>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polscy bukmacherzy - granie za granicą.

M 794

maciej9521

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie na temat grania u polskich buków za granicą, dokładniej w UK.
Mieszkając w UK załozyłem już konta u większości tutaj buków i przerobiłem już wszystkie oferty powitalne.
Mam teraz ochotę wziąć się za oferty powitalne u polskich buków, niestety mieszkając tutaj nie wiem jak to za bardzo zrobić, żeby nie poblokowali mi konta.
Myslalem nad zalozeniem konta w polskim banku (mozna teraz online) oraz kupienia jakiegos telefonu i ogarniecia jakis pakiet karty sim na przyklad w playu, ale i tak podejrzewam ze bedzie zablkowany po ip.
Myslalem tez nad VPN ale nie wiem jak to bedzie dzialac na dluzszy czas, boje sie dostac wiadomosc od buka ze konto zastalo zablkowane i srodki zabrane za granie przez vpna.
Macie jakies pomysly?
 
M 794

maciej9521

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie banków, jestem aktualnie w Polsce i chce założyć konto bankowe przeczytałem że cityhandlowy, mBank oraz nest bank mają konta za 0zl bez wymogu miesięcznej transakcji. Ale pobierają 4% za depozyty i przelewy? Poleci ktoś jakiś dobry bank 0%

Michalltd2 - Mając ponad 20kont bukmacherów w UK gram na głównie williamhillu oraz bet365, bet365.
 
T 0

tomex23

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie banków, jestem aktualnie w Polsce i chce założyć konto bankowe przeczytałem że cityhandlowy, mBank oraz nest bank mają konta za 0zl bez wymogu miesięcznej transakcji. Ale pobierają 4% za depozyty i przelewy? Poleci ktoś jakiś dobry bank 0%

Michalltd2 - Mając ponad 20kont bukmacherów w UK gram na głównie williamhillu oraz bet365, bet365.

grasz kupony czy single?
 
Do góry Bottom