druga połowa pierwszego i drugi na niezłym poziomie, reszta to masa niewymuszonych błędów.
Wszystko zależy od tego jak im będą te bomby na zagrywce wchodzić, a narazie jest słabo. Jak Kuba będzie przyjmować i utrzymają zagrywkę to wygrają, ale jak przyjęcie będzie marne to Japonią ich wkręci w parkiet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +738
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu USA POL nie będzie kalkulacji, Grbic za wszelką cene chcę ogrywać Janusza ze wszystkimi, na ten moment trio Janusz Śliwka Semeniuk jest dla niego gwarancją pewnej gry i tego się trzyma. Co będzie dziś? W końcu ktoś sprawdzi naszych przyjmujących zagrywką i moim zdaniem to będzie kluczowe czy nasi sobie poradzą. W naszych szeregach uważam, ze nie ma zawodnika, ktory dobrze sobie radzi w ciezkich sytuacjach a Janusz nie jest jeszcze tak ograny w reprze trzeba o tym pamiętac. Tlum widzów zrobi presję i jak nie będzie szło to może być zjazd..jak będzie zobaczymy osobiscie widzę value na USA.
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Nie ma odpuszczania jak się chce myśleć o mistrzostwie to trzeba ogrywać wszystkich. Jak USA wygra to tylko dlatego że będą lepsi a nie że im Polska odda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
J 3K

josh91

Użytkownik
Japonia - Kuba
Kuba win 1.60 Fortuna
Kuba -3.5 1.85 Betclick
Kuba -7.5 2.25 Fortuna
Minimum 2 sety z taka sama liczba punktów 2.35 eWinner
Kuba -1.5 seta 2.23 Fortuna

Mecz o drugie miejsce w grupie, Brazylia odprawiła już oba z tych zespołów i nie zapowiada się na to by z Katarem straciła punkty, jednocześnie tracąc fotel lidera.
Kuba przegrała z Brazylią 3:2 po zaciętym pojedynku i gra na przewagi w tie breaku. Następny mecz to pojedynek z Katarem wygrany 3:1, a przegrany set był do końca na styku. Przed turniejem zaprezentowali się dobrze w turnieju Pan-American ostatecznie w nim triumfujac.
Japonia uległa Brazylii 3:0 gdzie nie podjęli jakiejś większej walki, a z Katarem poradzili sobie bez większych problemów.
H2H jest bezlitosne dla zawodników z kraju kwitnącej wiśni. Nie wygrali żadnego pojedynku z Kubanczykami i tylko raz doprowadzili do tie breaku w poprzednim spotkaniu. Odbyło się one 6 lat temu w ramach ligi narodów, dlatego też nie jest przekonującym argumentem na korzyść Kuby.
Kończąc myślę że wygrana zapewnia sobie reprezentanci Ameryki i przypieczetuja awans do dalszej fazy turnieju
Nie ma odpuszczania jak się chce myśleć o mistrzostwie to trzeba ogrywać wszystkich. Jak USA wygra to tylko dlatego że będą lepsi a nie że im Polska odda.
Niekoniecznie, jak wygrają i trafia na USA w ćwierćfinale odpadając to dopiero zaboli. Polska dzisiaj wyjdzie podstawowym składem ale jeżeli nie będzie iść to wątpię, że będą się zabijać o wygraną. 2.45 na USA to value.
 
przez pryzmat 3K

przez pryzmat

Użytkownik
Spójrzcie na to z innej strony. Dostaliśmy od Amerykanów srogą lekcję w Lidze Narodów przegrywając 3:0. Jeśli teraz teoretycznie mielibyśmy odpuścić i ponownie przegrać to w jakich nastrojach do fazy pucharowej przystąpiłaby nasza drużyna ? W co najmniej wątpliwych. Nie pewni na co nas stać z czołówką i nie pewni swojej formy w tym turnieju bo te pierwsze dwa mecze nie dały odpowiedzi. Sama drużyna musi poczuć, że jest w stanie walczyć o tytuł, a żeby tak się stało musi podejść poważnie do tego spotkania.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Yuki Ishikawa wraca powoli po kontuzji kostki w 1/4 LN w pierwszym meczu nie grał, a w drugim wszedł z ławki. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby jakoś pociągnął grę. Żadna jest to ciekawostka, Kuba miała silny skład to wygrywała z Japonią, która od jakiegoś czasu zaczęła grać trochę lepiej.
Ktoś tam pisał, że Kuba wygrała Pan Cup tylko, że grali pierwszym składem, a reszta ekip przyjechała ochłapami to nie ma się co dziwić. Przed turniejem tak myślałem, że Kuba wygra, ale teraz to na dwoje babka wróżyła. Widziałem ich z Katarem to słaby mecz. Z Brazylia też nic ciekawego przez 5setow tylko druga połowa pierwszego i drugi na niezłym poziomie, reszta to masa niewymuszonych błędów.
Wszystko zależy od tego jak im będą te bomby na zagrywce wchodzić, a narazie jest słabo. Jak Kuba będzie przyjmować i utrzymają zagrywkę to wygrają, ale jak przyjęcie będzie marne to Japonią ich wkręci w parkiet.
Nie ma takiej opcji, Kuba lekko.

3-1 Kuba @4.10 STS
3-0 Kuba @4,10 STS
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie ja rozumiem, że można krytykować drużyny po meczu, że zagrały źle itd, można także w kulturalny sposób "skrytykować" użytkownika dając jakiś argument czy coś ale osoby nic nie wnoszące do tego działu, nie podające żadnych konkretnych typów z argumentami odzywają się dopiero po albo w trakcie meczu... W dodatku jak już napisałem mało wnoszące w temat bo jeszcze zrozumiem jeśli ktoś podaje typy przed meczem i udziela się po.

Od teraz każdy nic nie wnoszący temat będzie usuwany.
Najprościej jest krytykować po meczu a przed meczem nie odzywać się nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1943
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak jak przewidywałem Kubabez jakości, masa błędów, wkręceni w parkiet.

Francja-Kamerun over 128.5 @2.25 (y)(y)(y)(y)

Kamerun nie taki słaby jak go malują. Te 17-18pkt na seta potrafią ugrać, a i jeden wyższy może wpaść. Francja już z 1msc dziś będą rotować i się bawić. Kamerun mecz pożegnalny, więc liczę, że się nie skompromitują. Dla mnie typ warty uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2288
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ukraina - Portoryko 3:1

Dla Ukrainy jest to mecz o 2 miejsce w grupie ponieważ bezpośredni mecz z Tunezja wygrali - tylko zwycięstwo Tunezji z Serbią 3:0 nieco skomplikowało by sytuację w grupie ale to jest raczej mało realny scenariusz.
Ukraina przegrała z Serbią 0:3 i wygrała 3:0 z Tunezją natomiast Portoryko przegrało 2 razy 0:3 z Tunezją i Serbią. Mimo tego mecz z Serbią nie był tak jednostronny w 1 i 2 secie. Po prostu Portoryko zagrało solidne spotkanie.
Ukraina zagrała z Tunezją bardzo dobry mecz tak naprawdę i wygrali pewnie 3:0 bez żadnej wątpliwości kto był lepszy.

Mimo, że Ukraina jest w tym meczu mocnym faworytem to uważam, że handicapy są nieco zawyżone w końcu Ukraina jest zespołem średnim w Europie a tutaj mamy takie handi jak prawie Francji z Kamerunem...

Portoryko +22,5 1,57
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Oprócz tego na sucho...

Kanada - Turcja 0:3
Kanada
2,41
Kanada +1,5 seta 1,65

Nie uważam aby Kanada była aż takim underdogiem w meczu z Turcją. Mimo wszystko to Kanada w ostatnich latach rozgrywała więcej meczów na wyższym poziomie, w swojej kadrze mają bardzo solidnych siatkarzy.

Argentyna - Egipt 3:2
poniżej 140,5
1,80

Argentyna z nożem na gardle po 2óch porażkach, na szczęście dla nich przegrali 2-krotnie 2:3 i jeśli wygrają to awansują dalej jednak potencjał obu drużyn jest widoczny i różnica klas to co najmniej 2 półki.
 
Ostatnia edycja:
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Włosi jak wygrają 3-0 z Chinami, to zostają w Lublanie czyż nie?
Bo 3-1 to będą decydować małe punkty. Byłoby korzystnie dla nich, żeby wejść z 1 miejsca, dla swoich kibiców bliżej do Słowenii, gdzie grają też grupę.
Polacy też by byli zadowoleni, gdyby byli zepchnięci z 1 miejsca na drugie, to zagralibyśmy w Gliwicach a nie w Słowenii.
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zibi ma rację Argentyna jutro wygra i to 3-0 myślę @1.6. Egipt cienki i nawet under w singlu 135.5 @2.25 można próbować.
Ukraina pewnie też miękko 3:0 @1.4 o kilka klas lepsi. Portoryko niby set na przewagi z Serbia, ale gość na zagrywce szalał od 20-24 drugi raz nie powtórzy.

Jednak co do Kanady się nie zgodze. Według mnie wygra Turcja @1.6 jakoś w tych w dwóch meczach widać u nich znacznie więcej pozytywów w grze i mają lidera Lagumdzije. Na Kanadę stawiałem z Chinami i strasznie męczyli konie. Widać, że zespół jest w przebudowie. Ciężko się to oglądało, niby chcą grać szybko i efektownie, ale nie mają papierów na takie granie. Masa błędów, liderów brak ( ten niby libero były co gra na przyjęciu coś ciągnie w ataku). Zagrywka nieregularna, przyjęcie słabe. Środkowi próbują coś grac , ale najpierw trzeba przyjąć, a myślę że Trasy ich odrzuca od sieci.
Post automatycznie złączony:

Włosi jak wygrają 3-0 z Chinami, to zostają w Lublanie czyż nie?
Bo 3-1 to będą decydować małe punkty. Byłoby korzystnie dla nich, żeby wejść z 1 miejsca, dla swoich kibiców bliżej do Słowenii, gdzie grają też grupę.
Polacy też by byli zadowoleni, gdyby byli zepchnięci z 1 miejsca na drugie, to zagralibyśmy w Gliwicach a nie w Słowenii.
Żartujesz? Jak można tak pisać i siać ferment?
Przestudiuj regulamin i wróć z przeprosinami albo nie wracaj 😅.

Odpowiadam: Polacy już są rozstawieni z 1 , a Słowenia z 2. Jakbyśmy dzisiaj przegrali z Usa i byli rozstawieni z 2 to NAWET FIVB nie wymyśliłoby takich bredni jak ty, że Słowenia miałaby grać w Polsce, a my w Słowenii 😂😂😂 .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
Do góry Bottom