>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dlaczego mi usunięto a nie cofnięto wypłacane pieniadze

J 0

Jojoldzpl

Użytkownik
witam moja wygrana została usunieta zabrsno mi 2500£ dlaczego nie cofnieto mi tych srodkow, nawet nie rozumiem, dlaczego to się stało. dlaczego gra pozwoliła na taką sytuację i nie zapobiegła jej? tak bardzo bolało na początku wygrywasz jesteś szczęśliwy i nagle ktoś ci mówi, że ci to zabrali, bo złamałeś pewne zasady, których nie byłem świadomy. zobacz ten e-mail. Myślę, że nie zapomnę ich do końca życia.

1. E-MAIL

Hej Łukaszu ,


Mam nadzieję że ten email dojdzie do ciebie.

Nazywam się Henrik i kontaktuję się ze wsparciem LuckyLouis w sprawie żądania wypłaty i wygranych.

Po zapoznaniu się z Twoją prośbą o wypłatę, Łukasz, stwierdziliśmy, że wygrane zostały uzyskane z naruszeniem naszej polityki premiowej. W szczególności naruszenie pochodziło z:


- Obstawiając zakłady w celu postawienia bonusu/oferty depozytowej (bezpłatnej lub depozytowej) lub bonusu przyznanego za wygrane z darmowych spinów, maksymalny dozwolony zakład wynosi 10% (min. 0,10) kwoty bonusu lub 5 (np. 5 EUR, 5 GBP) (obowiązuje niższa kwota). Nieprzestrzeganie tej zasady oznacza, że naruszasz warunki bonusu/oferty depozytowej, a my zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia i usunięcia wszelkich wygranych. Zakład obejmuje jakąkolwiek specjalną funkcję zakładu, dowolną funkcję hazardową lub dowolny inny rodzaj obrotu (niezależnie od jego nazwy)


W geście dobrej woli postanowiono przetworzyć 350 funtów. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz bardziej ostrożny i zapoznasz się z warunkami bonusowymi, aby uniknąć nieporozumień lub nieporozumień. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w tym zakresie, z przyjemnością Ci wyjaśnimy, Łukaszu. Dziękujemy za wszelkie zrozumienie w tej sprawie oraz za stałą współpracę z polityką premiową.

Jeśli masz do nas dodatkowe pytania, wątpliwości lub inne pytania, skontaktuj się z nami.

Z wyrazami szacunku,




Obsługa klienta Henrik

LuckyLouis

2. E-MAIL

Drogi Łukaszu,

Nazywam się Meja i jestem agentem wsparcia w LuckyLouise. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami!

Głęboko przepraszam za spóźnioną odpowiedź, Łukaszu.

Sprawdziłem Twoje konto i widzę, że odebrałeś darmowy bonus i zgodnie z naszą polityką dotyczącą bonusów - Jeśli otrzymasz bonus/darmowe obroty w połączeniu z ofertą depozytową lub kupisz darmowe obroty przy użyciu salda na prawdziwe pieniądze, musisz odbierz bonus lub zagraj z darmowymi spinami przed rozpoczęciem gry z dostępnymi środkami (zarówno z prawdziwymi pieniędzmi, jak i saldem bonusu).

Dzięki temu podczas czeków wykonywanych przez nasz zespół ds. płatności odjęto 2500 GBP wygranych, a kwota 350 GBP została przetworzona jako gest dobrej woli.

W przyszłości uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszymi Warunkami bonusowymi i zawsze odpowiednią grę. Nasze zasady dotyczące bonusów można znaleźć, klikając tutaj .

Rozumiem, jak możesz się czuć w tej sytuacji, jednak nie jest w naszym zamiarze powodowanie frustracji.

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, jednak jeśli nadal chcesz to zrobić, postępuj zgodnie z naszą Procedurą reklamacji klienta, którą można znaleźć na naszej stronie Regulamin w punkcie 21.

Należy pamiętać, że naszym celem jest przetwarzanie wypłat w ciągu 11 godzin, w zależności od w sprawie weryfikacji. Zapewniamy, że zaraz po zakończeniu otrzymasz od nas automatyczną wiadomość e-mail.


Pamiętaj również, że jeśli wypłacasz środki na kartę kredytową lub przelewem bankowym, oczekiwany czas obsługi wynosi 2-7 dni roboczych ze względu na standardy i przepisy bankowe.

Łukasz, Jeśli chcesz w przyszłości szybszych wypłat, sugerowałbym rozpoczęcie wpłat za pomocą portfela internetowego.

Jeśli zazwyczaj dokonujesz wpłat za pomocą portfela internetowego, będziesz mógł z niego wypłacić, jeśli obsługuje on również wypłaty.

To spowodowałoby, że te 2-7 dni bankowych skróciłyby się do 0 dni bankowych!

Dziękujemy za kontakt z pomocą techniczną. Skontaktuj się z nami, jeśli masz dalsze pytania.

Mam nadzieję, że masz cudowny dzień

czy taka sytuacja jest legalna? Straciłem zaufanie do takich gier i fajnie, jeśli tak łatwo można stracić pieniądze
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Z tego co napisałeś wynika że złamałeś warunki przyznanego Ci bonusu. Co w sumie Ci napisali. Tylko nie rozumiem że w geście dobrej woli zostało przetworzone 350 £ ? To jest Twój depozyt tam i go oddali ?

Na przyszłość musisz czytać warunki bonusu jeśli chcesz z nich korzystać. Czyli jaka jest maksymalna stawka, jakie gry są dopuszczone do grania za bonus, najczęściej wyłącznie są to sloty i jaki łączny obrót musisz wykonać. Raczej w większości maks stawka przy obrocie bonusem wynosi 5 (€$£). Może nawet być tak że raz się zagra na ruletce czy blackjacku i już mają podstawe do umożenia wygranej czy ogólnie tego bonusu. Lecz powinni w takiej sytuacji oddać depozyt.

Możesz też po prostu nie brać żadnych bonusów i nie być obarczonym takimi wymogami. Wtedy wymóg jest taki żeby sam depozyt był użyty np. raz albo 3 razy w grach zanim można zlecić wypłatę. To też pisze w regulaminie w danym kasynie ile razy trzeba obracać swoimi środkami.
Tak na marginesie to pewnie nie grasz z Polski bo LuckyLouis należy do sieci SkillOnNet Ltd a oni w tym roku zbanowali Polske.
 
J 0

Jojoldzpl

Użytkownik
Nie gram z UK taki spontan przed swietami pomyslalem sprobuje he I udalo sie tak myslalem nie moge sie pogodzic ze dopuscili do wygranej wewnetrznie bardzo jest mi ciezko przelknac to pierwszy raz cos wygralem he
Post automatycznie złączony:

Wiesz plany odrazu swiateczne zonie powiedzialem z corka pogadalem teraz musze sie wywiazac a bedzie ciezko od wygranej do powiadomienie mnie minely ze dwie doby to duzo czasu na rozplanowanie kasy
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Nie gram z UK taki spontan przed swietami pomyslalem sprobuje he I udalo sie tak myslalem nie moge sie pogodzic ze dopuscili do wygranej wewnetrznie bardzo jest mi ciezko przelknac to pierwszy raz cos wygralem he
Post automatycznie złączony:

Wiesz plany odrazu swiateczne zonie powiedzialem z corka pogadalem teraz musze sie wywiazac a bedzie ciezko od wygranej do powiadomienie mnie minely ze dwie doby to duzo czasu na rozplanowanie kasy
Czyli nie jesteś stałym bywalcem w kasynach. To teraz będziesz wiedział czego unikać, na co zwracać uwagę gdy znowu będziesz chciał kiedyś zagrać.
 
Do góry Bottom