>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
NETHERLANDS W - SERBIA W 1 1.30
NETHERLANDS W - SERBIA W -1 1 1.50
NETHERLANDS W - SERBIA W połowa 1 1.50
NETHERLANDS W - SERBIA W połowa -1,5 1 1.80
NETHERLANDS W - SERBIA W połowa -1 1 1.60

I życzę miłego wieczorku i Niedzieli
Dziękuje Bardzo Wszystkim
gubernatorku jakoś mi nie zależy na tym czy się wygra czy przegra ,są inne rzeczy do robienia niż ciągle siedzieć i grać jak inni ,ale każdy robi co chce jego wola
Ja jak mam czas to zapodam coś ,a nie codziennie
Ale niema co ,już niedługo znikam i bedzie pięknie ,bo nie będzie mi sie chciało siedzieć przy meczach ,wole sobie pospać i chodzić po dworze niż siedzieć na laptopie ciągle ,niema sensu
Zresztą będzie super jak znikne wszyscy się ucieszą ,nie będą patrzyc co pisze debil i marudzić ciągle
Niema sensu już jestem za stary na to wszystko i trzeba sie zajac czymś innym ,bo to do niczego nie prowadzi ciągle siedzenie i marudznie ,lepiej sie zajme czymś innym ,tak bedzie najlepiej czyli spaniem
Dziekuje i Pozdrawiam i dużo wygranych życzę (y) 😎
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
CLUB BRUGGE - SINT-TRUIDEN over 2,5 1.70
CLUB BRUGGE - SINT-TRUIDEN połowa over 1,5 2.40
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tomcio lubię Cie, ale wg mnie czytając Ciebie to masz depresję niestety :(, albo stany podchodzące pod to. Niestety , ale to choroba jest.

Ciekawe czy byś bez grania wytrzymał 1-2 tygodnie. Ja sobie taki test zrobiłem i bez problemu. Nawet miesiąc nie grałem. nie ciągnęło po kilku dniach. Powiem więcej. Byłem zdrowszy.
Jeśli ktoś w ogóle zadaje pytanie: ile czasu by wytrzymał bez grania oznacza, że jest UZALEŻNIONY !!! Uważasz, że jak "wytrzymałeś" miesiąc to jest ok, a jak kilka dni to nie ok ? To tak jakby powiedzieć, że alkoholik bez wódki wytrzyma 3 miesiące i jest "lepszy" niż ten co wytrzyma miesiąc...

Nie ma czegoś takiego jak wytrzymanie bez grania... Bo jeśli gra się zawodowo to traktuje wyłącznie jako pracę, a czasami i praca nuży więc się czeka za urlopem, ale takich osób to jest może 0,1%. Reszta czyli 9,9% to gracze jak ja którzy wiedzą kiedy i co grać i mają swoją strategię... Ja lubię bukmacherkę, ale traktuję to jako hobby więc jak jest coś do zagrania to gram jak mam czas i ochotę, a jak nic nie widzę to nie gram... I od paru lat mam rocznie tyle typów co inni dziennie, ale w przeciwieństwie do tych innych yield roczny mam od paru lat na plusie...

A co do tomcia to każdy wie jak jest...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HC BRATISLAVA CAPITALS - DORNBIRNER EC over 4,5 1.50
HC BRATISLAVA CAPITALS - DORNBIRNER EC 1 2.30

Na wygraną ładować mniej ,over powinien wpaść moim zdaniem
Ale zobaczymy już spaliłem Ruski na live tylko 1 gol w 3 tercji
Post automatycznie złączony:

RĘCZNA AUSTRIA

UHK KREMS - HC FIVERS WAT MARGARETEN 2 2
Ręczna nie zawiodła ,chociaż straty odrobione w 20% bo piłka mi sporo zabrała nocna ,ale virtuala se piedykne na zakonczenie
Holenderki dały zarobić do przerwy
Post automatycznie złączony:

po przerwie 0-1

LIEFERING - SK VORWARTS STEYR 1 3
LIEFERING - SK VORWARTS STEYR over 2,5 1.80
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ale HOLENDERKI ŻAŁOSNE W 2 POLOWIE do połowy mi siadło a już 2 opcje nie ,trudno niema tragedi bo Virtek poszedł na nocjkę i odbijemy sobie to 😎 (y) 🤗 😉


VIRTUAL

FLORIDA PANTHERS (AA0912200) - NEW JERSEY DEVILS (BERG_2394)
FLORIDA PANTHERS (AA0912200) - over 1,5 1.80

VIRTUAL

ANAHEIM DUCKS (TOPOR6942) - WASHINGTON CAPITALS (DMITRY_GAVR13)
WASHINGTON CAPITALS (DMITRY_GAVR13)-over 1,5 1.60
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SANTA FE W - INDEPENDIENTE MEDELLIN W 1 1.80
SANTA FE W - INDEPENDIENTE MEDELLIN W gol połowa tak 1.40
CERRO LARGO - CA CERRO 1 1.70
CERRO LARGO - CA CERRO over 1,5 1.40
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
Jeśli ktoś w ogóle zadaje pytanie: ile czasu by wytrzymał bez grania oznacza, że jest UZALEŻNIONY !!! Uważasz, że jak "wytrzymałeś" miesiąc to jest ok, a jak kilka dni to nie ok ? To tak jakby powiedzieć, że alkoholik bez wódki wytrzyma 3 miesiące i jest "lepszy" niż ten co wytrzyma miesiąc...

Nie ma czegoś takiego jak wytrzymanie bez grania... Bo jeśli gra się zawodowo to traktuje wyłącznie jako pracę, a czasami i praca nuży więc się czeka za urlopem, ale takich osób to jest może 0,1%. Reszta czyli 9,9% to gracze jak ja którzy wiedzą kiedy i co grać i mają swoją strategię... Ja lubię bukmacherkę, ale traktuję to jako hobby więc jak jest coś do zagrania to gram jak mam czas i ochotę, a jak nic nie widzę to nie gram... I od paru lat mam rocznie tyle typów co inni dziennie, ale w przeciwieństwie do tych innych yield roczny mam od paru lat na plusie...

A co do tomcia to każdy wie jak jest...
Z Tobą nie rozmawiam. Bez odbioru. Ciau. To nie o mnie rozmowa. Ja nie lamentuje kilka razy dziennie. Tu każdy ma Yield na plusie. Każdy grający ma i jest na plusie heh
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Spokojnie tylko bez nerwów ,damy radę ,bo musimy isć do przodu
Ja czekam na ostatni Virtual i do wyrka bo musze cały tydzień odespać ,po ciężkiej pracy i nerwowo ,czas odpoczynku mi dobrze zrobi ,przyda sie bo od Poniedziałku znowu to samo
Pozdrawiam i Miłej NIEDZIELI ŻYCZĘ (y) 😎 🤗

Virtuale pięknie poszły ,no fajnie isć spać w dobrym nastroju 😉
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
To ja dziś zacznę
Nomad - Snezhnye Barsy
Nomad over 7.5 @2.21
5:0 połowa 2 tercji
Post automatycznie złączony:

Wow
12, 15 i 17 minuta 2 tercji i siedzi :O
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Botev Vratsa - Lok.Plovdiv
Botev Vratsa strzeli @2.05
20' 0
Szkoda karnego w 84
0:1 FT
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Feye ciśnie, Heracles w 10, 1 po @ 3,7 za drobne... (minus)
Edit
Rogow na koniec nabili, gola nie... W 93 choćby przecież z główki, Częstochowa Heraclesowi się udała... Chciałem dołożyć jeszcze po @ 7,5 ale dalem sobie spokój, bo wirus pucharowy w natarciu... Za to spokój Adwocata od lat ten sam... Podziwiam :)
Edit2
Ps
Jak kogoś interesuje AFC, to zapraszam do działu kangurskiego... Mecz Ulsan vs Victory za pół godzinki...
 
Ostatnia edycja:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
SC Paderborn 07 - 1. FC Nürnberg
SC Paderborn 07 over 1 @2.01
HT 0:1
FT 0:2
Granada - Huesca
Granada over 1 @2.31
18' 0:0
FT 3:3
 
Ostatnia edycja:
adik1992 449,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na 18
F1 GP Bahrajnu
Różnica wygranej nad drugim kierowcą 0-5,999 sek @2,3
ogromny pech Russella i kupon przegrany. Wyscig bardzo dobry jezeli chodzi o emocje.

bardzo krótka nitka toru. Jedno okrążenie ok. 55 sek. Mało zakrętów, długie proste. Brak Hamiltona. Ciężko wyobrazić sobie by Botas jakoś zdecydowanie odjechał.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BANDY NORWEGIA

MJONDALEN - ULLERN OVER 4,5 1.50

VIRTUAL

VEGAS GOLDEN KNIGHTS (RYBA RYBAS) - FLORIDA PANTHERS (AA0912200) 1 TERCJA OVER 1,5 1.50
VEGAS GOLDEN KNIGHTS (RYBA RYBAS) - OVER 1,5 1.50
VEGAS GOLDEN KNIGHTS (RYBA RYBAS) -OVER 2,5 1.70

Jedziemy za wszystko na18 albo będzie super traf ,albo totalne dno jak piłka nocna
wale 100% i kończe
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom