>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 27-28.08.2013 - Rewanże

Status
Zamknięty.
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
PAOK - Schalke
✅ Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie jednego gola? Tak | 2.30 Bwin ✅ 2:3
✅ Będzie czerwona kartka? Tak | 3.40 Bet-at-home ✅
Według mnie obie drużyny mają równe szanse, każdy chce wygrać, wyciągnąć kasę od UEFY za fazę grupową. Oczywiście dla Schalke w przypadku odpadnięcia w tym momencie z rozgrywek LM będzie olbrzymią kompromitacją i jednocześnie ostatecznym wyrokiem na trenerze. Największe osłabienie drużyny z Gelsenkirchen to oczywiście brak Klaas-Jan Huntelaara. PAOK zagra w optymalnym składzie.
Przewidywane składy:
PAOK: Jacobo - Kitsiou, Katsouranis, Miguel Vitor, Skondras - Tziolis, Kace - Oliseh, Lucas, Stoch - Salpingidis
Schalke: Hildebrand - Uchida, Matip, Höwedes, Fuchs - Neustädter, J. Jones - Farfan, Draxler, Clemens - Szalai
sędzia: Björn Kuipers (Holandia)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 3

pablodeath

Użytkownik
Witam nie udzielam się często na forum ale na dziś myślę że warto zagrać takie coś co osobiście sam puściłem
27 Aug 19:45 Legia Warsaw v Steaua Bucharest
Handicap Match Result Steaua Bucharest (-1) 6.50 -
27 Aug 19:45 Austria Wien v NK Dinamo Zagreb Handicap Match Result
NK Dinamo Zagreb (-1) 5.50 -
Double 1 £28.00 £1,001.00

Wiem że typ bardzo ryzykowny ale również bardzo opłacalny a teraz szybko wyjaśnię czemu takie typy
Legia w eliminacjach na własnym boisku gra prawie nic fuks z Molde bo inaczej tego nazwać nie można i myślę że w końcu Kuciaka szczęście opuści bo ile można tak ratować swój zespół myślę że już po 1 połowie może być spokojnie dla Steaua 0:2
Teraz troszkę o Dinamo oglądałem ten mecz jak grali u siebie mogli wygrać ale czerwień przeszkodziła i kilka dobrych sytuacji przed czerwoną kartką mieli ale co najważniejsze Dinamo lepiej gra na wyjazdach ???? wystarczy zerknąć w statystyki tu również uważam że 2 gole mogą strzelić w 1 połowie a potem coś dołożyć ????
Ps czekam na jakieś obiektywne komenty itp
jak komuś pomogłem zagrać na te mecze i wygra ktoś grubą kasę będę szczęśliwy że buka ktoś ogrywa
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Co do Arsenalu to pomimo sporej zaliczki nie ma mowy o jakimś &quot;odpuszczaniu&quot; Wychodzą w pierwszym składzie, ewentualnie masz 1-2 zmiany mogą się trafić. Podejrzewam że Fabiański wyjdzie w pierwszym składzie. czytałem na ich oficjalnej . Sądzę że będą się chcieli zrewanżować swoim kibicom za porażkę z Aston Villa. Aa mecz z Totenhamem dopiero w niedziele wiec mają sporo czasu na regenerację sił. Jak dla mnie pewna wygrana Arsenalu. Od siebie dorzucam jeszcze wygrana Basel i wychodzi ładne AKO w okolicy 2,10zł.
Pozdrawiam
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bazylea - Ludogorets /// 1 /// 1.568 /// Pinnacle /// 5/10
Wynik pierwszego spotkania 4-2 dla dzisiejszych gospodarzy. Sprawa awansu może wydawać się zamknięta i w większości taka jest, ale Bułgarów nie można do końca lekceważyć. Owszem, dla nich sama gra w tak zaawansowanej fazie eliminacji jest już ogromnym sukcesem, ale wątpię aby Szwajcarzy na luzie podeszli do rewanżu rozgrywanego u siebie. Nie wierzę w teksty o wyjściu rezerwowym składem - zbyt duża stawka, to nie ta kategoria meczu gdzie można sobie zlać przeciwnika. Dodatkowo są gospodarzami, u siebie przed własnymi kibicami na pewno podejdą do sprawy poważnie.
Basel niby awans pewny. Choć w pierwszym meczu nie obyło się bez kłopotów, bo pomimo objęcia prowadzenia Basel musiało gonić wynik. Na dodatek ostatnio szwajcarski klub ma problemy z wygrywaniem spotkań w lidze, a w weekend mecz z liderem Young Boys do którego tracą 6 punktów, a że grają u siebie, więc dobra okazja do zniwelowania strat, choć w pierwszej kolejności trzeba myśleć o przełamaniu passy bez zwycięstwa. Więc czy dzisiaj zagrają na 100%? pobożnym życzeniem kibiców byłoby, żeby w każdym meczu się przykładali, jednak teoria to jedna, a praktyka to drugie. Przy takich kursach i formie, która wiele pozostawia do życzenia, moim zdaniem, nie warto się w to pchać.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Po pierwsze nie ma czegos takiego jak &quot;Turkowie&quot;.
Po drugie czy jakikolwiek rezultat z rozstrzygnięcia 3-drogowego (1x2) kogoś by zaskoczył?
Arsenal win za 1,36? nie ma to sensu żadnego.
Zerknałem w statystyki Dinama jak kolega wyżej radzi ,no ale zobaczyłem to czego sie spodziewałem ,w tamtym sezonie w rodzimej lidze Dinamo dom 14-3-0,wyjazd 10-2-4,więc pisanie,że lepiej grają na wyjeździe niż u siebie to troche naciąganie.
Generalnie wszystkie drużyny byłej Jugosławii wiele (bardzo wiele,a może nawet niewspółmiernie wiele) tracą na wyjazdach,może tylko serbska Vojvodina nie.
Schalke strasznie zaskakuje in minus,może coś w szatni jest nie tak,no ale jakby nie było odpadnięcie z LM to straszny strzał w stope i nie spodziewałbym się tego po nich,a kurs w okolicach(czy nawet ponad) 2 , w starciu z greckim średniakiem (tym bardziej jeżeli a niewiem czy to prawda bez publiczności)wygląda dobrze.
Mam obawy co do meczu w Warszawie,postawiłem na lepszych czyli Steaue,ale nie zmartwi mnie zbytnio przegrana,kto wie,może wreszcie uda się wśliznąć do LM.
Basel powinno trzymać mecz pod kontrolą a jak Bułgarzy się odkryją to ewentualnie coś strzelić,ale chyba bez wielkiej presji.
Generalnie stawiam na te same drużyny co w środę czyli Schalke i Steaue.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Arsenal Londyn - Fenerbahce Stambuł Typ: Czyste konto: Arsenal - tak Kurs 2,10 Bet365 ✅✅✅
Widzę idę pod prąd w porównaniu z wcześniejszymi typami, które się tutaj pojawiły. Fenerbahce notuje słaby start sezonu, w pierwszym meczu przy własnej fanatycznej publiczności nie stanowili wielkiego zagrożenia pod bramką Arsenalu, kończąc mecz z zerowym dorobkiem bramkowym. Nie wbili gola Galatasaray w meczu o Superpuchar Turcji, przeciwko Konyaspor pierwszy gol Yobo po rzucie rożnym gdzie nie krył go nikt w promieniu metra pod polem bramkowym, a druga to trafienie Emre z rzutu karnego - prawdopodobnie obaj wymienieni strzelcy dzisiaj nie wystąpią. Wreszcie wymęczone jednobramkowe zwycięstwo z Eskisehirspor (gol Kuyta). Widzimy zatem nie za ciekawy obraz ofensywy dzisiejszych gości Emirates.
Po drugiej stronie barykady - pewny swego, mający coś do udowodnienia po porażce na Emirates z Aston Villa kibicom Arsenal. Nie wyobrażam sobie by mogli odpuścić ten mecz, gotowy do gry jest Koscielny, Nacho Monreal i odpoczywający w weekend Wilshere, a zatem nie powinno być kłopotów.
Czy będących pod formą gości z bagażem 3 bramek stać na podniesienie się i równorzędną walkę na obcym terenie z rywalem uskrzydlonym po dwóch przekonujących wygranych, przed żądającymi zmazania plamy kibicami? Niekoniecznie, a kurs mnie zachęcił...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna||Europa||LM
Spotkanie: Basel - Ludogorets
Data, godzina: 27.08.2013 20:45
Typ: Powyżej 2,75 gola
Kurs: 2.04
Bukmacher: PinnacleSports

W jednym z pięciu wtorkowych meczów w kwalifikacjach do piłkarskiej LM zmierzą się drużyny FC Basel 1893 i FK Ludogorets 1947 Razgrad. Po pierwszym meczu stan rywalizacji jest praktycznie rozstrzygnięty. Szanse awansu Bułgarów po porażce dwa do czterech u siebie są jedynie teoretyczne. Sześć bramek w pierwszym meczu a mogło być ich jeszcze więcej pozwala sądzić, że dzisiaj będziemy świadkami podobnego rezultatu. Ekipa z Razgradu nie ma nic do stracenia i na pewno będzie chciała pozostawić po sobie dobre wrażenie na arenie rozgrywek o europejskie puchary. Uważam że zobaczymy kilka ciekawych ofensywnych akcji z ich strony i przynajmniej jednego gola. O sile ofensywnej Szwajcarów nie trzeba nikogo przekonywać, sądzę że nie zlekceważą oni swojego rywala i postarają się o strzelnie goli. Na tej podstawie stawiam na przynajmniej trzy bramki w meczu.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Najpierw remis u siebie z HSV, gdzie dali sobie strzelić 4 bramki
Stracili w tamtym meczu 3 bramki, więc nie wyolbrzymiajmy.
Schalke 04 ostatni mecz ligowy odpuścili, uważam, że po to aby dzisiaj pewnie wygrać.
Po czym wnioskujesz, że drużyna S04 odpuściła mecz w Hannoverze ? To, że mecz im się nie ułożył (czerwona kartka Hoewedesa na początku spotkania, następnie druga czerwona już w drugiej połowie dla Fuchsa), jak i to że po prostu grali w pierwszej połowie słabo, nie znaczy jeszcze że drużyna odpuściła mecz, bo na pewno tego nie zrobiła. W sytuacji w jakiej obecnie znajduje się Schalke, nie może być po prostu mowy o żadnym odpuszczaniu meczów; trener Keller tak na dobrą sprawę walczy w każdym kolejnym spotkaniu o pozostanie w klubie, fanom i włodarzom powoli kończy się cierpliwość, więc w klubie panuje niemałe napięcie. Keller wystawił w tamtym meczu wszystko co miał na daną chwilę najlepsze (występ Farfana i paru innych nie był możliwy ze względu na urazy). Zresztą chyba spotkania nie oglądałeś, bo w drugiej połowie Schalke grając w osłabieniu, pokazało dużo lepszą piłkę niż w pierwszej połowie spotkania. Było widać dużą wolę walki i chęć wyrównania (gdyby Szalai wykorzystał 200 % sytuację, to kto wie jakby potoczyło się tamto spotkanie).
Co do dzisiejszego spotkania, to w drużynie gości jak już pisałem panuje duże napięcie i parcie na to, żeby zakwalifikować się do fazy grupowej LM (wiadomo duży zastrzyk gotówki dla klubu itd.). Również sami piłkarze zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest to mecz; m.in. Draxler wypowiadał się, że jest to mecz o wszystko. Do drużyny Konigsblauern wraca już dzisiaj po urazie Farfan, a wszyscy wiemy jak ważna jest to postać w ofensywie dla tej ekipy.
Podsumowując, gracze Schalke są coś winni swoim fanom i wszyscy są tego świadomi (po meczu w Hannoverze kapitan S04, Benedikt Hoewedes, udał się do sektora kibiców i przeprowadził z nimi męską rozmowę, obiecując zapewne w dzisiejszym spotkaniu lepszą grę i przede wszystkim jeszcze większe zaangażowanie). Wydaje mi się, że ekipa gości jest w stanie zdobyć dzisiaj 3 punkty i awansować tym samym do LM. Farfan, czy Draxler to gracze, którzy jedną akcją potrafią odmienić losy spotkania, a do tego Szalai, który naprawdę ma nos do strzelania goli i jest w stanie przynajmniej w jakimś stopniu zrekompensować stratę Huntelaara. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że mecz będzie rozgrywany przy pustych trybunach, więc dzisiaj ten &quot;gorący teren&quot; jak niektórzy piszą, wcale nie będzie tak gorący.
Schalke (2,07) /grałem wcześniej po 2,28/ Fortuna ✅
awans Schalke (1,47) Fortuna ✅

Do tego warto według mnie zagrać dzisiaj gola Dinama Zagrzeb, gdyż wynik pierwszego spotkania nie do końca odzwierciedla wydarzenia boiskowe.
Austria Wiedeń - Dynamo Zagrzeb: Dynamo Z. strzeli (1,28) ✅ + za drobne odważniej Dynamo Z. over 1,5 (2,25) Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Celtic Glasgow - Shakhtar Karagandy
Typ: HT/FT X/1 ⛔ (1:0 / 3:0)
Kurs: 4,59
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

I po raz kolejny ta jakże szczęśliwa dla mnie kombinacja, która mam nadzieję znowu mnie nie zawiedzie.

Sprawa jest prosta i wszystkim wiadoma - Celtic zrobi wszystko aby awansować do Ligi Mistrzów czyli odrobić dwu bramkową stratę z Kazachstanu. Co do wygranej to bezsprzecznie Szkoci są drużyną lepszą i nie mam wątpliwości, że to spotkanie wygrają. Ale czy awansują to nie już nie wiem tak jak to czy będą w stanie już w pierwszej połowie przedostać się przez zapewne ustawiony na 16-stce swojego pola karnego autobus zespołu Shakhtara.

Ważne w tym typie jest to, że wszyscy piszą, iż Celtic od razu rzuci się na rywala i już do połowy odrobi straty. Oj uważałbym z tym bo nie za bardzo mogą się otworzyć tak na maxa, przecież wystarczy 1 strzelona bramka przez Kazachów i do awansu potrzebne będą aż 4 gole drużyny z Glasgow ! A chyba pamiętają jeszcze pierwszy mecz i to jak przez 10 minut tak niesamowicie napierali na zespół Shakhtara i równie niesamowicie zostali skarceni.

Taktyka Kazachów będzie prosta: jak najdłużej nie stracić bramki a jak się coś uda to ukłuć z kontry lub stałego fragmentu gry. Myślę jednak, że o ile w pierwszej połowie będą mieli jeszcze siły realizować założenia taktyczne tak w drugiej z nich opadną i Celtic spokojnie potwierdzi wyższość swoich umiejętności piłkarskich. Czy to starczy do awansu?? Szczerze powiem: nie wiem.

Do tego dodaje, że buki strasznie nie doceniają drużyny z Karagandy a już Bah całkowicie oferując nam na taką kombinację bardzo zawyżony kurs w stosunku do innych bukmacherów. A więc spróbujemy to wykorzystać. Powodzenia !
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Jak ktoś się orientuje jakim składem ma zamiar wybiec Zenit od początku meczu to proszę o informację, szukałem na ich stronie ale niestety nie mogłem znaleźć żadnej informacji dot. składu. Aa mam zamiar pobrać hendicap po kursie 1,81 i dorzucić Celtic który powinien wygrać na 99,9%
 
M 125

max-payne

Użytkownik
CELTIC - SZ. KARAGANDY - AWANS GOŚCI - 1,72 - Fortuna ⛔
Szkockiej piłce nie najlepiej zrobiła zeszłoroczna degradacja Rangersów. W Lidze Europy odpadły już wszystkie kluby ze Szkocji. Celtic swój pierwszy mecz z Kazachami przegrał 2:0, z całym szacunkiem dla piłkarzy ze wschodu, ale nie spodziewałem się tak świetnego meczu w ich wykonaniu. W końcówce meczu, nikt nie myślał o bronieniu o wyniku, każdy chciał wygrać wyżej! I może gdyby nieco dokładnie udało im się wykończyć ostatnią kontrę w meczu to nie pisałbym dziś tego posta, bo byłoby już po wszystkim.
Ale do rzeczy - czy takie faworyzowanie Celticu, jak na tym forum, po tym co pokazali tydzień temu nie jest małą przesadą? Być może wygrają - ale nigdy nie zagrałbym na nich po kursie 1,2. Jak wspomniał jeden z użytkowników - wystarczy jedna bramka graczy z Kazachstanu i gospodarze muszą strzelić 4 gole żeby awansować. Nie sądzę, żeby był to mecz typowo do jednej bramki. Pamiętam kwiecień 2012 i dwumecz Chelsea - Barcelona, w rewanżu na Camp Nou Katalończycy mieli zniszczyć Chelsea, a wszyscy pamiętamy jak to się skończyło. Nie sądzę, żeby aktualna różnica klas pomiędzy dwiema drużynami była na tyle duża, żeby Celtic wygrał tu trzema bramkami. Nie sugerowałbym się tu też porażką Kazachów z Skenderbeu w 3. rundzie, wszyscy pamiętamy co się działo z kursami przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
river 148

river

Użytkownik
Co sadzicie o BTS @1,66 w meczu Maribora z Plznem? Gospodarze sprobuja odrobic strate z Czech, u siebie sa grozni i powinni cos wturlac. Czesi dysponuja spora sila w ofensywie i takiemu rywalowi jak Maribor rowniez powinny cos wpakowac. Typ do przemyslenia ;)
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Milan-PSV liczba bramek: poniżej 2.5 kurs 2.00 totolotek.
Według moich przewidywań obie drużyny nie będą forsowały tempa, a jeżeli padnie bramka to tylko po jednej z kontr, która może ustawić cały mecz. Włosi dobrze radzą sobie w defensywie, liczba traconych bramek w meczach u siebie jest niewielka, a przywieziony korzystny rezultat będzie ich skłaniał do budowania długich akcji z dużą ilością podań.
Kluczowe wydaje się nastawienie gości. Do awansu wystarcza im TYLKO jedna bramka, przy założeniu, że nie stracą oni żadnej.
Nos podpowiada mi, że w spotkaniu nie padnie więcej niż 2 bramki.
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Ja postanowiłem dzisiaj troszkę zaryzykować.
Co myślicie o takim kuponie?

1. Szachtar nie bez trudu, ale myślę, że powinien dać radę awansować. Tym bardziej, że wystarczy jakaś fartowna bramka i Celtic ma porobione.
2. No tu chyba wszystko jasne, mimo zwycięstwa w pierwszym meczu myślę, że Zenit powinien nawet skromnie wygrać.
3. Chyba najbardziej ryzykowny zakład, ale myślę, że Milan powinien podołać na własnym stadionie, mimo słabej dyspozycji w Serie A.
4. Myślę, że bardzo prawdopodobny zakład. Lyon na pewno nie złoży broni, a i Sociedad grając na swoim stadionie powinien coś &quot;uszczknąć&quot;
5. Podobna sytuacja jw.


 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
W meczu Milanu typowałbym solidne 3:1 w stronę Rossonerich, bo liga ligą ale wiem, że swojego potencjału to oni nie pokazali jeszcze. Być może początek sezonu nie wspomaga ich pewności siebie, bo dobrych wyników to w sezonie przygotowawczym nie było prócz 2:1 z Valencią. Od tego meczu zależy wszystko, ich dalsze losy - straty dla kasy klubu, sprzedaże i nikt nie przyjdzie w letnim mercato, w zimowym raczej też. Będzie wielka kompromitacja na całą Europę, Allegri o tym wie i może przy dziennikarzach mówi &#39;podejdziemy do meczu bez presji&#39; ale swoich pupili pewnie nieźle motywuje przed gwizdkiem. Na remis nie zagrają bo nie wypada. Typowałbym Milan w 90 minutach @ 1.625 bet365.
Typ na awans Szachtaru Karangada jest tu często i gęsto wymieniany, przypinam się do tego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Shakhtyor Karagandy - Celtic Glasgow
Celtic Glasgow (awans) kurs: 1,95 buk: bah ✅ (edit po meczu: mam satysfakcję, że jako jeden z nielicznych tak typowałem. Niestety nikt nawet się nie zająknął, że w pierwszym meczu była sztuczna murawa. Każdy kto gra typy tenisa wie jaka to ogromna różnica między murawami. Gdybym jeszcze to wiedział ostrzej bym grał swój typ. Niestety taki poziom &quot;typerów&quot; - nikt nie wspomniał tak ważnej rzeczy, za to byliście ślepo zapatrzeni w 3 zespół ligi kazachskiej. Mam nadzieję, że chociaż jedną osobą uratowałem przed ta chorą masówką na Karagandy. Mieli 2 sytuacje w całym meczu do 20 sytuacji Celticu i Celtic zgodnie ze scenariuszem gryzł trawę aby wygrać. Cieszę się i księguję kolejną wypłatę z LM)
powyżej 3 goli (AZJAN) kurs: 2,020 buk: Pinnacle ZWROT

Oj chyba za bardzo wszyscy szaleją z tym awansem Karagandy. W dwumeczu pozostaje faworytem Celtic. Przypominam, że poprzednio ludzie podawali wysokie handi na Celtic, a teraz prawie wszyscy idą na Karagandę. Nie neguję typów na gości i jest całkiem możliwe, że to oni awansują, ale ja mam inne zdanie. Pamiętajmy, że Celtic u siebie jest bardzo mocny, to zespół, który pokonał Barcelonę i strzelił jej dwa gole. Wiadomo jaka jest stawka LM. Gra w Kazachstanie, nawet na klimatyzowanym stadionie nie jest komfortowa. Zmiana czasowa, inne powietrze, wszystkie te czynniki pozasportowe mogły się złożyć na tamtą porażkę. Do tego Celtic tak jak Rumuni i Schalke04 myśleli, że wygrają spacerkiem. Dzisiaj jednak Celtic zje trawę przy udziale publiczności aby awansować dalej. Nie jest to tak pewny typ jak wczorajszy na awans Rumunów tak więc nie należy przesadzać ze stawkami, ale ja bym albo zagrał to, albo wcale.
edit: jeszcze mi przyszedł pomysł na typ powyżej 3 goli (zwrot w przypadku 3). Celtic żeby awansować bez dogrywki musi strzelić 3 bramki. W przypadku prowadzenia 2 bramkami Karagandy może też coś strzelić i wtedy trzeba będzie gonić wynik. Z 2 strony Celtic musi się otworzyć, to wszystko sprzyja overom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przychylam się się do typu na Shakhter Karagandy i awans Kazachów kurs 1.83 Bet365 ⛔ ⛔
Celtic od początku eliminacji nie pokazuję nic ciekawego.Widać że utrata Wanyamy i Hoopera naprawdę dużo kosztowała ten zespół.Pozyskali zawodników z Eredivisie ale żeby wpasowali się oni w zespół potrzeba czasu a i tak zastąpienie ww. dwójki jest nie możliwe bo to byli naprawdę solidni kopacze.Dużo osób napala się na ten awans Celticu tylko dlatego że to Celtic,firma która musi budzić szacunek.Tak samo było przed wyjazdem w pierwszym meczu jak się skończyło wiemy wszyscy.
Celtic będzie musiał atakować w tym meczu a że nie ma takiej jakości nie sądzę żeby tu rozstrzelali Kazachów.
Jedna zabójcza kontra i będzie po wszystkim bo 4 gole obecny Celtic im nie wciśnie.
Piękny kurs stawkuję 8/10
Powodzenia
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Milan vs PSV / El Shaarawy strzeli bramke anytime @ 2,375 (BetVictor) ⛔
Milan vs PSV / El Shaarawy strzeli over 1,5 gola @ 7,5 (BetVictor)
⛔
Dlaczego taki typ? Z kilku powodow. Po pierwsze Wlosi nie maja jeszcze pewnego wyniki i u siebie musza kotrolowac mecz by nie przydazyla im sie jakas wpadka z Holendrami. Po drugie podoba mi sie obecna gra El Shaarawego, ambitna, samolubna, nastawiona na to by strzelic gola i tyle. Gosc jak sie znajduje w dobrej okazji to strzela i sie nie zastanawia. Czasami Panu Bogu w okno, czasami w okienko bramki ale jednak swoje szanse ma i nie boi sie wziasc odpowiedzialnosc za strzelanie goli. KOlejna sprawa to fakt, ze Holendrzy bardzo sie odmlodzili. Prawde powiedziawszy ogladajac caly mecz PSV vs Milan tydzien temu widac bylo bardzo duzo niedokladnosci prostuch bledow, niecelnych badz niedokladnych podan. PSV mialo problemy ze stwarzaniem sobie okazji do strzelenia gola. W drugiej polowie kiedy wiadomo bylo, ze musza wygrac ten mecz bo remis 1:1 jest po prostu bardzo niekorzystny dla Holendrow w kontekscie rewanzu na San Siro, PSV stworzylo sobie zaledwie jedna dogodna okazje ktora spartolil Jozefzoon praktycznie nie oddajac strzalu choc poczatkowo wychodzil jeden na jednego z bramkarzem. Moim zdaniem Milan wygladal o wiele lepiej taktycznie. Bylo widac, ze to bardziej dojrzaly zespol a nie obszczymury ktore wyszly na hurra zagrac i odbily sie od sciany. Osobiscie bylem bardzo zawiedziony postawa PSV ktora chyba zostawila sobie strzelanie goli na wyjazd, choc nie wiem czy jest to mozliwe skoro na wlasnym boisku nie potrafila stworzyc sobie 100% okazji do zdobycia bramki. Nie jestem rowniez fanek umiejetnosci trenerskich Philipa Cocu. Uwazam, ze ma zbyt maly wplyw na zawodnikow podczas meczu. Praktycznie nie daje im zadnych wskazowek a nawet ja widzialem, ze niektorzy z nich byli po prostu zagubieni. W meczu ligowym z Heraclesem to wszystko sie potwierdzilo. Szybko stracona bramka i juz brak plany na taka ewentualnosc i meczernie do 86 min gdy jakims wygibusem Park Ji-Sung pakuje pilke do siatki (a przedtem Heracles mial slupek i poprzeczke). W tamtym meczu rowniez bledy po stronie PSV mnozyly sie na potege. Warto zobaczyc skrot z tego meczu by wiedziec o czym mowie i jak niedoswiadczony to jest zespol. Moim zdaniem PSV to nie jest to PSV do ktorego sie przyzwyczilismy w poprzednich sezonach i dlatego stawiam na Milan.
Tutaj mozna obejrzec caly mecz i popatrzcie na ostatnie minuty meczu gdzie zawodnicy podaja sobie pilke i zadnemu ni eprzyjdzie do glowy zagrac dluga pilke w pole karne a noz sie uda az do czasu gdy kibice ich po prostu wygwizdali. (drugie wideo od 49:30 minuty)
http://livefootballvideo.com/fullmatch/europe/uefa-champions-league/psv-vs-ac-milan#.Uh3zvz-1fy8
Edit: blisko bylo, trafil w poprzeczke i minimalnie niecelnie w drugiej polowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba75 32

seba75

Użytkownik
Pamiętajmy, że Celtic u siebie jest bardzo mocny, to zespół, który pokonał Barcelonę i strzelił jej dwa gole.
Typu nie neguje broń Boże ale Celtic który pokonał Barcelonę to zupełnie inna drużyna niż ta obecnie.Z Barcą się bronili praktycznie przez cały mecz i wyprowadzali skuteczne kontry a teraz sytuacja jest zupełnie inna.Muszą wyjść i nastawić się na atak od początku spotkania a w tym sezonie Celticowi ciężko przychodzi strzelanie bramek w pucharach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom