>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tylko valuebetting - tylko najwyższe kursy - trzymamy się zasad

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Od lutego do teraz było łącznie 966 typów, nie sprawdzałem ile było tych >6, dziś sprawdzę bilans. Pozdro
Typy dwudrogowe na przykład over-under lub parzyste nieparzyste po dłuższym okresie będą sprowadzały się do skuteczności 50/50. Ale przy takich kursach np >6 czy >12 może sprowadzać się do lepszych wyników.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Typy dwudrogowe na przykład over-under lub parzyste nieparzyste po dłuższym okresie będą sprowadzały się do skuteczności 50/50. Ale przy takich kursach np >6 czy >12 może sprowadzać się do lepszych wyników.

jak bedzie mial 50 procent skutecznosci kursu ponad 2 to co sie stanie? przeciez jedna ze zmiennych jest kurs... on gra powyzej sredniego kursu przy srednim payout ponad 92 procent. to sila rzeczy bedzie do przodu czy nie?
Post automatycznie złączony:

Typy dwudrogowe na przykład over-under lub parzyste nieparzyste po dłuższym okresie będą sprowadzały się do skuteczności 50/50. Ale przy takich kursach np >6 czy >12 może sprowadzać się do lepszych wyników.

jak bedzie mial 50 procent skutecznosci kursu ponad 2 to co sie stanie? przeciez jedna ze zmiennych jest kurs... on gra powyzej sredniego kursu przy srednim payout ponad 92 procent. to sila rzeczy bedzie do przodu czy nie?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ale chodzi mi o takich typowych dwudrogowych 50/50 przy kursach ok 1,9 . Skuteczność 50%przy kursach powyżej 2,0 to super .
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
uprzedziles mnie z tym pytaniem xd

Na dziś. Średni kurs akurat tutaj jest bardzo wysoki, nie bedzie nic dziwnego jesli nic nie wejdzie

nnnn.PNG
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Szybkie pytanie. Testowałes ten system na wysokich kursach np. >6?
Ciekaw jestem jak wyglądałoby po np 1000?typow.
Z tego prawie tysiaca zakladow 281 bylo z kursem >=6, zwrot 330,99. Dla kursow >=6 zysk procentowy 17,79%, dla tych <6 zysk 3,07%, faktycznie spora roznica. ale tez 281 zakladow to dość malo, jeden-dwa zaklady z kursem 35 i wnioski moga byc inne
 
Ostatnia edycja:
P 271

piotrek93

Użytkownik
Można zawęzić do typów między >=6 a powiedzmy między<=10
Mysle ze nie ma takiej potrzeby, dosc regularnie(w zaleznosci od implikowanego prawdopodobienstwa) plusowały zakłady z kursami 12, 13, 15, raz zdarzył się trafiony zakład 34(mecz Rangers - Hamilton chyba w marcu). Bardzo mozliwe ze im wyzsza srednia granych kursow tym wyzszy zysk procentowy, jedyny minus takiego podejscia to mniejsza plynnosc finansowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 6

freebet

Użytkownik
Z tego prawie tysiaca zakladow 281 bylo z kursem >=6, zwrot 330,99. Dla kursow >=6 zysk procentowy 17,79%, dla tych <6 zysk 3,07%, faktycznie spora roznica. ale tez 281 zakladow to dość malo, jeden-dwa zaklady z kursem 35 i wnioski moga byc inne
tak właśnie podejrzewałem, ze kursy >6 mogą przynieść większy % zwrotu. Mam znajomego który kiedyś grał podobnie. Tyle ze Ty podszedłes do tematu w inny (ciekawy) sposób.
Tak jak mówiłem - bede obserwował i sam trochę potestuje 😉
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Nie wiem mógłbyś mi wytłumaczyć
W postach na poczatku tlumaczylem bardzo dlugo, chociaz pewnie nie musialem, bo mozna to samo bylo napisac w kilkunastu zdaniach.

Akurat jak siadlem dzis to znalazlem taki przyklad, ze bedzie najkrocej jak sie da:

ghhh.PNG

Średnie kursy na obie opcje to 1,93 i 1,86, tak jak gdzies wczesniej wspomniales to bardzo blisko 50 - 50, da sie to policzyc dokladnie mając te kursy i ten payout, ta ikonka kalkulatorka w prawym dolnym rogu w tym pomaga. Mozna powiedziec ze buki są niemal w 100% procentach przekonane, ze rozklad prawdopodobienstwa bedzie taki a nie inny, jesli wystawiają takie a nie inne kursy. Pisze to zeby zaznaczyc ze zaden z moich 'typow' to nie jest PEWNIAK 100% za kase.

Bez kursów z BetJoe, dla 6 buków średnia to (1,87 - 1,87), klasycznie 50 - 50. Ewidentnie jest tylko jeden kurs powyzej 2, BetJoe 2,24. Jak było napisane jesli gramy kurs wiekszy niz 2 przy implikowanym prawdopodobienstwie 50% to jestesmy na plusie longterm bez zadnego liczenia

Spodziewany przecietny zwrot z zakładu, np. 110%, oznacza ze po bardzo dlugim czasie będziemy z takiego zakładu na plusie o 10% postawionej stawki od zakładu. Tutaj, z mojego wzoru ktory moze byc niepewny i zalezec od innych czynnikow 2,24/1,93 * 94,7% = 109,91%, ok 110%. Jasne, w tym zakładzie wejdzie albo nie, albo 0, albo 224zl. Po np. dziesieciu tysiacach zakladow moge spodziewac sie zwrotu z takiego zakladu około 110% z 100zl
 
Ostatnia edycja:
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
BetJoe ma niską marżę w tym zakładzie . Obserwuję temat od początku i wiem o co chodzi ale u nas z podatkiem ,z tym je.....nym 0,88 nie ma opcji. A ja nie wiem czemu ale jakoś się boję u zagranicznych . Że może zaraz zaczną coś sprawdzać, albo kasy nie wypłacą . Nie wiem czemu . Przeczekam, może nadejdą lepsze czasy .
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
BetJoe ma niską marżę w tym zakładzie . Obserwuję temat od początku i wiem o co chodzi ale u nas z podatkiem ,z tym je.....nym 0,88 nie ma opcji. A ja nie wiem czemu ale jakoś się boję u zagranicznych . Że może zaraz zaczną coś sprawdzać, albo kasy nie wypłacą . Nie wiem czemu . Przeczekam, może nadejdą lepsze czasy .
Istnieją portfele jak Skrill, Neteller, ecoPayz, karta kosztuje tyle co nic, istnieje VPN. Kto co woli ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
BetJoe ma niską marżę w tym zakładzie . Obserwuję temat od początku i wiem o co chodzi ale u nas z podatkiem ,z tym je.....nym 0,88 nie ma opcji. A ja nie wiem czemu ale jakoś się boję u zagranicznych . Że może zaraz zaczną coś sprawdzać, albo kasy nie wypłacą . Nie wiem czemu . Przeczekam, może nadejdą lepsze czasy .
to po co te uwagi o sapkowskim? i cytat piotrek93 z dzialu kasyna?

skad wiesz, ze to sie nie sprawdzi z podatkiem? serio wg ciebie nawet odejmujac podatek niemozliwe jest zastosowanie tej metody? pytam z ciekawosci, bo wg mnie sie da. tylko trzeba grac alternatywne bety albo 'dogi' gdzie regularnie kursy sa zawyzane nawet w porownaniu z internetowymi. nie szuka sie takich rzeczy w podstawowych betach. jak ktos regularnie zaniza kursy w jedna strone to w druga strone regularnie je zawyza... jak ktos chce to sobie poradzi.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Grałem już przez holavpn (wygrana w konkursie bukmacherskim w Bet-at-home) Nawet nieźle śmiga . I wiadomo że są gracze , którzy obracają większymi kwotami i to z nimi fiskus walczy pewnie w pierwszej kolejności.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
to po co te uwagi o sapkowskim? i cytat piotrek93 z dzialu kasyna?

skad wiesz, ze to sie nie sprawdzi z podatkiem? serio wg ciebie nawet odejmujac podatek niemozliwe jest zastosowanie tej metody? pytam z ciekawosci, bo wg mnie sie da. tylko trzeba grac alternatywne bety albo 'dogi' gdzie regularnie kursy sa zawyzane nawet w porownaniu z internetowymi. nie szuka sie takich rzeczy w podstawowych betach. jak ktos regularnie zaniza kursy w jedna strone to w druga strone regularnie je zawyza... jak ktos chce to sobie poradzi.
Taki żart . Każdy gra to co najlepiej potrafi i na czym się najlepiej zna. Jeden obstawia tylko i wyłącznie tenis a drugi hokej albo tylko piłkę nożną . Inni bardzo dużo grają live. Ja np nie wiem czemu ale wolę analizować i obstawiać zakłady pre. Ale na niektórych live naprawdę sporo można zarobić. Pamiętam jakieś 2lata temu w 3 tercji wynik w 57minucie 2:5 nagle bramka 3:5 . 2 minuty kary , wycofanie bramkarza , krążek w siatce , 4:5 . Do końca zostało ponad minutę a spotkanie trwał z wszystkimi przerwami jeszcze z 15 minut i na piętnaście sekund przed końcem remis. Akurat miałem remis lubię grać progresje remisowe i trafiłem dlatego oglądałem to spotkanie ale wyobraź sobie jaki był kurs na zwycięstwo w spotkaniu ? Albo niektóre NBA , czy też nawet Euroligi.
A ja nie mam takiego podejścia do gry na żywo , czasami boję się ryzyka . chociaż jak nieraz oglądam to mówię chciałem postawić ale później sobie myślę a gdyby wynik jednak był inny drugim razem sobie myślę przecież ostatnio chciałem postawić i weszłoby a za chwilę myślę a jak teraz tak się nie wejdzie?.
Post automatycznie złączony:

A odnośnie podatku to naprawdę dużo zmienia bo zauważ że kurs 2,24 zmienia się wtedy w 1,97 co nawet z podatkiem jest bardzo dobrze , ale z każdej stówy fiskus zabiera nam 27 zł
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Grałem już przez holavpn (wygrana w konkursie bukmacherskim w Bet-at-home) Nawet nieźle śmiga . I wiadomo że są gracze , którzy obracają większymi kwotami i to z nimi fiskus walczy pewnie w pierwszej kolejności.
Poczytaj o portfelach internetowych. Mozesz normalnie placic taką kartą prepaidową w sklepie, chyba nawet mniej placisz przy takiej transakcji w sklepie niż wypłacając z bankomatu, nie pamietam
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Poczytaj o portfelach internetowych. Mozesz normalnie placic taką kartą prepaidową w sklepie, chyba nawet mniej placisz przy takiej transakcji niż wypłacając z bankomatu, nie pamietam
Kiedyś właśnie trochę się interesowałem tym tematem najbardziej interesowała mnie neteller ale właśnie nie wiem co i jak dokładnie tam z opłatami będę musiał się trochę lepiej zorientować albo popytać trochę znajomych szwagierka w barku w banku pracuje to może będzie bardziej się orientowała w tym temacie. Ogólnie rzecz mówiąc dzięki za podpowiedź , może w przyszłości się skuszę (prędzej będzie na pewno się skuszę niż może się skuszę). Z tego co czytam to bardzo dużo osób gra na nielegalu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A odnośnie podatku to naprawdę dużo zmienia bo zauważ że kurs 2,24 zmienia się wtedy w 1,97 co nawet z podatkiem jest bardzo dobrze , ale z każdej stówy fiskus zabiera nam 27 zł
to co napisales nie ma nic wpolnego z tym co ja napisalem... w necie kurs maksymalny 6 u ziemniaka 9 po odjeciu podatku to 7,92... i co z tego, ze fiskus zabiera jak kurs i tak wyzszy od najwyzszego w internecie? reszty nie bede komentowal, bo nie widze sensu tych wywodow.
 
Do góry Bottom