>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
NETHERLANDS W - SERBIA W 1 1.30
NETHERLANDS W - SERBIA W -1 1 1.50
NETHERLANDS W - SERBIA W połowa 1 1.50
NETHERLANDS W - SERBIA W połowa -1,5 1 1.80
NETHERLANDS W - SERBIA W połowa -1 1 1.60

I życzę miłego wieczorku i Niedzieli
Dziękuje Bardzo Wszystkim
gubernatorku jakoś mi nie zależy na tym czy się wygra czy przegra ,są inne rzeczy do robienia niż ciągle siedzieć i grać jak inni ,ale każdy robi co chce jego wola
Ja jak mam czas to zapodam coś ,a nie codziennie
Ale niema co ,już niedługo znikam i bedzie pięknie ,bo nie będzie mi sie chciało siedzieć przy meczach ,wole sobie pospać i chodzić po dworze niż siedzieć na laptopie ciągle ,niema sensu
Zresztą będzie super jak znikne wszyscy się ucieszą ,nie będą patrzyc co pisze debil i marudzić ciągle
Niema sensu już jestem za stary na to wszystko i trzeba sie zajac czymś innym ,bo to do niczego nie prowadzi ciągle siedzenie i marudznie ,lepiej sie zajme czymś innym ,tak bedzie najlepiej czyli spaniem
Dziekuje i Pozdrawiam i dużo wygranych życzę (y) 😎
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
CLUB BRUGGE - SINT-TRUIDEN over 2,5 1.70
CLUB BRUGGE - SINT-TRUIDEN połowa over 1,5 2.40
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tomcio lubię Cie, ale wg mnie czytając Ciebie to masz depresję niestety :(, albo stany podchodzące pod to. Niestety , ale to choroba jest.

Ciekawe czy byś bez grania wytrzymał 1-2 tygodnie. Ja sobie taki test zrobiłem i bez problemu. Nawet miesiąc nie grałem. nie ciągnęło po kilku dniach. Powiem więcej. Byłem zdrowszy.
Jeśli ktoś w ogóle zadaje pytanie: ile czasu by wytrzymał bez grania oznacza, że jest UZALEŻNIONY !!! Uważasz, że jak "wytrzymałeś" miesiąc to jest ok, a jak kilka dni to nie ok ? To tak jakby powiedzieć, że alkoholik bez wódki wytrzyma 3 miesiące i jest "lepszy" niż ten co wytrzyma miesiąc...

Nie ma czegoś takiego jak wytrzymanie bez grania... Bo jeśli gra się zawodowo to traktuje wyłącznie jako pracę, a czasami i praca nuży więc się czeka za urlopem, ale takich osób to jest może 0,1%. Reszta czyli 9,9% to gracze jak ja którzy wiedzą kiedy i co grać i mają swoją strategię... Ja lubię bukmacherkę, ale traktuję to jako hobby więc jak jest coś do zagrania to gram jak mam czas i ochotę, a jak nic nie widzę to nie gram... I od paru lat mam rocznie tyle typów co inni dziennie, ale w przeciwieństwie do tych innych yield roczny mam od paru lat na plusie...

A co do tomcia to każdy wie jak jest...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HC BRATISLAVA CAPITALS - DORNBIRNER EC over 4,5 1.50
HC BRATISLAVA CAPITALS - DORNBIRNER EC 1 2.30

Na wygraną ładować mniej ,over powinien wpaść moim zdaniem
Ale zobaczymy już spaliłem Ruski na live tylko 1 gol w 3 tercji
Post automatycznie złączony:

RĘCZNA AUSTRIA

UHK KREMS - HC FIVERS WAT MARGARETEN 2 2
Ręczna nie zawiodła ,chociaż straty odrobione w 20% bo piłka mi sporo zabrała nocna ,ale virtuala se piedykne na zakonczenie
Holenderki dały zarobić do przerwy
Post automatycznie złączony:

po przerwie 0-1

LIEFERING - SK VORWARTS STEYR 1 3
LIEFERING - SK VORWARTS STEYR over 2,5 1.80
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ale HOLENDERKI ŻAŁOSNE W 2 POLOWIE do połowy mi siadło a już 2 opcje nie ,trudno niema tragedi bo Virtek poszedł na nocjkę i odbijemy sobie to 😎 (y) 🤗 😉


VIRTUAL

FLORIDA PANTHERS (AA0912200) - NEW JERSEY DEVILS (BERG_2394)
FLORIDA PANTHERS (AA0912200) - over 1,5 1.80

VIRTUAL

ANAHEIM DUCKS (TOPOR6942) - WASHINGTON CAPITALS (DMITRY_GAVR13)
WASHINGTON CAPITALS (DMITRY_GAVR13)-over 1,5 1.60
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SANTA FE W - INDEPENDIENTE MEDELLIN W 1 1.80
SANTA FE W - INDEPENDIENTE MEDELLIN W gol połowa tak 1.40
CERRO LARGO - CA CERRO 1 1.70
CERRO LARGO - CA CERRO over 1,5 1.40
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
Jeśli ktoś w ogóle zadaje pytanie: ile czasu by wytrzymał bez grania oznacza, że jest UZALEŻNIONY !!! Uważasz, że jak "wytrzymałeś" miesiąc to jest ok, a jak kilka dni to nie ok ? To tak jakby powiedzieć, że alkoholik bez wódki wytrzyma 3 miesiące i jest "lepszy" niż ten co wytrzyma miesiąc...

Nie ma czegoś takiego jak wytrzymanie bez grania... Bo jeśli gra się zawodowo to traktuje wyłącznie jako pracę, a czasami i praca nuży więc się czeka za urlopem, ale takich osób to jest może 0,1%. Reszta czyli 9,9% to gracze jak ja którzy wiedzą kiedy i co grać i mają swoją strategię... Ja lubię bukmacherkę, ale traktuję to jako hobby więc jak jest coś do zagrania to gram jak mam czas i ochotę, a jak nic nie widzę to nie gram... I od paru lat mam rocznie tyle typów co inni dziennie, ale w przeciwieństwie do tych innych yield roczny mam od paru lat na plusie...

A co do tomcia to każdy wie jak jest...
Z Tobą nie rozmawiam. Bez odbioru. Ciau. To nie o mnie rozmowa. Ja nie lamentuje kilka razy dziennie. Tu każdy ma Yield na plusie. Każdy grający ma i jest na plusie heh
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Spokojnie tylko bez nerwów ,damy radę ,bo musimy isć do przodu
Ja czekam na ostatni Virtual i do wyrka bo musze cały tydzień odespać ,po ciężkiej pracy i nerwowo ,czas odpoczynku mi dobrze zrobi ,przyda sie bo od Poniedziałku znowu to samo
Pozdrawiam i Miłej NIEDZIELI ŻYCZĘ (y) 😎 🤗

Virtuale pięknie poszły ,no fajnie isć spać w dobrym nastroju 😉
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
To ja dziś zacznę
Nomad - Snezhnye Barsy
Nomad over 7.5 @2.21
5:0 połowa 2 tercji
Post automatycznie złączony:

Wow
12, 15 i 17 minuta 2 tercji i siedzi :O
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Botev Vratsa - Lok.Plovdiv
Botev Vratsa strzeli @2.05
20' 0
Szkoda karnego w 84
0:1 FT
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Feye ciśnie, Heracles w 10, 1 po @ 3,7 za drobne... (minus)
Edit
Rogow na koniec nabili, gola nie... W 93 choćby przecież z główki, Częstochowa Heraclesowi się udała... Chciałem dołożyć jeszcze po @ 7,5 ale dalem sobie spokój, bo wirus pucharowy w natarciu... Za to spokój Adwocata od lat ten sam... Podziwiam :)
Edit2
Ps
Jak kogoś interesuje AFC, to zapraszam do działu kangurskiego... Mecz Ulsan vs Victory za pół godzinki...
 
Ostatnia edycja:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
SC Paderborn 07 - 1. FC Nürnberg
SC Paderborn 07 over 1 @2.01
HT 0:1
FT 0:2
Granada - Huesca
Granada over 1 @2.31
18' 0:0
FT 3:3
 
Ostatnia edycja:
adik1992 462,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na 18
F1 GP Bahrajnu
Różnica wygranej nad drugim kierowcą 0-5,999 sek @2,3
ogromny pech Russella i kupon przegrany. Wyscig bardzo dobry jezeli chodzi o emocje.

bardzo krótka nitka toru. Jedno okrążenie ok. 55 sek. Mało zakrętów, długie proste. Brak Hamiltona. Ciężko wyobrazić sobie by Botas jakoś zdecydowanie odjechał.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BANDY NORWEGIA

MJONDALEN - ULLERN OVER 4,5 1.50

VIRTUAL

VEGAS GOLDEN KNIGHTS (RYBA RYBAS) - FLORIDA PANTHERS (AA0912200) 1 TERCJA OVER 1,5 1.50
VEGAS GOLDEN KNIGHTS (RYBA RYBAS) - OVER 1,5 1.50
VEGAS GOLDEN KNIGHTS (RYBA RYBAS) -OVER 2,5 1.70

Jedziemy za wszystko na18 albo będzie super traf ,albo totalne dno jak piłka nocna
wale 100% i kończe
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom