>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

D 7

dreamtox

Użytkownik
Logując się do konta masz 3 opcje:
1) Weryfikacja poprzez aplikację na telefon (zdjęcie dwóch stron dokumentu + selfie)
2) Weryfikację poprzez kamerkę w laptopie (to samo co wyżej)
3) Weryfikacja poprzez wgranie zdjęcia selfie z dokumentem przy twarzy.
Za weryfikację odpowiada firma Jumio, która specjalizuje się w tym.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 października 2019 08:57 przez cobi1989Nie mogę się zalogować na skrill bo muszę podać jakiś 6 cyfrowy kod PIN skąd mam go wziazc
PIN ustala się samemu, więc musiałeś kiedyś sobie ustawić, chyba że chodzi o 6cio cyfrowy kod, który przychodzi sms.
 
R 326

royal92

Użytkownik
Cześć,
Wiem, zdaje sobie sprawę, że to pytanie nie jest do tego działu ale bardzo pilnie potrzebuje odpowiedzi. Jeżeli ktoś ma konto skrill w innej walucie niż PLN a ja muszę zrobić mu przelew gdzie konto skrill mam ustawione na PLN to dostanie te pieniądze w euro bądz innej walucie ode mnie? Czy trzeba usuwać konto i zakładać je w jego walucie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 listopada 2019 20:23 przez royal92Cześć,
Wiem, zdaje sobie sprawę, że to pytanie nie jest do tego działu ale bardzo pilnie potrzebuje odpowiedzi. Jeżeli ktoś ma konto skrill w innej walucie niż PLN a ja muszę zrobić mu przelew gdzie konto skrill mam ustawione na PLN to dostanie te pieniądze w euro bądz innej walucie ode mnie? Czy trzeba usuwać konto i zakładać je w jego walucie?
Jak klikniesz osobe do ktorej chcesz zrobic przelew i wyskoczy Ci kwota do wpisania itd. to po lewej stronie bedziesz mial bloczek (logo Polski) do wyboru w jakiej walucie chcesz przelew wyslac. Skrill Ci przewalutuje PLNy odpowiednio na wybrana walute.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 0

radek1r31

Użytkownik
Hey. Proszę o pomoc. W czwartek 8 października skrill przysłał mi email "czasowe ograniczenie konta" bo tam ktoś rzekomo miał bez mojej zgody podjąć próbę dokonania jakichś czynności- takie było oficjalne uzasadnienie. Ja w sobotę 10ego nie wiedząc o tym emailu doładowałem skrilla, dowiedziałem się o blokadzie i od razu napisałem do nich przez formularz z konta. W poniedziałek dzwonilem do polskiego support- tam mi powiedzieli że moja sprawa już trafiła do działu bezpieczeństwa. Dziś po 16 dzowniłem drugi raz i typ powiedział mi, że max jutro do 19.oo dostanę odpowiedź. W sieci naczytałem się różnych rzeczy i jakoś trudno mi uwierzyć że w środę 19.oo otrzymam wiadomość. Moje pytanie: czy ktoś z was miał podobną blokadę? Jak ją rozwiązaliście? Jak długo czekaliście na reakcję skrill? Z góry dzieki za odpowiedź.
 
Weryfikacje konta pWeeszedlem dosc dawno, wczoraj dostalem ograniczone konto poprzez blokada wplat wyplat z bankomatu, zostalem poproszony o selfie z dowodem osobistym i wczoraj o 17 wyslalem dzis do teraz konto dalej jest czesciowo zablokowane, dlugo czekaliscie na odblokowanie jak mieliscie podobna sytuacje? Support milczy...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Weryfikacje konta pWeeszedlem dosc dawno, wczoraj dostalem ograniczone konto poprzez blokada wplat wyplat z bankomatu, zostalem poproszony o selfie z dowodem osobistym i wczoraj o 17 wyslalem dzis do teraz konto dalej jest czesciowo zablokowane, dlugo czekaliscie na odblokowanie jak mieliscie podobna sytuacje? Support milczy...
Tak, to standardowa procedura, gdzie ja miałem podobnie na dwóch kontach i zajęło to dwa dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 1,8K

loozer22

Użytkownik
Czy ktoś się może orientuje czy bez weryfikacji konta można wykonywać jakieś transakcje? Kiedyś kiedyś bodajże był limit do tysiąca albo 2 tysięcy euro bez weryfikacji konta
 
Baxton 0

Baxton

Użytkownik
Czy ktoś się może orientuje czy bez weryfikacji konta można wykonywać jakieś transakcje? Kiedyś kiedyś bodajże był limit do tysiąca albo 2 tysięcy euro bez weryfikacji konta
Do 500 EURO ale ja bym nie ryzykował do takiej kwoty i sam robiłem z Hiszpańskimi do 200 bez weryfikacji, raz otrzymałem jak się uzbierało ponad 400.
 
L 1,8K

loozer22

Użytkownik
Kiedyś pamiętam jak przerwałem z kolegą sobie kasę po kilku razy na tydzień to zablokowali nam konta. Dalej są tacy restrykcyjnie pod tym względem?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Daj Pan spokoj....
Ostatnio bank mi zakwestionowal blika na 1.1K na Skrilla - musialem sie tlumaczyc - czy to na krypto... Telefonicznie....
to juz normalne, ja chciałem wpłacić blikiem na skrill to odrzucił mbank i dzwonili czy ktos mnie nie zmusza to tej płatnosci i czy jestem bezpieczny, wytłumaczyłem że ok i kolejne juz ida bez problemu,, babka tłumaczyła że takie procedury
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
Do góry Bottom