>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bangladesz (Temat zbiorczy)

E 101

emill2111

Użytkownik
Bangldesz Kolejka 20
Bashundra King - BJMC
TYP:  under 4,5
Kurs:1.50
Buk:STS
godzina:12:00

WYNIK 2:0 WIN         
Lider tabeli gra z ostatnią ekipą każdy spodziewa się gradu bramek ale ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami to 0-0.  BJMC grając n wyjazdach słabo ale n 17 meczy tylko raz  padł wynik pokrywający linie 4.5 gola. Bashusnder  grając u siebie na 9 meczy tylko 3 zakończyły się overami ponad 4.5 także myślę że dzisiejsza linia bardzo bezpieczna

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Rafał Zaborowski został nowym zawodnikiem beniaminka bangladeskiej ekstraklasy - Swadhinata KS.

27-letni pomocnik w poprzednim sezonie grał w Pandurii Târgu Jiu, w barwach których wystąpił w 16 meczach drugiej ligi rumuńskiej.

Takie undergoundowe info
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rafał Zaborowski został nowym zawodnikiem beniaminka bangladeskiej ekstraklasy - Swadhinata KS.

27-letni pomocnik w poprzednim sezonie grał w Pandurii Târgu Jiu, w barwach których wystąpił w 16 meczach drugiej ligi rumuńskiej.

Takie undergoundowe info
Jestem bardzo ciekaw jakie będzie otrzymywał tam wynagrodzenie. I czy jednak nie jest tak, że (nie ubliżając ani piłkarzom ani tym bardziej mieszkańcom Bangladeszu) u nas w Żabce zarobiłby więcej. To jeden z najbiedniejszych krajów świata.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jestem bardzo ciekaw jakie będzie otrzymywał tam wynagrodzenie. I czy jednak nie jest tak, że (nie ubliżając ani piłkarzom ani tym bardziej mieszkańcom Bangladeszu) u nas w Żabce zarobiłby więcej. To jeden z najbiedniejszych krajów świata.
NIe, nie jest tak.

Choć futbol nie jest w Bangladeszu najpopularniejszym sportem, to piłkarze mogą liczyć tu na znakomite pensje. W klubach powstałej w 2007 roku Bangladesh Premier League można zarobić kilka razy więcej niż w polskiej Ekstraklasie. Ta zasada tyczy się głównie graczy z zagranicy. Miejscowi na taką hojność liczyć nie mogą. Funkcjonują w kraju, w którym minimalna płaca wynosi przecież kilkaset złotych.



Skoro liga jest taka słaba, to co was tam sprowadza?

Zarobki. Tę kwotę, którą w Polsce płaci się w złotówkach, tu można dostać w dolarach albo euro.
Ale dzięki grze w piłkę szczęśliwym tu się stać nie można. Nie byłem przekonany do tego, żeby tu przyjechać, ale klub złożył taką ofertę, że grzechem było ją odrzucić. Wiedziałem, jak wygląda życie w Bangladeszu, bo grałem tu z reprezentacją Kirgistanu i dlatego mam w kontrakcie klauzulę, że mogę w każdej chwili rozwiązać umowę.


edit: i nie jest to zaden wyjatek... wszystko zalezy od wlasciciela klubu i tego ile ma siana i ile chce wydac. Kazachstan, Azerbejdzan tez male zarobki a pilkarze kase dostaja... na Ukrainie tez mniejsze zarobki niz u nas a pilkarze duzo zarabiaja. Moldawia i Tirasspol itd. itp. pilka nozna to biznes lub fanaberia wlasciciela klubu jak w przypadku Arabow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
obstawia ktoś albo obserwuje ligę Bangladeszu kobiet? Dzisiaj mecz zaczął się o 10 a skończył około 12:25 :LOL: 3 czerwone karny i 74 minuta trwająca jakieś 20 minut końcówka w sumie tyle samo trwała i cofanie czasu na zegarze :LOL: normalnie jak mecz widmo albo te w Turkmenistanie czy Tadżykistanie to było? Siatkówka i koszykówka podczas pandemii . Poprzednie mecze też piękne przebiegi... chyba wszystkie łamakami się kończyły i Ruskie wywalały z oferty.
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bangladesz Premier League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Mohammedan - Azampur Uttara
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: LVBET
Analiza: Dzisiaj próbuję egzotyczny Bangladesz. Długo myślałem czy ten kurs to nie jest jakaś podpucha...Patrząc wprost na tabelę to ma to szansę wejść. Błąd bukmachera? Zobaczymy. Gra 4 drużyna z ostatnią 11. Gospodarze chyba raczej już nie doskoczą do miejsc premiowanych grą w pucharach (14 pkt straty pomimo meczu zaległego) a więc niby nie ma o co grać. Bilans przyzwoity 28-20 , 23 punkty na koncie więc spokój. Goście to tragedia bez wygranej jeszcze tylko 5 uciułanych punktów na remisach bilans 9-46 i pewny spadek. Ostatnie mecze gospodarzy to 3/5 dla over 2,5 a goście o dziwo 2/5 ale to nic nie znaczy. Ostatnie mecze h2h to baty dla gosci odpowiednio 6-0 i 7-0. Ponadto przegrali niedawno z sąsiadem gospodarzy w tabeli 0-7. Myślę że scenariusz będzie dzisiaj podobny. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +917
Do góry Bottom