>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 39

mezo171

Użytkownik
a co ma do tego skrill ? blokowane bedą polskie płatności przez które była możliwość zasilenia konta i wypłat a polskiego skrilla nie użyjesz do celów hazardowych co za tym idzie potrzebny bedzie skrill na zagraniczne dane i konto na buku na te same dane równiez ponieważ rejestracja bedzię zablokowana dla polaków..????
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Mam pytanie bardziej techniczne, o ile VPN rozwiązuje częsciowo problem blokad buków , to jak rozwiązać problem z wypłacaniem środków? nie wierze że skrill nie robił by problemów gdybym wypłacał hajs z IP np niemieckim? może ktoś rozjaśnić temat , jakie mamy możliwości , ewentualnie jak to obejść.
Podlaczam sie do pytania. Chociaz wydaje mi sie, ze nie powinno ich to interesowac zbytnio. Wiele razy, bedac za granica, w roznych krajach, robilem przelewy ze skrilla i wszystko bylo ok.
Wydaje mi sie, ze wiekszym problemem bedzie potwierdzenie adresu zamieszkania w danym kraju przy weryfikacji konta.
Dodatkowo wie ktos moze czy VPN zmniejsza szybkosc polaczenia, w tym szybkosc streamow?

Chyba powoli trzeba zalozyc temat o tym jak obchodzic ewentualna blokade stron. ????
 
M 39

mezo171

Użytkownik
ja robie często przelewy z zagranicznego ip na swoim polskim skrillu i nie ma z tym problemu wypłacam za bankomatów w polsce i uk skrillem tez nie ma problemów, najwiekszy problem to tanie vpny niektóre konta są blokowane własnie przez vpn:-|
 
H 88

hops1989

Użytkownik
Nowelizacja ustawy hazardowej, ta która ma ograniczyć szarą strefę i m.in. blokować strony nielegalnych bukmacherów nie przeszła przez rząd
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Nowelizacja ustawy hazardowej, ta która ma ograniczyć szarą strefę i m.in. blokować strony nielegalnych bukmacherów nie przeszła przez rząd
nie ma zadnych konkretow oprocz tego ze jakis anonim napisal ze dzis nie ma tego projektu wsrod przyjetych na stronie

nie ma sie czym jarac ta ustawa i tak wroci i w takiej samej formie
jedynie trzeba liczyc na to ze beda sie z tym ociagac,ale juz jakies pacholki z pisu mowily ze trzeba jak najszybciej to wyslac do notyfikacji
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
nie ma zadnych konkretow oprocz tego ze jakis anonim napisal ze dzis nie ma tego projektu wsrod przyjetych na stronie

nie ma sie czym jarac ta ustawa i tak wroci i w takiej samej formie
jedynie trzeba liczyc na to ze beda sie z tym ociagac,ale juz jakies pacholki z pisu mowily ze trzeba jak najszybciej to wyslac do notyfikacji
Ale Górczyński to wrzucił na swoim FB, on jako był poseł jednak zna się trochę na legislacji, więc może jest się z czego cieszyć.

Zobaczymy...
 
L 124

lemko

Użytkownik
Na stronie projektu dzisiaj pojawiło się chyba podanie do MSZ o opinię, czy ustawa hazardowa będzie zgodna z prawem UE.

EDIT: Moja opinia:
Tak na serio to można się częściowo cieszyć, bo to może utrudnić wprowadzenie ustawy hazardowej PiS w życie.
Jeżeli Sekretarz do Spraw Europejskich w MSZ orzeknie, że projekt ustawy MF nie jest zgodny z prawem UE to według mnie na 100% nowa ustawa hazardowa nie wejdzie w życie 01.01.2017r. (zabraknie czasu na notyfikację w KE i vacatio legis).
Jeżeli Sekretarz do Spraw Europejskich w MSZ orzeknie, że projekt ustawy MF jest zgodny z prawem UE, trzeba liczyć na KE.
 
L 124

lemko

Użytkownik
@fly1987
Przeczytałeś moich parę postów wyżej? W skrócie: to jest prawda na 100%.
Na stronie dotyczącej projektu pojawił się wniosek do Sekretarza do Spraw Europejskich w MSZ, aby orzekł o zgodności projektu z prawem UE.
Nawet piszą o tym na https://niegramwsts.wordpress.com/2016/07/12/walczymy-dalej/

@musze_schudnac
Trzeba było to wkleić do tematu &quot;donosy na STS w sprawie nielegalnej reklamy&quot;.
 
F 0

flavius2

Użytkownik
Witam,

jestem totalnie nowy w hazardzie i szperajac i probujac rpzeczytac te miliony stron dalej nie wiem jak to aktualnie jest.

Dopiero niedawno zaczalem grac w ruletke online i boje sie ze jesli wyplace pieniadze to ktos sie do mnie przyczepi. Gram na Bet at home i mam tam podane swoje prawdziwe dane i kraj pochodzenia PL (balem sie ze jak podam zmyslone to mnie zablokuja albo nigdy nic nie wyplace).

Teraz przegladam forum i wszedzie pisze ze ludzie dostaja wezwania w sprawie przelewow z bet at home.

Rozumiem ze granie z terenu RP jest nielegalne skoro przychodza takie wezwania. Slyszalem tez, ze lepiej nie wyplacac pieniedzy na swoja normalna karte bankowa tylko np. na Skrill. Czy Bet at home jest legalny tylko na Malcie? Moze trzeba poleciec na wakacje na Malte i zalozyc tam konto bankowe? ;)

Nie ukrywam, ze jestem wydygany bo wlozylem troche kasy na szczescie wygralem wiecej, ale boje sie ze nawet nie odzyskam tego co wlozylem bez problemow z prawem.

Bede wielkie dzieki za jaka konkretna odpowiedz.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Witam,

jestem totalnie nowy w hazardzie i szperajac i probujac rpzeczytac te miliony stron dalej nie wiem jak to aktualnie jest.

Dopiero niedawno zaczalem grac w ruletke online i boje sie ze jesli wyplace pieniadze to ktos sie do mnie przyczepi. Gram na Bet at home i mam tam podane swoje prawdziwe dane i kraj pochodzenia PL (balem sie ze jak podam zmyslone to mnie zablokuja albo nigdy nic nie wyplace).

Teraz przegladam forum i wszedzie pisze ze ludzie dostaja wezwania w sprawie przelewow z bet at home.

Rozumiem ze granie z terenu RP jest nielegalne skoro przychodza takie wezwania. Slyszalem tez, ze lepiej nie wyplacac pieniedzy na swoja normalna karte bankowa tylko np. na Skrill. Czy Bet at home jest legalny tylko na Malcie? Moze trzeba poleciec na wakacje na Malte i zalozyc tam konto bankowe? ;)

Nie ukrywam, ze jestem wydygany bo wlozylem troche kasy na szczescie wygralem wiecej, ale boje sie ze nawet nie odzyskam tego co wlozylem bez problemow z prawem.

Bede wielkie dzieki za jaka konkretna odpowiedz.
Po pierwsze nawet jak zlecisz na konto nikt sie nie doczepi bo bah ma konto w Austrii wiec jak UC moglby wejść na ich konto a po drugie załóż sobie skrill wyrob karte i wyplac na skrill jesli nie wplacales ta metoda to wplac na bah drobna kwote i wyplac potem bankomat i po sprawie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom