>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Temat z analizami Najpierw wiedza, potem kupon

rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Typ #6#

Catarina (@1.75) + Ivanov/Sabanin (@1.52)
@2.66
Stawka:4/10 (100.00)
EWK: 234.08
STS


ITF Heraklion, 10:00. Dla mnie Catarina jest lepszym zawodnikiem od Penistona. Wczoraj gracz z Monaco zgnoił młodego Azjatę, a Peniston dostał awans w prezencie od Pecotica, bowiem ten skreczował.Peniston w gruncie rzeczy cały ten turniej leci na farcie, bo dajmy na to w II rundzie nby zmiótł Dubivnyja, ale zagłębiając się w szzegóły to oddał aż 11 szans na BP, Rusjanin wykorzystał tylko jedną i grał na poziomi 50% 1 st service. Także miał autostradę do SF.

ITF Parnu, 13:00 . Generalnie za Ruskimi nie przepadam, jednak jak dziś nie wygrają to będzie sensacja. Vis a vis mają parę 20-letnich gnojków, którzy orają po dwa sety. Wczoraj wygrali, ale już było 3:6 w STB i nie oglądałem, ale raczej nie ich wzwyżka formy nie odróciła losów. Ivanov z kolegą to przyzwoici grajkowie,, odbijający coś w deblu razem (32-17) i osobno (Ivanov 210-126, Sabanin 209-176) a ich ryale pierwsze 3 mecze zagrali razem właśnie tu dodatkowo Seeman 3-9, Troost 14-26. Wnioski nasuwają się same.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Typ #6#


Kupony zagrane: 6
Kupony wygrane: 1
Kupony przegrane: 5
Skuteczność: 16%
Suma stawek: 700.00
Zysk: -478.24
Yield: -68.29%

Fatalny początek miesiąca i koniec zarazem. Dałem kilkukrotnie dupy, a właściwie moje typy. A to ktoś skreczował, a to sprzedał, a to jeden z dwóch typów o żenującym kursie nie wchodził. Jest kilka wniosków, m.in. taki jak nie granie meczów debla, granie jednego (w nadzwyczajnych przypadkach - dwóch) typu, kurs m.in @1.40, no i omijanie grani na Włochów i Rosjan. I listę "sprzedajnych zjebów otwiera w tym miesiącu - Orlov.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Swoją grę w listopadzie zakończyłem, jednak chcę się podzielić jednym typem bo uważam go za "okazyjny".

Botic Van Den Zandschulp - Mattias Bourgue
Borgue @2.40
5/10


CH Bratysława, 11:30. Typ oparty na aktualnej dyspozycji zawodników. Botic wczoraj orał 3 sety z przeciętnym Laaksonenem, suma sumarum wygrał ale ze słabymi statystykami: tylko 30% 2nd service, 6 Double Faultów, tylko 3 asy i aż 12 szans na BP dla rywala - ewidentnie szwankował serwis, który do tej pory był główną bronią Holendra. Bourgue wczoraj po kwalifikacjach, w pierwszej rundzie bezproblemowo ograł Ofnera, przy bardzo ciekawych statystykach 88% 1st service i 89% 2nd service. Warte uwagi też jest to, że Botic miał ostatnio problemy zdrowotne pzez które wycofał się z CH w Hamburgu. Jedyną rzeczą przemawiającą za Holendrem jest jego gra na kortach twardych, gdzie potrafi nawiązać walkę z każdym, jednak w mojej ocenie jest kompletnie bez formy.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Botic Van Den Zandschulp - Mattias Bourgue
Borgue @2.40
5/10


CH Bratysława, 11:30. Typ oparty na aktualnej dyspozycji zawodników. Botic wczoraj orał 3 sety z przeciętnym Laaksonenem, suma sumarum wygrał ale ze słabymi statystykami: tylko 30% 2nd service, 6 Double Faultów, tylko 3 asy i aż 12 szans na BP dla rywala - ewidentnie szwankował serwis, który do tej pory był główną bronią Holendra. Bourgue wczoraj po kwalifikacjach, w pierwszej rundzie bezproblemowo ograł Ofnera, przy bardzo ciekawych statystykach 88% 1st service i 89% 2nd service. Warte uwagi też jest to, że Botic miał ostatnio problemy zdrowotne pzez które wycofał się z CH w Hamburgu. Jedyną rzeczą przemawiającą za Holendrem jest jego gra na kortach twardych, gdzie potrafi nawiązać walkę z każdym, jednak w mojej ocenie jest kompletnie bez formy.
Serio jest bez formy? Finał w Ismaning, potem półfinał w Hamburgu....
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Jak można powiedzieć, że ktoś jest w formie po tym jak oddaje walkowerem mecz z powodu kontuzji, po dwóch tygodniach pojawia się na hali i gra średnio robiąc błędy serwisowe, na czym Botic opiera swoją grę i daje rywalowi 12 szans na BP?

Botic Van Den Zandschulp - Mattias Bourgue
Bourgue @2.40
5/10

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Thomas Laurent - Eric Vanshalboim
Vanshalboim @2.65
4/10


ITF Valldoirex, 10:00. Nie bardzo rozumiem taką rozbieżność kursów. Laurent nie jest tak fantastyczny by go aż tak pchać na faworyta. Wczoraj, w I rundzie ograł tzw. NoName'a. Ograł w słabym stylu z 62% 1st service, 30% 2nd service, wykorzystał 5 z 10 BP i oddał 5/8 BP rywalowi, na dodatek co jest EWENEMENTEM - zdobył o 2 punkty mniej w całym meczu, a i tak wygrał. Ukrainiec - holenderskiego pochodzenia jest o klasę lepszy od uprzedniego rywala Laurenta. W I rundzie oddał tylko 5 gemów Brancaccio klasyfikowanemu w 4 setce rankingu, lubi clay, we wrześniu dwukrotnie był w ćwierćfinałach turniejów ITF na mączce (Hiszpania i Ukraina). Warto spróbować, ale nie za miliony monet.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Thomas Laurent - Eric Vanshalboim
Vanshalboim @2.65
4/10



Fatalny mecz Vanshalboima.

Cezar Cretu - Shu Shimabukuro
Cezar Cretu @2.75
4/10

ITF Heraklion, 9:30. Cretu to młody Rumun, o którym bardzo niewiele wiadomo, ma całkiem niezłe wyniki (nawet w tym roku zahaczył o ćwierćfinał jednego z turniejów ITF, a wczoraj ograł niezłego Hamou, który ogólnie jest wszystkim fanom tenisa raczej znany. Shimabukuro wczoraj po raz pierwszy chwycił ofijalnie rakietę od 8-u miesięcy. Nieoficjalnie pewnie coś tam odbijał ale to nie to samo co turniej. Cretu fajnie gra na hardzie i liczę, e w tej dyspozycji ogra Japończyka, który ma spore zaległości.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Nikolas Sanchez Izquierdo - Jaier Barraanco Cosano
Sanchez Izquierdo @1.80
9/10


ITF Valldoreix, 11:00. Półfinał turnieju rangi Futures w Hiszpanii. Jedyne czego się boję w tym typie to to, że chłopaki mogą się dogadać, bo obj są Hiszpanami. Izquiredojest zawodnikiem o lepszych warunkach fizycznych (10 cm i 5 kg więcej). Na mączce nie jest to tak istotne ale gdzieś wycztałem, że meksykańsie, hiszpańskie i portugalskie mączki są dość szybkie. Nie jestem w stanie powiedzieć czy to prawda, czy zwykły w"wymiot werbalny". Bardzo ubię patrzeć na wcześniejsze mecze, tgo samego turnieju bo to sporo mi mówi. Mianowicie wczoraj Izguierdo ograł Cachina (370. w rankingu ATP) oddając mu 7 gemów, 2/2 BP i popełniając tylko 1 DF.Barranco natomiast szarpał się w 3 setach z Quinzim (410.) oddając mu 5/11 BP, mając tylko 61% 1st service i uwaga - mając o 4 punkty mniej w ogólnym rozrachunku aniżeli Quinzi. Wg mnie Izguiredo jest bardzo mocnym faworytem.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Witam po ponad rocznej przerwie. W tym czasie pracowałem i z matematyką byłem bardzo "za pan brat". Postanowiłem to wykorzystać. Wykorzystać w bukmacherce a konkretniej dyscyplinach mi obcych, jak piłka nożna czy hokej. Tenis zawsze był moją koronną dyscypliną zatem tu kieruję się wiedzą. Moim celem są 2k miesięcznie, co jest osiągalne bo w próbnym grudniu z 1k wyszło 2250 na czysto. Próbujemy, przy typach wytłumaczę na czym opieram (matematyka, statystyka) swoje typy i jak liczę prawdopodobieństwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +137
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Dobra. Jednak Sylwester z żoną i dzieciakami kończy się bardzo szybko, zatem tu coś skrobnę o tej mojej matematyce i statystyce.
Pierwsza rzecz, chyba najważniejsza to taka iż od wszystkiego są wyjątki i każdy rozumny to kmini, matematyka pozwala mi, przynajmniej łagodzi, ryzyko. Nie daje gwarancji, ale pomaga.
Przechodząc do meritum. Jakie zakłady statystycznie dają największe szanse na wygraną? Pomijając wartości kursów, są to podwójne szansę. Z matematycznego punktu widzenia jest to 66.6% szansy na wygraną. Mój ukochany tenis to 50%, sporty drużynowe ok.33.3% bo są te jebane remisy. Te remisy można polubić tylko jako podpórki. Reasumując z matematycznego punktu - podwójne szansę są najlepsze.

Cdn.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Teraz każdy kumaty powie: "To żeś odkrył Amerykę." No to tylko pierwszy krok. Jak mawiał Bolec w "Chłopaki nie płaczą": - "Spokojnie, zaraz się rozkręci". Teraz pokażę kolejne kroki, bo podwójne szansę to żadna filozofia.
Krok 2) Stosunek wygranych do remisów i do porażek.

Weźmy na warsztat mecz szkockiej 2 ligi zaplanowany na 02.01.21 Raith - Dunfermline.
Kursy na mecz 1.90-3.60-3.85. Wchodzę z analizą.
Raith w lidze 4. 33 pkt. w 19 meczach, Dunfermline 9. 14 pkt. w 18 meczach.
Generalnie przepaść.
Raith u siebie (5-3-1), Dunf. wyjazd (1-4-3), czyli Raith 88% meczów u siebie gra na 1x, a Dunfermline 87.5% meczów na wyjazdach przegrywa bądź remisuje. Licząc infantylnie to 16 na 18 meczów z ich udziałem kończyło się 1x, czyli 88%. Ale to dziecinne, skupmy się na wcześniejszych obliczeniach 88% to 0.88 jako ułamek dziesiętny a 87.5% to 0.875. Mnożąc je przez siebie uzyskujemy "współczynnik relatywnego prawdopodobieństwa". Wynosi on 0.77 czyli 77% na udany typ. Ja wartość tego ustaliłem na 0.7 (if you know what I mean). Każdy może to robić po swojemu, może być 0.6 albo 0.8 itd. Tylko podkreślam. To tylko MATEMATYKA. Królową nauk ale mająca wady i gorsze dni.

Wypowiedzcie się co o tym myślicie. Pozdrawiam.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Ja osobiście preferuję grę "na gospodarzy," z podpórką, czyli 1x. X2 pojawia się tu w kontekście gości i tego że na wyjazdach remisują bądź przegrywają. Taki mój skrót myślowy.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
OK, ale, kurs na 1X malutki i takim sposobem singlami o takich kursach musiałbyś mieć skuteczność wysoką, aby wyjść na plus. Wątpie, aby ktokolwiek na takich kursach wyszedł na swoje.
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Kupon #1#

FC Vizela - CF OS Belenenses 1x @1.29
Raith Rovers - Dunfermline Athletic 1x @1.24
CD Tenerife - UD Las Palmas 1x @1.29

AKO: 2.06
Stawka: 5/10


System oparty na tym co opisałem. Wszystkie mecze rozgrywane jutro tj. 2 stycznia.
Pierwsze spotkanie to liga portugalska. Vizela na 14. miejscu, u siebie 2 porażki w 7 meczach a Belenenses nie wygrało jeszcze w meczu wyjazdowym. Wspólczynnik 0.714.
Drugi mecz to 2.liga szkocka, spotkanie opisywałem w poprzednich postach. Współczynnik 0.77
Trzecie spotkanie, 2 liga hiszpańska. Teneryfa 2 porażki u siebie w 10 meczach, Las Palmas tylko jeden "komplet" na 10 meczów wyjazdowych. Współczynnik 0.72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Kupon #1#

FC Vizela - CF OS Belenenses 1x @1.29
Raith Rovers - Dunfermline Athletic 1x @1.24
CD Tenerife - UD Las Palmas 1x @1.29

AKO: 2.06
Stawka: 5/10


System oparty na tym co opisałem. Wszystkie mecze rozgrywane jutro tj. 2 stycznia.
Pierwsze spotkanie to liga portugalska. Vizela na 14. miejscu, u siebie 2 porażki w 7 meczach a Belenenses nie wygrało jeszcze w meczu wyjazdowym. Wspólczynnik 0.714.
Drugi mecz to 2.liga szkocka, spotkanie opisywałem w poprzednich postach. Współczynnik 0.77
Trzecie spotkanie, 2 liga hiszpańska. Teneryfa 2 porażki u siebie w 10 meczach, Las Palmas tylko jeden "komplet" na 10 meczów wyjazdowych. Współczynnik 0.72
 
rytelson 84,5K

rytelson

Użytkownik
Kupon #2#

Francesco Forti - Sasi Kumar Mukund
Typ: Sasi Kumar Mukund
Kurs: 2.20
Stawka: 5/10


CH Forli 18:30. Nie bardzo wiem od czego zacząć, może od w mojej opinii jedynej mało istotnej rzeczy, czyli rankingu. Włoch na 330. miejscu, Hindus na 414. Jednak w mojej opinii Włoch tenisistą jest bardo przeciętnym,nawet nie król "mączki", a solidny rzemieślnik. Tutaj grają na hali to już w ogóle kaplica. Ale krótka charakterystyka. Forti to szczupły, wysoki Włoch z niezłym serwisem ale ma zwrotność wozu z węglem i nie bazuje na sile, w wymianach bardzo często "podcina" piłki i to nie zawsze umiejętnie - często w sito. i na dodatek nie szuka kątów tylko aby przebić na drugą stronę. Hindus jest bardziej ruchliwy mimo większej wagi od rywala i "rozrzuca" piłkę po kątach, co może być kłopotliwe dla Włocha patrząc na jego "kołkowatość". Kumar w grudniu grał finał ITF na twardej nawierzchni, w kolejnej edycji tego ITF odpadł z Pontodikormo w 1/4 a w tym roku w kwalifikacjach do tego CH bez straty seta ograł Vilardo i Salminena. Włoch ostatnio fatalna forma, w grudniu uznał, że nadaje się do tarcia chrzanu bo dostał kolejny oklep i do dziś odpoczywał. Statystyki nie warte przytaczania, w tenisie liczy się forma, a wysoką na tę chwilę prezentuje Hindus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom