>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zawody indywidualne mogą być nieprzewidywalne troszkę bo jedni mogą je traktować jako trening przed ligą, testować sprzęt itp. Zgubna też jest sytuacja co do awansu do półfinału bo uzyskuje go aż pierwszych 8,a więc niektórzy po swoich 3 biegach mogą odpuścić kolejne. Ja dziś pograłem w forbecie pary Drożdż - Kaczmarek 1 1,6 :) ,Damian zna tor w Rawiczu, gdyż jechał tu kilka razy jako gość, co do Kaczmarka to nigdy on nie przywiązywał większej uwagi do zawodóch indywidualnych, dziś potraktuje to jako sprawdzenie sprzętu. Druga fajna para to Karczmarz-Świdnicki 2 2.15 :-( Rafał już dwie trójki, jednak coś tam latają te silniki, od jutra duża dawka ligowego żużla junior Czewy mega zdolny, nie przebił się do składu w mec, u ligowym,ale to zasługa tego że mega duża rywalizacja w ich drużynie, właśnie w takich zawodach może pokazać na co go stać, Karczmarz debiut ligowy fatalny, ledwo 1 pkt w czterech biegach, a jeśli info co do sprzętu zabranego na te zawody się sprawdzi to zakład będzie izi, we wszystkich bukmacherach pary z nim oscylują w granicach 1.2-1.3 a więc warto pograć na młodego po kursie ponad 2
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to sa zasady ogolne dotyczace zuzla a kolege obejmuja zasady dotyczace zuzla grand prix i inne turnieje indywidualne

Pojedynki H2H
Zakład na zawodnika, który zajmie wyższe miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje regulamin turnieju.
 
Sándor Tihanyi 41,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
DMPJ
Krawczyk - Gusts
Typ 2
Kurs 2.04
Buk STS

Mysle ze kurs będzie spadał a do 16 będzie w okolicach 1.6 Krawczyk dośc fajny młody zawodnik i może być z niego fajna 2 linia w przyszłości. Dziś oprocz tego jako atut bedzie miał tor, ale żeby faworyzowac go w parze z doświadczonym juniorem który mysle ze może być zawodnikiem pokorju Łagutów którzy też brylowali w Lokomotivie. To jak tam się szkoli i inwestuję juniorów mogą pokazać postawy zawodnikow jak choćby Oleg Michalow Ansviesulis Podzuksa czy Kostygowa. Juniorzy z pod plastronu Dauga to zawsze uznana marka z tym że moim okiem moim zdaniem Gusts to duży talent. Mysle ze kurs jest taki a nie inny patrząc ze do tej pory panowie kręcili się w okół remisu lub minamlną przewage pkt miał Krawczyk jednak tutaj idę pod kątem jego dwóch upadków w meczu ligowym które groźne nie były ale moga się przełożyć w dniu dzsiejszym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 210

boozy

Użytkownik
DMPJ
Krawczyk - Gusts
Typ 2
Kurs 2.04
Buk STS

Mysle ze kurs będzie spadał a do 16 będzie w okolicach 1.6 Krawczyk dośc fajny młody zawodnik i może być z niego fajna 2 linia w przyszłości. Dziś oprocz tego jako atut bedzie miał tor, ale żeby faworyzowac go w parze z doświadczonym juniorem który mysle ze może być zawodnikiem pokorju Łagutów którzy też brylowali w Lokomotivie. To jak tam się szkoli i inwestuję juniorów mogą pokazać postawy zawodnikow jak choćby Oleg Michalow Ansviesulis Podzuksa czy Kostygowa. Juniorzy z pod plastronu Dauga to zawsze uznana marka z tym że moim okiem moim zdaniem Gusts to duży talent. Mysle ze kurs jest taki a nie inny patrząc ze do tej pory panowie kręcili się w okół remisu lub minamlną przewage pkt miał Krawczyk jednak tutaj idę pod kątem jego dwóch upadków w meczu ligowym które groźne nie były ale moga się przełożyć w dniu dzsiejszym.
Ale wiesz, że to jest drugi dzień zawodów i wczoraj Krawczyk miał 12, a Gusts 11? Sensowności typu nie neguję, bo dzisiaj może być na odwrót z punktami, ale analiza napisana, tak jakbyś o wczorajszych zawodach nie wiedział.
 
Sándor Tihanyi 41,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ale wiesz, że to jest drugi dzień zawodów i wczoraj Krawczyk miał 12, a Gusts 11? Sensowności typu nie neguję, bo dzisiaj może być na odwrót z punktami, ale analiza napisana, tak jakbyś o wczorajszych zawodach nie wiedział.
Tak wspomniałem o tym, ze kręcili się do tej pory koło remisu lub minimalną przewagę miał Krawczyk. ale koło takiego kursu na Gusta trudno przejśc obojetnie:)
I właśnei o tym mówie, niedziela mecz wtorek dmpj i dziś znów zawody dmpj, Dla mniej doświadczonego juniora może to być dośc wymagający maraton
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Jak ja lubię turnieje młodziezowe, ligi typu dunska, niemiecka, czy czeska.

Na dziś widzę dwa znakomite typy do dubla:

Trześniewski- Bartosz Curzytek 1 1.62 9/10 sts (zawody w Rybniku, poczatek o 17)

Trześniewski to bardzo utalentowany junior ROWu. W lidze nie może startowac - bo skończył 16 lat i zostają mu na razie turnieje juniorskie. Trześniewski wczoraj zaliczył pierwsze zawody w tym roku i zdobył 9 punktów - przegrywajac tylko ze starszymi zawodnikami z Eligi. Dodatkowo jedzie na swoim torze, który zna jak własną kieszeń.

Po przeciwnej stronie jest Bartosz Curzytek. Ten mniej utelentowany bratMichała Curzytka jezdzacego w Elidze. Bartosz startuje w Krośnie i w lidze głównie przyjezdza40 metrów za wszystkimi lub walczy z torem, a nie rywalami. Wczoraj na DMPJ zrobił punkty na malo doswiadczonych juniorach i miał dużo łatwiejszy zestaw rywali, a niżeli Trześniewski. Mimo tego i tak nie był wczoraj od niego lepszy. Dziś ten typ i kurs wyglada znakomicie. Nic tylko grac zanim to spadnie do 1.30

Drugi typ to liga duńska:

Marcus Birkemose over 11.5 (Team Fjelstedt) 1.57 sts 9,5/10

Teraz (godz. 15:10) bukmacherzy zwiekszyli linie na 12.5 i kurs jest po 1.90. Ten punkt nic nie zmienia i typ na over tak samo jest bardzo dobry!


Rozmawiałem przed chwilą z menadzerem Marcusa. Młody Duńczyk jedzie w tej lidze na tych silnikach od Briana Kargera, w których tak udanie zadebiutował w lidze polskiej. Do tego był już wczoraj na treningu i prezentował się na tle kolegów znakomicie.

Dziś Marcus startuje z bardzo łatwym numerem 4 i mierzyć się bedzie tylko ze slabymi rywalami druzyny przeciwnej. Zobaczcie jaki skład goście wystawili: 1 Ljung, 2. Łoktajew, 3. Gapiński 4. Lasse Bjerre 5.Tim Soerensen

W rozpisce wygląda to tak:


Bieg 2

  • Lasse Bjerre
  • Frederik Jakobsen
  • Tomasz Gapiński
  • Marcus Birkemose


Bieg 5

  • Aleksandr Łoktajew
  • Marcus Birkemose
  • Lasse Bjerre
  • Linus Sundstroem



Bieg 7

  • Peter Ljung
  • Marcus Birkemose
  • Lasse Bjerre
  • Peter Kildemand


Bieg 9

  • Marcus Birkemose
  • Lasse Bjerre
  • Benjamin Basso
  • Tim Soerensen


Bieg 10

  • Peter Ljung
  • Benjamin Basso
  • Aleksandr Łoktajew
  • Marcus Birkemose

Do tego Marcus pojedzie jeszcze w biegu nominowanym. Do wejścia tego overu wystarczy średnia biegowa - 2 pkt. Wydaje się, żeMarcus musi pokryć tą linie jeśli nie pojawią się defwkty czy wykluczenia przy jego nazwisku.

Ja ten dubelek (AKO 2,54) pograłem 2 razy po 350 zł. (Wychodzi 432 zł na czysto na każdym).

Obecnie - godzina 15.02 już poszły spadki i AKO tego dubla wynosi 2,23

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Jak ja lubię turnieje młodziezowe, ligi typu dunska, niemiecka, czy czeska.

Na dziś widzę dwa znakomite typy do dubla:

Trześniewski- Bartosz Curzytek 1 1.62 9/10 sts (zawody w Rybniku, poczatek o 17)

Trześniewski to bardzo utalentowany junior ROWu. W lidze nie może startowac - bo skończył 16 lat i zostają mu na razie turnieje juniorskie. Trześniewski wczoraj zaliczył pierwsze zawody w tym roku i zdobył 9 punktów - przegrywajac tylko ze starszymi zawodnikami z Eligi. Dodatkowo jedzie na swoim torze, który zna jak własną kieszeń.

Po przeciwnej stronie jest Bartosz Curzytek. Ten mniej utelentowany bratMichała Curzytka jezdzacego w Elidze. Bartosz startuje w Krośnie i w lidze głównie przyjezdza40 metrów za wszystkimi lub walczy z torem, a nie rywalami. Wczoraj na DMPJ zrobił punkty na malo doswiadczonych juniorach i miał dużo łatwiejszy zestaw rywali, a niżeli Trześniewski. Mimo tego i tak nie był wczoraj od niego lepszy. Dziś ten typ i kurs wyglada znakomicie. Nic tylko grac zanim to spadnie do 1.30

Drugi typ to liga duńska:

Marcus Birkemose over 11.5 (Team Fjelstedt) 1.57 sts 9,5/10

Teraz (godz. 15:10) bukmacherzy zwiekszyli linie na 12.5 i kurs jest po 1.90. Ten punkt nic nie zmienia i typ na over tak samo jest bardzo dobry!


Rozmawiałem przed chwilą z menadzerem Marcusa. Młody Duńczyk jedzie w tej lidze na tych silnikach od Briana Kargera, w których tak udanie zadebiutował w lidze polskiej. Do tego był już wczoraj na treningu i prezentował się na tle kolegów znakomicie.

Dziś Marcus startuje z bardzo łatwym numerem 4 i mierzyć się bedzie tylko ze slabymi rywalami druzyny przeciwnej. Zobaczcie jaki skład goście wystawili: 1 Ljung, 2. Łoktajew, 3. Gapiński 4. Lasse Bjerre 5.Tim Soerensen

W rozpisce wygląda to tak:


Bieg 2

  • Lasse Bjerre
  • Frederik Jakobsen
  • Tomasz Gapiński
  • Marcus Birkemose


Bieg 5

  • Aleksandr Łoktajew
  • Marcus Birkemose
  • Lasse Bjerre
  • Linus Sundstroem



Bieg 7

  • Peter Ljung
  • Marcus Birkemose
  • Lasse Bjerre
  • Peter Kildemand


Bieg 9

  • Marcus Birkemose
  • Lasse Bjerre
  • Benjamin Basso
  • Tim Soerensen


Bieg 10

  • Peter Ljung
  • Benjamin Basso
  • Aleksandr Łoktajew
  • Marcus Birkemose

Do tego Marcus pojedzie jeszcze w biegu nominowanym. Do wejścia tego overu wystarczy średnia biegowa - 2 pkt. Wydaje się, żeMarcus musi pokryć tą linie jeśli nie pojawią się defwkty czy wykluczenia przy jego nazwisku.

Ja ten dubelek (AKO 2,54) pograłem 2 razy po 350 zł. (Wychodzi 432 zł na czysto na każdym).

Obecnie - godzina 15.02 już poszły spadki i AKO tego dubla wynosi 2,23

Powodzenia!
Fajne analizy, ale nie przewidziałeś że w Rybniku nie jedzie Giera i Wypior więc Cyrzutek 2 pkt ma za darmo
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Żupiński lepszy niż Zieliński ale wtopa...
1,7 sts

Brązowy kask w Gdańsku a tu 1,7 na najlepszego gdańskiego juniora od dawna w pojedynku z Denisem Zielińskim? Bukowi oczy przysłonił wczorajszy dobry występ Denisa na MotoArenie, ale chyba nie wziął pod uwagę, że startował bodajże 3 czy 4 razy z faworyzowanego pola A. Dziś już tak nie będzie, a Żupiński na pewno będzie zdeterminowany by wygrać na starych śmieciach.
 
Ostatnia edycja:
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Po ostatnich dwóch pudłach trzeba wrócić do koloru zielonego. Dziś Brązowy Kask i wybrałem takie zdarzenie:

Ragus - Ratajczak 2 2.46 sts (obecnie już 1.57)

Jak zacząłem to grać, to w chwilę ten kurs leciał w dół. Obecnie(godz 10.00) jest 1.57. Do jakiegoś dubla to spokojnie można dobrać. Ratajczak za niespelna miesiac skonczy 16 lat i wreszcie bedzie mogl jechac w lidze. W juniorskich zawodach mlody leszczynianin pokazuje juz ogromne umiejetnosci i jest przynajmniej 2 klasy lepszy od Ragusa z Zielonej Góry

I za mniejsze pieniądze polecam:

Lewandowski - M. Curzytek 2 2.01

Lewandowski na razie dobre wyniki w lidze osiąga na Motoarenie. Na wyjazdach już tak dobrze nie jest. Starszy z braci Curzytków jest dużo bardziej doswiadczony i na nautralnym gruncie w Gdansku jest faworytem. Kurs nieadekwatny do ryzyka tego typu. Proporcje powinny być takie- Curzytek 70% - Lewandowski 30 %.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Sándor Tihanyi 41,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Krawczyk - Szostak
Typ2
Kurs 1.84 Jakub jeszcze musi troche wody upłynać zanim bedzie z Szostakiem na równo w kursach :)
Buk sts

Krótko i na temat flagowa para Ostrowa w której imo lepszy jest Szostak co potwierdza w większości zawodów no i bardziej doświadczony choćby nawet zwycięzca łańcucha herbowego:) żart

Skoro według mnie Szostak lepszy Szostak doświadczony bardziej Szostak ma lepsze wyniki to z równego kursu trzeba korzystać

No i już poza typem nie zdążyłem zagrać Szostak Grzelak ale już usunięty
Więc poszedł kupon Ciernika Zieliński curzutek Sadurski i Kowalski Lewandowski ale teraz nawet tego nie pisze bo kursy tak spadły że szkodzą gotowki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Albo ja mam cos z oczami albo niektore pary ktore jeszcze widzialem przed sekunda to poznikaly heh....zwlaszcza para Pludra-Curzytek....wiec trzeba szukac cos innego po wysokich kursach...ale bardziej dla zabawy typy bo wiadomo ze takie turnieje rządza sie swoimi prawami...i napewno upadki pozamykaja wiele kuponów na minus...
Curzytek-Bartkowiak 1 kurs 1.75 sts

Krawczyk-Sadurski 1 kurs 1.84 sts

Lewandowski-Szostak 1 kurs 1.52 sts

I za przysłowiową stówke puszcze dla lepszego ogladania Curzytek 1-3 kurs 3.5 sts,tak w sumie bazując tylko na przeczuciu od rana ze chlopak namiesza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
Sándor Tihanyi 41,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Pary i kursy wystawiał idiota to usunęli bo mojego typu już nie ma ale jak wytłumaczyć parę Szostak - Grzelak po 1.52? To różnica klas
Post automatycznie złączony:

To jeszcze tak
Grzelak - Rempala
Typ2
Kurs 2.22 Różnica klas pomimo słaebo mimo wszystko występu Dawida niż ma potencjał
Sts

Grzelak jedzi tylko w dmpj gdzie ostatnio kręcił się w okolicy 8 pkt co nie jest jakimś dobrym wynikiem. Za Rywala ma Dawida który potencjał ma ale siły brak... Tylko że w juniorskich biegach Dawid zawsze jako faworyt a dziś jest na kim punkty robić .

Według mnie Dawid ma większe umiejętności i potencjał z talentem. Jak sił wystarczy to Grzelaka połknie:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Ratajczak D. (5.5) (turniej w Gdańsku/ w wyścigach 1-20 over 5.5 1.80 10/10

Tu ktoś powariował przy tak średniej stawce z tak niską linią. Ratajczak pojedzie 5 biegów i wystarczy mu punktacja: 1,2,1,1,1 do wejsciatego typu. Ktoś chyba powariował i Ratajczaka nie widział na oczy. To jest najwieksza nadzieja leszczynskiego zuzla, w lidze nie jeździ, bo za miesiac konczy 16 lat. W juniorskich zawodach on zawsze trzaska dwucyfrowki i o dwie klasy przerasta starszych kolegów

Za mniejszą stawkę gram też Ratajczak miejsca 1-3 kurs 10.00. (sts)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ja może tylko tak ogólnie o faworytach bo fajne pary były jak rzucili ofertę, ale teraz to już kursy po zaniżane lub w ogóle wycofane. Wśród zawodników bijących się o podium widzę, Cierniaka(największe doświadczenie w jeździe na wszystkich torach) , Kowalskiego(często radzi sobie nawet z seniorami) , Żupińskiego(śmigał w poprzednich latach w Wybrzeżu),zaskoczyć może również Zieliński lub Curzytek, Co do reszty to nie widzę ich zbytnio na tym torze, lub mają słabą formę i tak np. Szostak w zeszłym roku był na podium, lecz zawody odbyły się w jego macierzystym klubie z Ostrowa i znajomość toru mu bardzo pomogła. Pisaliście dużo o Ratajczaku, kurcze z chęcią obejrzę tego młodzieńca,bo pewnie lada dzień będzie wypożyczany do objeżdżania w niższych ligach. Ja zagrałem dziś tylko tak żeby się lepiej oglądało Kowalski-Curzytek 1,47 i Żupiński-Bartkowiak 1,37,obie w sts. Zieloności
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
"Pisaliście dużo o Ratajczaku, kurcze z chęcią obejrzę tego młodzieńca,bo pewnie lada dzień będzie wypożyczany do objeżdżania w niższych ligach"

Ratajczak nie będzie nigdzie wypożyczony. On za miesiac po skonczeniu wiekuuprawniajacego go do startu w E-;lidze będzie liderem formacji młodziezowej mistrzów Polski z Leszna. Ja Ratajczaka widzialem nie raz na wlasne oczy i ma zakomitą sylwetke, sprzet z najwyzszej polki i co najwazniejsze - duzy talent.
Post automatycznie złączony:

Widzę, że Ratajczaka po chwili blokują, pewnie skorygują linię, ale nawet jak dodadzą mu jeden punkt, to warto to grac za mocną stawkę.

Jeszcze zapomnialem dopisac jeszcze inny dobry typ:
Łobodziński over 3.5 pkt 1.70 6.5/10

Łobodzinski to 3 junior z Grudziadza - najmlodszy, ale jeździecko prezentuje sie calkiem calkiem. Owszem nie jest to as, ale z racji bliskosci Grudziadza i Gdanska (gdzie dzis jest final BK), on tam czesto jeździ w młodzieżówkach.Pare nazwisk jest na poziomie Lobodzinskiego i te 4 oczka jest w stanie spokojnie zrobic w 5 startach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Wszystko powiedziane ja dzis w jednym zakładzie gram
Cierniak vs Kowalski 1
Zupinski vs Zieliński
Ratajczak vs Sadurski 1
Szostak vs Krawczyk 1

Najwięcej obaw o Żupinskiego bo tym bardziej chcesz to gorzej wychodzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom