>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tylko dziś w Totolotek reload bonus 100%

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W poniedziałek 23 listopada bukmacher Totolotek podwaja pierwszy depozyt dokonany między godz. 8:00 a 23:59, a Ty zyskujesz dwa razy więcej środków na grę!

Już dziś dokonaj wpłaty min. 20 PLN i zgarnij poniedziałkowy reload bonus 100% do 100 PLN od TWOJEGO BUKMACHERA. Wpłać 100 PLN, graj za 200 PLN!

Szczegóły:
Bonus 100% do 100 PLN

  • dla obecnych i nowych użytkowników online
  • dla klientów, którzy przeszli pełną weryfikację
  • użytkownik może skorzystać 1 raz
  • min depozyt 20 PLN (desktop, mobile, app i w punkcie na konto online)
  • bonus ważny 30 dni
  • obrót 6x (3x bonus + 3 x depozyt) – min. 3 zdarzenia na kuponie z kursem min. 1,35 każde
  • zakłady systemowe wykluczone z obrotu
Strona bukmacherka: Totolotek
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak najbardziej jakiś % graczy obróci, jednak większość osób wtopi. Życzę powodzenia. Ja bym nigdy nie wpłacił pod taki bonus.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak najbardziej jakiś % graczy obróci, jednak większość osób wtopi. Życzę powodzenia. Ja bym nigdy nie wpłacił pod taki bonus.
Jesli grasz single z kursami <1.35 to rzeczywiście bonus nie jest dla Ciebie. Ja z miłą chęcią pobralem i puszcze sobie 3zdarzenia za 200zl przy wplacie 100zl
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Oczywiście, że to zawsze zależy od tego, kto jak gra i za ile. Jak ktoś gra niższymi stawkami, to automatycznie dorzuca więcej spotkań - takie osoby pewnie zasilą konto bukmachera. Jak ktoś ma możliwość po prostu jednokrotnego "strzału" za całość bo zwykle i tak gra stawkami 100/200 to jak najbardziej do pobrania.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Elalma tylko problem w tym, że po wpłacie 100zł i otrzymaniu 100zł "gratisu" nie wystarczy zagrać raz grubiej za 200zł z potrójnym zakładem (treblem). Z tego co widzę to obrót to 6x 200zł = 1200zł grane TYLKO na treblach. Więc po zagraniu za 200zł all in stawka na zakład z treblem, i nawet wygranej nie ma się co jeszcze cieszyć. Bo do obrotu wciąż pozostanie 1000zł do zagrania na treblach. Ja za takie bonusy bardzo "dziękuję", jak mówię bonus jest bardzo niekorzystny. Nie skorzystałem. ArOnek jak możesz to daj znać ile Ci się uda wygrać, najlepiej ze screenem :)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Elalma tylko problem w tym, że po wpłacie 100zł i otrzymaniu 100zł "gratisu" nie wystarczy zagrać raz grubej za 200zł z potrójnym zakładem (treblem). Z tego co widzę to obrót to 6x 200zł = 1200zł grane TYLKO na treblach. Więc po zagraniu za 200zł all in stawka na zakład z treblem, i nawet wygranej nie ma się co jeszcze cieszyć. Bo do obrotu wciąż pozostanie 1000zł do zagrania na treblach. Ja za takie bonusy bardzo "dziękuję", jak mówię bonus jest bardzo niekorzystny. ArOnek jak możesz to daj znać ile Ci się uda wygrać, najlepiej ze screenem :)
Obrót to 600zl, a nie 1200zl.
 
Do góry Bottom