>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
Skoki narciarskie 2020/2021 - Zakopane...
Dziwnie przebiegają te zawody na Wielkiej Krokwi w tym roku w mojej opinii. Dziwne wartości przeliczników za wiatr, które całkowicie moim zdaniem nie pasują do tego co się dzieje na skoczni (było to wczoraj ewidentnie widać, gdzie zawodnicy na podobnej wysokości i odległości spadali w dół albo dostawali podmuch że narty szły do góry a przeliczniki za wiatr odmienne + za podmuch, minusowe pkt za brak :D) daleki jestem oczywiście od teorii spiskowych i sam jestem zwolennikiem równego poziomu...
Odp
36
Wyświetlenia
11471
Wyróżniony post
  • Zamknięty
Skoki narciarskie 2020/2021 - Zakopane...
Najlepszy Polak: Stękała A., kurs 3 Forbet, stawka 1,5/10 Stoch K.-Stękała A., typ 2, kurs 2,22 STS, stawka 4/10 1.trening, 2.trening, kwalifikacje, seria próbna, zawody drużynowe Stękała A. - 5, 4, 3, 10, 20 Stoch K. - 9, 15, 19, 9, 8 Kubacki D.- 4, 6, 7, 8, 5 Andrzej wczoraj zawalił jeden skok i z tego powodu Polska zajęła 2.miejsce w drużynówce, wcześniej spisywał się tutaj rewelacyjnie na treningach i w kwalifikacjach. Nawet w pierwszym skoku wczoraj miał 137 metrów co dawało mu...
Odp
36
Wyświetlenia
11471
Wyróżniony post
  • Zamknięty
Skoki narciarskie 2020/2021 - Zakopane...
Żyła - Geiger 2 @2.03 (kwalifikacje) (Dyskwalifikacja Polaka) Chyba nikogo już nie zdziwi typ przeciwko Piotrkowi w kwalifikacjach. Nawet jeśli Wolny będzie od niego lepiej skakał w treningach czy kwalifikacjach, to skład drużyny na sobotę już jest praktycznie ustalony, żelazna czwórka: Stoch, Kubacki, Żyła oraz Stękała wynikami z całego sezonu oraz ostatnią dyspozycją konkursową po prostu wygrywają rywalizację z pozostałymi zawodnikami z Kadry. Może i można liczyć tym razem na lepszy skok...
Odp
36
Wyświetlenia
11471
Wyróżniony post
Do góry Bottom