>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Oj wspolczuje tem uco strzelil, to byl mecz na 0-1 teraz pewnie ma wizyte

Wracam ok 17tej z braku laku Vitkovice z hokja, zagramy cos pozniej z lepsza analiza
Post automatycznie złączony:

no i Fanny w deblu -dosc pewne
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Vitkovice izi, ja mialem po 2,4 , a pannie cos sie nie chcialo grac.

Dzien dobry wieczor, zaraz sie rozejrzymy

Post automatycznie złączony:

1631901113044.png
Betfair do teraz nie moze przelknac, ale bedzie musial, najwyzej dam mu czym popic

Spokojnie, nie pali sie
Post automatycznie złączony:

Apropo duza niespodzianka w 2 lidze slowackiej, w koncu kurs ponad 7 wszedl
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Zagralem Newcastle i i Torino Remis Nie ma zakladu

Tradycyjnie jak cos wejdzie powklejam screeny

Vasco bedzie kupowalo awans, chyba dzis w Maceio sa wkurzeni bo handelek sie nie udal jakis zawodnik nie byl wtajemniczony

Obejrzmy sobie meczyk, Leeds raczje nie robi ustawek, niby dzis sie wylozy i wszystkich pozamiata? Nie widze masowki na Leeds

Rijeka niezle zaczela nie ma co kleic na sile kuponow trzeba poczekac az mniej meczow naraz

Oczywiscie Leeds zagralem, typ dnia z kontekstu, opis w dziale
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Polecm obserwowac Rijeke, przy 2-0 byl ciagle kurs 1,8 n a Dragovoljac, to ze nie wygra to juz wiemy. A czy przegra? Raczej. Kwestia kursu po jakim zagramy

Trzeba w,laczyc i zobaczyc czy ustawka
Post automatycznie złączony:

Ale ustawka zobaczcie to
Post automatycznie złączony:

Chyba beda analizowac tego gola Co za roznica nie uzna tego to wrzuca sobie nastepnego
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
1631912396708.png

Torino @ 4,8 wpada

Leeds znowu klatwa zakladu dnia poprzedniego, ale gdyby nie bylo przegranej na nih, nie byloby wygranej na Torino

Trzeba sie wyspac i rano mnie dopadnie jakads blyskotliwa mysl.

Dzis najgenialniejszy typ zosta;by przekrecony przez biale myszki i koncerny farmaceutyczne sprzedajace szczepionke na koronawirusa

Dobranoc

Pewnie nasz :D

Video: Runaway bin lorry narrowly avoids dog walker before crashing - YouTube
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16;00
Spotkanie: Middlesbrough - Blackpool
Typ: Blackpool
Kurs: 4.75
Bukmacher:sts
Analiza:


Wychodze niestety na caly dzien, a moze to lepisj sporo jest meczow. Middlesbrough niewiele lepsza sytuacja od Nottingham, ktore pokonali tylko dlatego ze tam trener byl 'zywym trupem' ktory juz wylecial przed tym meczem i nie bylo zadnej motywacji. Dlatego nie dtykalbym tez meczu Nottingham, ktorzy mogli byc zmotywowani lub tez nakazane zeby odpuscic zeby kibice przyjeli z gory zaplanowane zmiany bez dyskusji.

Wygrana z Nottingham to po 4 meczach bez wygranej, trener zamiast skupiac sie na grze to kloci sie z sedziami, ewidentnie demencja starcza juz uderza. Mial byc lepszy sezon niz poprzedni i awans do play off, ale patrzac na ich poczynania nie w tym roku. Przyczyny?Maja na pienku z FA i sedziami przez wypowiedzi Warnocka to raz, po drugie taka sama sytuacja jak Nottingham, moze i glosne kiedys nazwiska, ktorym nie chce sie grac, schematycznosc w grze, rozpracowanie przez rywali. Potrafia z kazdym przegrac, im slabszy rywal tym smielemozna grac przeciwko Middlesbrough.

Blackpool to jednak zorganizowana druzyna, z niezmienionym skladem i jakkolwiek wyniki wskazuja na trudne zaadaptowanie sie poziom wyzej, z czasem powinny sie polepszyc. Dzis nie maja nic do stracenia, nic nie musza, wiele moga. Husband, Garbutt, Yates, Madine, to tylko gorsze na papierze niz Tavernier i Watmore nazwiska.

Wyniki Blackpool sa za slabe w stosunku do gry, nie sadze zeby byli skazani na spadek.

Poza tym lepiej gra sie im na wyjazdach .Bilans ostatnich 12 meczow 7-3-2. Strzelili gola w 11 z tych 12 meczow

Tak ze tego ten druzyna ktora potrafi z kazdym przegrac i wygrala ostatni mecz na sępa , schematyczna kontra beniaminek ktory bedzie sie rozkrecal. Middlesbrough - Blackpool 0-1

Polecam jeszcze przede wszystkim Cardiff, ale mozna tez sprobowac Coventry i zaczaic sie na porazke Ufy
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No i jak zarobieni ?Ja troche.

Nie ma to jak jeden typ

Ktos wie czemu zmienil sie faworyt w meczu Cardiff z Bournemouth? Czyzby pan Tan ciezko przylozyl na to ze przegraja i rozkazal druzynie? Mozliwe

Ladne walki poszly w Championship, League One tez ciekawa, w koncu Ipswich ogarneli obrone


A przed nami arcyciekawe mecze w Brazylii. Chapecoense pewnie juz wygrywaja

E nie wygrywaja, mamy szczescie, pora cos zarobic na Amerykach poludniowych, ogarne co na Slowacji sie dzialo, Ruzomberok pewnie wygral bo ostatnio nam zmascil 2-0 tak jak Wisla Plock dzis oczywiscie wrzucila 3 gole


Cyganskie ligi ciezko grac raz Liberec gra w niedziele, dzis w sobote, w koncu ogarneli sie po tych szczepieniach i oczywiscie łamak. Podobnie jak blackpool
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Nie chieli

Dzien dobry bo dopiero sie zaczyna

Co do meczu Manchesteru. wylalo sie tyle pomyj ze po protu nie mogli przegrac po tym meczu w LM. Dlaczego, bo jedna angielska druzyna wtopila, a 3 wygraly w LM i wszystkie gazety najezdzaly na Manchester od wtorku

Normalnie jestem peirwsza osoba ktora by zagrala kurs 5 ale rozumialem ze w swietle tych faktow West Ham tego wygrac po prostu nei moze

Az sie prosilo o lamaka po tym meczu united w southampton na szczescie go nie bylo bo bym sobie plukl w brode

A gra jeszcze Vasco z Cruzeiro, w Vasco wpompowano sporo kasy i ich ozywiaja. Bedzie ciekawy mecz, tego goscia co strzelil w CRB ostatnio chyba ostro poturbuja. Bo tam ktos sporo zainwestowal.

Zobaczymy co dzis bedzie, byc moze nik meczu bedziemy znac przed pierwszym gwizdkiem

Hehe jakby to byla liga cyganska to pewnie juz by grali i Vasco wygralo po lamaku. To co mi nie pasuje to bardzo wysoki kurs na Vasco zeby na nich zagrac. Ale ciekawe bo maja moznego mecenasa mafia wkroczyla i ich chce wyciagnac

To by bylo za proste gdyby wygrali po takim kursie, ale dla mnie sa faworytem w swietle zakulisowych faktow
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
1632070798642.png
Post automatycznie złączony:

To niech bedzie ze na zywo i nie liczy sie ale Goraco polecam Wolfsburg, mozna new England z NFL zamaist Bialorusi.

a pregame cos wymyslimy
Post automatycznie złączony:

Oczywisie Wolfsburg w hokeja. 2 minuty to jednak za malo czasu napisac analize. Ale z pilki chyba tez wygraja
 
W 15,1K

wojtaka

Użytkownik
Nie chieli

Dzien dobry bo dopiero sie zaczyna

Co do meczu Manchesteru. wylalo sie tyle pomyj ze po protu nie mogli przegrac po tym meczu w LM. Dlaczego, bo jedna angielska druzyna wtopila, a 3 wygraly w LM i wszystkie gazety najezdzaly na Manchester od wtorku

Normalnie jestem peirwsza osoba ktora by zagrala kurs 5 ale rozumialem ze w swietle tych faktow West Ham tego wygrac po prostu nei moze

Az sie prosilo o lamaka po tym meczu united w southampton na szczescie go nie bylo bo bym sobie plukl w brode

A gra jeszcze Vasco z Cruzeiro, w Vasco wpompowano sporo kasy i ich ozywiaja. Bedzie ciekawy mecz, tego goscia co strzelil w CRB ostatnio chyba ostro poturbuja. Bo tam ktos sporo zainwestowal.

Zobaczymy co dzis bedzie, byc moze nik meczu bedziemy znac przed pierwszym gwizdkiem

Hehe jakby to byla liga cyganska to pewnie juz by grali i Vasco wygralo po lamaku. To co mi nie pasuje to bardzo wysoki kurs na Vasco zeby na nich zagrac. Ale ciekawe bo maja moznego mecenasa mafia wkroczyla i ich chce wyciagnac


To by bylo za proste gdyby wygrali po takim kursie, ale dla mnie sa faworytem w swietle zakulisowych faktow
Myślisz że w meczu Vasco będzie +2,5? Bo tylko to mi zostało.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Sporo łamakow o tej porze - oby Slavia nim byla. Bohemians to zdaje sie po polsku cyganie wiec jestem dobrej mysli

Ooo 1-3 to juz chyba

Podejrzewam w Niemczech tez łamaka, albo 0-2. Na 0-2 dokaldny wynik spoko kurs ale raczej lamak

A Vasco juz sie zabieram do analizy

Mucha nie siada na te mecze co wybralem z pileczki. Oby Wolfsburg dowiozl. New England tez spokojnie wygra
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
1632076946540.png

Raczej nie sa kibice Vasco optymistami. Ktos wstawia na sile Marquiniosa
Post automatycznie złączony:

Wolfsburg 3-0

Kupon wchodzi

5-0 0-3 i 1-5 co by tak kazdy latwo
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Taki kuponik poszedl

Sao Paulo sie na dzis oszczedzali, jak juz uwali Vasco to niech uwali cos co uwali jeszcze pewnie cos innego

1632078439834.png
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Czasem to az za proste i ta moja podejrzliwosc.

Wjechala duza kasa do Vasco a bukmacherzy sa slepi. Nie tyle beda kupowac co sedziowie beda na nich gwizdac a i nie graja zle, pomijajac tego Marquiniosa
Post automatycznie złączony:

Myślisz że w meczu Vasco będzie +2,5? Bo tylko to mi zostało.
W koncowce sie postarali dla Ciebie

Gratuluje :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 15,1K

wojtaka

Użytkownik
Czasem to az za proste i ta moja podejrzliwosc.

Wjechala duza kasa do Vasco a bukmacherzy sa slepi. Nie tyle beda kupowac co sedziowie beda na nich gwizdac a i nie graja zle, pomijajac tego Marquiniosa
Post automatycznie złączony:


W koncowce sie postarali dla Ciebie

Gratuluje :)
Na flashscore zmienili na 1:1… jakiś błąd?
 
Do góry Bottom