>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Konkurs Konkurs NHL na derbowe spotkanie Calgary - Edmonton (27 marca 4:00) w puli nagród 150 zł od Betcris + punkty reputacji

Status
Zamknięty.
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
1. Wynik meczu (czas regulaminowy): Flames / Remis / Oilers (5 pkt) Flames
2. Dokładny wynik (czas regulaminowy) (8 pkt) 4-2
3. Wynik pierwszej tercji: Flames / Remis / Oilers (4 pkt) Flames
4. Wynik po pierwszej tercji / wynik na koniec meczu (6 pkt) Flames/Flames
5. Liczba goli w meczu (regulaminowy czas): Powyżej / Poniżej 5,5 (5 pkt) Powyżej
6. Flames liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (3 pkt) Powyżej
7. Oilers liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (3 pkt) Poniżej
8. Czy obie drużyny strzelą dwie bramki: Tak / Nie (2 pkt) Tak
9. Pierwszy gol: Flames / Nikt / Oilers (5 pkt) Flames
10. Zdobywca bramki (wliczając dogrywkę i decydujący rzut karny) (8 pkt)
11. Zdobywca co najmniej dwóch punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (8 pkt) McDavid C.
12. Liczba kar 2 - minutowych: Powyżej / Poniżej 8,5 (5 pkt) Poniżej
13. Kto więcej kar 2 - minutowych Flames / Remis / Oilers (5 pkt) Calgary
14. Kto pierwszy strzeli gola w przewadze: Flames / Nikt / Oilers (5 pkt) Oilers
15. Liczba goli w przewadze: Powyżej / Poniżej 1,5 (5 pkt) Powyzej
16. Liczba strzałów na bramkę: Powyżej / Poniżej 61,5 (5 pkt) Powyżej
17. Kto więcej strzałów na bramkę: Flames / Nikt / Oilers (5 pkt) Flames
18. Czy będzie podyktowany rzut karny: Tak / Nie (2 pkt) Nie
19. Czy dojdzie do dogrywki: Tak / Nie (4 pkt) Nie
57 pkt
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
TABELA KONKURSOWA

Jeśli do 18:00 nie będzie żadnych zgłoszeń przekażę dalej do realizacji


Uprzedzając ewentualne pytania: W przypadku takiej samej liczby punktów decydowała zasada "kto pierwszy ten lepszy".

1648621605688.png
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
rasijskij rasijskij To nie jest w porządku. Nie każdy ma czas siedzieć 24 h kiedy w grę wchodzi wyjazd chociażby rodzinny. Druga sprawa takim podejściem i zasadami Rzymu nie zbudujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
rasijskij rasijskij To nie jest w porządku. Nie każdy ma czas siedzieć 24 h kiedy w grę wchodzi wyjazd chociażby rodzinny. Druga sprawa takim podejściem i zasadami Rzymu nie zbudujemy.
W pełni rozumiem niezadowolenie, ale niestety nie mogę nie brać pod uwagę tych zapisów regulaminu, które nie podobają się części uczestników. Przyznaję, że ten punkt regulaminu nie ma większego sensu i zdecydowaliśmy, że w przyszłych konkursach się nie pojawi. Obecnie jednak muszę wziąć go pod uwagę.
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
rasijskij rasijskij To nie jest w porządku. Nie każdy ma czas siedzieć 24 h kiedy w grę wchodzi wyjazd chociażby rodzinny. Druga sprawa takim podejściem i zasadami Rzymu nie zbudujemy.
przykro to stwierdzić, ale niestety nie masz racji, postaw się w sytuacji użytkownika, który zajął 4 miejsce i może mieć słuszne pretensje, bo gdybyśmy uznali tobie typy to wtedy on byłby pokrzywdzony, nie ma w tej sytuacji idealnego wyjścia, dlatego rasijskij rasijskij musiał powołać się na regulamin (zresztą konsultował to ze mną). Zdajemy sobie sprawę, ze te 24h to może być mało czasu, dlatego od następnego konkursu zwiększamy czas na rozliczenie do 48h, wcześniej nie było takiej sytuacji, więc te 24h "kopiowane" było z konkursu na konkurs, poza tym z doświadczenia wiedzieliśmy, że jak ktoś trafił to rozliczał praktycznie od razu, a jak komuś nie poszło to nawet nie raczy w ogóle rozliczać swoich typów i robi to zdecydowana większość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
przykro to stwierdzić, ale niestety nie masz racji, postaw się w sytuacji użytkownika, który zajął 4 miejsce i może mieć słuszne pretensje, bo gdybyśmy uznali tobie typy to wtedy on byłby pokrzywdzony, nie ma w tej sytuacji idealnego wyjścia, dlatego rasijskij rasijskij musiał powołać się na regulamin (zresztą konsultował to ze mną). Zdajemy sobie sprawę, ze te 24h to może być mało czasu, dlatego od następnego konkursu zwiększamy czas na rozliczenie do 48h, wcześniej nie było takiej sytuacji, więc te 24h "kopiowane" było z konkursu na konkurs, poza tym z doświadczenia wiedzieliśmy, że jak ktoś trafił to rozliczał praktycznie od razu, a jak komuś nie poszło to nawet nie raczy w ogóle rozliczać swoich typów i robi to zdecydowana większość.
Chodzi o zasady. Rozumny człowiek i z odrobiną przyzwoitości byłby zgodny z faktem, że jesteśmy ludźmi i są czasani rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie najwyższym priorytetem jest rodzina, niżeli próba wejścia na forum po trupach do celu. Jeśli ktoś się czuje urazony, bo przegrał w uczciwy sposób uzyskując mniej punktów, to wiadomą sprawą jest, że będzie szukał argumentów w postaci regulaminu, który notabene jest śmieszny jeśli chodzi o zapisek w postaci czasu rozliczenia swoich typów :)
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chodzi o zasady. Rozumny człowiek i z odrobiną przyzwoitości byłby zgodny z faktem, że jesteśmy ludźmi i są czasani rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie najwyższym priorytetem jest rodzina, niżeli próba wejścia na forum po trupach do celu. Jeśli ktoś się czuje urazony, bo przegrał w uczciwy sposób uzyskując mniej punktów, to wiadomą sprawą jest, że będzie szukał argumentów w postaci regulaminu, który notabene jest śmieszny jeśli chodzi o zapisek w postaci czasu rozliczenia swoich typów :)
Dla mnie również rodzina jest najważniejsza, jednak tu musimy być fair wobec każdej strony, na dzień rozliczenia obowiązywał regulamin jaki obowiązywał i musieliśmy go respektować w sytuacji jaka wystąpiła. Czas rozliczenia jest podany dlatego, żeby zamknięcie i rozliczenie konkursu miało ustalony termin, żeby nie było sytuacji w druga strone, że ktoś nie rozliczy, wyślemy loginy do buka, a osoba sobie przypomni po tygodniu o konkursie i będzie miała pretensje. My ze swojej strony od kolejnego konkursu wydłuzymy czas na rozliczenie, ale w tej sytuacji musi zostać niestety (dla ciebie) tak jak jest, zapraszam na kolejny konkurs już w najbliższy weekend.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Dla mnie również rodzina jest najważniejsza, jednak tu musimy być fair wobec każdej strony, na dzień rozliczenia obowiązywał regulamin jaki obowiązywał i musieliśmy go respektować w sytuacji jaka wystąpiła. Czas rozliczenia jest podany dlatego, żeby zamknięcie i rozliczenie konkursu miało ustalony termin, żeby nie było sytuacji w druga strone, że ktoś nie rozliczy, wyślemy loginy do buka, a osoba sobie przypomni po tygodniu o konkursie i będzie miała pretensje. My ze swojej strony od kolejnego konkursu wydłuzymy czas na rozliczenie, ale w tej sytuacji musi zostać niestety (dla ciebie) tak jak jest, zapraszam na kolejny konkurs już w najbliższy weekend.
To bądźmy chociaż obiektywni, a nie subiektywni :) no cóż, nie będę kopał się z koniem. Nepotyzm występuje nawet na zwykłym forum bukmacherskim. Gratulacje dla "nowych" zwycięzców :))) proponuję z góry ustawiać wygranych, bez sensu mydlić oczy "gównianym" regulaminem. Skaza zostanie.
Nie pozdrawiam
 
Emdojot 369,3K

Emdojot

Użytkownik
Powołaniem się na punkt z regulaminu w wiadomości do organizatora Z racji tego, że według niego należała mi się nagrodą. Tak samo jak Ty teraz walczyłem o należną mi nagrodę. Kiedys sam bylem w Twojej sytuacji, tracac kilka punktów i co za tym poszło nagrodę, poprzez drobnostke. Jednak nie wylewalem żalu na forum tylko pogodzilem się z porażka.
Widzę po twoim profilu, że nie udzielasz się tutaj często, jednak biorąc udział w konkursie, należy zapoznać się z jego regulaminem. Inne konkursy wymagają od uczestnika potwierdzenia jego przeczytania. Być może nie masz na tyle czasu by gościć tutaj kilka razy na dzień.
Nie wiem czy dzięki swojej wiedzy zgromadziles dużo punktów, czy to czysty fart. Tak czy inaczej gratuluję.
Oskarżenia o nepotyzm nie są zasadne, nikt z wygranych nie jest członkiem załogi forum ...
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Powołaniem się na punkt z regulaminu w wiadomości do organizatora Z racji tego, że według niego należała mi się nagrodą. Tak samo jak Ty teraz walczyłem o należną mi nagrodę. Kiedys sam bylem w Twojej sytuacji, tracac kilka punktów i co za tym poszło nagrodę, poprzez drobnostke. Jednak nie wylewalem żalu na forum tylko pogodzilem się z porażka.
Widzę po twoim profilu, że nie udzielasz się tutaj często, jednak biorąc udział w konkursie, należy zapoznać się z jego regulaminem. Inne konkursy wymagają od uczestnika potwierdzenia jego przeczytania. Być może nie masz na tyle czasu by gościć tutaj kilka razy na dzień.
Nie wiem czy dzięki swojej wiedzy zgromadziles dużo punktów, czy to czysty fart. Tak czy inaczej gratuluję.
Oskarżenia o nepotyzm nie są zasadne, nikt z wygranych nie jest członkiem załogi forum ...

Zatem wiemy, kto jest gwoździem programu.
Gdybyś faktycznie tak czcił swoje zasady, o których piszesz to nie reagowałbys w żaden sposób na moją "zaczepkę" a jednak się wyłonileś. Nie biorę udziałów w konkursach związanych z dyscypliną, o której nie mam pojęcia więc nie klasyfikował bym tego jako "fart" także troszeczkę zbastuj z taką terminologią , chociaż bukmacherka nie jest uczciwa, także kwestia szczęścia również jest potrzebna. Co do mojej aktywności na forum, jest ona spowodowana kilkoma czynnikami, ale głównym powodem jest po prostu brak czasu.
Może i jest jakieś niedopatrzenie, że nie doczytałem dokładnie regulaminu, tylko wybiórczo, ale uważam że taki zapis nie powinien być trzonem konkursu i decydowac w pierwszej kolejności o tym, że ktoś po prostu wygrał przez rozliczenie na czas swoich typów, a nie poprzez punktację.
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Zatem wiemy, kto jest gwoździem programu.
Gdybyś faktycznie tak czcił swoje zasady, o których piszesz to nie reagowałbys w żaden sposób na moją "zaczepkę" a jednak się wyłonileś. Nie biorę udziałów w konkursach związanych z dyscypliną, o której nie mam pojęcia więc nie klasyfikował bym tego jako "fart" także troszeczkę zbastuj z taką terminologią , chociaż bukmacherka nie jest uczciwa, także kwestia szczęścia również jest potrzebna. Co do mojej aktywności na forum, jest ona spowodowana kilkoma czynnikami, ale głównym powodem jest po prostu brak czasu.
Może i jest jakieś niedopatrzenie, że nie doczytałem dokładnie regulaminu, tylko wybiórczo, ale uważam że taki zapis nie powinien być trzonem konkursu i decydowac w pierwszej kolejności o tym, że ktoś po prostu wygrał przez rozliczenie na czas swoich typów, a nie poprzez punktację.
sajm00n sajm00n żeby nie było w moim przypadku tez ostatnio w jednym z konkursów się spóźniłem z rozliczeniem typów i też bym wtedy miał wygraną a nie dostałem nic i miałem wyjaśnione dlaczego.
Moderatorzy i admini na forum zauważyli również że jest trochę za mało czasu na podliczenia dlatego to zmienią z tego co wyczytałem.
Ja traktuję te konkursy jako zabawę i rywalizację z innymi użytkownikami ba czasami nawet nie znam się na dyscyplinach konkursowych i na czuja typuję, grunt to dobra zabawa.
Nie zrażaj się jednym niedopatrzeniem:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +959
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Tak moim zdaniem w dzisiejszym świecie pełnym technologii i smartfonów z dostępem do internetu gdzie popadnie słabe te tłumaczenia z brakiem czasu, podsumowanie to ja robię w 5 minut siedząc w WC. Po drugie sajmonn zdobył najwięcej punktów źle typując zwycięzcę meczu. A zdecydowana większość z nas nie spodziewała się aż 14 bramek w tym spotkaniu.
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Tak moim zdaniem w dzisiejszym świecie pełnym technologii i smartfonów z dostępem do internetu gdzie popadnie słabe te tłumaczenia z brakiem czasu, podsumowanie to ja robię w 5 minut siedząc w WC. Po drugie sajmonn zdobył najwięcej punktów źle typując zwycięzcę meczu. A zdecydowana większość z nas nie spodziewała się aż 14 bramek w tym spotkaniu.
Słuchaj księżniczko ze spalonego teatru - nikt nie pytał, co robisz przez 5 minut w danym momencie, ale jeśli takie wypociny tworzysz w krótkim czasie, to się lepiej nie wychylaj, bo gdyby nie płacz dziewczyn o zapiski regulaminowe, to byś nawet nie istniała w górnej części tabeli. Twój argument o nowoczesnej technologii ma tyle do siebie co procent mięsa w parówce. Nie każdy jest tak wykolejony i odklejony od rzeczywistości, żeby każdą minutę życia spędzać przy smartfonie. Jedyny maer maer odniósł się z szacunkiem i kulturą bez żadnego jadu w porównaniu do was. Gdybyś trochę użyła półkuli mózgowej, to nie za sam wynik się zdobywało punkty. Tak na podsumowanie to popracuj nad interpunkcją, bo kuleje i oczy krwawią od czytania tej składni. Koniec tematu
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wszyscy wokół się śpieszą, ale na forumowe przepychanki każdy znajdzie czas. Zamykam temat, bo nie sądzę, aby pojawił się tutaj jeszcze jakiś warty uwagi wpis. Proszę tylko pierwszą trójkę o przysłanie na PW danych potrzebnych do przydzielenia freebetów w Betcris, bo nie mam jeszcze kompletu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +407
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom