>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przyjeli depozyt ponad 300tyś gdy dowód osobisty był nieważny!

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Idzie się do adwokata i mu mówi że 30% jest jego jak odzyska pieniądze i on od razu wie czy da się coś tym zrobić czy nie. W USA mniej więcej tak to działa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Idzie się do adwokata i mu mówi że 30% jest jego jak odzyska pieniądze i on od razu wie czy da się coś tym zrobić czy nie. W USA mniej więcej tak to działa.
W Polsce niestety nie... Zdecydowana większość chce na początek zaliczkę min 2-3 tyś i procent od wygranej, ala na początek trzeba coś wpłacić... I tak generalnie w USA adwokaci i prawnicy są znacznie, znacznie drożsi niż u nas...

Jakbym był w USA byłbym w swoim zawodzie wyuczonym... :) Oni tam po paru latach pracy mogą sobie kupić dom z basenem... Inny świat...
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dobra już znam ich procedurę - masz jakąś szansę bo istotnie żeby zamknąc u nich konto trzeba wysłac maila na adres [email protected] a Ty to zrobiłeś , To świadczy tylko o tym , ze jedyne co teraz możesz zrobić to spróbować się z nimi skontaktować telefonicznie a nastepnie załozyć im sprawę.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
A maja w regulaminie wpisany czas w ktorym konto maja zablokowac?
Prawdopodobnie żaden bukmacher nie ma czegoś takiego wpisanego z prostego powodu. Wszyscy rankingowani maja to automatycznie i robisz to sam - ja pierwszy raz sie spotykam z bukiem (nie grywam , więc nie znam regulaminu naszych pajaców) , gdzie załatwia sie to mailowo . O czym to świadczy .........

Tu bez urazy - pisze to do osoby , która wtopiła hajs i próbowała tymi mailami zamknąć sobie konto...to nic personalnego

Bukmacherzy nasi wierzą, ze są hazardziści i mocno nastawiają się na to zeby z nich czerpać - a Ci hazardziści .......robią to co osoba zakładająca ten temat ....

Jak ma się do tego słynna ustawa "antyhazardowa" ......

To wspaniale pokazuje o co dokładnie chodziło w tej ustawie ....

Tylko i wyłącznie o przejęcie naszych rodzimych hazardzistów i zarabianie na nich a nie o jakakolwiek ochronę takich ludzi przed nimi samymi

Ustawa nazywa szumnie "ANYHAZARDOWĄ" nie jest niczym innym jak ustawą "PRZEJĘCIA"

Prawda jest taka, ze jak w przypadku każdego uzaleznienia hazardzisci podobnie jak alkoholicy, seksoholicy czy inni ...-icy byli, sa i będą - tylko nasza super ustawa jak widac w żaden sposób ich nie chroni - ona pogłębia ich nałóg i nic poza tym bo z czegoś trzeba opłacic reklame na koszulkach Lecha Poznań czy innej Cracovii z grodu Kraka

Tu akurat pytanie do osoby przegrywającej ten hajs (sorry nie zapamiętałem nicku): Czy nie jesteś dumny , ze dzięki Tobie na koszulce ŁKS Łódź widniejesz jako sponsor ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak ma się do tego słynna ustawa "antyhazardowa" ......

To wspaniale pokazuje o co dokładnie chodziło w tej ustawie ....

Tylko i wyłącznie o przejęcie naszych rodzimych hazardzistów i zarabianie na nich a nie o jakakolwiek ochronę takich ludzi przed nimi samymi

Ustawa nazywa szumnie "ANYHAZARDOWĄ" nie jest niczym innym jak ustawą "PRZEJĘCIA"

Prawda jest taka, ze jak w przypadku każdego uzaleznienia hazardzisci podobnie jak alkoholicy, seksoholicy czy inni ...-icy byli, sa i będą - tylko nasza super ustawa jak widac w żaden sposób ich nie chroni - ona pogłębia ich nałóg i nic poza tym bo z czegoś trzeba opłacic
Właśnie też o tym pisałem... To największe k.....wo w tej ustawie... Ale PiS jest we wszystkim mistrzem hipokryzji, zakłamania i odwracania kota ogonem i mówieniem - "oni byli gorsi" tak więc i tak jest z tą ustawą... Był i owszem za czasów PO/PSL ustawa (zresztą powstała też w wynuku tego jaką burzę rozpętało PiS po niby "aferze hazardowej" ) ale ona nie była tak restrykcyjna jak obecna - blokowanie stron itd. Gdyby nie wyskok Pana Kapicy z łapaniem ludzi co zagrali za 20zł to właściwie w ogóle nic by nie było... Bet365 działał na wysokich obrotach, wszyscy grali i tyle... A teraz zapisy są surowsze i po prostu wypędzili zagranicznych z Polski... A gdyby nie nagonka PiS na "niby aferę hazardową" to w ogóle byśmy mogli na legalu grać... ale i na tym państwo położyło łapę i długo jej nie puśći no chyba, że kiedyś wygra Korwin, który jako jedyny deklaruje że by wpuścił zagraniczne buki...
 
K 297

krejos

Użytkownik
Prawdopodobnie żaden bukmacher nie ma czegoś takiego wpisanego z prostego powodu. Wszyscy rankingowani maja to automatycznie i robisz to sam - ja pierwszy raz sie spotykam z bukiem (nie grywam , więc nie znam regulaminu naszych pajaców) , gdzie załatwia sie to mailowo . O czym to świadczy .........

Tu bez urazy - pisze to do osoby , która wtopiła hajs i próbowała tymi mailami zamknąć sobie konto...to nic personalnego

Bukmacherzy nasi wierzą, ze są hazardziści i mocno nastawiają się na to zeby z nich czerpać - a Ci hazardziści .......robią to co osoba zakładająca ten temat ....

Jak ma się do tego słynna ustawa "antyhazardowa" ......

To wspaniale pokazuje o co dokładnie chodziło w tej ustawie ....

Tylko i wyłącznie o przejęcie naszych rodzimych hazardzistów i zarabianie na nich a nie o jakakolwiek ochronę takich ludzi przed nimi samymi

Ustawa nazywa szumnie "ANYHAZARDOWĄ" nie jest niczym innym jak ustawą "PRZEJĘCIA"

Prawda jest taka, ze jak w przypadku każdego uzaleznienia hazardzisci podobnie jak alkoholicy, seksoholicy czy inni ...-icy byli, sa i będą - tylko nasza super ustawa jak widac w żaden sposób ich nie chroni - ona pogłębia ich nałóg i nic poza tym bo z czegoś trzeba opłacic reklame na koszulkach Lecha Poznań czy innej Cracovii z grodu Kraka

Tu akurat pytanie do osoby przegrywającej ten hajs (sorry nie zapamiętałem nicku): Czy nie jesteś dumny , ze dzięki Tobie na koszulce ŁKS Łódź widniejesz jako sponsor ?
Czy wchodząc do monopolowego krzyczysz : "Nazywam się Tyrion 77 - nie chcę być anonimowym alkoholikiem!"? Pijesz ile chcesz póki nie trafisz na przymusowe leczenie, na dupcenie nie mam żadnej rady. Problem T tetrus1 polega na tym, że nie potrafi (lub nie chce) przedstawić dowodów na swoją wiarygodność, o co apelowałem do niego już w co najmniej 2 postach. Po piewsze kiedy założył konto w iforbet (czy d.o. był wtedy ważny?); po drugie niech pokaże skany zawartych i przegranych zakładów. Gościu wkleił historię transakcji tylko od 10 do 18.06. Grając tak grubo, gdybym trafił choć jeden kupon, to dokonałbym wypłaty, a śladu po czymś takim nie ma. Ja grając po 100-500 pln obstawiam maksymalnie 3 zdarzenia i notuję w najgorszym przypadku jedno trafienie co 3-5 postawionych kuponów. Moim zdaniem gościu założył temat tylko po to, żeby było głośno na jego temat. Dla mnie to mitoman.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Grając tak grubo, gdybym trafił choć jeden kupon, to dokonałbym wypłaty, a śladu po czymś takim nie ma. Ja grając po 100-500 pln obstawiam maksymalnie 3 zdarzenia i notuję w najgorszym przypadku jedno trafienie co 3-5 postawionych kuponów.
Bo Ty nie jesteś hazardzistą, a on - owszem - taka różnica... Hahahaha :) - to właśnie różnica pomiędzy bukmacherką a hazardem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I dodam jeszcze, że oprócz prawa, regulaminów itd jest, a przynajmniej powinno być coś takiego jak PRZYZWOITOŚĆ i ELEMENTARNA ETYKA (o czym w pogoni zysku mnóstwo ludzi "zapomina" )- jak bym był sprzedawcą w sklepie monopolowym i przyszedł by ktoś z dziećmi i żoną, a ta żona by błagała żeby mu nie sprzedać alkoholu to bym mu nie sprzedał..., a jakbym był bukmacherem i widział, że dzień po dniu ktoś traci po 20 tyś i pisze o samo wykluczenie to by miał w ciągu 10 min od wysłania prośby... I tyle w temacie ! Sam jestem przedsiębiorcą, ale są jakieś granice zarabiania, a na cudzym nieszczęściu nigdy bym nie chciał zarabiać dlatego też nienawidzę dilerów dopalaczy i narkotyków bo w filmach się ich fajnie przedstawia jacy to fajni goście z laskami u boku i twardziele, a niszczą tysiące ludzkich żyć... I tyle w temacie... Ten buk się tak zachował jak właśnie diler podsuwający kolejną działkę... I jakby to trafiło na empatyczną sędzinę to nie tylko by gościu wszystko odzyskał ale i by mu buk opłacił drogie leczenie...

Teoretycznie można by się nawet pokusić o wejście na drogę karną - przepisy dotyczące wykorzystania złej sytuacji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej... Niczego tak się takie białe kołnierzyki nie boją jak policji... a jeszcze by o sprawie było głośno... Więc jak- piszę to do osoby, która założyła temat - nie masz kasy na adwokata idź z tym wszystkim do prokuratora i powiedz... Albo idź do adwokata, ale karnisty... Myślę, że parę paragrafów by się na to mogło znaleźć.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
I dodam jeszcze, że oprócz prawa, regulaminów itd jest, a przynajmniej powinno być coś takiego jak PRZYZWOITOŚĆ i ELEMENTARNA ETYKA (o czym w pogoni zysku mnóstwo ludzi "zapomina" )- jak bym był sprzedawcą w sklepie monopolowym i przyszedł by ktoś z dziećmi i żoną, a ta żona by błagała żeby mu nie sprzedać alkoholu to bym mu nie sprzedał..., a jakbym był bukmacherem i widział, że dzień po dniu ktoś traci po 20 tyś i pisze o samo wykluczenie to by miał w ciągu 10 min od wysłania prośby... I tyle w temacie ! Sam jestem przedsiębiorcą, ale są jakieś granice zarabiania, a na cudzym nieszczęściu nigdy bym nie chciał zarabiać dlatego też nienawidzę dilerów dopalaczy i narkotyków bo w filmach się ich fajnie przedstawia jacy to fajni goście z laskami u boku i twardziele, a niszczą tysiące ludzkich żyć... I tyle w temacie... Ten buk się tak zachował jak właśnie diler podsuwający kolejną działkę... I jakby to trafiło na empatyczną sędzinę to nie tylko by gościu wszystko odzyskał ale i by mu buk opłacił drogie leczenie...

Teoretycznie można by się nawet pokusić o wejście na drogę karną - przepisy dotyczące wykorzystania złej sytuacji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej... Niczego tak się takie białe kołnierzyki nie boją jak policji... a jeszcze by o sprawie było głośno... Więc jak- piszę to do osoby, która założyła temat - nie masz kasy na adwokata idź z tym wszystkim do prokuratora i powiedz... Albo idź do adwokata, ale karnisty... Myślę, że parę paragrafów by się na to mogło znaleźć.

Adamo z Twoich postów wynika , że jestes między innymi : Prawnikiem , Przedsiębiorcom , Zawodowym graczem (pisałes wiele postów w tym temacie czyli "droga do zawodowego") - reszta to cytaty z Twoich postów ..

Mam proste pytanie :

kim Ty jesteś i ile czasu poswiecasz na każdą z wyżej wymienionych przez Ciebie porfesji ?

jesli po min 8h (to minimum przyzwoitości żebyś nie był w danej profesji słabizną) to jakim cudem na jakiejkolwiek z nich zarabiasz ?
Post automatycznie złączony:

"KREJOS" pełny szacun - micha smieje mi się na maxa :)))))))))))))))))))))))))))))
 
K 297

krejos

Użytkownik
Krejos poza PIS'em wyznaje jeszcze Saturna oraz krwawego Boga Chalmecatecuhtli - dla mnie idealna wiara - oczywiście nie jestem zapewne tak "wykształcony" jak Ty oraz Adamo ......choć .......co mam Ci napisać

Przedsiębiorcą ....- 100% Twojej racji - napisałem z błędem ale możesz nie uwierzyć na mgr ZiM polskiego nie ma nawet na Polibudach ....ale Wy wykształceni zapewne dłużej macie Polski na swoich studiach :)

Co moge więcej napisać - uwielbiam pokazywać debila wykształceniowego - może zmierzymy się na dyplomy Polibud skoro to dla Ciebie jest aż takie ważne - może jakiegoś UJ-ota mi zapodasz lub inną PW ?

Napisze tak - nigdy w zyciu nie spotkałem więcej kretynów niż wsród wykładowców (bez tytułów) na Polibudzie . Bez urazy ale wyglądasz mi na podobny poziom ogarniania - czyli nie pochwalisz się żadnym dyplomem - ale ..."przypierdolka" językowa równa się u Ciebie z poparcie dla PiSU :)

Patrząc na to co napisałeś - serio nie dziwie sie , że oni wygrywaja wybory :
Wśród slepych nawet jednooki może zostać Bogiem :)

Zapewne Twoje wykształcenie spowoduje , że w 3 sek odpiszesz mi skąd ta metofora (trudny wyraz - wiesz pochodzi z greki i zajebiście pomaga wyłapac debili z tytułami ale bez żadnej wiedzy :) )

PoZdro
Skończyłem studia na Politechnice Gdańskiej; było to w 1990 roku (wtedy tylko 7 % szło na studia); teraz co drugi ukończył studia i tym się chwali. Za moich czasów nie było prywatnych uczelni i tzw. licencjatów. Czyli powienneś domyślić się. że jestem magistrem inżynierem. Jednak nie przepracowałem w tym zawodzie ani jednego dnia. Wstąpiłem do Policji i studiowałem w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie (jeden semestr prawa cywilnego - o czym wspominałem wcześniej). W szkole podstawowej (lata 70-te) miałem wspaniałą polonistkę p. Wawrowską ... Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Mieszkam w 3-city jednak Szczytnem zniechęciłeś mnie do siebie maksymalnie .Serio .Niby nie powinno sie ludzi traktować powierzchownie - tylko na podstawie np. tego, że byli w Szczytnie (dodatkowo mój father grał w piłkę w Gwardii Koszalin w czasach LESZKA Dolińskiego - basket) ale jednak sama obecność w Gwardii mnie lekko odrzuca (tu jestem stereotypowym debilem jesli Ci to odpowiada :) )

Ja kończyłem w 1999 więc mi jakoś super nie imponuje Twoje data a do średniej u mnie było 7 osób na 1 miejsce a na moim kierunku były na 30 zaledwie 2 wolne miejsca bo resztę zajmowali zwycięzcy olimpiad ...więc nie mozesz mi zaimponować (jesli chcemy się mierzyć na tego typu debilizmy ).......bez sensu

Walka na wykształenie itd ....naprawdę moim zdaniem niewiele daje poza lekkim naszym ośmieszaniem się oczywiście...

...choć w dzisiejszych czasach Yotuberów i innych inteligentów .....

Ok mozemy - jesli w ogóle ktokolwiek jeszcze traktuje to jako jakikolwiek wyznacznik rozmawiac jak równy z równym na tym konkretnym polu ...ale zupełnie nic po za tym :)

Tu tematem jest jednak bukmacherka a nie to kto skończył lepszą uczelnię ....

a gdybyśmy jako warunek pisania dali to zeby ktokolwiek miał chocby inz przed nazwiskiem o mrg nie wpsominając to prawdopodobnie pisałoby tu max 5 osób .... :)

Bez urazy ale takie wykształcone forum :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 297

krejos

Użytkownik
Mieszkam w 3-city jednak Szczytnem zniechęciłeś mnie do siebie maksymalnie .Serio .Niby nie powinno sie ludzi traktować powierzchownie - tylko na podstawie np. tego, że byli w Szczytnie (dodatkowo mój father grał w piłkę w Gwardii Koszalin w czasach LESZKA Dolińskiego - basket) ale jednak sama obecność w Gwardii mnie lekko odrzuca (tu jestem stereotypowym debilem jesli Ci to odpowiada :) )

Ja kończyłem w 1999 więc mi jakoś super nie imponuje Twoje data a do średniej u mnie było 7 osób na 1 miejsce a na moim kierunku były na 30 zaledwie 2 wolne miejsca bo resztę zajmowali zwycięzcy olimpiad ...więc nie mozesz mi zaimponować (jesli chcemy się mierzyć na tego typu debilizmy ).......bez sensu

Walka na wykształenie itd ....naprawdę moim zdaniem niewiele daje poza lekkim naszym ośmieszaniem się oczywiście...

...choć w dzisiejszych czasach Yotuberów i innych inteligentów .....

Ok mozemy - jesli w ogóle ktokolwiek jeszcze traktuje to jako jakikolwiek wyznacznik rozmawiac jak równy z równym na tym konkretnym polu ...ale zupełnie nic po za tym :)

Tu tematem jest jednak bukmacherka a nie to kto skończył lepszą uczelnię ....

a gdybyśmy jako warunek pisania dali to zeby ktokolwiek miał chocby inz przed nazwiskiem o mrg nie wpsominając to prawdopodobnie pisałoby tu max 5 osób .... :)

Bez urazy ale takie wykształcone forum :)
To Ty mnie wywołałeś do tablicy i sprawdzanie na dyplomy. Nigdzie nie używam mgr i inż. Pracuję w zupełnie innej branży. A przeszłości w nowotworzonej Policji nie wstydzę się. I może na tym zakończmy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 oraz K krejos to nie jest temat o Was, tu wątek jest inny, jeżeli chcecie porozmawiać o swoim wykształceniu oraz poglądach to przenieście się na pw i tam udowadniajcie sobie kto jest lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
legia 122

legia

Użytkownik
Dostałem odpowiedź od MF i wynika z tego że niestety nie pomogą ponieważ wzięli ściągli podatek z przegranej i część gienia...
Przestań się mazać bo jakbyś wygrał to nie widziałbyś teraz żadnych nieprawidłowości...

Gra była uczciwa! Mogłeś sam ustawić sobie limity. Nikt też Ci pistoletu do skroni nie przystawiał żebyś przelewał do nich środki i grał za takie stawki

Jeśli nie przegrałeś wszystkich swoich środków to wydaj te 10-30k na dobrego prawnika tak jak Ci tu radzono, kilka % szans masz...
 
T 250

tetrus1

Użytkownik
Przestań się mazać bo jakbyś wygrał to nie widziałbyś teraz żadnych nieprawidłowości...

Gra była uczciwa! Mogłeś sam ustawić sobie limity. Nikt też Ci pistoletu do skroni nie przystawiał żebyś przelewał do nich środki i grał za takie stawki

Jeśli nie przegrałeś wszystkich swoich środków to wydaj te 10-30k na dobrego prawnika tak jak Ci tu radzono, kilka % szans masz...
Człowieku mazać? Chyba tekst nie na miejscu nie pasuje Ci coś nie komentuj człowieku ciekawe czy byś zgrywał takiego orła na moim miejscu.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Człowieku mazać? Chyba tekst nie na miejscu nie pasuje Ci coś nie komentuj człowieku ciekawe czy byś zgrywał takiego orła na moim miejscu.
Już wcześniej radziłem - wizyta u psychiatry. Ten ostatni skan też jest naiwny. Nie wiadomo do kogo pismo kierowane i kto jest autorem. Dane wrażliwe można zamazać ... Dalej nie wiemy, czy tetrus1 cokolwiek obstawiał i z jakim skutkiem. Apel do tetrus1 - nie błaźnij się dalej, bo jesteś żałosny.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Kolego idź się leczyć. Z lektury tego pożal się Boże posta wynika że założyłeś tam konto dawno temu, jeszcze jak dokument był ważny. Potem jak stracił ważność po jakimś czasie uznałeś, że to będzie pretekst do odzyskania kasy. Ciekawe podejście, ale jak na moje bez szans na ugranie czegokolwiek. Zgłoś się do jakiegoś ośrodka i zamknij konta u każdego buka. To jest naprawdę dobra rada.
 
Do góry Bottom