>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [96]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
TINGSRYDS AIF - KRISTIANSTADS IK over 4,5 1.70
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
FISCHTOWN PINGUINS - EISBAREN BERLIN over 5,5 1.90
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
EHC LIWEST LINZ - TWK INNSBRUCK over 4,5 1.70
EC KAC - EC RED BULL SALZBURG over 3,5 1.60
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
AMBRI-PIOTTA - RAPPERSWIL LAKERS over 3,5 1.50
AMBRI-PIOTTA - RAPPERSWIL LAKERS over 4,5 2
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Miłego wieczorku życze dziś jestem zadowolony ,ale z roboty nie za dużo nerwów ,ale na typach się nie odbiło i super ,moge isć spać w dobrym natroju ,a jutro z nowu nerwy
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Malmo dobry kurs 2.30 z Hokeja Szwecja na 15:15
Sam pograłem grubo i tapara -1,5 po 2 na 16
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SKA SAINT PETERSBURG - DINAMO MINSK over 4,5 1.50
LINKOPINGS HC - OREBRO HK over 3,5 1.40
LINKOPINGS HC - OREBRO HK over 4,5 1.90
RED STAR KUNLUN - DYNAMO MOSCOW over 5,5 1.80
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Malmo 3-2 Dziękujemy za Wygraną Live pięknie Ruski i Szwedzki 👏 :)🤗
Miłego wieczorku ,ja sie udaje na spoczynek ,bo mnie przewiało dzis w robocie ,bo silnie wiało od wczoraj ,a dzis dostałem po dupie strasznie i teraz to odczuwam te 2 dni owiania :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom